Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"

Відгуків 40
Львів
Вулиця Лесі Українки, 1
+38 (032) 235-67-62 (Адміністрація)
+38 (032) 235-47-51 (Приймальня)
+38 (032) 243-24-26 (Прес-служба)
+38 (096) 132-85-75 (Прес-служба)
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 18:0014:00 - 15:00
Львів
Проспект Свободи, 26
(Камерна сцена)

Інформація

Постановка та показ театральних вистав. Організація мистецьких фестивалів, конкурсів, оглядів.

Події

Презентація диску Софії Федини "А я живий"
Презентація волонтерського проекту Софії Федини на підтримку захисників України та диску пісень А я живий.   Цей день є мега важливим для мене - і символічно, що саме в цей день я презентуватиму мій 5-ий альбом "А я живий" присвячений захисникам України. Це мій благодійний волонтерський проект, моя своєрідна інвестиція у силу моєї держави, оскільки всі кошти отримані від реалізації будуть спрямовані на підтримку бійців на передовій та у госпіталі.
Вистава "Або - або"
Кожний з нас має вибір коли приходить критична ситуація. Кожний з нас має два шляхи, якими ми можемо йти. Завжди є варіант або залишитись, або втекти від усього, забути все і почати спочатку. Хоча не завжди втеча є рятівною. "Або...Або" - це пошук рішення, це коротка мить цілого життя. Перед нами постає постать безкомпромісної жінки для якої не існувало золотої середини. Перед очима пробігають спогади з дитинства, зустріч з коханим, оточення в еміграції, люди, що були поряд тощо. Кожний крок, кожне слово втілюють прагнення жінки бути на рідній землі, хоч це перебування може бути і не досить безпечним; бажання вірити у те, що можна відбудувати втрачений рай і жити у цьому безпечному і затишному місці. Ви побачите історію з життя у сотнях листів: "Перетворення сентиментальної Лєнночки в героїчну Жанну Д'Арк". (Олеся Галканова, керівник бюро (прес-служба, сайт). Художній керівник постановки — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Режисер-постановник — Інна Павлюк Помічник режисера — Костянтин Шелест Квитки можна придбати у касі театру.
Вистава "Перед заходом сонця"
"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана – що трапляється, коли розкривають давні таємниці? Кожна сім’я приховує безліч таємниць. П’єса Герхарда Гауптмана "Перед заходом сонця" щонайкраще слугуватиме доказом цим слів. Адже її події відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям. Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Він не просто запрошує її на обід, чим обурює своїх дітей, а й купує їй коштовності та замок в Швейцарії. Відтак доньки та зяті намагаються визнати батька не при своєму розумі та призначити йому опікуна… Противиться цьому задуму лише син. Якою виявиться сімейна таємниця цієї родини і чи справді кожен із нас наприкінці життя отримає те, на що заслуговує?! (Леся Кічура) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Украдене щастя"
Початок 29.01 о 17:00; 20.02 о 18:00.   Кожне покоління знаходить у цій виставі щось своє. Коли я свого часу втілював образ Михайла, то відчував по-одному. А зараз відкрив у цій темі боротьби за щастя інші пласти, збагнув, що ця річ також про те, як не можна руйнувати гармонію стосунків між людьми. Адже тільки-но з’являється якась руйнація, якийсь Яго, (чи коли говоримо про українську класику − Дем’ян у "Безталанній", Хома в "Ой не ходи, Грицю" чи інші схожі персонажі), то страждають не тільки ці люди, яких щастя зруйноване, а весь соціум довкола. І що більше будемо руйнувати своє кохання, любов не тільки один до одного, а й до Вітчизни, землі, своїх батьків, своєї історії, то все це руйнуватиме нас із середини. Бо скільки б ми не говорили мудрих слів, животворною є не ненависть, а тільки любов. (Федір Стригун, інтерв'ю Ярини Коваль, "Львівська газета", 20.10.2016) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Музична комедія "Різдвяна ніч"
Різдвяна ніч – і ми знову дорослі діти, з вірою у диво і гармонію. Оксана чекатиме черевички від цариці, а Вакула спіймає чорта за хвоста – аби лише прихилити до себе чорнобриву красуню, чорт вкраде місяця, а Чуб і компанія сидітимуть у мішках у звабливої Солохи… Микола Гоголь був малозрозумілою особою навіть для сучасників. Його життя, творчість, смерть просякнуті містицизмом, прадавнім етосом та любов’ю до українського духу. Видається, ніби він знав більше ніж дозволено людині й міг поділитися цим знанням лише опосередковано – через творчість. А ми, як вміємо, розшифровуємо заповіти генія у його текстах, які він ласкаво не спалив. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Комедія "Ревізор"
