Львівська національна філармонія

Відгуків 26
Львів
Вулиця Чайковського, 7

Інформація

Проведення концертів та виступів сольних виконавців, хорів, камерних ансамблів, симфонічних та камерних оркестрів та інших музичних колективів.

Події

Концерт "Присвята Василеві Барвінському"
«Присвята Василеві Барвінському»Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта – фортепіаноОксана Литвиненко – віолончельАСОЛФ Тарас Криса – диригент В.Барвінський. Фортепіанні прелюдії, Романси. Концерт для фортепіано з оркестром. Сюїта для віолончелі з оркестром.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
ArtConnect-2019
ArtConnect-2019Камерний оркестр “Віртуози Львова” (Львів)Камерний оркестр “Nova Sinfonietta” (Харків)Соліст – Марко Комонько (скрипка, Львів)Соліст і диригент – Станіслав Христенко   Програма:1 відділ:· Штраус. Увертюра до оперетти “Летюча миша”· Дворжак. Серенада для струнних2 відділ: Мендельсон. Концерт для скрипки, фортепіано і струнних   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Музичний HUB
Диригент з Британії, оркестр і солісти з України, музична програма на перетині культур і континентів. Саме увертюрою «Карнавал» чеський класик Антонін Дворжак прощався з Прагою і вітав Нью-Йорк, коли переїжджав туди у 1891 р. Тут Джоржак яскраво і майстерно змальовує вечірній образ святкового карнавалу, на який натрапив мандрівник — таким чином свято відбувається десь збоку, а ми спостерігаємо і переживаємо його, як мандрівники.Виконавці:Оксана Рапіта, фортепіаноІгор Порада, трубаПол Манн, диригент (Великобританія)Програма :Антонін Дворжак. Карнавальна увертюра, Op. 92Дмитро Шостакович. Концерт для фортепіано, труби і струнного оркестру №1 До мінор, Op. 35Йоганнес Брамс. Симфонія №2 ре мажор, Ор. 73   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "На зеленому горбочку"
Концерт-вистава за мотивами казок, віршів та фольклорних записів Лесі Українки та Олени ПчілкиЛеся Косач почала писати вірші ще дитиною. Дуже важливою була підтримка її мами, письменниці Олени Пчілки. Ця дивовижна жінка навчала дітей вдома. Косачі – на той час одна з небагатьох шляхетних родин, де розмовляли українською мовою. А щоб пізнати живу мову свого народу, її красу, Олена Пчілка залучала дітей з раннього віку до збирання безцінних скарбів народної творчості. Спілкуваннях з простими людьми, участь у дитячих забавах на вулиці формували відчуття краси і світогляд майбутньої великої Лесі Українки."На зеленому горбочку" з проекту І.Павлюк "Ми" (Олена Пчілка та Леся Українка).Виконавці:Л.Винницька, М.Гриньо, І.Грех, Ст.Гоян, Н.Карпінець, О.Мацелюх.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Серенади весни
Виконавці.Оксана Литвиненко Литвиненко - віолончельАкадемічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Сергій Бурко - диригент Твори. В. А. Моцарт. «Serenata notturna» з квартетом солістів і литаврамиЙ. Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром ре мажорП. Чайковський – Серенада для струнного оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    
Концерт "Подорож країнами Європи"
"Подорож країнами Європи"Виконавці:АІА "Високий Замок".   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Love Hits
Добірка найромантичніших світових шлягерів 20 століття, які прославили таких співаків, як Elton John, Sting, Prince, James Brown, Joe Cocker, Robbie Williams, Lionel Richie та інших.Програма:1. Elton John – Believe2. The Police – Roxanne 3. Sting – Fragile 4. Prince – Purple rain 5. Joe Cocker – You Are so Beautihful 6. James Brown - It's A Man's Man's World 7. Robbie Williams – Feel 8. Lionel Richie – Hello9. Sam Smith – I`m Not the only one10. Eric Clapton –Layla 11. Georgia on My Mind 12. Bill Withers – Ain`t No sunshine 13. SEAL – Stand by me14. Zucchero,Pavarotti – Miserere15. Bobby Hebb – sunny16. Sam cooke – A change is Gonna come17. Stevie Wonder - Moon Blue   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Інструментальні концерти з учнями Львівської музичної школи ім. Соломії Крушельницької
Програма (укр):Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром до мажор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів до мажор).Дмитро Бортнянський. Концерт для фортепіано з оркестром ре мажор.Антоніо Вівальді. Концерт для скрипки з оркестром соль мінор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів соль мажор).Йоганн Себастьян Бах. Концерт для двох скрипок з оркестром ре мінор BWV 1043.Роберто Молінеллі. Чотири картини з Нью-Йорка «Tango Club».Віталій Губаренко. Концерт для флейти з оркестром.   Придбати квитки мажна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.
