Львівська національна філармонія

Відгуків 30
Львів
Вулиця Чайковського, 7

Інформація

Проведення концертів та виступів сольних виконавців, хорів, камерних ансамблів, симфонічних та камерних оркестрів та інших музичних колективів.

Події

Концерт "У колі друзів"
Виконавці :Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» (художній керівник Андрій Яцків)Петро РадейкоОрест ЦимбалаНаталія МарківськаАнастасія та Микола КорнутякLadie’s TRIOМихайло ОлійникОльга ФенюкЛілія КострубаІрина ЖовтолистОксана Савіцька   Програма : Концерт присвячений 28-ій річниці Незалежності України. За участю провідних солістів Львівської національної опери та Львівської національної філармонії у супроводі Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» прозвучать найкращі зразки українських народних пісень, віртуозні інструментальні композиції П. Терпелюка, М. Олійника, О. Божика, а також авторські пісні В. Івасюка, М. Скорика, А. Кос-Анатольського та інших композиторів. Концерт має ще одну «присвяту» - двадцять років тому саме 22 серпня 1999 року ансамбль «Високий Замок» вперше виступив з великим сольним концертом на сцені Львівської філармонії.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Гала-концерт Марії Максакової
Програма:Марія Максакова , сопраноБогдан Івасик , скрипкаАкадемічний симфонічний оркестр Львівської Національної ФілармоніїДиригент - Тарас КрисаВ програмі - Верді, Массне, Штраус, Чайковський, Лисенко, Барвінський, Скорик.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Українські жартівливі пісні"
Українські жартівливі пісні для дітей дошкільного віку.Виконавці:Н.ГрановськаО. СавіцькаЛ.ВікарукС.Гоян   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Намалюй мені ніч"
Виконавці:О.ФенюкОГ.МацелюхІ.ПавлюкАІА "Високий замок"   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Найкраще з Моцарта"
Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента Маттіаса Кендлінгера запрошує шанувальників класичної музики на концерти у вересні 2019 року у залі Львівської національної філармонії. До Вашої уваги найвідоміші твори знаних мелодистів свого часу В.А. Моцарта та П.І. Чайковського, які зворушать вас своєю красою та емоційністю.   Диригент: Маттіас Георг Кедлінгер (Австрія).Солісти оркестру.Музика Моцарта просто необхідна кожному, хто шукає у сучасному світі гармонію та непідробне естетичне задоволення. У програмі концерту відомі оперні увертюри, «Маленька нічна музика», Симфонія № 25 а також концерти для соло кларнету та валторни з оркестром.   Вартість квитків: 100-600 грн.   Квитки можна замовити за нижчевказаним номером телефону.
Козаренко & Шутко
Виконавці:Народна артистка України Лідія Шутко, скрипкаЗаслужений діяч мистецтв України Олександр Козаренко, фортепіано   Програма:Борис Лятошинський. Соната для скрипки і фортепіано, тв. 19Мирослав Скорик. Соната № 2 для скрипки і фортепіаноСтаніслав Людкевич. «Голосіння»Станіслав Людкевич. «Чабарашка»Микола Колесса. Три коломийкиАнатолій Кос-Анатольський. РомансАнатолій Кос-Анатольський. МазуркаОлександр Козаренко. Sonata quasi una FantasiaОлександр Козаренко. Tango del modo Piazzolla   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Віртуози Києва. Симфонії всесвіту
Концерт Симфонічного оркестру “Віртуози Києва”.Програма класичної музики “Симфонії всесвіту”.Дмитро Яблонський, головний диригент і художній керівник оркестру «Віртуози Києва»: «Класична музика - це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви виходите зі сльозами на очах, чи посміхаючись - ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.   «Віртуози Києва» стали невід'ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх долучатися до концертів та запису альбомів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Легенда фортепіано
Виконавці :Фуджіко Хемінг, фортепіано (Японія)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїМіцунобу Такая, диригент (Mitsunobu Takaya, Японія)Програма :Доменіко Скарлатті. Фортепіанна соната Мі мажор, L.23 (K.380)Доменіко Скарлатті. Фортепіанна соната До мажор, L.104 (K.159)Фридерик Шопен. Етюд Ля♭ мажор, тв. 25 № 1 «Еолова арфа»Фридерик Шопен. Етюд Соль♭ мажор, тв. 10 № 5Фридерик Шопен. Ноктюрн Сі♭ мажор, тв. 9 № 1Фридерик Шопен. Полонез Ля♭ мажор, тв. 53 «Героїнчий»Ференц Ліст. Етюд № 6 ля мінор з «Великих етюдів за Паганіні» (Quasi presto, a capriccio)Вольфґанґ Амадей Моцарт. Увертюра до опери «Весілля Фіґаро»Вольфґанґ Амадей Моцарт. Фортепіанний концерт № 21 До мажор, K. 467   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Romanian Rhapsody & Tango
Музичні скарби румунської і латиноамериканської музикиВиконавці :Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїРаміро Аріста, диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Найкраще з Чайковського"
Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента Маттіаса Кендлінгера запрошує шанувальників класичної музики на концерти у вересні 2019 року у залі Львівської національної філармонії. До Вашої уваги найвідоміші твори знаних мелодистів свого часу В.А. Моцарта та П.І. Чайковського, які зворушать вас своєю красою та емоційністю.Диригенти: Маттіас Георг Кендлінгер, Максиміліан Кендлінгер (Австрія).Соліст (фортепіано): Філіпп Шойхер (Австрія)Для Вас звучатиме музика з найвідоміших оперних та балетних сцен, проникнута особливим колоритом та чуттєвістю, а також знаменитий Концерт для фортепіано з оркестром №1.Вартість квитків: 100-600 грн.   Квитки можна замовити за нижчевказаним номером телефону.
Парад концертів Мирослава Скорика з присвятою
Легенда української класики Мирослав Скорик – композитор, який і досі продовжує натхненно створювати нові твори.Цей концерт унікальний – у програмі звучатимуть твори, які маестро присвятив знаменитим митцям в різні роки, а виконають їх саме ці музиканти!Десятий скрипковий концерт М. Скорик присвятив одному з найкращих скрипалів Галичини Марку Комонькові. Скрипаль-віртуоз зі Швейцарії Олег Каськів виконає присвячений йому П’ятий скрипковий концерт.Другий віолончельний концерт виконає один з найвідоміших віолончелістів України киянин Олександр Пірієв. Також у концерті прозвучать декілька творів М. Скорика, які вже стали класикою, зокрема “Карпатський концерт”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
"Спрага музики". Поетично-музичний вечір українського ПЕН та Львівської національної філармонії в рамках концертної серії "Pro et contra. Сцена нової музики"
Захід відбуватиметься у рамках Форуму видавців. Учасники: піаніст Йожеф Ермінь, поети Остап Сливинський, Ірина Старовойт, Мар’яна Савка, Юлія Мусаковська, Катерина Міхаліцина, Катерина Калитко, Олег Коцарев, Галина Крук, Вано Крюґер.
Концерт "Джазовий Michael Jackson"
Хіти легендарного Майкла Джекслона та Стіві Вандера у виконанні кращих джазменів України у Львові!«Ми живі, поки про нас пам'ятають. Музика Джексона - вічна, вона як і раніше резонує з душами мільйонів людей по всьому світу».У цей вечір головною фігурою події стане Майкл Джексон - легенда світової поп-музики, кожен виступ якого ставав взірцем. Кожна його пісня - це хіт! Суперзірка, ікона, легенда поп-музики, визнаний поп-король!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Святослав Кондратів. Тур "Вікінг"
Проект Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвезьких фіордах, Венеції, Барселоні , Парижі та ін.Музика Маестро вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Близько 100 концертів за останні два роки, які дав скрипаль разом зі своїм бендом на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність артиста. Його по праву називають Першою скрипкою та найромантичнішим скрипалем України! Стильний та харизматичний Святослав Кондратів підкорює своїм шармом, віртуозністю та талантом з перших хвилин! А енергетика, яка панує на сцені, оригінальний відеоряд та живий звук зачаровують та переносять слухачів у музичну казку, з якої не хочеться повертатись!«Ніколи не була нічиєю фанаткою. Ваші концерти в своєму місті не пропустила жоден…Велика подяка за творчість, за радість, за свято душі! Вже чекаю наступної зустрічі…», Наталья Болобан (Кривий Ріг)«Маєстро, вы творите чудесную музыку! Браво! Новых творческих успехов Вам!», Алена Кондратенко (Херсон)«Майже тиждень пройшов, як я побувала на вашому концерті, а відчуття задоволення, кайфу, радості не полишає! Вітання з м. Ужгород», Катерина Зубань (Ужгород)«Чернівчани вдячні Вам за чудо! Це було неповторно! Досі під впливом емоцій, які накрили на концерті! Ніде не можу знайти відео або запис «Парижанки»!!! Де можна знайти цю мелодію?» Эмма Вьюнова (Чернівці)«Спасибо огромное за солнце в сердце! ВЫ ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ! ПОКЛОН ВАМ И ВАШЕЙ КОМАНДЕ! БРАВО!», Лена Белокурская (Вінниця)«Мы тебя любим, Святослав!», Lilia Voroncova (Мелітополь)«Дякуємо! Сьогодні було файнезно!...» Olena Korenivska (Львів)«Были у Вас вчера на концерте! Впечатления не передать… до сих пор мурашки после просмотра снятого видео на телефон, не устаю просматривать! Спасибо большое Вам за ваш талант! Ждем вас снова и снова» Yulia Danilova (Запоріжжя)«Щиро дякую, маестро за чудовий вечір! Геніальна музика і виконання!» Nadiya Hnasevych (Тернопіль)«Браво, Маестро, за неймовірний концерт у Рівному!!! Не мурашки, а тарантули по шкірі від божественної музики. Обожнюю скрипку і чекаю наступного концерту!» Halyna Kruhlyk (Рівне)«Дорогі друзі! Я ВАМ безмежно вдячний за ВАШІ серця, оплески, очі, які я бачу на концертах, відгуки, які читаю на своїй сторінці у Фейсбук та YouTube! Ви мене надихаєте та мотивуєте рухатись далі і створювати для ВАС нові композиції та відео! Готуємо нову бомбезну програму! З нетерпінням чекаю зустрічі з ВАМИ! Приходьте! Ваш Святослав Кондратів!»