За 180 років сценічного життя класичний твір Миколи Гоголя «Ревізор» пережив величезну кількість прочитань та інтерпретацій у різних куточках світу. В театрі імені Марії Заньковецької до п’єси звертались лише раз – у 1922 році, коли театр перебував ще у місті свого заснування Києві, поставив виставу один з корифеїв заньківчан Олександр Корольчук. Який він – Хлестаков нашого часу, що своєю появою розбурхує вади сонного містечка та демонструє різні прояви слабкості людської істоти? Діапазон можливої його яви величезний – шахрай, дурник, мудрець, мисливець, здобич, пророк і, навіть, месія… Режисер вистави Вадим Сікорський обранням на роль Хлестакова Юрія Хвостенка, актора експресивного та, одночасно, ліричного темпераменту, задає певний тон постановці. Адже Хлестаков може бути і персонажем стихійної природи, який пристрасно вживається у кожного разу нову, щойно придуману ним небилицю, заманюючи у вир гри глядача. Фантасмагорійності та гротеску виставі додасть сценічне рішення Наталії Тарасенко – персонажі постануть у «шкірі» різноманітних звірів та птахів у барвисто-розписній декорації. Отож, роздуми постановників над похмурим гоголівським «Ревізором» очікуються з елементами казковості, але, як і передбачає таке забарвлення – за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини у яскравому привабливому вбранні. Придивімося до героїв відомої історії ще раз.(Тетяна Батицька) Переклад з російської Остапа Вишні. Прем'єра відбулась 10 Червня 2017 року. Режисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Наталя Тарасенко Музичне оформлення — Юрій Саєнко Художник по світлу — Микола Новосад Помічники режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Гуцульський рік"
Початок 23.01, 23.02 о 18:00; 9.02 о 12:00 та 18:00.   За автором твір має визначення як «етнографічне представленє в IV діях». На сцені перед глядачем направду відбуватиметься містерія з гуцульського життя упродовж року, створена на основі найзначніших ритуальних дійств (Святий вечір-Коляда, Великдень, весілля, похорон). Унікальний та неповторний світ гуцульського краю глядачі зможуть побачити завдяки костюмам, художньому оформленню, багатому фольклорно-пісенному матеріалу та головне – акторській закоханості у гуцульську тематику. Самі ж образи головних героїв є втіленням природного бажання людини жити в злагоді з собою, Богом та людьми, мати мир у власній душі та спокій у серці. Спостерігаючи за життям і побутом гуцулів, сам Гнат Хоткевич зауважив, що вони прекрасні актори і тоді йому спало на думку: “А що, як гуцула та показати всьому світу!?”… Приходьте на покази вистави – будемо дивитися разом!   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Тринадцята жінка"
Вистава "Тринадцята жінка" – сценічне прочитання п’єси Теодозії Зарівни про долю відомої голівудської актриси німецького походження. І хоча ім’я героїні у виставі не називають, однак лунає багато пісень Марлен Діхріх і актриса Наталія Лань цитує уривки з роману Ернеста Хемінгуея. Відтак глядач відразу розуміє, що йдеться про історію любові цих відомих людей. Їхні платонічні почуття в листах тривали майже 30 років.  Моновистава Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник — Орест Гелитович Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Жінка - Наталія Лань народна артистка України Квитки можна придбати в касі театру.
Трагедія "Мазепа"
"Ця вистава про те, як старше покоління іноді не розуміє молоді. Юліуш Словацький зумисне зобразив Мазепу 30-річного, адже він писав п’єсу про кохання та молодість, і як у хорошого драматурга в нього «політика – контрабанда на сюжеті». Її можна прослідкувати поміж перипетій сюжету. Адже насамперед автор хотів показати, що українцям та полякам немає чого ділити. Це дружні та братні народи, які мають жити в порозумінні. Проте, як це завжди буває в історії, серед держав обов’язково з’явиться агресор, який матиме інші цілі.Драматург акцентує на тому, що, якщо дурна влада, то від цього насамперед страждатиме народ. Адже гонор та особисті інтереси ніколи не можна ставити вище ідеалів своєї нації, бо тоді держава приречена." (Федір Стригун - режисер-постановник, н.а. України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка.)   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами"