Концерт "Івасюк. Відомий та невідомий"
До 70-річчя з дня народження Володимира Івасюка. Великий концерт з оркестром ЛНМА ім. Лисенка.У програмі концерту прозвучать всім відомі та невідомі твори великого композитора у виконанні біг-бенду, оркестру оперної студії та кращих солістів Львіської музичної академії.Пам'ятаємо, знаємо, пишаємось.Автор проекту - Народний артист України Ігор Пилатюк.Художній керівник - Заслужений діяч мистецтв Остап Майчик.   Придбати квитки можна за вказаним посиланням.
Французький симфонічний орган
Виконавці:Олена Мацелюх– органІгор Мацелюх – флейта ПанаФранція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне бароко з витонченими та виразними творіннями королівського органіста Кліко і технічна революція XIX століття, коли Кавайє-Коль побудував перший симфонічний орган. У концерті звучатимуть твори:Сезара Франка, Леона Боельманна, Каміля Сен-Санса, Олів’є Мессіана, Олександра Гільмана та П’єра Кушеро. С. Франк ‒ Grand ChoeurЛ. Боельманн ‒ Готична сюїтаК. Сен-Санс ‒ “Акваріум” із “Карнавалу тварин”«Лебідь»Ж. Ален ‒ “Літанія”Б. Котюк ‒ “Benedictus”О. Мессіан ‒ “Бог серед нас” із циклу “Різдво”Ж.Массне «Роздуми»П. Кушеро ‒ “Симфонічне Скерцо”Ж. Лянґле ‒ “Епілог памяті Дж.Фрескобальді”:“Фантазія”, “Прелюдія в стилі Kyrie”, “Епілог”   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт до 70 років з дня народження В. Івасюка
Виконавці: М . Шуневич гр. "19-й кл." , солісти філармонії, Квартет бандуристок.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Львівське фортепіанне Тріо"
Виконавці:Катерина Потеряєва – скрипкаОльга Шутко – віолончельНаталія Ревакович - фортепіано Програма: М. Скорик – Речитативи і рондоА. Пануфнік – Фортепіанне тріо тв. 1 (1934)В. Барвінський – Фортепіанне тріо ля мінорКвитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Світанок весни"
Виконавці:АІА "Високий Замок"Володимир Окілко - солістгурт "Ladie's TRIO".   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Wiener Klassik
В програмі:Людвіг ван Бетховен. Увертюра до балету "Творіння Прометея" op.43Людвіг ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 3 (с - moll) op.37 Йозеф Гайдн. Симфонія № 104 (D-dur) Академічний симфонічний оркестр ЛНФСоліст - Чі Хо Хан (фортепіано)Диригент - Фолькер Шмідт- Ґертенбах   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Тобі найдорожчій - всі квіти на землі"
Виконавці:Л.Винницька, соліти філармонії.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
МЯТА
Співачка Мята – це яскравий, стильний образ в українському шоу – бізнесі. Ніжність на межі спокуси - імідж, в якому вона живе і співає. 8 березня Мята запрошує львів'ян та гостей міста зустріти весну разом! Вперше у Львові вона представить сольну програму "Там, де рай".   Мята учасниця найвідоміших музичних подій країни: М1 Music Awards, Золота жар-птиця, Українська пісня, Музична платформа, Червона Рута, Велике весілля та інші.   Голос Мяти зачаровує, а її пісні надихають. Своєю творчістю Мята доводить, що українська музика якісна, модна та цікава!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Дударик - Шевченко Revolution
Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.
Концерт "205 років з Дня народження українського Пророка"
Виконавці:Галицький академічний хорАвторське слово поетеса Юлія Курташ-КарпДиригує директор, художній керівник Василь ЯцинякУ програмі хорові твори українських композиторів на слова Т. Г. Шевченка:І. Майчик “Думи мої”М. Волинський “Все упованіє”Р. Демчишин “Юність Тараса”Є. Козак “Реве та стогне Дніпр широкий”В. Гущак “Якби мені черевики”А. Кушніренко “Садок вишневий”Р. Демчишин “Сонце заходить”Б. Лятошинський “Із-за гаю сонце сходить”Р. Цись “Чигирине”Б. Лятошинський “Тече вода”М. Дацко “Барвінок цвів”Б. Лятошинський “У перетику ходила”М. Дацко “Ой три шляхи широкії”М. Скорик “Псалом”В. Камінський “Ой чого ти почорніло”М. Довганич “Чого мені тяжко”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Душа і творчість Тараса Шевченка
Виконавці: Солісти філармонії.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Подвійний концерт
Виконавці:Соломія Івахів – скрипкаЙоахім ЕйландерJoachim Eijlander – віолончель Академічний симфонічний оркестр Львівської національно філармоніїТарас Криса– диригентВ програміК. М. Вебер. «Оберон» УвертюраЙ. Брамс. Подвійний концерт для скрипки та віолончелі з оркестром ля мінорЛ. ван Бетховен. Симфонія № 4   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Чарівна флейта і її друзі
