Фіранка

Фіранка - фото
Відгуків 5
Львів
с. Зимна вода вул. Яворівська, 22
(ТЦ "Три Слони", 0 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 19:00Без перерви
Нд12:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Стиль та гармонія, витонченість форм та бездоганність ліній — в оформленні вікон ми прагнемо досягти досконалості, неперевершеного рівня.

І нам це вдається! Колектив талановитих, досвідчених, уважних та відповідальних фахівців майстерні дизайну та декорування вікон «Фіранка» готовий втілити в життя різноманітні ідеї своїх замовників та запропонувати актуальні, цікаві сучасні рішення.

Ми пропонуємо неймовірно багатий вибір штор та тюлю, аксесуарів та декоративних елементів, ролетів та карнизів. Це дозволить стильно декорувати приміщення у точній відповідності до побажань клієнта. Нам під силу втілити ваші мрії у життя!

Важливою перевагою роботи майстерні «Фіранка» є виїзд дизайнерів на об’єкт та детальне вивчення особливостей інтер’єру, характеристик та стилю приміщення. Спеціалісти виконують точні заміри, підбирають взірці тканин та малюють ескізи майбутніх виробів. Ми забезпечуємо ретельний контроль на кожному етапі виконання замовлення — від початкових замірів до навішування готових виробів.

Майстерня дизайну та декорування вікон «Фіранка» працює за напрямками:

  • індивідуальний підбір текстильних виробів для інтер’єру приміщення;
  • професійне пошиття гардин;
  • фаховий підбір карнизів, ролетів — орієнтуємося на смаки замовника та стилістичні рішення інтер’єру;
  • розробка та виконання проектів текстильного оформлення готелів, ресторанів, інших закладів;
  • доставка, монтаж карнизів, навішування готових  виробів, інші супутні послуги.

Забезпечуємо швидке й якісне виконання кожного замовлення. Скористайтеся послугами професіоналів майстерні «Фіранка» — ви оціните бездоганну якість нашої продукції та послуг.

Відгуки