Креатив

Креатив - фото
Відгуків 27
Івано-Франківськ
вулиця Тичини, 1, офіс 6
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Вам необхідні якісні та стильні візитівки? Чи можливо якісний друк для вашої рекламної продукції? Необхідні оригінальні упаковки чи каталог? Ми друкуємо все і більше, адже точно знаємо свою справу на 100%.

Проконсультуємо, вислухаємо, врахуємо і виконаємо замовлення швидко та якісно.

Використовуємо тільки якісне та новітнє устаткування та сертифіковані матеріали та сировину.

Втілюємо ваші побажання в життя, пропонуємо свої креативні ідеї та зашкодимо компроміс.

Пропонуємо вигідні умови співпраці.

 

Послуги поліграфії:

 • поліграфія — друкуємо візитки, листівки, афіші, флаєри, буклети, постери, папки, наліпки та інше;
 • широкоформатний друк;

 • друк пластикових карток;

 • друк на горнятах;

 • ручки з логотипом;

 • мобільні стенди.

Здійснюємо дизайн:

 • візиток;
 • постерів;
 • листівок;
 • кишенькових календариків;
 • буклетів;
 • каталогів, меню;
 • сіті-лайтів;
 • пластикових карток;
 • пакетів;
 • банерів та інше.

Відгуки

Мазурик Євген (Перехожий)
Сподобалось
Друк якісний і нормальні ціни. Мені подобається що скидаєш макет на електронку і голова не болить чи добре зр....
Переглянути всі відповіді ()
Поліграфічний Креатив (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня, Олег! Вартість такого банера 240 гривень.
Переглянути всі відповіді ()
Oleg Svatyk (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Скільки у Вас буде коштувати друк банера розміром 2 х 1,5 м ?
Переглянути всі відповіді ()
Аня, фото на кружку коштує 50 грн
Переглянути всі відповіді ()
А скільки коштує зробити фото на кружку?
Переглянути всі відповіді ()
Дивуюсь Вам, Андрію, бо напевно належете до тих людей, що завжди чимось невдоволені і хлопці з Креативу "попали під руку". Друкуюсь вже не перший рік і вперше чую про те, що в них немає фотошопу чи про якісь проблеми з відкриттям макету - це смішно. Завжди йдуть на зустріч та компроміси - рекомендую своїм друзям і тим хто читає цей коментар. Терміни виконання й ціни ЗАВЖДИ ТУТ РАДУЮТЬ.
Переглянути всі відповіді ()
Це не поліграфічний центр - а повна лажа, не компетентні працівники, жахливе виконання замовлень, дуже не серйозні люди!!
Коли попросив відкрити готовий шаблон - відповіли, що не мають фотошопу...
Після другого передрукування замовлення усе одно зробили не добре.
Не раджу працювати з цією конторою!
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня. Скажіть будь-ласк чи можна у вас надрукувати невеликий тераж книг і чи будуть вони захищені авторським правом
Переглянути всі відповіді ()
звичайно можна,звертайтесь за телефоном 54-18-81)
Переглянути всі відповіді ()
доброго дня! скажіть будь ласка чи можна у вас надрукувати книгу у одному екземплярі?
Переглянути всі відповіді ()
Друкуюсь часто і був не одноразово свідком коли приходять деякі "клієнти" чи то "замовники" і самі незнають що хочуть тому і притензії до дизайнерів. Працював раніше в Креативі дизайнер хлопчина Іван, робив чуть довго, але результат завжди себе виправдовував. Зараз новий дизайнер у них - дівчина - працює швидко, якісно, без помилок і завжди з усмішкою тому у мене зауважень як таких немає. Щодо друків - задоволений. А щодо календарів, Ірино, сумніваюсь що все так як Ви кажете - хлопці завжди на стороні замовника і готові до компромісів. Тому рекомендую кожному опиратись на свою думку і не бути упередженими до відгуків як клієнтів так і конкурентів )))
Переглянути всі відповіді ()
Розробляли нам дизайн на банер.
Таке враження що робили його в пеінті, та ще й так зробили що нічого не зрозуміло з того банера.
Якщо дизайн робити замому то можна друкувати.
Ціни нормальні, якість друку також, тому ставлю 3.
Переглянути всі відповіді ()
Щоб роботу зробили якісно, то треба стояти над дизайнером і тикати йому пальцем що, де має бути. А потім все самому чітко перевірити, а то халтуру надрукують. Дизайнер навіть слова сам не може правильно написати, не говорю вже про граматику. А самий друк ніби якісний 2 рази замовляв.