Іван Заньківчанський, той що Калита... Історія цього Івана, не бідняка, і не пана, філософа, що торбу за собою всюди носить, прийшла з віків далеких. З тих часів, коли для того, щоб зробити дію не потрібно було зайвих слів. Коли жив той Калита, то місія його була не проста: бо Калита – князем був і слави собі трохи за життя здобув. Чи був він праведним, чи мав гріхів цілу торбину, нам не судити, але про це не будемо говорити. Пізніше калитою коржик називали, і краснії дівиці на ньому доленьку шукали. А Калита все світом мандрував. І обійшовши довгую дорогу, що провела його крізь пекло до самого Бога, явився, як Месія, перед наші очі. Прийшов Іван до Львова, щоб нам повідать казку: про пана, що на санях, про бабку, що прагне ласки, про двох філософів, які не годні були правду з кривдою розділити. Іван все знає, він розповість, як потрібно жити. Він не боїться відьминої хати, він знає, як прозріти й сліпих полікувати. Дівиць довкола Івана, як червінців у пана. Вони його люблять, усе пригортають, цілують, кохають. Чи то попадя, чи стрілиця-десятниця, а завше біля Калити рум’яна дівиця. Іван – борець, Іван – герой, медалей повні груди. Іван прийшов, він просто тут, то ж зустрічайте його люди! (Олеся Галканова, фахівець зі зв'язків з громадськістю, Національний театр імені Марії Заньковецької)Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.
Комедія "За двома зайцями"
Початок 22.01, 7.02 та 27.02 о 18:00; 27.01 о 12:00.   Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Три любові"
Кохання і танець – це слова, які промовляють про виставу "Три любові…" за книгою А. Дункан "Моє життя" і спогадами І. Шнайдера "Зустрічі з Єсеніним". Якими бувають талановиті та відомі, коли знімають костюми та стирають грим з обличчя? Ким була Айсидора Дункан – таємничою містичною музою чи, навпаки, сповненою пристрастей та особистих бажань жінкою, яку ніщо не зупиняло. Ми ніколи не дізнаємося, як було насправді. Можемо лише здогадуватися, малювати ескізи і відтворювати життя Айсидори. Її пластика змінила розуміння танцю, а її вчинки багатьох людей. "Інсценізація Таїсії Литвиненко за книгою Айседори Дункан "Моє життя" про розповідь відомої танцівниці про свої почуття до чоловіків уже є цікавою. А зважаючи на те, що актрисі Альбіні Сотніковій вдалося прекрасно передати усі почуття, які переживала танцівниця, вплітаючи у гру ще й танці, - враження залишається неабияке". (Дмитро Бобрицький видання "Вчасно") Квитки можна придбати у касі театру.  
ТНМК. Акустика
ТНМК з ексклюзивною акустичною програмою в національному драматичному театрі Ім. Марії ЗаньковецькоїТри причини відвідати цей концерт: - ексклюзивна акустична програма в одному з кращих театрів України; - найкращі хіти ТНМК без зайвої атрибутики - тільки музика; - отримати заряд весняного настрою.Гурт ТНМК вже давно здобув народну любов української публіки. Мелодійний хіп-хоп, впізнаваний речетатив Фоззі, скажена енергія Фагота і тексти, наповнені сатирою і вірою в світле майбутнє. За роки свого існування команда багато разів експериментувала зі звучанням, учасники колективу презентували свої сольні проекти, виступали з симфонічним оркестром і запалювали кращі зали і фестивальні майданчики України. Однак, ніякі спецефекти не замінять відкрите спілкування з публікою і камерну атмосферу акустичних концертів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Івасюк Назавжди"
4 березня Володимиру Івасюку виповнилось б 70 років.У піснях композитора — глибокий зміст, а ще — геніальний та актуальний урок не лише для старшого покоління, але й для молоді про те, як потрібно любити та оберігати свій народ та свою культуру. Не почути цього в творах Івасюка — неможливо, бо творив він з особливою пристрастю.Сам Володимир говорив: «Кожним твором починай новий етап, якісно вищий у своїй роботі. Виражай себе врешті-решт на повну силу, адже людські серця завоюєш тільки оригінальним твором із вагомим змістом і яскравою формою».Концерт відбудеться за участі Державної заслуженої академічної хорової капели «Трембіта» та солістів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Жінка над нами"
У головних ролях – народні улюбленці! Довгоочікувана прем’єра комедії «Жінка над нами» з незрівнянною Ольгою Сумською, народним артистом України Лесем Задніпровським і заслуженим артистом України Костянтином Костишиним у головних ролях!«Жінка над нами» — це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз! Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні!   За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Лесь Задніпровський). Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.  
Вистава "Сюрприз"
Заміський будинок на березі озера, в якому недавно живуть чоловік і дружина. Відносини подружжя, з різних причин, в стані напруженості. Сьогодні у них дата їхнього спільного життя. Щоб не афішувати їх відносини і можливість виникнення конфліктів, вирішили не запрошувати гостей. Обидва знаходяться в стані розлучення, але остаточного рішення не приймають. Дружина через нерішучість свого недавнього коханця, який живе в іншому місті і розлучився зі своєю дружиною. Чоловік в сумнівах в своїй коханці, розведеною жінці, яка нещодавно поселилася в їх місті, і яку він ще недостатньо знає.Він запросив свого давнього друга, який живе в іншому місті, і вони вже давно не бачилися.Вона запросила свою нову подругу і співробітницю, яка недавно оселилася в їхньому місті.Подруга в курсі любовних пригод господині будинку і знає про її стосунки з чоловіком.Господиня теж знає, що у подруги з'явився коханець, з приводу якого у неї серйозні наміри, але він одружений і ніяк не наважиться на розлучення. Одкровення двох подруг згуртували їх в справжню дружбу.Коли всі четверо зустрічаються в будинку, починаються суцільні сюрпризи...
