NNN-AUTO

NNN-AUTO - фото
Відгуків 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Про нас

Основний вид нашої діяльності - вантажні перевезення відкритими бортовими автомобілями з кранами - маніпуляторами. На сьогоднішній день - це техніка, що широко застосовується для перевезення будь яких будівельних матеріалів на палетах. Такий транспорт не потребує зайвих витрат коштів та часу замовника. Такий автомобіль завдяки своїм компактним габаритам має багато переваг в транспортуванні будівельних матеріалів до місць з складним під'їздом великогабаритних автомобілів та автокранів. Наші кранові установки майже не поступаються кранам при розвантаженні цегли чи бруківки. Максимальна  довжина стріли нашого маніпулятора 10 м. Вантажопідйомність крана - маніпулятора 2 м. - 6 т., 10 м. - 1.5 т. Також здійснюємо перевезення звичайними бортовими автомобілями вантажопідйомністю 10 - 20 т. І самоскидами 10 т.

Здійснюємо доставку бруківки, цегли, кілець для колодязів, плит перекриття, фундаментних блоків. Перевозимо будки, кунги, бочки, тощо.

Здійснюємо продаж бруківки виробництва фірми "Магік", "Мій Двір".

Здійснюємо продаж та доставку пустотілої цегли.

На ринку перевезень ми працюємо з 2006 року. Діяльність здійснюємо в основному у м. Львів та області. Працюємо за готівку та за безготівковим без ПДВ.

Послуги:

·        Маніпулятор

·        Самоскид до 10 тон

·        Бруківка "Магік"

·        Встановлення бетонних кілець

·        Вантажні перевезення до 25тон  перевезення

Знижка до 10% на бруківку "Магік".

Відгуки