Voloshyn Company

Voloshyn Company - фото
Відгуків 3
Тернопіль
Вулиця Медова, 20
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Компанія «Волошин» займається автоматизацією управління та обліку на базі програмних продуктів лінійки 1С.

Якщо Ви вирішили автоматизувати своє підприємство, чи підвищити рівень його автоматизації, перед Вами постане достатньо велика кількість варіантів. Ми підберемо для Вас оптимальний набір програмного забезпечення та комп’ютерної техніки.

Довірте свою програму компанії "Волошин"

  • Сертифікований центр супроводу програм «1С»;
  • 15 років на ринку автоматизації;
  • Лише сертифіковані 1С спеціалісти;
  • Понад 1000 успішно реалізованих проектів;
  • Багатоканальні лінії консультацій;
  • Працюємо по всій Україні;
  • Діє система управління якістю;
  • Знижки на навчальні курси 1С в "Центрі сертифікаційного навчання" (ЦСН);

Ми завжди будуємо наші взаємини із Замовником на основі довгострокового взаємовигідного партнерства, спільно виробляючи перспективи застосування інформаційних технологій у діяльності підприємства.

Які вигоди Ви отримаєте?

Завжди вчасне і гарантовано легальне поновлення програмного забезпечення 1С

Безкоштовно сервіс здачі електронної звітності 1С:Звіт

Тільки кваліфіковані відповіді на лінії консультацій (у нас працюють а досвідчені бухгалтери зі стажем)

Автоматизація будь-яких простих і складних бізнес-процесів

Індивідуальний підхід і прогнозована щомісячна оплата

Ми допоможемо зробити Ваш бізнес прозорим та керованим і станемо надійним партнером!

Ми багато знаємо

Ми працюємо з 1999 році і не з підручників знаємо що Вам потрібно, щоб рости і розвиватися. Клієнтам ми радимо ті рішення, які не тільки підходять сьогодні, але і будуть актуальними на наступних етапах розвитку бізнесу.

Високий рівень сервісу для усіх

Ми не ділимо клієнтів на великих і маленьких і завжди пам'ятаємо про те, що будь-яка мережа починалася з одного магазину, з одного офісу, з кількох працівників. Усім нашим клієнтам, незалежно від масштабу бізнесу, ми пропонуємо високий рівень сервісу.

Ми працюємо по всій Україні

Завдяки чіткому плануванню та використанню сучасних технологій комунікації географічна віддаленість наших клієнтів не є перешкодою для забезпечення їх високим рівнем послуг.

Індивідуальний підхід до кожного

Реалізація успішного проекту для нас починається із спілкування. Спочатку ми виявляємо потреби бізнесу, дізнаємося суть проблем і після цього приступаємо до розробки, впровадження. Спілкування з клієнтами не закінчується після завершення проекту. Для нас важливо розуміти, чи роблять наші продукти Вашу роботу ефективнішою і простішою. Ми запитуємо про це клієнтів, отримуємо відгуки і відповідаємо створенням нових, більш досконалих рішень.

Ми любимо і вміємо вирішувати складні і нестандартні задачі

Ми постійно вдосконалюємо наші продукти

Ми постійно збираємо відгуки про наші рішення, і з їх врахуванням вдосконалюємо існуючі та додаємо нові функціональні можливості.

Ми відкриті

Ми нічого не приховуємо від клієнтів і не боїмося відповідальності. До нас легко додзвонитися. Ми оперативно відповідаємо на всі звернення клієнтів.

У нашій компанії заохочується навчання і розвиток

Наші працівники постійно вдосконалюють свої навики, вивчають нові технології, проходять суворі іспити по сертифікації.

Наша справа — це наше захоплення

Гаряча лінія: +38 (0352) 40 40 01

Відгуки

Оля Гевко (Ревізор)
Сподобалось
Компанія «Волошин» продає та надає супровід ліцензійного програмного забезпечення
для бізнесу та бухгалтерії.
Забезпечує налагодження програм ”1С”, та ua- бюджет під вимоги користувача ,також проводить курси по вивченню програми 1С в.7.7 та 8.1 . Проводять семінари,вебінари.
Я на роботі користуюся програмним продуктом ”ua- бюджет ” вже більше 6 років. Дуже зручна програма бухгалтерського і податкового обліку.
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Khoroshova (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Команда "Волошин" до кожного клієнта підходить індивідуально, виходячи з його потреб і вимог. Все роблять якісно та на найвищому рівні. Все програмне забезпечення, поставлене клієнту, точно вирішує проблеми і питання, які були поставлені перед компанією до впровадження.
Що важливо, мають власні розробки і власну розроблену програму з конкретних етапів і дій роботи з клієнтом.
Помітно, що багато років працюють у цій сфері і точно знають, що потрібно тому чи іншому бізнесу.

Загальне враження: Професіонали своєї справи!
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Теплова (Перехожий)
Не сподобалось
Дорого, не професійно та не якісно, ось так працює компанія «Волошин». На жаль, такий наш досвід роботи з ними.

