Львівський стрілецький клуб

Львівський стрілецький клуб - фото
Відгуків 3
Львів
вулиця Промислова, 53
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Хоч в Україні ще досі немає закону про вільне володіння зброєю, але ж спробувати свої сили можна скориставшись законним методом — відвідавши «Львівський стрілецький клуб», який вже понад 10 років пропагує правильне, професійне, відповідальне та безпечне користування вогнепальною зброєю.

У нашому розпорядженні 5 вогневих позицій з рухомими мішенями, які можна виставляти на зручну для вас відстань до 50 метрів. Стрільбу можна вести з різних калібрів. Використовуючи систему швидкісного пересування рухомих мішеней, всі бажаючі за мінімальний час можуть випробувати твердість руки, силу волі та стійкість духу у форматі корпоративів та міні-змагань. Перевірити свою майстерність можна як зі своєї власної зброї, так і користуючись арсеналом тиру з понад 30-ти одиниць вогнепальної зброї (23 карабіни, гвинтівки та рушниці, 10 пістолетів та 7 одиниць пневматичної зброї).

Ми пропонуємо широкий вибір мішеней: спортивні, військові, мисливські, спецназівські та для пневматики). Це дає можливість розвинути власні навики стрільби, перевірити власну зброю на кучність бою шротом та зробити власноруч пристрілку оптичних та коліматорних прицілів на стандартному станку.

У нас працюють тільки кваліфіковані, професійні та досвідчені інструктори, які проводять як індивідуальні, так і групові навчання з культурного поводження зі зброєю, прийомам та методам швидкісної стрільби різної складності. Ми моделюємо ситуації з правовим застосуванням зброї під час самооборони.

Під час навчання та занять інструктори враховують індивідуальні особливості та встановлять та пристріляють вам оптичний (нічний) чи коліматорний приціл з допомогою холодної пристрілки і з мінімальною витратою набоїв.

У нас на постійній основі діють курси з вивчення матеріальної частини спецзасобів та зброї. Ми навчаємо правил поводження зі зброєю, її застосування та видаємо відповідну довідку, яка необхідна для отримання дозволу на купівлю зброї та спецзасобів.

До того ж, проводимо змагання серед груп та навчання для школярів.

Послуги:

  • можливість постріляти всім бажаючим з вогнепальної зброї з брендових моделей зброї: АКМ, СВД, СВТ, ПМ, Форт, Наган, Walter т.п.;
  • оренда вогневих позицій;
  • навчання техніці та різним способам стрільби з пістолета та гвинтівки;
  • навчання на курсах по вивченню матеріальної частини зброї з видачею довідок для отримання дозволу на право придбання вогнепальної зброї та спецзасобів;
  • ремонт зброї, вороніння стволів.

Відгуки