Медичний центр "Відновлення"

Відновлення - фото
Відгуків 16
Івано-Франківськ
Вулиця Ленкавського, 3б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Пт09:00 - 13:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Основним напрямком діяльності центру є лікування та реабілітація захворювань опорну – рухового апарату.

Для надання якісної допомоги пацієнтам у центрі працюють кваліфіковані спеціалісти: лікар ортопед-травматолог, мануальний терапевт- Григораш І.І.; реабілітолог, лікар – фітотерапевт – Батюк Є.Б., та професійні масажисти.

До послуг пацієнтів:

· Консультація лікаря ортопеда – травматолога.
· Консультація лікаря – фітотерапевта.
· Корекція хребта.
· Курс масажу.
· Лікувальна фізкультура.
· Реабілітація суглобів.

Медичний центр «Відновлення» здійснює свою діяльність згідно з ліцензією МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ № 196516 від 27.12.2012р.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Марія Макар: (Перехожий)
Сподобалось
проходила декілька курсів масажу в цьому центрі. Дуже задоволена результатом та ставленням працівників до пацієнта. Адміністратор завжди привітна і вихована, все чітко пояснює і розказує. Моїм масажистом була Галя, дуже привітна, приємна в спілкуванні і професіонал своєї справи.

Відповісти:

Марія Макар,
Марія Макар, 
Переглянути всі відповіді ()
Anna Frunza Vyshyvanku: (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно мала нестерпну біль у хребті,змістились хребці....
Щиро Дякую мануальному терапевту Григораш Ів Ігор.! Вже через місяць я змогла знову працювати!!!Хай Господь дарує здоров'я та силу його рукам!!!

Відповісти:

Anna Frunza Vyshyvanku,
Anna Frunza Vyshyvanku, 
Переглянути всі відповіді ()
Михаил Майор: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Проходив  курс лікування два рази ,дуже задоволений. Григораш І.Іг. лікар від Бога.Рекомендую всім.

Відповісти:

Михаил Майор,
Михаил Майор, 
Переглянути всі відповіді ()
Ruslan Ilchenko: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Спасибо большое Вам дорогие специалисты за восстановление здоровья!! Вы настоящие профессионалы и очень хорошие люди!! Дай вам Бог всех Его благословений!!!

Відповісти:

Ruslan Ilchenko,
Ruslan Ilchenko, 
Переглянути всі відповіді ()
Наташа Булеца: (Визнаний експерт)
Сподобалось


Загальне враження:чотири роки тому у мене діагностували грижу поясничного відділу сервестровану. Німіла ліва нога ,кінцівки була нестерпна біль в поясниці. Я зверталася до невропатологів в моєму місті, але окрім операції нічого не радили, тому що вправи масаж тільки погіршували мій стан. Я випадково почула за клініку відновлення і через безвихідь вирішила звернутися. Через тиждень перебування умене пройшла біль ще місяць я слідувала порадам Івана Ігоровича і симптоми всі пройшли я повернулися до звичайного життя. З теплотою згадую перебування в цій клініці я хочу подякувати персоналу особливо Івану Ігоровичу Григораш за його талант також фітотерапевту всім бо вже четвертий рік мене ніразу не потурбувала спина. Ще раз дуже вдячна. Наталія з м. Ужгород

Відповісти:

