CONNECT implant system

CONNECT implant system - фото
Львів
вулиця Княгині Ольги, 99
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Ми базуємося на більш ніж 10-ти річному досвіді у виробництві систем дентальних імплантатів. Використання сучасного високотехнологічного обладнання, матеріалів найвищої якості і досягнень світової наукової думки допомогли нам створити кращий продукт для Вас.

Компанія «СONNECT®» — виробник імплантаційної системи для відновлення зубного ряду. Розробки компанії захищені патентами.

Якість системи «СONNECT®» підтверджена кількома клінічними випробуваннями Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Міністерства охорони здоров‘я України, медичними випробуваннями Стоматологічної поліклініки № 32 Управління охорони здоров‘я Північно-Східного адміністративного округу міста Москви, медичними випробуваннями Клінічного центру стоматології Федерального медико-біологічного агентства Росії. Отримано численні відгуки від користувачів системи про віддалені позитивні клінічні результати імплантації.

Товарний знак СONNECT® IMPLANT SYSTEM захищений Свідоцтвом Україні на знак для товарів і послуг. На підприємстві впроваджена система управління якістю стосовно виробництва систем імплантатів дентальних, що підтверджено Сертифікатами

ISO 9001 — Система управління якістю,

ISO 13485 — Вироби медичні.

Наша система складається з повного набору хірургічних інструментів та широкого спектру дентальних імплантатів, які можна використовувати при всіх можливих клінічних ситуаціях, а також в ортодонтичній практиці. Пропонуємо набір для гвинтової фіксації кісткових блоків, спредери для розширення альвеолярного гребеня.

Ласкаво просимо у світ Сonnect®

Відгуки