Кейко Мацуї / Keiko Matsui
У Львові відбудеться чудовий концерт Кейко Мацуї, який стане прекрасним подарунком коханим і занурить в атмосферу чарівної музики.У перекладі з японської її ім'я означає "щаслива; святкова дитина", тому Keiko Matsui хоче з кожним глядачем поділитися частинкою цього настрою. Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі і популярні в усьому світі. Її творчість нікого не залишає байдужим. Вона є сміливим експериментатором, граючи як зі стилями і їх змішанням, так і зі звучанням. Варто зазначити, що кожна її робота заслуговує на особливу увагу. На глядачів чекає незабутній вечір наодинці з авторськими композиціями, що хвилюють і зачаровують.Це буде заспокійлива гармонія ритмів інструментальної музики, а також експресивний творчий порив, у поєднанні з найпотужнішою енергетикою виконавиці. Варто відзначити, що в програму увійдуть не тільки найсвіжіші роботи, а й улюблені хіти, які не втрачають своєї актуальності.Не пропустіть цю неймовірну музичну подію, що обіцяє стати однією з найяскравіших!
Концерт Хор ім. Г. Верьовки
Гордість України - знаменитий Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки.Відразу в трьох іпостасях - співаків, танцюристів і музикантів - постануть перед глядачами артисти легендарного хору Верьовки, якому в 2018 році виповнилося 75 років! За час існування колектив відвідав понад 60 країн, представив понад тисячу концертів по всьому світу!Цей унікальний колектив об'єднав в собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив заворожує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижною різноманітністю голосів, емоційністю і душевної відкритістю.У програмі концерту буде багато різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Про мишей і людей"
«Про мишей і людей» — постановка, яка отримала високі оцінки театральних критиків і безліч нагород. Зокрема, в 2005 році спектакль був удостоєний «Київської Пекторалі», а в 2008 — Національної премії ім. Т. Шевченка.У головних ролях представники зіркової плеяди українського театру: Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська. А це означає, що ви зможете насолодитися усіма відтінками емоцій і переживань, які таїть в собі видатний твір.Це історія, яка знайде емоційний відгук у кожного глядача. Зворушливий і видовищний спектакль повідає про двох друзів — Ленні та Джорджа, які мандрують землями Дикого Заходу, щоб знайти собі притулок. Щоб хоч якось зводити кінці з кінцями, мандрівники трудяться на фермах. І як би важко їм не було, Ленні і Джордж продовжують мріяти про власне господарство, а з ним — про світле майбутнє.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Оскар і Рожева Пані
Знаменитий в усьому світі епістолярний роман сучасного французького класика Еріка-Еммануеля Шмітта ( "Оскар і Рожева Дама") про хвору дитину, яка пише листи Богу на спасіння душі, свого часу розірвав серця Заходу. Десятки вистав в Європі, Канаді та Америці, фільми на всіх Континетах. Цю ж вічну історію перечитують в Україні - з акцентом на наші колізії, на наших реальних дітей. Вистава «Оскар і рожева пані» з Ірмою Вітовською в головній ролі і музикою «Океану Ельзи» - це історія невиліковно хворої дитини. Рожева Пані – посередниця між Богом і Людиною, дивлячись на муки хлопчика, пропонує йому захоплюючу гру – кожен день писати листи Богу. В Оскара вийшло всього 10 листів. Постановка - благодійна. Творці вистави прагнуть привернути увагу до паліативної допомоги хворим, яких лікарі вже не в змозі врятувати. Текст Шмітта тут адаптують не в моно-версії і в НЕ дуетному варіанті (як в деяких гучних постановках на Заході і в РФ). Тут, у нас, практично кожну сторінку Еріка- Еммануеля розкладають на різні голоси. Візуалізують унікальною анімацією Андрія Єрмоленка, зачіпають за душу піснями Святослава Вакарчука і оживляють практично кожен, навіть другорядний, образ. Дивовижна по гостроті відчуттів вистава. Аншлаги в Києві, Одесі, Львові, Харкові - і на всіх виставах відкриті обличчя і сльози глядачів, які перероджуються разом з маленьким Оскаром і знаходять силу життя. За 3 роки існування проекту відбулося 55 вистав по містах України. Завдяки проекту в Україні створилися мобільні виїзні бригади та паліативні відділення по догляду за важкохворими дітьми. Зірбано близько 2,5 млн гривень, які передано на ліки дітям. Звіт по коштам на сторінці фейсбуку "Оскар.Мріяти і жити"

