NANO Service

NANO Service - фото
Відгуків 10
Львів
вулиця Степана Бандери, 43
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб11:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

NANO Сервіс  це команда професіоналів, яка спеціалізується на ремонті, налаштуванні та сервісному обслуговування цифрової техніки. Зокрема, ми виконуємо ремонт ноутбуків, фотоапаратів, відеокамер, ноутбуків, КПК, MP3/MP4 плеєрів, PSP, комп’ютерів та ін. Крім того, здійснюємо продаж айфонів і аксесуарів до них, а також забезпечуємо їх сервісне обслуговування.

Наші спеціалісти працюють на найсучаснішому обладнанні, яке дає змогу правильно та швидко діагностувати несправність і, в найкоротші терміни, її усунути. Перевагою нашого сервісу є здійснення не лише блокової заміни (як у більшості авторизованих сервісних центрах), а й проведення ремонту зламаного вузла з мінімальною заміною окремих запчастин. Це суттєво знижує вартість проведення ремонту у нашому сервісі в порівнянні з офіційними авторизованими сервісами. Також, визначальною рисою є терміни здійснення ремонту – 1-3 дні (в окремих випадках терміни можуть бути довшими).

Також, у нас можна придбати елементи живлення (як побутові, так і спеціалізовані), відновити втрачені дані на носіях інформації, взяти на прокат фотоапарат та отримати інші супутні послуги.

Ми чекаємо на вас з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою м. Львів, вул. Політехнічна,8 (у позаробочий час працюємо за домовленістю).

Також у нас функціонує інтернет–магазин  з продажу комп’ютерної та цифрової техніки.

Відгуки