В програмі -- Клод Ашіль Дебюссі. Соната для флейти, альта та арфи. - Франц Допплер. Концертне дуеттіно для 2-х флейт та оркестру, ор.36. - Меделін Дрінг. Тріо для флейти, гобоя та оркестру.- П'єтро Морлаккі. "Швейцарський пастух" для флейти та оркестру. - Франц Допплер, Антоніо Замара. Казілда-фантазія для флейти та арфи.- Володимир Рунчак. "Скажіть, чи чарівна флейта?"- Концерт для піколо, флейти, альтової, басової флейт та оркестру.- Ігнац Мошелес. Концерт для флейти, гобоя та оркестру F-dur.Солісти Андрій Карпяк (флейта),Михайло Сосновський (флейта), Юрій Хвостов (гобой),Марія Огіренко (арфа), Іванна Митроган (арфа),Сергій Гаврилюк (альт)Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Тарас Вергун - диригент.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Моїй любові"
Виконавці:АІА "Високий замок" , Л. Вікарчук, Л . Винницька, О Владиславська.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Frank Sinatra. Про кохання
Бажаєте відчути себе у затишному колі друзів, в якому панує душевний спокій, задоволеність життям та усвідомлення унікальності моменту? Все це станеться з вами на концерті, присвяченого топ-ідолу американської музичної культури Френку Сінатрі.Frank Sinatra – людина, чий музичний внесок набагато перевищує масштабів однієї людини. Величина усього масиву його творчості порівнювана, мабуть, тільки в революційними The Beatles та Елвісом Преслі. Його пісні обожнювали мільйони людей, з ними жили, під них плакали та кохали. На його рахунку 11 премій «Греммі», один «Оскар» та ще чимало досягнень..На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джазової сцени: піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, контрабасист Микола Кістеньов та барабанщик Павло Галицький.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Bach 334-Birthday Night
Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 3 соль -мажор (BWV 1048)Allegro,Adagio, AllegroЙ.С. Бах. Сюїта № 2 сі-мінор для флейти з оркестром (BWV 1067)Ouverture, Rondeau, Sarabande, Bourree I, Bourree II, Polonaise, Menuet, BadinerieCоліст – Євген Білецький, флейтаЙ.С. Бах. Арія з оркестрової Сюїти № 3 ре-мажорАкадемічний Камерний Оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко - диригент Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 5 ре-мажор BWV 1050 солісти: М. Гав’юк – скрипкаМ. Сосновський – флейтаМ. Драган – клавесин Й.С. Бах. Симфонія із кантати «Ich hatte viel Bekümmernis» солісти: І. Митроган – арфаВ. Веретельник – вібрафон Й.С. Бах. Концерт для скрипки з оркестром мі-мажор, BWV 1042 М. Комонько – скрипка Академічний симфонічний оркестрСергій Хоровець – диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Романтичні експресії"
Академічний Симфонічний оркестр ЛНФ, Віктор Ямпольський – диригент В програміЙ. Брамс. Варіації на тему Гайдна Р. Вагнер. Вступ і Смерть Ізольди з опери «Трістан та Ізольда» Ян Сібеліус. Симфонія № 1 мі мінор op. 39.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Fresh Classics
В програмі:Адам Весоловський «Gliss Concerto» для тромбона і струнного оркестру Вольфганг Амадей Моцарт Концерт для кларнету з оркестром ля-мажор, KV 622Ніколо Паганіні Концерт №1 для скрипки з оркестром ре-мажор, ор. 6 Анрі В'єтан Концерт № 5 для скрипки з оркестром Виконавці:Ярослав Мейснер, тромбон (Польща) Дмитро Фонарюк, кларнет (Україна)Богдан Луц, скрипка (Україна) Теодор Каськів, скрипка (Швеція) Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Ярослав Шемет, диригент (Україна – Польща)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Крізь роки і печалі"
Ліна Костенко не потребує красномовних слів. Ліна Костенко – це щирі, влучні, насичені й глибокі слова. Це надрив й надріз, це по живому, до мурашок по шкірі. Її поезії – це явище в українській культурі. Тож символічно, що 21 березня, коли День поезії святкують у всьому світі, Львівська обласна філармонія запрошує на камерну сцену, насолодитися творчістю Ліни Костенко. Художнє слово від Олега Батова та чуттєвий фортепіанний супровід від Оксани Рапіти дозволять торкнутися до поезії по-новому. А тексти, які вже стали класикою, сплетуться в єдине полотно з музикою.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вечір високої класики
Виконавці: Андрій Макаревич – фортепіано оркестр Оперної студії ЛНМА ім. М. Лисенка Ігор Муравйов- диригентПрограма: П.Чайковський. Концерт для фортепіано з оркестром П.Чайковський. Симфонія N5   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "24 Каприси: Паганіні – Скорик"
