Чисто-Іф

Чисто-Іф - фото
Івано-Франківськ
вулиця Автоливмашівська
(На території ВАТ "РБП")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 18:00Без перерви
Івано-Франківськ
вулиця Сорохтея, 23Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Пральня «МОЙДОДИР» - це перший в місті Івано-Франківськ професійний комплекс сучасного французського обладнання компанії «DANUBE», яка на сьогодняшній день лідирує на найважливіших ринках для пралень як розробник та виробник пральних машин, сушильних пристроїв, гладильних каландрів. Сьогодні, завдяки використанню найновішого обладнання та 60-ти річному досвіду роботи, компанія «DANUBE» визнана одним з лідерів в даній області. Пральня «МОЙДОДИР» за допомогою використання професійного французського обладнання «DANUBE» та сучасних технологій в комплексі з екологічно безпечними препаратами системи ArielProfessional забезпечить високу якість прання та лагідне оброблення вашої білизни.

Ми пропонуємо організаціям широкий спектр послуг по рішенню основних прблем, які пов’язані з пранням та гладінням білизни. Нашими клієнтами можуть бути готельні комплекси, медичні заклади, ресторани, кафе, сауни, фітнес-центри, гіпермаркети та супермаркети в яких використовується спецодяг. Також може здійснюватись делікатне прання штор та тюлей.  Нами буде здійснюватись забір та повернення білизни нашим транспортом в зручний для  Вас час, а також пакування виробів після прання та гладіння, що забезпечить естетичний зовнішній вигляд, зручність при зберіганні та використанні, зберігання виробів під час транспортування.

Наша співпраця з провідними фахівцями по використанню системи ArielProfessionalза допомогою сучасних  дозуючих пристоїв надає нашій роботі ряд переваг при пранні, а саме: ефективно видаляються застарілі плями, плями білкового та крохмального походження, барвники натурального походження, зменьшується жовтий наліт, дизинфікуються білі та кольорові тканини, видаляються сильні пігментні забруднення та інше.

Також в любий зручний для Вас час можливе  відвідування нашої пральні для ознайомлення з процесом обробки виробів.

Відгуки