Агретат Pro

Агретат Pro - фото
Тернопіль
Вулиця Протасевича, 4

Інформація


Якщо у Вашому господарстві чи на міні фермі або навіть у вашої бабусі в селі є корови – придбайте доїльний апарат, який буде незамінним помічником, та полегшить важку працю, збереже сили, час і здоров’я ваших рук. Усі затрати на купівлю доїльного апарата в любому випадку окупаються.   Доїльні установки розраховані на одночасне доїння однієї  або  двох корів, почергово від 1-5  до 10-20 корів. В середньому  час доїння одної корови триває від  5 до 7 хвилин.  Живлення від звичайної розетки в 220 вольт, мінімальне споживання  електроенергії, а також апарат дуже простий в обслуговуванні.

Важливим також є те, що використання  доїльного апарату позитивно впливає на якість молока, адже вдається уникнути контакту рук людини з молоком, та потрапляння бруду  у доїльну ємкість!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Придбав доїльний апарат бо дуже було важко жінці доїти корови руками тричі на день бо у нас 4 корови. З цього і живемо , плануємо збільшити кількість корів.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
задоволені цим апаратом

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Купила доїльний апарат батькам в село ,мама дуже задоволена, стало набагато легше на її руки ,та молоко поступає значно чистіше. Притому нам дали гарантію на цей апарат.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()