Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки - фото
Відгуків 14
Львів
Вулиця Городоцька, 36
+38 (032) 233-31-85 (Приймальня)
+38 (032) 233-31-79 (Бухгалтерія)
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:0014:00 - 15:00
Сб,Нд11:00 - 21:0014:00 - 15:00

Інформація

«Якби сенс театру був тільки в розважальному видовищі, то, можливо, і не варто було б вкладати в нього стільки праці. Але театр — це мистецтво віддзеркалювати життя» — Костянтин Станіславський.

І це справді так, адже все частіше до театру йдуть не за розвагою, а за новими пізнаннями, емоціями та переживаннями. Для цього експериментальний та молодіжний театр, розкриває нові горизонти вже давно відомих історій та знайомить глядача з новими поглядами на старі речі. Ми тільки прагнемо розкрити всі творчі можливості наших авторів та надати вам справді якісний «театральний продукт», пронизаний справжніми переживаннями, емоційними моментами, захоплюючим напруженням до останнього діалогу постановки та … запропонувати вам «покуштувати» свіжі та «смачні» вистави.

Актори театру разом з іншими кращими молодіжними театрами беруть участь у створенні художніх цінностей, шукають нові контакти з життям. Зі своїм поколінням.
Робота з глядачами в нашому театрі охоплює різні вікові категорії, і глядачеві будь-якого віку у нас надана можливість для діалогу з театром.

У спільних іграх учасники дізнаються про те, що, крім артистів, в театрі грають світло, костюми, музика, реквізит, і вчаться міркувати про побачене.

Серед репертуару театру:

  • «Різдвяна історія»;
  • «Слава героям» 
  • «Людина в підвішеному стані»;
  • «Калігула»;
  • «Баба Пріся"

 

Події

Психотерапія для міста. 10 лекцій про ментальне здоров'я
30 січняЛекція «Надійний тил, міцний ґрунт, повний вперед!»Базові психологічні потреби людини.06 лютогоЛекція «В праці сконать!»Емоційне вигорання і трудоголізм.13 лютогоЛекція «Зникнути взагалі»Депресія як хвороба.20 лютогоЛекція «Щодня одне і те саме»Посттравматичний стресовий розлад.27 лютогоЛекція «Війна, яка завжди зі мною»Реадаптація військових, що повертаються з війни.06 березняЛекція «Сімейні традиції і традиційні сім’ї»Етапи розвитку сім’ї, злети і кризи.13 березняЛекція «Випробування радістю»Життя родини, що виховує дитину з інвалідністю.20 березняЛекція «Підлітки як явище»Феномен перехідного віку у ХХІ столітті.27 березняЛекція «Я тебе люблю/хочу/боюся»Як формується сексуальність.03 квітняЛекція «Тато просто втомився...»Життя родини, де є людина зі залежністю.   Детальна інформація за вказаним номермо телефону.
ENTER.UA/ORPHEUS.UA
У 2017 році двоє українських художників, Сашко Брама та Андрій Бучко, здійснили семимісячну пішу експедицію від Чопу до лінії фронту на Сході. Метою подорожі було знайомство з невідомою Україною. На основі побаченого, почутого та пережитого митці створюють музично-мультимедійний перформанс. Робоча версія майбутнього твору буде представлена на сцені театру Лесі Українки.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Баба Пріся"
У драмі йдеться про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній "уже, дуже, дуже стара" баба Пріся — дещо інфернальна героїня, котра товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох німців. З нею живуть онук і хвороблива донька, яку свого часу покинув чоловік. За п'єсою Павла Ар'є "На початку та наприкінці часів…". Жанр вистави можна було б визначити як "сучасна українська народна трагікомедія".Режисер – Олексій КравчукХудожник – Олексій ХорошкоP.S. Шановні глядачі, зверніть увагу! Після третього дзвінка на виставу Ви вже не зайдете. Будьте пунктуальними! Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Любов)"
Перша драма Лесі Українки "Блакитна троянда", котра досі вважалася "несценічною", стає прекрасним ґрунтом для роздумів на тему різноманітності любові. Підсилена засобами фізичного театру та документальними свідченнями акторів, вистава демонструє кілька схем стосунків, поширених в сучасному світі: несамовита приречена любов, що має фатальні наслідки, зручне "міщанське" пристосування, любов з холодною головою, що ні до чого не зобов'язує, приємний флірт.    Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження:чудові вистави для розвинення уяви. Прекрасний репертуар театру. Була майже на всіх виставах. Хороший театр з гарними постановками.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:люблю ходити сюди на вистави, але театр в жахливому стані.. ремонт тут би не помішав)