Переглянути всі відповіді ()
Замовили в Креативі перекидні календарі. На новорічні свята подарували їх нашим клієнтам. Який же був шок коли в березні побачили, що дні тижня з датами не співпадають. Уважно перевірили виявили ще два такі місяці червень та жовтень. Подзвонили в Креатив хотіли щоб повернули нам гроші. Вони в доволі грубій формі відмовили і сказали, що максимум можуть передрукувати зіпсуті сторінки. Але навіщо це нам, ми ж не будемо їздити по нашим клієнтам і замінювати сторінки календаря. Співпрацюючи з Креативом ми втратили не тільки гроші, але ще й постраждала наша ділова репутація. Категорично нікому не рекомендую. Вони страшенні паталахи.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи можна у Вас роздрукувати етикетки на власному папері(папір для цифрових лазерних систем Color Copy coated glossi формату А4)? Дякую!
Переглянути всі відповіді ()
мені подобається. ціна терміни якість - все влаштовує.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня! А чи можна у вас надрукувати плакати на дитячий ДР (декілька та по одному екземпляру) форматів А1, А2, А3? Якої якості буде папір і скільки це коштує? дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Гість, я нерозумію до чого Ваш коментар впринципі та опустимо цей момент. Та хочу Вам сказати, що ПЦ "Креатив" має власне виробництво і НЕ приховує те, що все знаходиться не у Франківську.
Переглянути всі відповіді ()
Шановний гість, ми не рекламне агенство, ми друкарня повного циклу
З повагою, менеджер Родіон.
Переглянути всі відповіді ()
Навіщо писати, що це друкарня, якщо це є хороше рекламне агенство. А рекламні агенції є необхідною ланкою для обслуговуванням роздрібного клієнта (що є досить добрим) розміщаючи зібрані замовленя у справжній типографії, доречі багато рекламних агенст цього неприховують.
Переглянути всі відповіді ()
Хлопці молодці. І ціна у них по більшості пунктів найнижча. Співпрацюю з ними від початку. Успіхів Вам!
Переглянути всі відповіді ()
працюю з Креативом від дня їхнього відкриття... якість і ціни приємно дивують, терміни виконання також максимально короткі, при потребі працюють цілодобово...)) тому рекомендую замовляти поліграфію саме в Креативі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Довго працюємо з Креативом, багато друкуємось - на даний момент аналога ні по ціні, ні по якості ні по термінах виконання в нашому місті не знайшли (до того працювали майже з усіма друкарнями). Приєднуюсь до попереднього коментаря - нажаль в поліграфії не зажди буває без затримок, але ці випадки справді рідкі і поодинокі. Друкуємось тут і всім рекомендуємо.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія, Я не один рік працюю в рекламі, включаючи різні друкарні як у Франківську, так і у Львові, Києві і т.д., тому співпряця з ПЦ "Креативом" мене приємно вразила термінами, якістю і цінами. Моя рекомендація - не судіть по одиночному випадку. Я розумію, що не приємно бути тим одним клієнтом якого з різних причин не подали в друк. Це людський фактор і таке буває. Думаю, коли Ви прийдете вдруге, то залишитесь однозначно задоволеними.
Переглянути всі відповіді ()
не знаю наскільки попередній відгук правдивий, але мені з ними працювати комфортно. Термінів дотримуються, якість нормальна, мене все влаштовує
Переглянути всі відповіді ()
Дуже не серйозні люди! Замовляла візитки, обіцяли подзвонити наступного тижня, на той момент візитки мали бути готові. Більш як за 2 тижні я приїхала їх забрати, думаю всяке буває, забули подзвонити, а виявилось вони їх на друк не відсилали... "Менеджер протупив..." цікаву відповідь я почула, достойну професіоналів, відгук вище мабуть самі писали... НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Довший час працюю з поліграфією різного типу й формату - звернувшись сюди був здивований достатнім переліком послуг і зразками, які є в наявності. Працюють якісно, швидко і ціни в даний момент найдоступніші в місті! Рекомендую - це справді ПРОФЕСІОНАЛИ!
Переглянути всі відповіді ()