Сімейний клуб "Промінчики"

Промінчики - фото
Відгуків 7
Тернопіль
Вулиця Шашкевича, 9

Інформація

«Промінчики» — це вибір тих батьків, які розуміють, наскільки важливим є ранній розвиток дітей,  хто хоче зробити дитинство свого малюка радісним та яскравим, дати дитині можливість всебічно розвивати свої здібності.

Звичайно, ранній розвиток не гарантує успішного майбутнього, це просто яскраве та радісне дитинство, наповнене хорошими та цікавими подіями, новими знайомствами, знаннями та уміннями. Малюк виростає і розвинеться і без якихось спеціальних занять, просто даючи йому більше можливостей в ранньому дитинстві, батьки роблять його життя повнішим, барвистішим і щасливішим. Ми не ставимо за мету виховувати геніїв. Ми стараємось, щоб кожна дитина мала можливість проявити себе, свої таланти, вибрати те, що цікавить саме її. Діставши більше можливостей з малечку, дитина сама знайде їм застосування в подальшому житті.

14.09.2015

 ЩАСЛИВІ ГОДИНИ ОСЕНІ В «ПРОМІНЧИКАХ»

Розпочався перший місяць осені. А разом з ним почалося навчання в школах та різноманітних центрах розвитку, гуртках і дитячих клубах.
Якщо Ви досі вагаєтеся, в який дитячий клуб записати дитину, або сумніваєтеся в правильності свого вибору, скористайтеся щасливими годинами осені в «Промінчиках».
 
Що таке щасливі години?
 
Це можливість весело і з користю провести час разом з дитиною у нашому клубі. 
У щасливі години ви зможете ближче познайомитися з педагогами, програмами, відвідати майстер класи з раннього розвитку, дитячого фітнесу, англійської мови, легоконструювання та інші.
 
Вашій дитині неодмінно сподобається інтерактивна вистава, в якій вона буде не просто глядачем, а активним учасником, а ще ви зможете зробити разом чудову картину з природних матеріалів «Дарунки осені». І все це абсолютно безкоштовно!
 
Щасливі години осені тривають протягом вересня щосереди та щосуботи.
 
У середу ви можете відвідати наступні майстер-класи:
10.45 — Англійська мова для малят (2-3 роки)
11.30 — Бебіфітнес (1,6-3 роки)
12.30 — Творчий майстер-клас «Дарунки осені» (2-5років)
11.30 — «ЛЕГОленд»(3-5 років)
16.00 — Англійська мова за методикою В.М.Мещерякової I CAN READ» -для дітей 7-9 років
17.00 — Англійська мова за методикою В.М. Мещерякової «I CANSPEAK» для дітей 5-7 років
17.00 — Дитячий фітнес (4-6 років)
18.00 — Англійська мова за методикою В.М. Мещерякової «I CAN SING» для дітей 3-5років
 
У суботу на вас чекають:
10.30 — Ранній розвиток «Перші кроки з мамою» (1-2 роки)
11.30 — «Бебістарт» (2-3 роки)
11.00 — «ЛЕГОленд» (3-5 років)
12.30 —Творчий майстер -клас «Дарунки осені» (25 років)
 
Зверніть увагу!
Кількість місць на кожний майстер- клас обмежена, тому попередній запис обов’язковий!
 
Записуйтесь тут ***
або по телефону 067-353-1432.
Будемо раді бачити вас у нашому клубі!