Відповісти:

Olya Shidlovska,
Olya Shidlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Андріана Прудивус: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось:Театри завжди справляють хороше враження
Не сподобалось:Дуже обідно, що театр в такому поганому стані, хотілось би бажати кращого, хоча би мінімального косметичного ремонт.
Загальне враження:Контингент такого театру вже сформовааний напевне роками, вистави тут завжди відрізняються якоюсь специфікою. Була тут вперше, і мені сподобалось, раджу сходити навіть якщо назва вистави викликає здивування)

Відповісти:

Андріана Прудивус,
Андріана Прудивус, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Зараз в театрі є сучасні оригінальні постановки, тому дуже цікаво. Була на виставі "Баба Пріся", то залишилася під великим враженням. Ніколи не очікувала, щоб чоловік так майстерно зобразив стареньку бабусю.


Доповнено майже 3 місяці тому
Також, нещодавно була з друзями на виставі "Боженька", то це було також неочікувано і пам'ятно. Вистава про тваринок, які ведуть себе як люди із упередженнями, дискримінаціями, фаворитизмом, домінуванням та прагненням до влади і контолю. Окрім всього, в театрі досить цікава рекламна кампанія та лозунги.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Nikolai Vedenin: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Ходив на пару постановок як на основній сцені так і на камерній сценах. Дуже круто і гра акторів була несподівано на високому рівні. Стан театру залишає бажети кращого, але добре що ще існує

Відповісти:

Nikolai Vedenin,
Nikolai Vedenin, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Один з улюблених моїх театрів. Їхні вистави дуже цікаві і динамічні.
Була цієї осені на виставі "Зраночку", яка починалася о 7 ранку! ЇЇ представляв Харківський театр абсурду Воробушек. Дуже класно було і весело.
Рекомендую усім відвідати театр Лесі і переглянути вистави баба Пріся та Боженька.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Kateryna Havrysh: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Неймовірно!! Театр який вражає акторською грою і репертуаром. Вистава "Перетворення" зіграна на найвищому рівні!! Бракує слів щоб виразити повноту свого задоволення!!! Дякую, процвітання!!

Відповісти:

Kateryna Havrysh,
Kateryna Havrysh, 
Переглянути всі відповіді ()
Magdalena Bodnarchuk: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Ходили за виставу «Боженка» і залишились приємно вражені! Чудова гра акторів.
Не сподобалось:Було досить прохолодно в залі.

Відповісти:

Magdalena Bodnarchuk,
Magdalena Bodnarchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Ілона Вітовщик: (Перехожий)
Сподобалось
театр ім. Лесі Українки, був і залишається моїм улюбленим театром, актори професійні, стан театру не в найкращому стані, але зважаючи на вік театру, на це можна закрити очі

Відповісти:

Ілона Вітовщик,
Ілона Вітовщик, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Хороший театр з цікавими постановками та чудовим акторським складом, правда в залі буває холоднувато, потрібно брати всередину з собою верхній одяг

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Uliana Kramar: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Хороше враження від відвідування театру. Була на оркестрі Lumos orchestra:))
В захваті від живої музики)
Однак, на превеликий жаль сам театр у жахливому стані(
і це дуже сумно, оскільки стіни його настільки красиво вироблені, але дуже потребують реставрації. Прикріплю фото.

Відповісти:

Uliana Kramar,
Uliana Kramar, 
Переглянути всі відповіді ()
Nastia Prudnikova: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:найулюбленіший театр, з найбільш сучасним баченням світу, що не стоїть на місці та щоразу дивує, дякую вам)

Відповісти:

Nastia Prudnikova,
Nastia Prudnikova, 
Переглянути всі відповіді ()
Katya Moseychuk: (Користувач)
Сподобалось


Загальне враження:
дуже приємна атмосфера
дуже чудова гра
дуже приємні люди
знову і знову хочеться приходити
дякую

Відповісти:

Katya Moseychuk,
Katya Moseychuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Mazur: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: В захваті від гри акторів! Тепер ходитиму лише сюди! Вистави оригінальні і беруть за душу!

