Спецтранс Львів

Спецтранс Львів - фото
Відгуків 2
Львів
вулиця Богданівська, 15а

Інформація

Наша компанія допомагає реалізувати будь-які задачі у сфері діяльності, де людська рука фізично безсила. Ми організовуємо перевезення вантажів до 12 тон вантажними бортовими автомобілями МАN і DAF із влаштованими на них  краном-маніпулятором, оснащення якого дозволяє самостійно завантажити до 4,5 тон, а загальним вантажем  - до 30 тон, та розвантажитись у зручному для Вас місці.

Послуги по перевезенню
Перевезення майже всіх габаритних конструкцій, де є потреба в автокрані та крані-маніпуляторі. Великий досвід у сфері перевезення вантажів з використанням транспортних засобів, оснащених потужними маніпуляторами, під керівництвом професійних водіїв дозволяє надати нашій компанії не лише стандартний набір послуг з навантаження та транспортування, але й ряд ексклюзивних послуг, що потребують особливої акуратності при виконанні.
  1. Перевезення різноманітних вантажів(будматеріали, бруківка, тротуарна плитка, цегла, блоки, металеві конструкції, генератори, біг-борди, бетонні кільця, плити, тощо), перевезення контейнерів, гаражів, кіосків, вагончиків, павільйонів.
  2. Реалізаціятаких будматеріалів: бетонні кільця, цегла, бруківка, керамзитоблоки, шлакоблоки, бетонні та фундаментні блоки.
  3. Встановлення бетонних кілецьу вигрібні ями.
  4. Встановлення фундаментних блоків.
  5. Вигрузка вантажів до 10-ти метрів у висоту.
Ми завжди з розумінням ставимось до кожного з наших клієнтів, повністю вникаємо в поставлені задачі і пропонуємо оптимальний варіант вирішеннята гнучку систему знижок.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте надійного партнера та помічника!

Відгуки