КЗЛОР "Львівська національна філармонія"

Відгуків 31
Львів
вулиця Чайковського, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Проведення концертів та виступів сольних виконавців, хорів, камерних ансамблів, симфонічних та камерних оркестрів та інших музичних колективів.

Події

Віртуози 39. Місячна & Прощальна
Бетховену 250!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Борис Блох, фортепіано (DE-UA)Програма :Л. ван Бетховен. Сонати для фортепіано:Соната № 3 До мажор тв. 2Соната № 14 до♯ мінор тв. 27 «Місячна»Соната № 21 До мажор тв. 53 «Waldstein» («Аврора»)Соната № 26 Мі♭ мажор тв. 81a «Прощальна»
Віртуози 39. Королівський Концерт
Бетховену 250!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 5 мі♭ мажор тв. 73 «Імператор»Л. ван Бетховен. Симфонія № 1 До мажор тв. 21Виконавці:Ацуко Сета, фортепіано (JP-PL)Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» (UA)
Віртуози 39.Буря & Апасіоната
Бетховену 250!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Анастасія Різіков, фортепіано (CA)Програма :Л. ван Бетховен. 32 Варіації на власну тему до мінор WoO 80Л. ван Бетховен. Сонати для фортепіано:Соната № 17 ре мінор тв. 31 № 2 «Буря»Соната № 23 фа мінор тв. 57 «Апасіоната»Соната № 31 Ля♭ мажор тв. 110
Віртуози 39. Мотиви долі
Бетховену 250!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор тв. 61Л. ван Бетховен. Симфонія № 5 до мінор тв. 67Виконавці:Соломія Івахів, скрипка (UA-US)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA)Гудні Емільсон, диригент (IS-DE)
Віртуози 39. Hammerklavier
У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Соната для фортепіано № 29 Сі-бемоль мажор тв. 106 («Гаммерклавір»)Л. ван Бетховен. Рондо тв. 51Л. ван Бетховен. Шість Багателей для фортепіано тв. 126Виконавці:Оксана Рапіта, фортепіано (UA)
Віртуози 39. Віртуози сонати
Виконавці:Назар Джурин, віолончель (US-UA)Вонян Юнґ, скрипка (KR)Мирослав Драган, фортепіано (UA)Програма:Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 6 Ля мажор, тв. 30 № 1Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 7 до мінор, тв. 30 № 2Л. ван Бетховен. Соната для віолончелі і фортепіано № 3 Ля мажор тв. 69Л. ван Бетховен. Соната для віолончелі і фортепіано № 5 Ре мажор, тв.102 № 2 Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 
Віртуози 39. Невідомий Бетховен
У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Септет для духових і струнних Мі-бемоль мажор тв. 20Л. ван Бетховен. Симфонія № 3 “Героїчна” (транскрипція для Фортепіанного квартету Фердинанда Ріса)Виконавці:Аліна Шевченко, фортепіано (UA)Андрій Чайковський, скрипка (UA)Теодор Кухар, альт (UA)Микола Гречух, кларнет (UA)Ольга Бойчук, віолончель (UA)Андрій Ткачук, фагот (UA)Дмитро Павловський, контрабас (UA)Ліні Гостетлер, валторна (US)
Віртуози 39. Pathétique
У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Лідія Футорська, скрипка (UA)Атсуко Сета, фортепіано (JP) Програма:Л. ван Бетховен. Соната для фортепіано № 8 до мінор тв. 13 («Патетична»)Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано Ля мажор тв. 47 («Крейцерова»)
Віртуози 39. Розумовський Квартет
У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Струнний квартет № 7 Фа мажор тв. 59 № 1Л. ван Бетховен. Струнний квартет № 11 фа мінор тв. 95 («Serioso»)Виконавці:Олег Каськів, скрипка (UA-CH)Василь Заціха, скрипка (UA-CH)Валентина Пришляк, альт (UA-CH)Пабло де Наверан, віолончель (ES-CH)
Віртуози 39.Весна
Програма :Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 1 Ре мажор тв.12 №1Л. ван Бетховен. Романс № 2 Фа мажор тв. 50Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 5 Фа мажор тв.24 («Весна»)Виконавці:Євгенійс Чеповецкіс, скрипка (LV)Жанна Микитка, фортепіано (AT-UA)   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 
Віртуози 39. Пасторальна Симфонія
!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Катерина Тітова, фортепіано (DE-UA)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA)Вінсент Козловський, диригент (PL)Програма:Л. ван Бетховен. Увертюра «Руїни Афін» тв. 113Л. ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 4 Соль мажор тв. 58Л. ван Бетховен. Симфонія № 6 Фа мажор тв. 68 («Пасторальна»)
КАТЕРИНА ТІТОВА&ВІНСЕНТ КОЗЛОВСЬКИЙ
Програма:Валентин Сільвестров "Елегія" Едвард Ґріґ фортепіанний концерт ля мінор та 16Моніка Шпирк Ротації піроклору №2Петро Чайковський Симфонія №6 сі мінор та 74 "Патетична"Виконавці:Вінсент Козловський - диригент Катерина Тітова - фортепіаноАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Закриття сезону "INSO-ЛЬВІВ"
Програма:Йозеф Гайдн Симфонія № 92 соль мажор«Оксфордська»Петро Чайковський Симфонія № 4 фа мінор,тв. 36 Виконавці:Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна)Диригент – Пол Манн (Великобританія)   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 
Family concerts. Музичний кінозал
Чудова можливість насолодитися уривками з відомих улюблених мультфільмів під звучання справжнього симфонічного оркестру!   Львівська національна філармонія спільно з Центром музичного розвитку “Tempo” розпочинає цикл Сімейних концертів.Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя. Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.   Програма: уривки з музики до мультфільмів “Король Лев”, “Покахонтас”, “Крижане серце”, “Красуня і Чудовисько”, “Попелюшка”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Keiko Matsui
Легендарна Keiko Matsui у Львові!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відгуки