Наташа Булеца,
Наташа Булеца, 
Переглянути всі відповіді ()
Віктор Гончаров: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Доброго дня друзі!
Усім бажаю добра і миру , саме тому не міг пройти повз коментар пані Тетяни Максилевич в адресу медичного центу та персоналу. Ніяким чином не маю наміру Вас, чи будь кого образити проте промовчати не маю права оскільки був присутній особисто при даній ситуації. Коротко відтворюю певну хронологію тих подій для роздумів. Пані Тетяна з сім’єю завітала в медичний центр явно стурбована - міркую через своє запізнення, звичайно незначне, але ж запізнення. В той момент на прийом дещо вичекавши певний час зайшов наступний пацієнт. Гадаю це цілком нормальна практика.
Саме це чомусь не сподобалось п. Тетяні та її чоловікові (вибачне не знаю Вашого імені), котрий нарікав на затори на дорогах ,як причину запізнення. Пояснення було зрозумілим і присутнім , і персоналу. Одним словом усі поставились з розуміння та запропонували зайти на прийом наступною !, одразу після пацієнта котрий вийде з кабінету за декілька хвилин (приблизно 10 хв.). Вагаючись певний час і знову закидаючи адміністратору про певну невідповідність займаної посади , на не коректне виконання своїх службових обов'язків…..Прийнято рішення не йти на прийом до лікаря розцінивши свою не пунктуальність, як особисту образу ,чомусь..!?!
- Як говорять : « порятунок потопаючого , справа рук самого потопаючого » .
Обов'язково ми назавжди залишаємо за собою право вибору в тому числі і вибір медичного закладу. Але я закликаю до толерантності – це не змінить світ в одну мить , але саме ми можемо робити його краще кожного дня .
Потрібно пам'ятати , нам ніхто нічого не винен. Та не має ні хороших ,ні поганих - є наше відношення до цього , в кожному конкретному випадку.
З власного досвіду : -запізнююсь – дзвоню - повідомляю - отримую можливість бути прийнятим  в інший час. Але це виключно за умови ,якщо саме мені це потрібно і нікому іншому.
Звичайно моя думка є суб’єктивною як і будь яка інша, - наголошую!
Тому дякую медичному центру та персоналу за самовіддану роботу, за людяне відношення ,за професіоналізм , за те ,що Ви є!
Усім бажаю любові ,гармонії та миру.

Відповісти:

Віктор Гончаров,
Віктор Гончаров, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Besaraba: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Щиро Дякую мануальному терапевту Григораш Ів Ігор.! Вже через два місяці я зміг знову працювати!!!Хай Господь дарує здоров'я та силу його рукам!!!

Відповісти:

Roman Besaraba,
Roman Besaraba, 
Переглянути всі відповіді ()
Вова Солянюк: (Перехожий)
Сподобалось
Я недавно у них лежав пройшов у же місяці нема нічого доброго січас
Че гірше,,,,,,,,,, 

Відповісти:

Вова Солянюк,
Вова Солянюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Діма Духович: (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Нещодавно моя мама проходила курс лікування шийного та грудного відділу хребта в мануального терапевта Григораша І.І.
Нічого доброго лікування не принесло. Вже після другої процедури їй стало значно гірше, про що лікар не попереджав. Крім того дивує тривалість процедури, адже не потрібно закінчувати медичний університет, щоб розуміти, що процедура вправлення хребцевих дисків ну ніяк не може тривати 5 хв, якими б навичками не володів спеціаліст. Хоча плату за цю "диво" процедуру взяв не вагаючись.
Можливо її випадок є виключенням із правила і дана терапія не може допомогти, але все ж лікування в іншого спеціаліста дало свої позитивні результати. 
До слова, процедура в нового лікаря тривала близько години з подальшими рекомендаціями робити ранкову зарядку, яку пан Григораш І.І. категорично забороняв. І вже після 5-ти відвідин лікаря курс дав свої позитивні результати без жодних погіршень протягом попередніх 4-х.
Я нікого не збираюсь винити, тільки намагаюсь донести власний досвід до інших, кому дана інформація може допомогти. 
Зважаючи на вище написане, я б не рекомендував користуватися послугами  пана Григораша І.І. та досліджувати питання вибору того чи іншого спеціаліста, все ж таки це наше здоров'я і в деякому плані навіть життя.

Відповісти:

