Фітнес-клуб "FOREVER"

FOREVER - фото
Відгуків 10
Львів
Вулиця Олени Степанівни, 45
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 22:00Без перерви
Сб10:00 - 18:00Без перерви
Нд11:00 - 17:00Без перерви
Львів
Вулиця Зелена, 20
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 22:00Без перерви
Сб09:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Людина народжується для того, щоби бути щасливою. Щастя, визначною мірою, залежить від самої людини — її цілеспрямованості, духовності, здатності дарувати радість іншим та приймати подарунки долі. Наше здоров'я, як фізичний, психічний, моральний, духовний стан особистості, взаємозалежне з нашим способом життя, нашим ставленням до самих себе. Ми повинні любити себе, як творіння Бога, Бог живе в кожному з нас, і кожен з нас — в Ньому. Здоров'я — це якість нашого життя, найвища цінність. Берегти його і дбати про нього — означає наполегливо працювати над собою,тримати у формі своє тіло, не піддаватися лінощам.

Це нелегкий, але захоплюючий шлях самовдосконалення, це — стиль життя, що зветься фітнесом. Також про фітнес можна додати що це “здоровий спосіб життя". Це фізична культура, саме культура нашого тіла, інтелекту, духу. Кожен, хто обрав цей шлях, має за винагороду спокійний розум, легке, слухняне тіло, імунітет до хвороб організму і суспільства.

Пропонуємо Вашій увазі:

 • ТЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
 • СПІНБАЙК СТУДІЯ (САЙКЛ)-групове заняття на велотренажерах.
 • ЗАЛИ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ:
 • Аеробіка
 • Шейпінг
 • Пілатес
 • Йога
 • Zumba
 • Стретчінг
 • Функціональний тренінг
 • Комплекс для схуднення
 • ДИТЯЧІ ГРУПИ
 • НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

В нашому клубі працюють спеціалісти високої кваліфікації.

Наші фітнес клуби у Львові для тих, хто прагне вести здоровий спосіб життя, завжди "тримати форму", спілкуватися з однодумцями.

Відгуки

Christina Chernysh: (Ревізор)
Сподобалось
Відвідувала фітнес заняття.
Зал невеликий і трохи забитий фітнес знаряддям. Не розрахований на багато людей, але поки я у дуже заповнені групи не потрапляла, тож місця вистачає.
персонал приємний. Всі дуже люб’язні і все тобі детально розкажуть і підкажуть. Тренери хороші, грамотно розприділяють навантаження на всі групи м‘язів. В основному заняття нє є важкі, навіть для новачків.
Роздягальна не маленька,тож зручно переодягатися - місця і лавочок всім вистачає. Ключики від шкафчики дають на браслетику - це досить зручно.
єдиний мінус який я поки замітила, душно в приміщенні. Мабуть оскільки зал знаходиться на останньому поверху, то в жарку погоду там досить душно. Кондиціонер ніби є, але чи вони його не включають на заняттях чи він не працює - незнаю.
Ціна абонементу середня. Ціни вказані на сайті.
Загалом мені подобається, і розташований для мене дуже зручно. Думаю основною пепевагою є таки місце знаходження, якшо вам підходить, то можете сміло сюди йти. А заради залу чи тренерів сюди їхати не варто, це самий звичайний фітнес, нічим не особливий.
відгук стосується клубу на вул. Олени Степанівни
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: помірні ціни плюс приємні та кваліфіковані тренери
Не сподобалось: розміри залу трішки маленькі
Переглянути всі відповіді ()
Halja Sadlovska: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: мудрі та кваліфіковані працівники
Не сподобалось: невеликий зал тренажерний
Загальне враження: В порівнянні з конкурентами дешевші ціни, хороші заняття,а головне ефективні. Dance mix рекомендую всім) відчуття дискотеки + користі для тіла)
Переглянути всі відповіді ()
займаюсь на Олени Степанівни, чудові тренери, відповідальні, гарний підхід до кліентів, великий вибір групових занять, доступні ціни, адміністрація прислуховується до порад і прохань кліентів.
Переглянути всі відповіді ()
Займаюсь 4 роки. Результат відмінний і дуже задоволена прфесіоналізмом наших тренерів-надають хороші рекомендації і здійснюють індивідуальний підхід.Зверніть особливу увагу на Хатху-Йогу.
Переглянути всі відповіді ()
Все подобається! Бачу дехто вже по телефону фітнесом займається!)))))) Різні люди бувають! Удачі в пошуках хорошого сервісу по ТЕЛЕФОНІ...
Переглянути всі відповіді ()
Сервіс по телефону просто жахливий!!!! Буду шукати інший фітнес-клуб.
Переглянути всі відповіді ()
Ходжу на аеробіку! Результат просто неймовірний!!!
Переглянути всі відповіді ()
дуже гарні викладачі,цікаві заняття.Раджу спробувати
Переглянути всі відповіді ()
Займаюсь на Балатоні. Дуже задоволена )))) Дякую за такий сервіс...
Переглянути всі відповіді ()