Сервісний центр "Контакт"

Контакт - фото
вулиця Маєра Балабана, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб11:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Раді вітати Вас на сайті компанії Контакт!

Ми пропонуємо послуги з професійного ремонту ноутбуків, мобільних телефонів, телевізорів, ігрових приставок, музичних центрів, мікрохвильовок, фотоапаратів, автомагнітол, автопідсилювачів, заміну матриці, ремонт фотоапаратів тощо,  тобто техніки майже усіх провідних фірм і брендів зі світовим ім'ям. Виконуємо усі види робіт якісно та надаємо гарантією, а доступні ціни вас приємно здивують. І найголовніше – ми дійсно любимо справу, якою займаємось!

Найчастіше при першому зверненні клієнти ставлять таке запитання: А якою буде кінцева вартість ремонту, якщо в мене…?

Звісно, питання цілком доречне! Але треба зважати на те, що майстер не ворожка по телефону і не провісник, однією словесної інформації часто буває недостатньо. Під маскою будь-якої проблеми (не включається, не гріє, не крутить, не читає, не дзвонить і т.п.) може ховатися безліч типових несправностей.

Уявіть, що ми оголосимо Вам мінімальну вартість ремонту ноутбука, телевізора, мобільного телефона, фотоапарату, а в дійсності вона може виявитись дещо більшою, тому що в процесі роботи майстер більш точно зможе оцінити обсяг роботи. Якщо ми просто назвемо максимальну ціну, а в результаті Ви відмовитеся від ремонту і, цілком можливо, винесете на смітник якісний пристрій, здатний вірою і правдою служити іще десяток років? Звичайно, можна вказувати діапазон цін вартості ремонту від і до, тому що кожній людині чомусь хочеться знати усе наперед! Так уже ми з вами влаштовані.

Що ж краще зробити у даній ситуації?

Оптимальним рішенням, на нашу думку, буде принести ваш улюблений пошкоджений технічний пристрій до нашого сервісного центру. Звичайно, неприємно, коли важливий для вашого життя та роботи ноутбук або мобільний телефон виходить з ладу, але, завдяки діагностиці від наших кваліфікованих спеціалістів Ви зможете отримати точні відомості про повну вартість ремонту, а також рекомендації щодо його доцільності конкретно у вашому випадку.

Багатьом майстрам-приватникам і майстерням-одноденкам по великому рахунку байдуже, що буде з Вашою технікою через півроку або рік, коли закінчиться гарантія. Але ми знаємо, що навіть після якісного ремонту, скажімо, через декілька років, можливо, вже з іншим апаратом Ви або Ваші друзі, знайомі знову змушені будете прийти до нас. Ми поважаємо своїх клієнтів, дбаємо про їх спокій та комфорт та з приємністю отримуємо схвальні відгуки про нашу роботу навіть через деякий час після її виконання.

На всі виконані нами види ремонтних робіт надається гарантія 3 місяці! Лише на мобільні мобільні телефони - 1 місяць.

Поломка улюбленої техніки, побутового пристрою або гаджета, звісно, ніколи не здатна додати оптимізму. Але повірте, якщо ви вчасно звернетесь за професійною допомогою до нас,  ми зробимо процес ремонту безболісним для психіки і Вашого гаманця.

Відгуки