Інститут вертебрології та реабілітації

Інститут вертебрології та реабілітації
Відгуків 14
Івано-Франківськ
Вулиця Чорновола, 99
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Інститут вертебрології та реабілітації являє собою мережу сучасних медичних центрів в Львові, Івано-Франківську та Києві. Спеціалісти Інституту зосереджені на індивідуальному підході, профілактиці та комплексному лікуванні таких захворювань як: остеохондроз хребта, артрози, радикуліти, захворювання зв'язок і сухожилля, протрузії та грижі міжхребцевих дисків і т.д.

На базі Інституту працює Центр зміцнення хребта та суглобів, обладнанний спеціальними медичними високо-технологічними тринажерами DAVID для відновлення м’язового корсету та діагностики функцій хребта. Завдяки сучасним методам забезпечується висока безпека і комфорт, відсутність болей, а головне - ефективність більше 90%.

Інститут вертебрології та реабілітації працює відповідно принципам доказової медицини.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Dobra Ira: (Користувач)
Сподобалось
Дуже дякую прекрасному професіоналу своєї справи - лікарю Наталіі Винник!! Я забула про біль в поясниці після закінчення курсу. Страшенно задоволена і рада, що обрала саме цей центр , Де все на вищому рівні від персоналу до устаткування та самого інтер’єру . Хто ще в пошуках справжнього лікування та золотих рук, вам саме сюди !

Відповісти:

Dobra Ira,
Dobra Ira, 

Dobra Ira, дякуємо за Ваш відгук! Здоров"я Вам!З повагою, адміністрація ІВР
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Назар Олексюк: (Користувач)
Не сподобалось
Починав тут лікувати спину, шкодую потраченого часу та грошей. Тупо розводять на бабки! Буз МРТ і  навіть ренгену  сходу впарюють своє недешеве лікування яке "точно вам допоможе" . Непровели толком перший сеанс, на початку зламався апарат, пофігу, плати 500 грн. Люди, шукайте далі, тут вам недопоможуть!

Відповісти:

Назар Олексюк,
Назар Олексюк, 

Шановний Назарій,
ми проаналізували медичну документацію щодо Вашого лікування та надаємо свої висновки. Насправді, Ваш відгук нас здивував, тому що викладені Вами факти не відповідають дійсності.
Ви звернулись до нас 20.09 2017 р. за консультацією. Наприкінці консультації Вам було надано Консультативний висновок, в якому були прописані рекомендовані додаткові обстеження: МРТ шийного відділу хребта та УЗД судин голови та шиї, а також прописаний план лікування: 5 масажів спини, 3 ортопедичних корекції, 5 фізіопроцедур, 2 карбоксітерапії. Всі процедури виконуються за призначеним лікарем графіком.
Вам розрахували повну вартість курсу і Ви оплатили перші 50%.
Дійсно, в перший день Вашого лікування в нас була технічна проблема з обладнанням і ми не змогли Вам зробити призначену фізпроцедуру, але про які 500 гривень йде мова? З Вас не вимагали додаткових коштів, а лікар, враховучи таку ситуацію, вніс зміни в графік лікування і ця фізпроцедура була б виконана в інший день.
Назарію, у Вас серйозні проблеми зі спиною, але Ви, на жаль, не виконали жодного з призначень лікаря в повному обсязі: не зробили додаткових обстежень і пройшли лише декілька процедур з призначеного курсу, тому, на наш погляд, вкрай некоректно звинувачувати Інститут і лікаря в непорядності  та непрофесіоналізмі.

Щиро бажаємо Вам здоров’я і дякуємо за відгук.З повагою, керівник відділу по роботі з ПацієнтамиЧепак Катерина Анатоліївна
майже 4 місяці тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Оксана Холодинська: (Користувач)
Сподобалось
Я звернулась із сильними болями у лівій руці.На МРТ виявились грижі шийного відділу хребта.Рекомендували мені звернутися до хірурга так як одна з гриж досягала великих розмірів.Та я відмовилась і ані трошечки не жалію.Пройшла 10-ний курс лікування,після якого мені значно стало краще.А зараз закріплюю лікування фізич.вправами на тренажерах.Почуваюся прекрасно!!! Велике Дякую вім спеціалістам цього закладу.

