Музей Ідей

Відгуків 4
Львів
Вулиця Валова, 18а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Ср,Чт,Пт11:00 - 20:00Без перерви
Вт12:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Проведення виставок, культурно-мистецьких акцій, проектів, літературних вечорів.

Події

Виставка "Cosmic Landscapes"
30.11.2018 - 13.12.2018
Cosmic Landscapes - це проект, створений надихати. Ми використовуємо яскравість і фактуру акрилу, щоб передати кольоровість світу.Техніка є по дитячому беспосередньою, емоційно та виразно втілює наш задум. Експресія матеріалу проявляється в унікальності візерунку, повторює прояви природи нашого Всесвіту. Важливо лише направити і вдихнути життя в акрил. Схоже і з тим, як і сама природа керує своїми елементами, задаючи їм напрямок.   Часто занурюючись в свій мікросвіт і його проблеми, ми не помічаємо, проблеми глобального, екологічного масштабу. А світ наш - великий і різноманітний. Наші картини - це запрошення в подорож з можливістю розширити власні горизонти. Адже придатна для життя планета, це більше ніж спільний інтерес.   В проекті оспівана краса первозданної, недоторканої природи. З ціллю пробудити в глядачеві освідомлення про те, що людство - є хранителями цього світу, а не споживачами. А егоїстичне використання – призводить до неминучої гибелі.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Гарна ідея виставки з кав'ярнею, але на жаль не доведена до розуму... Невже так важко оригінально оформити саму виставку, а не виставляти банальні покази...

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Колись в Музеї ідей проходили кінопокази з Олегом Янківським. Завжди показували якийсь цікавий арт-хаус. Дуже атмосферний заклад, часто проводять якісь фестивалі.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Крижанівський: (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Ідея Музею Ідей сама по собі суперові! Але! Це коли там справді якісь перфоменси чи вистави чи інші заходи що мають ідеї!?!? Переважно туди приходять тільки в кнайпу, досить недешеву і з амбіціями. Так що Ідеї там читають рідко. Хіба під час різного роду фестивалів у Львові але то ще не гарантія.

Відповісти:

Михайло Крижанівський,
Михайло Крижанівський, 
Переглянути всі відповіді ()
Часами гарні в цьому осередку проекти, перетворюються на велику "публику". Якщоб трохи відкритості в цих заходах і менше коліжанської кулуарності то заходи і "проєкти" мали б напевно широку зацікавленість. Але загалом зрозуміло , що не усі повинні творити, дехто мусить просто і банально витворяти...

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()