Романіко

Романіко - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Гіпсова ліпнина - основний і єдиний продукт компанії «Романіко», ми на ній "зуби зїли".     Гіпсова ліпнина може прикрасити і перетворити будь-який інтер'єр, надавши йому індивідуальність. Технологічний досвід і творчі здібності майстрів дозволяють створювати неповторні вироби з гіпсу, що відповідають високому художньому рівню. Наша майстерня пропонує Вам широкий асортимент послуг у тому числі і монтаж.

Компанія «Романіко» виконає будь-які замовлення на декоративні вироби з гіпсу, як за традиційними формами, так і за оригінальними проектами складних архітектурних деталей. Багатий асортимент майстерні широко представлений на нашому сайті, а створені нами проекти допоможуть Вам побачити всю широту наших можливостей.

 

Гіпсова ліпнина зробить фасад Вашого будинку або Ваш інтер'єр благородніше і респектабельніше. За допомогою ліпного декору можна візуально зменшити або збільшити приміщення, згладити прямі кути або зробити на них акцент. Ліпний декор з гіпсу відрізняється не тільки архітектурною виразністю,але і міцністю, гігієнічністю і непоганим звукоізолятором.

 

Якісні вироби з гіпсу, виконані компанією «Романіко» задовольнять найвишуканіші смаки і найсуворіші вимоги, а наш каталог допоможе Вам у виборі декору і познайомить Вас з різними його варіаціями.

 

Пропонуємо співпрацю в використанні гіпсової ліпнини будівельним організаціям, архітекторам, дизайнерам.

Відгуки