Виконавці:Диригент – Олександр Земцов (Австрія – Швейцарія) В програмі «24 Каприси для великого симфонічного оркестру» Ніколо Паганіні – Мирослав СкорикЦього вечора Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» виконає Каприси під батутою Олександра Земцова, який взяв участь в записі. У творчості українського композитора є чимало редакцій та обробок популярних творів класичної музики - Й. С. Баха, Л. ван Бетховена, Ф.Шопена, Дж. Пуччіні та інших відомих композиторів. Одною із найграндіозніших є транскрипція циклу 24 каприсів Н. Паганіні для симфонічного оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    
Сім останніх слів
Виконавці:Камерний хор «Глорія»АКО «Віртуози Львова»Андржей Косендіак - диригент В програмі:В. Лютославський. Muzyka Żałobna. Г. М. Гурецкі. Три твори в старовинному стилі. Й.С. Бах. Арія з Сюіти № 3.James MacMillan. Seven Last Words from the Cross
Vivienne Mort з вокальним квартетом
Danielle Zayushkina: "Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає і на тих, хто співає. Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали - правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення.Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Музична казка "Лис Микита"
Музична казка Богдана Янівського, лібрето Романа Кудлика за однойменною казкою Івана Франка «Лис Микита».«Лис Микита» – казка про звірів, насичена, яскрава, приправлена гумором. Іван Франко вдало зобразив людські натури заховавши їх за масками звірів. Артисти Львівської філармонії продемонструють маленьким глядачам чудову музичну казку на професійному рівні, створять гарний настрій.Виконавці:Солісти філармонії   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Кращі оперні хори"
Звучатимуть величні твори відомих композиторів, таких як Дж. Верді, Дж. Россіні, Г. Доніцетті та інших. Як і зазвичай, в програмі також знаменитий «Va, pensiero» з популярної опери Верді «Nabucco».   Диригент: Тарас Ленько (Україна).Український національний хор ЛьвівХормейстер: Василь Яциняк (н.а. України).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Святослав Кондратів "Один день в Парижі"
Вас чекатиме найромантичніший концерт весни – ексклюзивна програма «Один день в Парижі» від самого талановитого скрипаля України – Святослава Кондратіва!У цей вечір скрипка Маестро співатиме голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих і емоційних авторських композицій, на які Маестро надихнув, його величність, Париж!Приходьте, щоб відчуйти красу і велич одного з найкрасивіших міст світу!Подаруйте собі «Один день в Парижі»!    
Єгор Грушин. Неокласика
Єгор Грушин – яскравий український композитор і піаніст у стилі неокласика. Сучасна класика (modern classical music) - легка для сприйняття, насичена різноманітними мелодіями та паттернами. У світі представниками цього стилю є Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter, в Україні Єгор Грушин поки єдиний композитор, який творить у стилі неокласика.   За 7 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів, презентував 5 альбомів, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом “1631 Recordings” та став автором саундтреків до 6-ти українських фільмів: “Історія життя іграшки” (2012) , “Choiceman” (2012), “Finita la tragedia” (2013), “Янголи помирають на світанку” (2013), “Врятований роман” (2015) та повнометражної стрічки про УПА Тараса Химича “Жива” (2016). Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Естас Тонне
В рамках міжнародного туру "Integration" Естас Тонне вiдвiдає Львiв!Музикант, що не вписується ні в які з існуючих способів говорити про Музику, для якого Музика є не метою, а засобом, що звільняє людські можливості до пізнання як самих себе, так і навколишньої реальності.   Музика з найдавніших часів є одним з найпотужніших інструментів, що сприяє інтеграції людської свідомості. Щоб відчути себе частиною великого і безмежного світу через музику, ми вирішили зібратися разом з вами весною 2019 року в містах і країнах, в яких відбудеться отримавший відповідну назву концертний тур Естас Тонне.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження:цікаві виступи. Відпочинок для душі та буденності. Проведення концертів та різноманітних сольних виступів. Це цікаво для будь якої вікової категорії.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Porada: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Була тут декілька разів, дуже сподобалось, море емоцій атмосфера бомбезна)

