Івано-Франківська торгово-промислова палата

Івано-Франківська торгово-промислова палата - фото
Івано-Франківськ
Вулиця Цьоклера, 9а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Оренда конференц-залу до 130 осіб, організація заходів, технічна підтримка та кейтерінг.

   


Видача сертифікатів походження, штрих-кодів. Проведення судової експертизи (автотоваротранспортна, будівельно-технічна). Виставкова діяльність, послуги перекладу. Зовнішньоекономічна діяльність, видача карнетів АТА. Розроблення бізнес-проектів, допомога у пошуку коштів для розвитку Вашого  бізнесу.

Події

English Language Course 2019 with Taras Maliuzhynskyj
Шановні друзі! Івано-Франківська торгово-промислова палата запрошує приєднатися до інтенсивного мовного курсу (10 занять) під назвою "ABC English - American, British, and Canadian languages" з викладачем із Канади Тарас Малюжинський, вчитель історії та географії у старших класах в м. Вінніпег, провінції Манітоба(Канада), восени цього року завітає до Івано-Франківської торгово-промислової палати з навчальною програмою, щоб поділитися своїми знаннями і допомогти українцям покращити знання англійської мови.Autumn English Language Course дозволить зануритися в англомовне середовище та вдосконалити рівень англійської з носієм мови. Всі заняття будуть лише англійською мовою, без перекладу та роз’яснень українською . Вимоги: - знання англійської мови на рівні нижче середній (А2) та середній (В1) для школярів;- знання англійської мови на рівні середній (В1) та вище середнього (В2) для дорослих;- обов'язкове відвідання всіх заняття курсу (10 занять);- вік учасників дитячої групи - 11-15 років;- вік учасників дорослої групи - від 16 і старше.Кінцевий термін подання заявки на мовні курси - 10 вересня 2019 р.Просимо перейти за посиланням та заповнити анкету для участіКурси проходитимуть в жовтні 2019 р. у робочі дні в конференц-залі ІФТППДитяча група займатиметься з 14:00 до 16:00.Кількість учасників - 30 осіб.Доросла група матиме заняття з 17:00 до 20:00. Кількість учасників – 40 осіб.Вартість курсу-інтенсив (10 занять):- дитяча група 800 грн.- доросла група 1000 грн.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
  Товарознавча експертиза   Будівельно-технічна експертиза   Переклади   Незалежна оцінка майна   Конференц-зали   Судова експертиза   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Оцінка майна   Оцінювач   Незалежні оцінки   Експертна оцінка майна   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Судовий експерт   Великий конференц зал   Видача карнетів ата   Видача сертифікатів походження на українські товари і послуги в країни світу   Виставкова діяльність   Де провести конференцію   Експертиза кількості товарів   Експертиза комплектності товарів   Експертиза оцінки бізнесу   Експертиза оцінки майнових прав   Експертиза оцінки не майнових прав   Експертиза оцінки нерухомого майна   Експертиза оцінки рухомого майна   Експертиза якості товарів   Експертна оцінка землі   Зал на 100 людей   Зал на 130 людей   Зал на 18 людей   Замовити зал для конференції   Замовити зал для конференцій   Зед   Зовнішньоекономічна діяльність   Консультаційні послуги з питань зовнішньоекономічної діяльності   Конфеенц зал на 18 людей   Конференц зал до 20 людей   Конференц зал з фуршетом   Конференц зал на 100 людей   Конференц зал на 130 людей   Конференція   Письмові переклади   Робота з штрихового кодування товарів   Сертифікати   Судова експертиза оцінювання автотранспортних засобів  
Показати більше