Гарно розповідають про свою роботу, проте не так гарно працюють. Складається враження, що хлопці вчаться працювати з програмним забезпеченням і беруть за це дуже хороші гроші. Що залишилось в нас після роботи з компанією: недопрацьовані проекти; програми, в яких досі працювати не можливо, через помилки в програмуванні; та величезні рахунки за допрацювання.

Радимо перевіряти компанії, з якими плануєте працювати.

Ольга Теплова, Ми вдячні за відгуки усім відвідувачам сайту — завдяки Вам ми будемо вдосконалюватись. Однак, якщо у вас є зауваження чи пропозиції, просимо висловлювати їх вказуючи офіційну назву юридичної особи або повне прізвище, ім'я та по батькові особи з якою ТОВ "Волошин" був укладений договір на надання послуг — тоді ми зможемо встановити реальні обставини тієї чи іншої ситуації. У цьому випадку Ольги Теплової серед наших клієнтів взагалі ніколи не було. За таких обставин, ми вимушені розцінювати дії дописувачів, які не є клієнтами нашої компанії та залишають подібні відгуки, як посягання на недоторканість ділової репутації, шляхом розповсюдження неправдивих відомостей про юридичну особу, внаслідок чого вона зазнає немайнової шкоди. Також залишаємо за собою право на захист своїх порушених прав, в судах шляхом пред'явлення до таких осіб позовів про стягнення немайнової шкоди із покладанням на них всіх витрат пов'язаних із таким розглядом.З повагою, адміністрація ТОВ "Волошин"
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Компанія волошин   Волошин компані   Ремонт принтерів   Ремонт ноутбуків   Продаж ноутбуків   Комп'ютерна техніка   Курси   Оргтехніка   Ремонт оргтехніки   Програмне забезпечення   Ремонт комп'ютерної техніки   Компютерні комплектуючі   Комп'ютери   Комп'ютер   Пк   Персональний комп'ютер   Продаж комп’ютерів   Магазини комп'ютерної техніки   Магазин комп'ютерної техніки   Компютери   Компютер   Персональний компютер   Продаж компютерів   Магазини компютерної техніки   Магазин компютерної техніки   Компи   Комп   Магазини комп'ютерів   Магазин комп'ютерів   Магазини компютерів   Магазин компютерів   Магазини компів   Магазин компів   Магазини з компами   Магазин з компами   Комп'ютерний магазин   Комп'ютерні магазини   Компютерний магазин   Компютерні магазини   Навчальні курси   Офісна техніка   Принтери   Сканери   Копіри   Факси   Ремонт оргтехніки   Ремонт офісної техніки   Продаж комп'ютерних програм   Комп'ютерні програми   Пз   Купити програмне забезпечення   Купити пз   Продаж компютерних програм   Компютерні програми   Продаж програмного забезпечення   Ремонт компютерної техніки   Ремонт компютера   Ремонт комп’ютера   Відремонтувати комп’ютер   Сервіс комп’ютерів   Сервісне обслуговування комп’ютерів   Ремонт комп'ютерів   Ремонт компютерів   Ремонт компьютерів   Ремонт компів   Ремонт компа   Відремонтувати компютер   Сервіс компютерів   Сервісне обслуговування компютерів   Відремонтувати комп   Відремонтувати комп'ютерну техніку   Відремонтувати компютерну техніку   Відремонтувати комп’ютери   Відремонтувати компютери   Зремонтувати комп   Зремонтувати компютерну техніку   Зремонтувати комп'ютерну техніку   Зремонтувати комп'ютер   Зремонтувати компютер   Сервіс компів   Сервісне обслуговування компів   Сервіс комп'ютерної техніки   Сервісне обслуговування комп'ютерної техніки   Сервіс компютерної техніки   Сервісне обслуговування компютерної техніки   Ремонт комп'ютирної техніки   Ремонт компютирної техніки   Ремонт компютира   Ремонт комп’ютира   Відремонтувати комп’ютир   Сервіс комп’ютирів   Сервісне обслуговування комп’ютирів   Ремонт комп'ютирів   Ремонт компютирів   Ремонт компьютирів   Відремонтувати компютир   Сервіс компютирів   Сервісне обслуговування компютирів   Відремонтувати комп'ютирну техніку   Відремонтувати компютирну техніку   Відремонтувати комп’ютири   Відремонтувати компютири   Зремонтувати компютирну техніку   Зремонтувати комп'ютирну техніку   Зремонтувати комп'ютир   Зремонтувати компютир   Встановлення програмного забезпечення   Комплектуючі до комп'ютерів   Курси 1с бухгалтерія   Налаштування мережі   Продаж комп'ютерів   Продаж комп'ютерів під замовлення   Продаж оргехніки   Продаж оргехніки для клієнтів   Ремонт оргехніки   Супровід програмного забезпечення   Центр сертифікаційного навчання 1с бухгалтерія  
Показати більше