Музей Ідей

Відгуків 4
Львів
Вулиця Валова, 18а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Ср,Чт,Пт11:00 - 20:00Без перерви
Вт12:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Проведення виставок, культурно-мистецьких акцій, проектів, літературних вечорів.

Події

Фотовиставка Андріни Луіч "Узмор'я"
22.01.2019 - 21.02.2019
ГО "Українсько-хорватська співпраця "Біла Хорватія" презентує у Львові виставку фоторобіт хорватської журналістки Андріни Луіч. Андріна Луіч захопилася аматорською фотографією ще в молодості.  Згодом почала працювати фотожурналістом. ЇЇ роботи публікувалися майже у всіх хорватських друкованих та електронних виданнях. В часі війни Хорватії за незалежність Андріна як військовий репортер робила репортажі з гарячих точок – зокрема, зі Східної Славонії, Задара, Шибеника і Дубровника.Луіч виставлялась на десятках тематичних виставках - у Загребі, Спліті, Задарі, на островах Хвар, Муртер, Пашман, Преко та у французькому  місті Брест. Найбільше фотохудожниця захоплюється репортажною зйомкою,  також до її об’єктиву потрапляють цікаві моменти життя на морі,  човни та вітрильники. Всі теми та "моделі"таких  фотографій випадкові, не заплановані заздалегідь .   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Гарна ідея виставки з кав'ярнею, але на жаль не доведена до розуму... Невже так важко оригінально оформити саму виставку, а не виставляти банальні покази...

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Критик)
Сподобалось
Колись в Музеї ідей проходили кінопокази з Олегом Янківським. Завжди показували якийсь цікавий арт-хаус. Дуже атмосферний заклад, часто проводять якісь фестивалі.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Крижанівський: (Користувач)
Не сподобалось
Ідея Музею Ідей сама по собі суперові! Але! Це коли там справді якісь перфоменси чи вистави чи інші заходи що мають ідеї!?!? Переважно туди приходять тільки в кнайпу, досить недешеву і з амбіціями. Так що Ідеї там читають рідко. Хіба під час різного роду фестивалів у Львові але то ще не гарантія.

Відповісти:

Михайло Крижанівський,
Михайло Крижанівський, 
Переглянути всі відповіді ()
Часами гарні в цьому осередку проекти, перетворюються на велику "публику". Якщоб трохи відкритості в цих заходах і менше коліжанської кулуарності то заходи і "проєкти" мали б напевно широку зацікавленість. Але загалом зрозуміло , що не усі повинні творити, дехто мусить просто і банально витворяти...

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()