Відгуки

Ната Янковська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Якщо ви ще не були із своєю малечею в Промінчиках, ви багато втратили .Адже тут для діток просто супер! Ми ходили в саму молодшу групу, де дітки від року. Дитина не хотіла йти додому.Вихователі просто супер.
Щиро рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц (Друг LIST'а)
Сподобалось
Відвідували деякий час заняття з дитининою.Привітні та терплячі вихователі.
Переглянути всі відповіді ()
Тоня Біганська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Якось вирішили попробувати віддати синочка на свято зими, іполучилось досить класно. Під час свята батьки були присутні, усі діти брали участь у дійстві, відбувалися різні конкурси, ігри, завдання для діток, все проводилось в ігровій формі із аніматорами, дитині дуже сподобалось, щей для кожної дитини підготували подаруночки.
Ціна на свято мені здається невелика приблизно 190-250 грн, якща оплатите до певного числа то буде меншою, відповідно якщо перед самим святом то більша.
Знаходиться сімейний клуб в самому центрі, хоча захід із двору, але про це все адміністратор по телефону любязно повідомляє, з першого разу трішки шукали, але подзвонили і нам все гарно пояснили, ми відразу попали в клуб.
Ще мені дуже сподобалось що коли в них у клубі відбувалися подібні заходи, то до нас дзвонили і про це повідомляли, питались чи ми нехочемо знову до них завітати, це дуже приємно що вони памятають своїх відвідувачів, та вчасно їх повідомляють про усілякі веселощі.
Ще хочу сказати що вже були тут неоднорізово і кожен раз цікаво, приємно коли попередять на перед і ти собі гарно все заплануєш, бо чесно кажучи перший раз ми записалися останні і більше місць не залишилось.
Значить тут весело і цікаво діткам подобається, я думаю ми відвідаємо цей клуб ще не раз.
Переглянути всі відповіді ()
Malishka Reznik (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Коли моя красуня була меншою ми ходили в Промінчик на розвиваючі заняття.
В перший раз як ми зайшли туди нас зустріли дуже привітно навіть дуже тепло.
Там все чисто до дітей ставляться дуже привітно і люблячо замітно зразу що викладачі люблять свою роботу і дітей.
Тут завжди проводять для дітей інтерактивні свята що справді для дітей,це дуже добре і їм це подобається і після кожного заняття дітям давали печиво що їх завжди тішило.
В Промінчику проводять різні напрямки уроків а саме: уроки англійської мови, від недавно гурток карате,танців також там є підготовка до школи першого класу
Тут працюють професіонали я буду завжди рекомендувати і при нагоді з дитиною ходити на свята чи гуртки саме у цей дитячий клуб
Переглянути всі відповіді ()
Tania Tania (Гурман)
Сподобалось
Дуже гарне розташування, привітні дівчатка-тренери. Дитина в захваті від занять. Має досвід спілкування з іншими дітками та навчання, яке проходить під час ігор. Дуже рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Когут (Критик)
Сподобалось
Лише Валентина там чудова вихователька. Заради неї туди сожна возити малюка так далеко З дітками гарно займаються. Різні ранки проводять
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Pobedonostseva (Експерт)
Сподобалось
Загальне враження:
Відвідували з синочком цей заклад ще з 1р. І 10 міс. Заняття були цікаві і йому дуже подобалось. Після того, як пішли в садок, перестали туди ходити, а нещодавно вирішили зайняти дитину чимось у вихідні. Тому недовго думаючи, повернулися у Промінчики, де нас ще пам'ятали (що було дуже приємно))). Ходимо на заняття з легоконструювання. Малий в захваті! Дуже подобається йому, не може дочекатися кожної суботи! Там дуже багато різноманітних видів занять на будь-який смак, часто влаштовують різні ранки та вечірки! Тож тільки найкращі рекомендації!
Переглянути всі відповіді ()
  Дитячий садок неповного дня   Дитячі розвиваючі центри   Майстер-класи   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Майстер-клас   Ігротека   Ігротека для дітей   Ігротеки   Інтерактивні вистави   Інтерактивні вистави для дітей   Англійська мова   Англійська мова для дітей 3 років   Англійська мова для діток   Граючись розвиваємось   Дитячі клуби   Дитячі логопеди   Дитячі центри   Дитяче театральне мистецтво   Експерименти для дітей   Заклади для дітей 10 років   Заклади для дітей 3 роки   Заклади для дітей 4 роки   Заклади для дітей 5 років   Заклади для дітей 6 років   Заклади для дітей 7 років   Заклади для дітей 8 років   Заклади для дітей 9 років   Заняття з 8 місячними дітьми   Заняття з дітьми 3 – 4 роки   Заняття з дітьми від 1 року   Заняття з дітьми від одного року   Клуби для дітей   Клуби для дітей 3 роки   Клуби для дітей 4 роки   Клуби для дітей 5 років   Клуби для дітей 6 років   Клуби для дітей 7 років   Клуби для дітей 8 років   Клуби для дітей від 8 місяців   Ліплення   Майстер класи для дітей   Майстер класи для дітей   Малювання   Навчання читання   Навчити дитину читати   Підготовка дітей до школи   Підготовка до школи   Перші кроки з мамою   Ранній розвиток дитини   Ранній розвиток малюка   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Розвиток малюків   Сімейний клуб   Сімейний клуб промінчики   Студія танцювального розвитку   Студія танцювального розвитку для дітей   Танці для дітей   Танцювальний розвиток для дітей   Творча майстерня   Творча майстерня для дітей   Театральна студія   Театральна студія для дітей   Театральне мистецтво   Театральне мистецтво для дітей   Центри розвитку дитини  
Показати більше