Діма Духович,
Діма Духович, 

div>Шановний пане Дмитре, для нас дуже важлива думка наших пацієнтів і їхнє враження від лікування у нашому центрі, а саме ефективність лікування і отриманий досвід. Тому ми уважно поставилися до Вашого відгуку.     Нам дуже шкода, що Ви не повідомили лікаря про погіршення стану Вашої мами. Скоріш за все, Ви зіткнулися з загостренням м’язевої тканини, що інколи трапляється на початкових стадіях лікування. В таких випадках лікар дає додаткові рекомендації щодо полегшення больового синдрому, а також призначає фіто та фізпроцедури, які швидко допомагають подолати цей стан і продовжити курс лікування і одужання. Але, нажаль, Ви не проінформували лікаря про перебіг стану Вашої мами і, таким чином, позбавили його можливості допомогти.     Згідно МРТ діагноз Вашої мами - протрузії шийних дисків. При такому діагнозі дійсно не практикується призначання фізичних навантажень, бо це може привести до погіршення стану. А от після проведення корекції хребта, коли кожен диск опиняється на своєму місці, обов’язково рекомендується укріплення м’язової тканини шийного та грудного відділів за допомогою спеціальних фізичних вправ, масажів та інших процедур, які проводяться інструкторами нашого центру. Нажаль, Ви відвідали всьго дві початкові процедури коррекції, які самі по собі справді тривають недовго, і не пройшли курс до кінця. Фактично, Ви його просто завершили в іншому місці.     Тим не менш, пане Дмитре, нас, працівників медичного центру «Відновлення», щиро тішить, що вашій мамі стало краще! Бережіть себе та своє здоров’я! З найкращими побажаннями колектив МЦ «Відновлення».
майже 6 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Богдан Каспер: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Сподобалось

Загальне враження:Не буду багато писати, але в мене була така ситуація коли я вже неміг ходити - дорога до інвалідного візка. Дякуючи Богу , Івану Ігоровичу, Євгену Богдановичу та масажистам я забув про страшну недугу. Тягаю важкі вхідні двері так як займаюсь їх виготовленням.
На стаціонарі була моя дружина, внучка, а в даний час перебуває донька. Всі ми задоволені професійністю вище згаданих медиків.
Всіх що на мою думку потребують допомоги - лікуванні опорну – рухового апарату я направляю до МЦ "Відновлення". За що і мені люди вдячні.
У зціленні найбільш помічною є віра в Бога через яку творяться чудеса. У моєму особистому випадку насправді сталось чудо з оздоровлення.
Тому раджу всім вирішувати всі свої проблеми - З ВІРОЮ В БОГА і у вас обов'язково все буде добре.
З повагою Богдан Каспер м.Львів
0672754886

Відповісти:

Богдан Каспер,
Богдан Каспер, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Максилевич: (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось:Безвідповідальність і халатність.
Загальне враження: Очікувала від клініки з попереднім записом і солідним виглядом більшої пунктуальності. Прийшовши на 10.30 моя черга дойшла би через годину ,якби я вирішила чекати . Не люблю непунктуальність . На мій погляд це перший крок до халатності і безвідповідальності .Звичайно ,що лікуватися в такому центрі і мови бути не може .

Відповісти:

Тетяна Максилевич,
Тетяна Максилевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Khmil: (Користувач)
Сподобалось
Лікувався в цьому центрі, дуже сподобалось хоча йне принесло очікуваного результату, але зрушення є звичайно. Не проти пройти ще один курс, тільки з фінансами скрутно —я досі не можу працювати.

Відповісти:

Bogdan Khmil,
Bogdan Khmil, 
Переглянути всі відповіді ()
Надія Пинило: (Перехожий)
Сподобалось
Я Надія. Кілька років мучилася з болями в грудному відділі хребта....багато безсонних ночей,розпач ,безнадійність,та молитва;Боже дай зцілення,бо Я більше терпіти не можу.Через знайомих  познайомилася з Іваном Ігоровичем він з радістю мене прийняв,та зробив чудо.Я сплю спокійно та болів більше не має.Велике Дякую.Всім Рекомендую приходьте та Вам допоможуть.

Відповісти:

Надія Пинило,
Надія Пинило, 
Переглянути всі відповіді ()
Sofi Chervinska: (Перехожий)
Сподобалось
Теж була в Григораша І.І . Прекрасний лікар. Уважний, вихований, ну і звичайно ж він допоміг.

Відповісти:

Sofi Chervinska,
Sofi Chervinska, 
Переглянути всі відповіді ()
А хто консультує, як звати лікаря?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарний медичний центр. Професійні лікарі. Мав велику проблему з хребтом. Змістились декілька хребців. Після направи лікаря і курсу масажу, біль пройшла. Пройшло пів року і спина не болить взагалі. Раніше ходив по квартирах до "лікарів" які навіть не подивились на рентген хребта, і відповідно масаж не давав ніяких результатів. Тепер всім знайомим раджу ходити тільки до професіоналів. Дякую Богу і всім працівникам центу за оздоровлення.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()