Відповісти:

Natalya Porada,
Natalya Porada, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже сподобалась атмосферп, гарна музтка, для любителфв класики саме те місце, щоб відпочити.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Тодосенко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже хороше місце де можна получити море задоволення і емоцій! Бувала там на концертах і вражень купа!

Відповісти:

Наталія Тодосенко,
Наталія Тодосенко, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:недавно були на концерті в органному залі, дуже сподобалось)особливо на балконі, гарний вид)

Відповісти:

Olya Shidlovska,
Olya Shidlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Volodimir Protsjuk: (Ревізор)
Сподобалось
Побував на багатьох концертах і залишилися тільки приємні спогади, затишно та красиво

Відповісти:

Volodimir Protsjuk,
Volodimir Protsjuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Lototska: (Ревізор)
Сподобалось
Тут панує особлива атмосфера, яку важку описати словами. Вам просто необхідно сюди потрапити)

Відповісти:

Ira Lototska,
Ira Lototska, 
Переглянути всі відповіді ()
Mykhailo Soboliev: (Критик)
Сподобалось
Місце де можна поглянути на мистецтво під новим кутом, розкрити для себе ім'я нових талантів.

Відповісти:

Mykhailo Soboliev,
Mykhailo Soboliev, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірно атмосферний заклад з чудовим звуком. Враження від концерту "JINGLE BELLS RHAPSODY" 7 січня 2019 були просто незабутніми. Звук органу з фортепіаном заворожують та змушують забути про буденні проблеми та переживання. Музика переносить вас в свій унікальний світ гармонії та блаженства.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Хмара: (Ревізор)
Сподобалось
Один з провідних концертних закладів України, наймузичніше місце Львова. Щодня відбуваються події на різний музичний смак. Хороша акустика, атмосфера свята, затишку та величі!

