Меблі на замовлення

Меблі на замовлення - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Володимира Антоновича, 118
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 

Наша фірма виготовляє та встановлює меблі у Львові і пропонує великий каталог меблів для дому та офісу, а також ексклюзивний  дизайн та виготовлення меблів на замовлення у Львові:

·        Дизайн кухні та виготовлення кухонних меблів;

·        Дизайн та виготовлення шафи купе на замовлення;

·        Офісні меблі;

·        М'які меблі;

 

Ми пропонуємо професійні послуги дизайну меблів на замовлення та виготовлення меблів на замовлення у Львові для Вашого дому та офісу. Ми пропонуємо меблі на замовлення як по індивідуальному дизайну. Меблі під замовлення на відміну від серійного виробництва меблів, мають одну суттєву перевагу - повністю задовольнять смаки і попит замовника для його будівлі. Пропонується індивідуальний дизайн кухня меблі, ексклюзивний дизайн інтер'єру. Особливо це актуально для квартир у Львові, де планування і дизайн меблів кухні на замовлення для помешкання переважно вимагає індивідуального підходу.

 

Шафи купе - це система, яка дозволяє грамотно організувати і використати простір у квартирі чи офісі та одночасно являється елементом інтер’єру та дизайну помешкання.

Переваги замовлення шафи-купе та її використання:

    Шафа-купе проектується та виготовляється за індивідуальним проектом, з врахуванням особливостей Вашого приміщення.

    Внутрішній простір шафи купе проектується під Ваші потреби, і може враховувати будь-які конструктивні побажання.

    Дизайн шафи купе виконується по індивідуальному ексклюзивному замовленню.

    Меблі на замовлення та всі розміри і елементна база шафи-купе підбираються на місці встановлення нашим спеціалістом. дизайн меблів і узгоджується на місці з клієнтом.

 

Меблі для кухні  - задовольнять смаки будь-якої господині. Всім загально відомо, що більшість часу наші чарівні господині проводять на кухні.При проектуванні кухонних меблів наші дизайнери враховують кожен сантиметр корисної площі і запропонують Вам меблі для кухні з новітніх матеріалів по достатньо низьких цінах в регіоні.

Офісні меблі  - повний спектр послуг для офісів, починаючи від розробки дизайну інтер'єру офісу до проектування офісних меблів, встановлення та виготовлення меблів для офісу недорого та якісно.

Кожна компанія, як і кожна людина, хоче підтримувати лице своєї фірми на якісно високому рівні. При проектуванні офісних меблів ми використовуємо найновіші дизайнерські рішення і задуми в галузі офісних меблів.

 

Відгуки