ІР-ОЛ

ІР-ОЛ - фото

Інформація

Пропонуємо Вам клеї та герметики на основі полімерів (поліуретанів та гібридів), призначених для промисловості та будівництва торгової марки  EMFI (Франція).

 

Клеї-герметики поліуретанові призначені для склеювання і герметизації будь-яких матеріалів. Легко прилипають без праймера до металу, алюмінію, скла, дерева (у т.ч. лакованого), поліхлорвінілу, поліестеру, бетону, черепиці і теракоти, каменю,  фарбованої бляхи, пластмаси, кераміки, фаянсу, ін.

Характеризується прекрасною еластичністю, опором до розриву і кліматичних  змін.

Це еластична, клейка ущільнююча маса на основі поліуретану, що зберігає свою еластичність довгий час.

В результаті контакту з вологістю повітря протягом кількох годин без всідання полімеризуються в гнучкий міцний шов. Використовуються для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Їх вважають одними з найбільш міцних, еластичних і довговічних герметизуючих матеріалів.

Мають широке застосування у промисловості та будівництві. (див. каталог продукції ЕМФІ).

 

Стрічка ізоляційна алюмінієва на бітумній основі «ЕМФІБАНД»  (EMFIBAND)

використвується для ізоляції поверхонь і стиків в індустрії та будівництві

  • для ремонтних робіт, пов'язаних з гідроізоляцією поверхонь (асфальт, скло, метал, будівельний розчин, бетон, штукатурка, цегла, шифер, черепиця, камінь, дерево, ізоляційні пластмаси, пофарбовані поверхні). Якщо стрічка наноситься на пористі поверхні, рекомендується нанести шар грунтовки “Primer special Emfiband” (розхід 0,2-0,5 л/м2), що швидко cохне, створюючи тверду основу для наклеювання стрічки;
  • для ремонту ушкоджень даху (для гідроізоляції водостічних жолобів і карнизів, витяжних труб,  покрівельного гребеня черепиці, водостоків, протилежних швів);
  • для завершувальних робіт, наприклад, герметизації основи димаря, карнизів, з'єднання склепінь, скляних дахів, нанесення гідроізоляційних швів; ін.

 

Клеї промислові та будівельні (див. каталог).

  • Неопренові (контактні, рідкі цвяхи);
  • Ціаноакрилатні;
  • Вінілові;
  • Поліуретанові.

Відгуки