СтереоАРТ

СтереоАРТ - фото
Відгуків 6
Тернопіль
проспект Степана Бандери, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Широкоформатний друк:

Друк постерів бігборд та сітілайт, афіш, банерів, банерної сітки, наліпок, перфоплівки (One Way Vision), холстів, фотообоїв, фотографій

Друк можливий трьох видів:

Сольвент:

Максимальна ширина друку до 3,2 м.

Готове зображення стійке без додаткових заходів до UV, вологи, пилу, механічних впливів. За рахунок розчинника фарба глибоко проникає до матеріалу, що підвищує стійкість до механічних пошкоджень фарбового шару. Недоліком цього виду друку є стійкий запах розчинника перші декілька днів.

Екосольвент:

Максимальна ширина друку 1,6м.

Екосольвентний друк – це друк на основі екосольвентних чорнил, які є стійкі до вигорання на сонці протягом тривалого часу, та різних погодних умов. Екосольвент – це екологічний сольвент, який немає неприємного запаху, не токсичний. Продукція, надрукована на екосольвентному принтері може використовуватися як для зовнішьої, так і для внутрішньої реклами. Широкоформатний друк на основі екосольвентних чорнил завдяки малій крапці друку дає можливість якісно відтворювати дрібні деталі.

Пігментний:

Максимальна ширина друку 1,6м.

Високоякісний дев’ятифарбовий фотодрук, розширення 2880 точок. Мінімальний розмір друкуючої крапки дає можливість досягнути досконалої якості зображень для оформлення інтер’єру, друку фотографій, холстів, наліпок.

 

Оперативна поліграфія:

На різографі  (тиражування)

Тиражування будь-якої листової продукції на цифровому різографі. Ми пропонуємо тиражування листівок і анкет, друк прайсів і оголошень, зошити і блокноти, брошури або каталоги і т.д. Все це за допомогою різографа – апарату, використовування якого оптимально, коли треба розмножити текст і нескладні малюнки. Друк відбувається як на білому, так і на кольоровому папері.

 

Цифровий друк

Цифровий друк використовується при виготовленні запрошень, листівок, наліпок, гарантійних наліпок (саморуйнівні), візиток, календарів, флаєрів, брошур. Можливий терміновий цифровий друк візиток, календарів, цифрових фотографій і поліграфічної продукції невеликими тиражами.

Цифровий друк - оперативний і недорогий метод друку, ідеально відповідає малотиражному замовленні.

 

Струменевий широкоформатний друк

Друк креслень, проектів, планів.

 

Так само надаємо послуги із післядрукарської обробки продукції:  ламінування, брошурування (на пружину пластмасову або металеву), тверде переплетіння, зшивання, на скобу.

Офсетний друк

Офсетний друк («офсет») є класичним способом повноколірного друку, що забезпечує найвищу якість продукції.

Використовуючи технологію офсетного друку Ви можете одержати найрізноманітнішу продукцію у вигляді візиток, календарів, листівок, флаєрів, буклетів, каталогів, плакатів, етикеток.

Офсет забезпечує якісний, швидкий і недорогий друк велико-тиражної продукції.

 

Виготовлення реклами

Порізка

Для фігурної порізки самоклеючої плівки використовуються ріжучі плотери. Порізані таким чином матеріали широко використовуються в рекламі, поліграфії, як трафарети. Ширина різу - до 1,2 м, довжина практично необмежена.

 

Таблички

Виготовлення рекламно-інформаційних табличок та стендів із ПВХ 3мм і 4мм, композитних матеріалів.

Поклейка наліпок

Брендування транспорту

Замір транспорту, розробка макета, друк наліпок, поклейка на транспорт.

 

Дизайн

Розробка логотипів, фірмового стилю.

Розробка макетів візиток, флаєрів, плакатів, наліпок та іншої друкованої продукції

Відгуки