Приватна стоматологія

Приватна стоматологія - фото
Івано-Франківськ
м. Тисмениця вул. Липова, 11д
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

На нашому сайті www.stomatology.if.ua Ви зможете детально ознайомитись з переліком та орієнтовними цінами на стоматологічні послуги, які ми надаємо, та дізнатись корисну та цікаву інформацію, що стосується лікування, профілактики та догляду за зубами. “Приватна стоматологія” об'єднує кваліфікованих лікарів, що мають всі необхідні ліцензії. Лікарі регулярно проходять навчання, курси та семінари з метою підвищення кваліфікації та надання послуг відповідно до сучасних стандартів якості лікування стоматологічних захворювань. 

Використання сучасних технологій та методик лікування зубів дозволяє нам позбавити Вас від будь-яких стоматологічних захворювань. Ви маєте можливість вибору саме того варіанту лікування зубів, який є для Вас найбільш прийнятним та отримати повний спектр стоматологічних послуг:

  • Терапія.
  • Ортодонтія.
  • Протезування.
  • Гігієна.
  • Дитяча стоматологія.
  • Лікування вагітних.

 

Також Ви можете задавати запитання лікарю-стоматологу на цікаву для Вас стоматологічну тему та отримувати відповідь безпосередньо на сайті www.stomatology.if.ua

Попередній запис на огляд та консультацію лікаря проводиться по телефону.

Відгуки

Долечили меня до стационара о Окл, где я уже 2 недели с флегмоной
Переглянути всі відповіді ()
якщо так багато відгуків,значить є злосні конкуренти,яким не подобається що є така чудова клініка як ця :)
Переглянути всі відповіді ()
Дешевий піар.Зразу видно відгуки по-замовленю
Переглянути всі відповіді ()
досить класна клініка,тут працюють справжні кваліфіковані спеціалісти,які знають свою справу,а люди залишаються задоволеними їхньою роботою.
І,наприклад,я не спеціалст ,але можу розібрати де хороше дороге стоматологічне обладнання,а де дешевий непридатний хлам)))
Переглянути всі відповіді ()
Як це не дивно, але на вашому фоні я дійсно виглядаю якщо не лікарем, то хоча б людиною з вищою освітою, адже вмію логічно і грамотно формулювати свої думки. Думаю всі бажаючі справді зроблять свої висновки, прочитавши незрозумілі закиди від людини, яка пише Китай через "і" та необгрунтовано зловживає знаками пунктуації, як школяр, що дорвався до інтернету. Надалі з вами спілкуватися немає бажання, адже це скучно, безглуздо і одноманітно. Бажаю вам усіляких благ.
Переглянути всі відповіді ()
Ви праві. В якомусь сенсі я зацікавлена особа. Проте моя зацікавленість проявляється тільки в одному - я хочу отримати якісні послуги. І повірте, якби я тут їх не отримав - я б обовязково про це написав. Це не перший мій відгук на цьому сайті. Проте я залишився повністю задоволений обслуговуванням і тому хотів віддячити людям залишивши кілька хороших слів. В свою чергу мене здивувало те, що ці кілька слів не дають комусь спати спокійно. Можливо є якісь дешевші клініки, можливо десь попутно з лікуванням зубів чистять туфлі - це їхня справа. Я звернувся сюди і мене все влаштовує. І доки це так, то при потребі буду звертатися і надалі. Якби ваш відгук містив якусь конструктивну критику даної стоматології я б навіть не звернув уваги і не став би відповідати. Але так сталося, що ви ніяк не заспокоїтесь, а я маю час і натхнення вам відписувати. Ви намагаєтесь звинуватити мене в обмані, хоча самі не чисті на руку. Я, звичайно, не лікар, але вважаю за необхідне рекомендувати вам звернутись по допомогу до відповідних фахівців. Такі, як у вас, гострі приступи "грудної жаби" можуть бути наслідком серйозного психічного розладу. Раджу не зволікати, адже здоров`я - це найголовніше, що є у людини. Ви, як лікар, повинні би це знати й без мене.
Переглянути всі відповіді ()
Чомусь враження почали залишати після замовлення реклами цієї стоматології на цьому сайті!? А те що Ви зацікавлена особа - видно зразу. Кітайське "авто" (говорю вашими словами) здалеку теж гарне. А ціни на послуги - зробіть моніторинг є набагато дешевші і нічім не гірші.
Переглянути всі відповіді ()
Не хотілося б перетворювати дану стіну на якийсь форум, де ми двоє з вами будемо писати те, що схоже на вияснення стосунків. Однак я застав ваше попереднє повідомлення, яке напевно видалив модератор(що не дивно, бо воно було таке ж беззмістовне як і наступне). Воно було підписане ніком "док", що все ж натякає, на ваше безпосереднє відношення до медицини, як і ваша 100% впевненість в тому, що тільки лікарі можуть складати враження про обладнання. Виходить, що якщо я водій зі стажем, але не автомеханік, то я не можу сказати хороший автомобіль чи поганий, комфортний чи ні. Я є клінтом цієї клініки і тому залишив тут свої враження. Я гадаю, що для цього й створені відгуки. Якщо ви теж клієнт (в чому особисто я дуже сумніваюсь) - напишіть свої побажання чи зауваження. Якщо ні, то не перетворюйте все на якийсь фарс і рекламуйтесь десь в іншому місці. Почитайте правила та вимоги до відгуків.
Переглянути всі відповіді ()
Svinez!Я не лікар, тому написав, що в обладнані розбирається тількі лікар. Дивився сайт - ціни достатньо високі. А відгук написав в 7 , бо на 8 треба роботу, а там треба працювати до 18. Доречі в Каріо дешевше і краще!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Хотілося б захистити свою точку зору і відповістити шановному коментатору, який безпідставно звинувачує мене в приналежності до структури даного підприємства. Вочевидь він є якимось невдачливим конкурентом, оскільки називає людей пацієнтами і вважає шо він знає в чому вони можуть розбиратися а в чому ні. Не потрібно бути спеціалістом, щоб сказати кілька слів про обладнання. Для цього достатньо мати з чим порівнювати. Експертної оцінки обладняння я не давав. Хоча при потребі всю інформацію про будь-що можна знайти в інтернеті. В свою чергу від вас не пролунало жодної інформативної оцінки діяльності підприємства, тому, вочевидь, ви все ж таки невдачливий конкурент. Не бачу іншого пояснення людині, яка в 7-й ранку першим ділом пише злісний коментар підприємству, клієнтом якого він не був і ставить в кінці 18 знаків питання. Хоча я думаю, що вам варто писати ще - що може бути кращою рекламою ніж лють конкурентів?
Переглянути всі відповіді ()
Мені їх порадила подруга. Я залишилась задоволена. Все на рівні, ціни адекватні.
Переглянути всі відповіді ()
Самі собі пишуть відгуки, звідки пацієнти розбираються в обладнані??????????????????
Переглянути всі відповіді ()
Хороша клініка. Приємно ходити лікуватись до спеціалістів, які дійсно знають свою справу і користуються хорошим обладнанням
Переглянути всі відповіді ()
мені сподобалось як лікують. дуже дешево
Переглянути всі відповіді ()