Дитяча художня студія Марії Корпанюк "Кольорові пальчики"

Дитяча художня студія Марії Корпанюк "Кольорові пальчики" - фото
Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 19:00Без перерви
Сб11:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

   Досвідчений майстер живопису і кераміки,член національної спілки художників України,поетеса,лауреат обласної премії в галузі мистецтва,архітектури і дизайну ім. Я.Лукавецького,ініціатор цікавих починань в артистичному середовищі міста,Марія Корпанюк 1 червня 2010 року в День захисту дітей створила авторську художню студію,в якій навчаються діти від 5 до 12 років.

    Завдання студії розбудити художника в дитині,надати простір її індивідуальним нахилам,зробити заняття в студії святково бажаними,неждано новими,яскравими,закласти фундамент на якому виросте з дитини багатогранна особистість.

   Музика,веселощі,дитячий сміх надихають дітей на творчість в нашій студії. В студії діти мають можливість спробувати себе у всіх видах образотворчого мистецтва

А) малюнок олівцем

  • аквареллю
  • гуашшю
  • пастеллю

Б) Графічний малюнок

  • гелевими ручками
  • фломастерами
  • маркерами

В) декоративний розпис

Г) ліплення з гончарної глини

Мистецький проект   “Марія Корпанюк і діти” – це дитячі виставки в музеях і виставкових залах нашого міста. Такі виставки як “Я люблю малювати”, “Веселчині діти”, “Кольорові пальчики”,”Глиноманія”,”Фарбоманія” та ін..,в яких взяли участь більше 200 дітей,порадували гостей і мешканців міста.

 

Заняття проводяться круглорічно

З 15 год до 19 год

З липня набираємо гуртки!

Відгуки