Арт-бар

Арт-бар - фото
Відгуків 4
Львів
вулиця Івана Федорова, 27
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 21:00Без перерви

ІнформаціяПро нас:

Кафе "Арт-бар" розташоване в самому центрі Львова на вулиці І Федорова 27, це бічна Площі ринок, де на хвилинку можна сховатися від туристичного ажіотажу, а потім з новими силами далі оглядати історичний центр міста.

Заклад виконаний в стилі традиційного українського мистецтва, що вдало підкреслює розміщена в ньому експозиція львівського художника О. Манюка. Тут створюють затишок і веретена, і домоткані вишиті рушники, і навіть горщики в яких господині колись варили обіди для всієї сім’ї.

Віддавна арт-бар був місцем зустрічі та культурного відпочинку львів’ян, по-різному причетних до традиційного українського мистецтва, і ,направду, у Львові нема жодного митця чи діяча культури, який би не був у захваті від свіжо приготованих вареників чи фірмових для закладу реберець в капусті.

Під час святкування релігійних, календарних та родинних свят тут панує надзвичайна атмосфера – душа співає, а ноги кличуть у танок, вабить щедрістю страв та напоїв святковий стіл.

Ті ж, хто хоче підкріпитися в обідню перерву, – також можуть вибрати все найсмачніше, що пропонує традиційна українська кухня Арт-бару. Тим більше, що комплексні обіди із найпопулярніших і найздоровіших користуються особливою популярністю.

Наші переваги та послуги:

·       Комплексні обіди під замовлення (великим групам замовлення за добу)

·       Ребра в капусті  

·       Проведення бенкетів до 20 осіб

·       Заклад оформлений творами мистецтва, творча атмосфера та інтелігентний контингент

·       Вареники та пельмені від 20грн

·       Доступні ціни на всі страви та алкоголь

Відгуки