Відповісти:

Оксана Холодинська,
Оксана Холодинська, 

Оксана Холодинська, дякуємо за Ваш відгук! Здоров"я Вам!З повагою, адміністрація ІВР
майже 7 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Марія Глушак: (Користувач)
Не сподобалось
Шарлатани. Тільки вміють людей на гроші розводити знаю з власного досвіду. Звернулась до них з сильним болем у спині . За 9 процедур результат-  мінус 6 тисяч на лікування а біль як був так і залишився. А лікар каже походіть тиждень без лікування якщо не пройде тоді продовжимо уколи і процедури ( а потім ще підете на тренажери Давид- ( 2500 гривень ).  А те що я не можу  ногу у бік відвести  і кожний крок болючий не проблема. Люди обходіть їх десятою дорогою.

Відповісти:

Марія Глушак,
Марія Глушак, 

Уважаемый Пациент, Марія Глушак!
Главная цель нашей работы, чтобы каждый Пациент нашей клиники получил качественную медицинскую помощь. Для нас очень важно разобраться в данной ситуации, но по описанной информации мы не можем идентифицировать Вас в нашей базе. Пожалуйста, направьте подробную информацию (ФИО, дата обращения в клинику) на мой электронный адрес chepak@ivr.com.ua. Я обязательно разберусь в ситуации и в ближайшее время свяжусь с Вами. С уважением,
Екатерина Чепак Руководитель отдела по работе с Пациентами
Институт вертебрологии и реабилитации
майже 7 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Nadia Zymbalenko: (Користувач)
Сподобалось
Чудові фахівці,приємний персонал.Велика подяка Дідовському Іллі Івановичу. та Веселовському Володимиру Михайловичу а також масажистам Євгенії та особлива подяка Петру і дівчатам адміністраторам. Сніжані.Всім буду рекомендувати .Цей центр знаю і відвідую вже давно. По можливості стараюся проходити лікування та масаж двічі на рік. Дякую. Надія. Цимбаленко.

Відповісти:

Nadia Zymbalenko,
Nadia Zymbalenko, 
Переглянути всі відповіді ()
Аліса Яковенко: (Перехожий)
Сподобалось
Хочу выразить огромную благодарность от имени моего мужа, который страдал от ужасных и внезапных болей в спине. Наш кошмар закончился и благодарна я за это Вам, Институту вертебрологии и реабилитации.

Відповісти:

Аліса Яковенко,
Аліса Яковенко, 
Переглянути всі відповіді ()
Олег Тендитник: (Перехожий)
Сподобалось
Дякую за те, що в мене вже півроку не болить спина. Сподіваюсь, так буде ще довго-довго. Усього вам найкращого!

Відповісти:

Олег Тендитник,
Олег Тендитник, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Moroz: (Перехожий)
Сподобалось
Пройшла курс 10днів,звертуюся вдруге.Не маю можливості проходити двічі на рік,але і одного курсу для мене достатньо.Чудові фахівці,приємний персонал.Велика подяка Веселовському Володимиру Михайловичу та Дідковському Іллі Івановичу,масажистам Євгенії та Петру і дівчатам адміністраторам.Всім буду рекомендувати і до зустрічі на наступний рік.Всім успіхів. Наталія

Відповісти:

Natalia Moroz,
Natalia Moroz, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Галушка: (Перехожий)
Сподобалось
прочитала відгуки була не дуже в захваті, але все ж вирішила піти на лікування, так як нічого більш оптимальнішого в ІФ немає...причому чула від знайомих що там досить непогано)
перше враження: - задоволена ставленням і кваліфікацією лікаря(сказала де болить, після огляду сказав діагноз, який я знала точно)
масажі - ефект суперовий)))
особливо велике спасибі масажисту Вові)який має талант, спеціаліст свого діла + дуже приємний співрозмовник і жартівник...хоч робив боляче, але результат того вартий!!!
що ж, підсумую...лікування допомогло, не скажу що вже спини зовсім не чую, так як прийшла лиш з останньої процедури,але різниця дуже велика: згинаюся, бігаю і навіть сама натягаю шкарпетки)))
одним словом рекомендую....ціни звичайно не малі ,але що ж поробиш, здоров'я важніше!!!!!!

Відповісти:

Тетяна Галушка,
Тетяна Галушка, 
Переглянути всі відповіді ()
Флора Фауна: (Перехожий)
Не сподобалось
Звернулась з болем в спині, пройшла рекомендований курс курс лікування,який результатів взагалі не дав. Після того звернулась із питанням, чому біль продовжується. Лікар направив на томографію, яка нічого не показала. Результат лікування - 1850 грн. оплачено Інституту вертебрології та реабілітації, 650 грн - за томографію, біль залишився.