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мария Макаревская: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:чудовий театр, гра акторів заворожує. П'єси завжди цікаві та захоплюючі. Рекомендую!!

Загальне враження:я в захваті.

Відповісти:

Мария Макаревская,
Мария Макаревская, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: репертуар просто бомба. Всі вистави для відпочинку душі. Сучасні постанови. Прекрасні актори. Заповнені зали та море аплодисментів.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Porada: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Люблю театр Заньковецької,колись дуже часто відвідувала різні вистави,тепер нажаль немає часу

Відповісти:

Natalya Porada,
Natalya Porada, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: багато вистав з українськими мотивами, про український народ, вистави цікаві, акторська гра на висоті.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Тодосенко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Гарний театр,цікаві завжди вистави,актори відмінні які знають і люблять свою справу!

Відповісти:

Наталія Тодосенко,
Наталія Тодосенко, 
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Kryvyi: (Ревізор)
Сподобалось
Чудовий театр. Потужний акторський склад, цікавий репертуар. Хоча б раз потрібно тут побувати

Відповісти:

Bohdan Kryvyi,
Bohdan Kryvyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:дуже класні вистави, залюбки відвідую, коли є вільний час)завжди повний зал

Відповісти:

Olya Shidlovska,
Olya Shidlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Rostyk Rosolovskiy: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Кожен турист повинен відвідати прекрасні Львівські театри. Тут завжди яскраві вистави та чудові актори

Відповісти:

Rostyk Rosolovskiy,
Rostyk Rosolovskiy, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Vasylyshyn: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:Дуже подобається акторський склад і репертуар в цьому театрі. Була майже на всіх виставах і не тільки. Атмосфера дуже душевна, завжди виходиш з позитивними емоціями і з нетерпінням чекаєш нових зустрічей з улюбленими акторами.

Відповісти:

Ira Vasylyshyn,
Ira Vasylyshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Yemelianenko: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Гарний теарт, чудові і актуальні постановки. Також сам театр гаррт відреставрований, приємно сходити подивитись.