Відгуки

Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження:цікаві виступи. Відпочинок для душі та буденності. Проведення концертів та різноманітних сольних виступів. Це цікаво для будь якої вікової категорії.
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Kossak: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: досить великий зал із хорошою акустикою. Хороший інтер'єр, гардероб і умови в цілому. Приємний персонал. Сам вибір заходів приємно дивує: від строгих кластичних органних чи камерних концертів до святкових і душевних виступів. Для справжніх поціновувачів класичної музики є можливість взяти річні абонементи, на них діють дуже приємні тарифи. Варто також зазначити розташування - 5хв від центру міста.
Не сподобалось: поки нічого не виявив.
Загальне враження: для тих, хто знаходить натхнення чи отримує задоволення від класичної музики - місце обов'язкове до відвідування. Одне з культових місць впринципі. Орган звучить тут майже шедеврально. Раджу кожному відвідати хоча б один раз у житті.
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:недавно були на концерті в органному залі, дуже сподобалось)особливо на балконі, гарний вид)
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже сподобалась атмосферп, гарна музтка, для любителфв класики саме те місце, щоб відпочити.
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірно атмосферний заклад з чудовим звуком. Враження від концерту "JINGLE BELLS RHAPSODY" 7 січня 2019 були просто незабутніми. Звук органу з фортепіаном заворожують та змушують забути про буденні проблеми та переживання. Музика переносить вас в свій унікальний світ гармонії та блаженства.
Переглянути всі відповіді ()
Volodimir Protsjuk: (Ревізор)
Сподобалось
Побував на багатьох концертах і залишилися тільки приємні спогади, затишно та красиво
Переглянути всі відповіді ()
Christina Chernysh: (Ревізор)
Сподобалось
Старенька філармонія, але красива всередині. Не надто велика, тому всі місця зручні і сцену гарно видно.
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Великий зал для проведення концертів та виступів різного роду - зал побудований спеціально для звучання музики
Тут можна просто прийти і відпочити

Загальне враження: на фото кнопка включателя на стіні - це той дзвінок, яким попереджають про початок вистави
Переглянути всі відповіді ()
Ира Лотоцка: (Ревізор)
Сподобалось
Тут панує особлива атмосфера, яку важку описати словами. Вам просто необхідно сюди потрапити)
Переглянути всі відповіді ()
Yana Haliba: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:гарний інтер'єр, що підкреслює атмосферу. Неймовірний звук, орган;
Зручна локація прямо в самісінькому центрі міста )
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Porada: (Ревізор)
Сподобалось
Була тут декілька разів, дуже сподобалось, море емоцій атмосфера бомбезна)
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Ivanitska: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: оооо, ну дуже атмосферно...виступи і концерти - завжди на рівні, купа позитивних емоцій...якщо потрібно цікаво провести вечір, надихнутись творчістю - Вам сюди)
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:гарне приміщення.