Відповісти:

Флора Фауна,
Флора Фауна, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Скрипник: (Перехожий)
Сподобалось
Лікувала шию після автомобільної аварії - уже після 2-х відвідувань закладу і процедур відчула значне полегшення. Спасибі лікарю і масажистам. Так, дорого, але здоров’я це не те на чому треба економити.

Відповісти:

Тетяна Скрипник,
Тетяна Скрипник, 
Переглянути всі відповіді ()
M K: (Перехожий)
Не сподобалось
Звернувся сюди з болями в попереку та діагнозом - дві міжхребцеві грижі. Запевнили, що як не вилікують, то підлікують точно.Після проходження одного курсу біль не пропав, через деякий час ще раз звернувся до них і вони мені зробили "ведмежу" послугу, знаючи що у мене грижі робили масаж і РОЗДАВИЛИ ОДНУ ГРИЖУ, після чого мене терміново ПРООПЕРУВАЛИ в ІФ обласній клінічній лікарні. ШАРЛАТАНИ!

Відповісти:

M K,
M K, 
Переглянути всі відповіді ()
marina denisova: (Перехожий)
Не сподобалось
Цей заклад шарлатани!!! Ціни втридорога, масаж нікудишній. Люди, бережіть свої гроші!

Відповісти:

marina denisova,
marina denisova, 
Переглянути всі відповіді ()
Гаврилюк Іван: (Перехожий)
Сподобалось
В цьому закладі працюють хороші спеціалісти! лікуюся в них вже третій рік,читаючи коментарі нижче то просто в шоці...ціни в них дорогі? а ви підіть у звичайну поліклініку і пролікуйтесь на таку суму,там витягнуть у два рази більше(це я вже проходив) , Шарлатани-це бабки,які не мають медичної освіти,але беруться лікувати хребет,бо вони народні цілителі,а тут працюють високоосвітчені люди,які мають відповідні знання,навики,практику,.. В обласній мені ще три роки назад сказали оперуватися,якщо ні то до пів року буду у візку... звернувся в інститут вертебрології і до сьогоднішнього дня я ходжу своїми ногами,працюю,живу як ЗДОРОВА людина!!! а після операції всеодно потрібно пройти реабілітацію,яку вам ніхто так і не запропонує в обласній! якщо вам і справді потрібна допомога,звертайтеся до них і не звертайте уваги на те що пишуть нижче,це просто люди які хочуть все і зразу,а на лікування потрібний час!!! Всім раджу цей заклад!!!

Відповісти:

Гаврилюк Іван,
Гаврилюк Іван, 
Переглянути всі відповіді ()
Івр   Лікувальний масаж   Масаж   Клініко-діагностичні центри   Реабілітаційні центри   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Реабілітаційний центр   Центр реабілітації   Ароматерапія   Артоз   Артрити   Біль в поясниці   Біль у спині   Безоперативне лікування гриж   Безоперативне лікування міжхребцевих дисків   Болі в спині   Вертебролог   Виправлення постави   Гірудотерапія   Гомеопатія   Грижі дисків   Діагностика аури   Електростимуляція   Консультація вертебролога   Консультація невропатолога   Лікувальна фізкультура   Лікувальний масаж   Лікування артрозів великих суглобів   Лікування болі в поясниці   Лікування болі в суглобах   Лікування болі у спині   Лікування болевих синдромів   Лікування больових синдромів шийного відділа хребта   Лікування головних болів   Лікування головних болей   Лікування головокружіння   Лікування гриж міжхребцевих дисків   Лікування грудного відділа хребта   Лікування захворювання опорно-рухового апарату   Лікування захворювання хребта   Лікування невралгій   Лікування невритів   Лікування остеохондрозу   Лікування поперекового відділа хребта   Лікування порушень кровообігу верхніх кінцівок   Лікування порушень кровообгіу нижніх кінцівок   Лікування порушень периферичного кровообігу   Лікування порушень пов’язаних з патологією хребта   Лікування порушень постави   Лікування порушень церебрального кровообігу   Лікування постави   Лікування постравматичних ускладнень   Лікування сколіозу   Лікування функціональних розладів нервової системи   Лікування хзребта   Лікування хребта   Лікування хронічної втоми   Мануальна терапія   Масаж   Медикаментозні блокади   Медикаментозне лікування   Медична косметологія   Мезотерапія   Невралгії   Неврити   Нетрадиційна медицина   Остеохондроз   Порушення сну   Реабілітація   Сколіоз   Фізіотерапія  
Показати більше