Відповісти:

Yuliia Yemelianenko,
Yuliia Yemelianenko, 
Переглянути всі відповіді ()
Natali Kushniruk: (Перехожий)
Сподобалось
Завжди неймовірні вистави. Сучасні, динамічні і такі, які залишають приємні спогади.

Відповісти:

Natali Kushniruk,
Natali Kushniruk, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Сало: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Фактично візитівка нашого міста. Бував неодноразово на виставах, хороша гра професійних акторів з досвідом. Також бував і на концертах.

Відповісти:

Роман Сало,
Роман Сало, 
Переглянути всі відповіді ()
Volodimir Protsjuk: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже люблю цей театр та акторів, кожна пєса запвмятовується на довго та залишає приємні спогади

Відповісти:

Volodimir Protsjuk,
Volodimir Protsjuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Сало: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Легенда нашого міста. Бував там і на виставках та концертах. Особлива атмосфера, легендарні актори.

Відповісти:

Володимир Сало,
Володимир Сало, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Бував багато раз, зазвичай на концертах. В дитинстві на виставах.

Загальне враження: Хороший керівник, персонал - чистенько.
Акторська гра - на висоті.
Інтер'єр - бомба (класика)

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Люба Ільницька: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Гарний театр в центрі міста , чистий , охайний , комфортний зал. Непогана гра акторів , особливо старшої плеяди. У репертуарі кожен може вибрати виставу до вподоби.
Не сподобалось: Надзвичайно мала кількість кабінок в жіночому туалеті , враховуючи санітарні норми на таку кількість глядачів

Відповісти:

Люба Ільницька,
Люба Ільницька, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже "стильний" театр, зі своєю манерою і характерним їй акторським складом. Однозначно вартує сходити хоча б на декілька вистав!
Доповнено майже 2 місяці тому


Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вистави поставлені на високому рівні, цікавий та креативний підхід до художніх ідей

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Яринка Литвин: (Критик)
Сподобалось


Загальне враження:Один з улюблених театрів Львова. Гра акторів завжди чудова. У їхньому репертуарі кожен вибере собі виставу до смаку

Відповісти:

Яринка Литвин,
Яринка Литвин, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Zahoskina: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:памятаю часто ходили туди зі школи,гарно ,чисто та охайно ,актори майсти своєї справи ))

Відповісти:

Iryna Zahoskina,
Iryna Zahoskina, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Мацкевіч: (Гурман)
Сподобалось
Хороший театр: чимало класних вистав у репертуарі, доступні ціни, комфортний зал. Є справді дуже талановиті актори, як-от Януш Юхницький. Рекомендую!

Відповісти:

Тетяна Мацкевіч,
Тетяна Мацкевіч, 
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Грицик: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже люблю цей театр за атмосферу ! Приємно,коли тебе зустрічають як гостя, та показують куди пройти))
Не сподобалось:Потребує ремонту!

Відповісти:

Валентина Грицик,
Валентина Грицик, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Драматичній театр. Цікавий репертуар. Розташування в центрі міста. Гарні актори.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Zhyla: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Прекрасне місце, вважаю що кожен Львів'янин або турист повинен побувати в цьому театрі. Актори та працівники дуже люблять свою роботу і театр загалом. Дуже цікаво поспілкуватись з людьми, які закохані в театр)
На сцені акторська гра: відмінна! Постійні вестави та оновлення репертуару.
Зручне місцезнаходження в центрі міста, праворуч від Оперного Театру.

Відповісти:

Roman Zhyla,
Roman Zhyla, 
Переглянути всі відповіді ()
Maria Zakharko: (Критик)
Сподобалось
дуже люблю цей теарт, тут завжди захоплюючі вистави, дуже професійні актори!

Відповісти:

Maria Zakharko,
Maria Zakharko, 
Переглянути всі відповіді ()
Sasha Lysenko: (Критик)
Сподобалось
Один з улюблених театрів! завжди цікаві вистави, спогади про які залишаються надовго.

Відповісти:

Sasha Lysenko,
Sasha Lysenko, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Критик)
Сподобалось
Загальне враження:Надзвичайно хороші враження залишаються після відвідування цього театру.
Дуже цікаві вистави, актори величезні молодці.