Загальне враження:дуже сподобалось приміщення і атмосфера. Великий зал.зручно і красиво.
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Ревізор)
Сподобалось
Мені подобається відвідувати філармонію)Актори - професіонали своєї справи. Чудове місце для відпочинку))
Доповнено майже 9 місяців тому


Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Izhevska: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: ми можемо пишатись нашою філармонією:дуже цікаві репертуари;фестивалі, концерти.А виступи нашого оркестру високопрофесійні.Загальне враження: потрібно частіше всім "ходити на хорошу музику"
Переглянути всі відповіді ()
Роман Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:недавно були з дівчиною на концерті. на балконі.все спообалось. чудова атмосфера
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
У філармонії мусить побувати кожен. Тут своя особлива атмосфера. Періодично ходжу сюди на концерти, лекції, джазові фестивалі
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Тодосенко: (Критик)
Сподобалось
Дуже хороше місце де можна получити море задоволення і емоцій! Бувала там на концертах і вражень купа!
Переглянути всі відповіді ()
Іван Войтович: (Критик)
Сподобалось
Загальне враження:Люблю відвідувати такого роду заклади. Цей заклад є достатньо великим та як на мене з хорошою акустичною віддачею. Для людей, які цінують класичні концерти рекомендую, слухаючи їх музику, ви насправді відпочиваєте і насолоджуєтесь цим життям. У філармонії ви маєте змову впустити в своє життя щось насправді класичне, щось високоінтелектуальне та зможете відчути себе по королівськи.
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже атмосферне місце, котре пробирає до мурашок.. Однозначно варто відвідати котрийсь концерт класичної музики, щоб відчути всю атмосеру і енергетику філармонії
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Критик)
Сподобалось
для всіх любителів класичної в не тільки класичної музики ) дуже люблю музтчні вистави)
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Гурман)
Сподобалось
Чудове місце для проведення вечора, гарний концертний зал, зручна розстановка, часто бувають концерти іноземних маестро та симфонічних оркестрів
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Хмара: (Гурман)
Сподобалось
Один з провідних концертних закладів України, наймузичніше місце Львова. Щодня відбуваються події на різний музичний смак. Хороша акустика, атмосфера свята, затишку та величі!
Переглянути всі відповіді ()
Ann Buinytska: (Гурман)
Сподобалось
прийти і відпочити душею, це потрібно саме сюди, тут нереально круті виступи і ти отримаєш багато емоцій, і не пошкодуєш, що прийшов сюди)
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Barchuk: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Обожнюю львівську філармонію - чудове місце для культурного відпочинку. Гарний і затишний концертний зал. Ціна квитків невелика. Один з постійних оркестрів - академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» - справжні музичні професіонали.
Переглянути всі відповіді ()
Катя Грицевич: (Гурман)
Сподобалось
Ідеальний варіант для відпочинку тілом та душею. Дуже велике різноманіття виступів
Переглянути всі відповіді ()
Myroslav Baitsar: (Гурман)
Сподобалось
Вам скучно?Тоді мерщій у цей заклад)Тут ви побачите неповторні стіни цієї філармонії та неповторні виступи,які запам'ятаються надовго)
Переглянути всі відповіді ()
Maks Divine: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: а я люблю класичну музику, у Львові прекрасна філармонія, а також цікаві концертні програми!молодці!

Переглянути всі відповіді ()
Назар Венцик: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
На таке варто піти, там чудова атмосфера, а після концентурії тебе переповнюють враження

Переглянути всі відповіді ()
Mykhailo Soboliev: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Місце де можна поглянути на мистецтво під новим кутом, розкрити для себе ім'я нових талантів.
Переглянути всі відповіді ()