Відповісти:

Лілія Хмара,
Лілія Хмара, 
Переглянути всі відповіді ()
Myroslav Baitsar: (Ревізор)
Сподобалось
Вам скучно?Тоді мерщій у цей заклад)Тут ви побачите неповторні стіни цієї філармонії та неповторні виступи,які запам'ятаються надовго)

Відповісти:

Myroslav Baitsar,
Myroslav Baitsar, 
Переглянути всі відповіді ()
Назар Венцик: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
На таке варто піти, там чудова атмосфера, а після концентурії тебе переповнюють враження

Відповісти:

Назар Венцик,
Назар Венцик, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Ivanitska: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: оооо, ну дуже атмосферно...виступи і концерти - завжди на рівні, купа позитивних емоцій...якщо потрібно цікаво провести вечір, надихнутись творчістю - Вам сюди)

Відповісти:

Tetiana Ivanitska,
Tetiana Ivanitska, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
У філармонії мусить побувати кожен. Тут своя особлива атмосфера. Періодично ходжу сюди на концерти, лекції, джазові фестивалі

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Великий зал для проведення концертів та виступів різного роду - зал побудований спеціально для звучання музики
Тут можна просто прийти і відпочити

Загальне враження: на фото кнопка включателя на стіні - це той дзвінок, яким попереджають про початок вистави

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:гарне приміщення.

Загальне враження:дуже сподобалось приміщення і атмосфера. Великий зал.зручно і красиво.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже атмосферне місце, котре пробирає до мурашок.. Однозначно варто відвідати котрийсь концерт класичної музики, щоб відчути всю атмосеру і енергетику філармонії

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Maks Divine: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: а я люблю класичну музику, у Львові прекрасна філармонія, а також цікаві концертні програми!молодці!

Відповісти:

Maks Divine,
Maks Divine, 
Переглянути всі відповіді ()
Катя Грицевич: (Ревізор)
Сподобалось
Ідеальний варіант для відпочинку тілом та душею. Дуже велике різноманіття виступів

Відповісти:

Катя Грицевич,
Катя Грицевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Критик)
Сподобалось
Мені подобається відвідувати філармонію)Актори - професіонали своєї справи. Чудове місце для відпочинку))
Доповнено майже 3 місяці тому


Відповісти:

Анна Дітчик,
Анна Дітчик, 
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Izhevska: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: ми можемо пишатись нашою філармонією:дуже цікаві репертуари;фестивалі, концерти.А виступи нашого оркестру високопрофесійні.Загальне враження: потрібно частіше всім "ходити на хорошу музику"

Відповісти:

Nataliia Izhevska,
Nataliia Izhevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:недавно були з дівчиною на концерті. на балконі.все спообалось. чудова атмосфера

Відповісти:

Роман Яворський,
Роман Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Критик)
Сподобалось
для всіх любителів класичної в не тільки класичної музики ) дуже люблю музтчні вистави)

Відповісти:

Roman Perepichka,
Roman Perepichka, 
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Barchuk: (Перехожий)
Сподобалось
Обожнюю львівську філармонію - чудове місце для культурного відпочинку. Гарний і затишний концертний зал. Ціна квитків невелика. Один з постійних оркестрів - академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» - справжні музичні професіонали.

Відповісти:

Nazar Barchuk,
Nazar Barchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Чудове місце для проведення вечора, гарний концертний зал, зручна розстановка, часто бувають концерти іноземних маестро та симфонічних оркестрів

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Ann Buinytska: (Гурман)
Сподобалось
прийти і відпочити душею, це потрібно саме сюди, тут нереально круті виступи і ти отримаєш багато емоцій, і не пошкодуєш, що прийшов сюди)

Відповісти:

Ann Buinytska,
Ann Buinytska, 
Переглянути всі відповіді ()