Відповісти:

Анна Дітчик,
Анна Дітчик, 
Переглянути всі відповіді ()
Ulyana Didyk: (Перехожий)
Сподобалось
Зручне розташування театру, адже знаходить у самому центрі Львова. Недавно була на виставі "Украдене щастя". Дуже сподобалось. Також вразив концерт "Lords of the sound". Персонал завжди привітний, гра акторів чудова.

Відповісти:

Ulyana Didyk,
Ulyana Didyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Пастернак: (Гурман)
Сподобалось
всередині все подобається, актори хороші, персонал вічливий. але фасад будівлі потребує ремонту

Відповісти:

Оксана Пастернак,
Оксана Пастернак, 
Переглянути всі відповіді ()
Галина Кльоб: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Місце для тих,хто хоче відчути кожну сцену,прожити її разом з актором.Тут працюють справжні генії,які вміють доторкнутись до найгоибших струн твоєї душі.Їхня гра вражає і не може залишити байдужим навіть тих,хто не любить театру.І цікавому буде кожному-від малого до старого.

Відповісти:

Галина Кльоб,
Галина Кльоб, 
Переглянути всі відповіді ()
Larisa Litvinova: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:мій найулюбленіший театр ) гарний інтер’єр , панує якась особлива атмосфера

Відповісти:

Larisa Litvinova,
Larisa Litvinova, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Відмінні і цікаві вистави, зручне розташування, цікавий репертуар, чудові актори

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Vita Terekh: (Користувач)
Сподобалось
Не подобається те, як театр виглядає ззовні, явно не помішав би ремонт, а то зовнішній вигляд не відповідає тому, які гарні вистави показують всередині. Звісно, зовнішній вигляд не стане перешкодою тому, щоб піти у театр, адже всередині справді працюють прекрасні люди, які віддаються своїй справі і на гру та роботу яких дуже приємно дивитись. Ціни не є високими. Тому рекомендую відвідати.

Відповісти:

Vita Terekh,
Vita Terekh, 
Переглянути всі відповіді ()
Ksusha Pidluzhna: (Гурман)
Сподобалось
Режисер в цьому театрі просто талант!!!Завжди цікаві вистави, все вже в сучасній обробці - актори підібрані просто на 100%. Найбільше звичайно люблю комедії - виходжу із вистав в такому враженні, що інколи замислююсь, що театр - це краще ніж кіно...)
Доповнено майже 2 дні тому
І так, відвідали вчора театр) всім відома комедія "Сватання на Гончарівці "- море вражень і весело проведений час. Рекомендую!

Відповісти:

Ksusha Pidluzhna,
Ksusha Pidluzhna, 
Переглянути всі відповіді ()
Nastia Prudnikova: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Класика, що рахується львівським еталоном, вистави хороші, приміщення дещо старе, проте чисте , охайне та доглянуте

Відповісти:

Nastia Prudnikova,
Nastia Prudnikova, 
Переглянути всі відповіді ()
Kate Tsymbrivska: (Гурман)
Сподобалось
Дуже люблю цей театр. Відвідую його не дуже часто але атмосфера надихає. Перегдаючи кожну виставу потрапляєш наче в інший світ.

Відповісти:

Kate Tsymbrivska,
Kate Tsymbrivska, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Nagirna: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Розкішний дар графа Скарбека Львову - театр імені Марії Заньковецької - зустрічає глядачів оновленим залом. Днями відбулася прем’єра-містерія "Гуцульський рік" за твором Гната Хоткевича. Режисер-постановник - Вадим Сікорський. Аншлаг!

Відповісти:

Marta Nagirna,
Marta Nagirna, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Толочко: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже люблю цей театр.Цікаві завжди вистави,актори відмінні, які знають і люблять свою справу!

Відповісти:

Марія Толочко,
Марія Толочко, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Mazur: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Подобаються вистави, особливо комедії. Все досить класично, проте щось все одно заставляє сюди повертатись.

Відповісти:

Marta Mazur,
Marta Mazur, 
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Barchuk: (Перехожий)
Сподобалось
Хороший театр. Цікаві вистави і хороша акторська гра. Вистави справляють хороше і довготривале враження. Низькі ціни.

Відповісти:

Nazar Barchuk,
Nazar Barchuk, 
Переглянути всі відповіді ()