Клуб спортивного-бального танцю "Grande"

Grande - фото
Відгуків 2
Тернопіль
Вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Живіть у ритмі танцю з клубом «Grande»! Ми відкриємо для всіх охочих дивовижний, винятковий, казковий і чарівний танцювальний світ. Ми прищепимо любов до танцю дітям і дорослим. З нами ви змінитеся та зміните своє життя на краще. Адже, танці — це прекрасний спосіб підтримувати себе у відмінній фізичній формі та чудова нагода самовиразитися.
 
Правильна постава, красива фігура, гнучкість, артистичність, підвищення самооцінки, нові знайомства і друзі, можливість зробити танці своєю професією та здобути світову славу… Це зовсім неповний перелік переваг, які отримують люди, що займаються танцями. Знайомитися із танцями чи будувати професійну танцювальну кар’єру вам варто із клубом «Grande» з наступних причин.
 
Клуб спортивно-бального танцю «Grande» — це:
  • бальні та сучасні танці для дорослих і дітей (навчаємо діток віком від 4 років);
  • команда молодих, активних тренерів, які сповна віддаються роботі;
  • комфортабельні зали для тренувань;
  • можливість займатися у групах чи індивідуально;
  • перемоги на локальних та міжнародних змаганнях;
  • по-особливому тепла атмосфера та дружні взаємини між учасниками клубу.
Щоб отримати більш детальну інформацію чи записатися до клубу, телефонуйте нам!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Гранде   Бальні танці   Танцювальні школи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Gazz-fank   Go-go   Індивідуальні заняття з танців   Бальні танці для дітей   Бальні танці для дорослих   Брейк-денс   Віддати дитину на бальні танці   Весільний танець   Групові заняття з танців   Диско   Електрік-бугі   Записатися на танці   Клуб спортивно бального танцю grande   Піти на танці   Постановка першого весільного танцю   Постановка першого танцю   Постановка першого танцю для молодят   Постановка танцю для молодят   Ритміка для дітей   Спотривні бальні танці   Сучасні танці   Танці для дітей   Танці для дітей від 3 років   Танці для дітей від 4 років   Танці для дітей від 5 років   Танці для дітей від 6 років   Танці для малечі   Танцювальний центр   Хіп-хоп  
Показати більше