Відповісти:

Marta Mazur,
Marta Mazur, 
Переглянути всі відповіді ()
Театр лесі українки   Львівський драматичний театр імені лесі українки   Львівський академічний драматичний театр   Театри   Театр   Вистави   Театральна діяльність   Відпочинок   Відпочинок лесі   Відпочинок молодіжний театр   Відпочинок театр лесі   Відпочинок театр лесі українки   Визначні місця   Визначні місця лесі   Визначні місця молодіжний театр   Визначні місця театр лесі   Визначні місця театр лесі українки   Вистава   Вистави лесі   Вистави молодіжний театр   Вистави театр лесі   Вистави театр лесі українки   Драмтеатр   Драмтеатр лесі   Драмтеатр молодіжний театр   Драмтеатр театр лесі   Драмтеатр театр лесі українки   Захоплюючі вистави   Захоплюючі вистави лесі   Захоплюючі вистави молодіжний театр   Захоплюючі вистави театр лесі   Захоплюючі вистави театр лесі українки   Квитки онлайн молодіжний театр   Квитки онлайн театр   Квитки онлайн театр лесі   Квитки онлайн театр лесі українки   Куди піти   Куди піти з дівчиною   Куди піти з дівчиною лесі   Куди піти з дівчиною молодіжний театр   Куди піти з дівчиною театр лесі   Куди піти з дівчиною театр лесі українки   Куди піти з дітьми   Куди піти з дітьми лесі   Куди піти з дітьми молодіжний театр   Куди піти з дітьми театр лесі   Куди піти з дітьми театр лесі українки   Куди піти лесі   Куди піти молодіжний театр   Куди піти на побачення   Куди піти на побачення лесі   Куди піти на побачення молодіжний театр   Куди піти на побачення театр лесі   Куди піти на побачення театр лесі українки   Куди піти театр лесі   Куди піти театр лесі українки   Куди піти якщо ти турист   Куди піти якщо ти турист лесі   Куди піти якщо ти турист молодіжний театр   Куди піти якщо ти турист театр лесі   Куди піти якщо ти турист театр лесі українки   Купити квитки в молодіжний театр   Купити квитки в театр   Купити квитки в театр лесі   Купити квитки в театр лесі українки   Маленькі вистави   Маленькі вистави лесі   Маленькі вистави молодіжний театр   Маленькі вистави театр лесі   Маленькі вистави театр лесі українки   Онлайн бронювання молодіжний театр   Онлайн бронювання театр   Онлайн бронювання театр лесі   Онлайн бронювання театр лесі українки   Оригінальні вистави   Оригінальні вистави лесі   Оригінальні вистави молодіжний театр   Оригінальні вистави театр лесі   Оригінальні вистави театр лесі українки   Піти на побачення   Піти на побачення лесі   Піти на побачення молодіжний театр   Піти на побачення театр лесі   Піти на побачення театр лесі українки   Показ вистав   Постановка вистав   Прем'єри в театрі   Прем'єри в театрі лесі   Прем'єри в театрі молодіжний театр   Прем'єри в театрі театр лесі   Прем'єри в театрі театр лесі українки   Премєри вистав   Премєри вистав лесі   Премєри вистав молодіжний театр   Премєри вистав театр лесі   Премєри вистав театр лесі українки   Премєри театру   Премєри театру лесі   Премєри театру молодіжний театр   Премєри театру театр лесі   Премєри театру театр лесі українки   Проведення вистав   Проведення вистав лесі   Проведення вистав молодіжний театр   Проведення вистав театр лесі   Проведення вистав театр лесі українки   Проведення фестивалів   Проведення фестивалів лесі   Проведення фестивалів молодіжний театр   Проведення фестивалів театр лесі   Проведення фестивалів театр лесі українки   Сучасні вистави   Сучасні вистави лесі   Сучасні вистави молодіжний театр   Сучасні вистави театр лесі   Сучасні вистави театр лесі українки   Театр лесі   Театральні вистави   Театральні вистави лесі   Театральні вистави молодіжний театр   Театральні вистави театр лесі   Театральні вистави театр лесі українки   Фестивалі   Фестивалі лесі   Фестивалі молодіжний театр   Фестивалі театр лесі   Фестивалі театр лесі українки   Хороші вистави   Хороші вистави лесі   Хороші вистави молодіжний театр   Хороші вистави театр лесі   Хороші вистави театр лесі українки   Цікаві вистави   Цікаві вистави лесі   Цікаві вистави молодіжний театр   Цікаві вистави театр лесі   Цікаві вистави театр лесі українки   Цікаві місця   Цікаві місця лесі   Цікаві місця молодіжний театр   Цікаві місця театр лесі   Цікаві місця театр лесі українки   Цікавий театр   Цікавий театр лесі   Цікавий театр молодіжний театр   Цікавий театр театр лесі   Цікавий театр театр лесі українки   Цікаво провести час   Цікаво провести час лесі   Цікаво провести час молодіжний театр   Цікаво провести час театр лесі   Цікаво провести час театр лесі українки  
Показати більше