Промік

Промік - фото
Відгуків 19
Івано-Франківськ
вулиця Тичини, 1, офіс 2, пов. 3
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Рекламні агентства надають вам рекламні рішення, які ставлять перед собою власні інструменти розвитку вашого бізнесу. Ми запроваджуємо тільки ефективні рекламні рішення!

Послуги, які пропонує агентство:

  • Планування, розробка та контроль вашої рекламної кампанії.
  • Проведення перевірки (проведення дегустацій, консультацій, розкриття ліцензії, просування виплат, розпродаж продукції (вибірки), розробка сувенірної продукції, мерчендайзинг, таємний покупець), торговий маркетинг, моніторинг, розповсюдження лізингових квартир (ліжок) оголошень, лістівок, афіш.
  • Оформлення різних конструкцій та споруд повітряними кульками. Ми прикрасимо ваш офіс або навіть цілі будівлі конструкції з повітряних куль, і звичайно, це буде в вашому фірмовому стилі! Вони невивірно привертають увагу до вас, і якщо ви хочете добитися і їх розв'язати, то ми можемо прикрасити їх вашим логотипом !!! Цікавити наші послуги? Телефонуйте - надайте повну інформацію про рекламні послуги.
  • Розробка унікальної промоакції. Деякі клієнти до нас приходять з готовим завданням, але це такі, які не знають, що їх замовити. Адреси у кожного свого бізнесу, зі своєю родзинкою. Ми разом з вами розкриваємо креативну та унікальну ідею промокації, яка допомагає усунути ваші товари та послуги, які цікаві і якісно!
  • Друк самоклейки типу ORACAL та перфорованої плівки ONE WAY VISION. Плотерна порізка. Монтаж та демонтаж плівок.

   

Відгуки

Лєна Грицак (Перехожий)
Сподобалось
Задоволена приємною співпрацею та якісною роботою.
Переглянути всі відповіді ()
Victor Dyakiv (Перехожий)
Сподобалось
Відповідальна команда. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Victoria Kharandiuk (Перехожий)
Сподобалось
Гарна робота дає гарний результат! Ну нема до чого придертись. Завжди вчасно та якісно виконуєте свою роботу, а головне ніколи не відмовляєте і не підводите;) Задоволення наданням Ваших послуг. Ви єдині кому ми довіряємо!!!
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Romanenchuk (Перехожий)
Сподобалось
Робота виконуєтьсч якісно, що головне. Мала досвід роботи по роздачі листівок. Завжди була в курсі де і який промоутер роздає,скільки роздав і.т.д. роздача листівок була якісною Також на високому рівні послуги таємного покупця.
Все чітко швидко. легко та якісно,дякую)))
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Shuliar (Перехожий)
Сподобалось
Вчасно і якісно виконали замовленння. Усім задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
Irina Sh (Перехожий)
Сподобалось
Працюємо з цією компанією близько року. За цей період було кілька моментів, які не подобались в роботі, але приємно те, що зреагували відразу і в подальшому роботу виконують вчасно і якісно. Також задоволені, що кожна роздача листівок чи газеток підкріплена детальним звітом та фото. Переконались, що працюють у всіх містах і селах, де б не запросили-самі організовують забір інформ листівок в любих кількостях (що дуже зручно). Здивувало, що похвилинний вихід на робоче місце промоутера можна прослідкувати по СМС повідомленнях, працюють у вихідні та передсвяткові дні (де не завжди згоджуються інші компанії). А також вдячні, що завжди з розумінням ставляться до вимогливого замовника та йдуть на компроміс. Поки роботою задоволені-поставлені задачі виконують. Думаю- ще трохи попрацюємо.
Переглянути всі відповіді ()
Юлічка Трускавецька (Перехожий)
Сподобалось
Працюю з цією фірмою ще з 2008 року і було за цей час багато й різного як по консультації (промо) та й по кур'єрці та саме тут завжди чітко розуміють вимоги клієнта, готові на все ))) Тут вміють визнавати помилки і йти на компроміси, тут готові роботи замовлення на які ніхто у Франківську не погоджується, саме тут радо вас терплять навіть якшо у вас поганий настрій і Ви стаєте вредним та прикрим замовником. Думаю це багато значить. Рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
vika derenyuk (Перехожий)
Сподобалось
Працюємо разом уже трошки більше року. Ні разу не підводили.
Промоутери адекватні і відповідальні .
Рекомендую всім своїм знайомим та клієнтам тільки Проміка. На сьогоднішній день не бачу на кого можна б було їх замінити, та й працюють вони так, що не виникає бажання шукати інших .
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Тимків Іфтехсервіс (Перехожий)
Сподобалось
Хлопці працюють грамотно, результат роботи починається, буквально з наступного дня. Дуже задоволений і рекомендую всім!
Переглянути всі відповіді ()
Здійснювали нам поклейку А-4 формату по Івано-Франківську, швидко, якісно, а головне що був результат (консультацію надали бездоганну).
Переглянути всі відповіді ()
Працюємо з ними вже 2 роки, тримають і рівень цін і якісь виконання не погіршилась.
Переглянути всі відповіді ()
Вже три роки працюєм з цією фірмою повністю задоволенні, все швидко і оперативно.
Переглянути всі відповіді ()
Дякуєм за курєрську розноску флаєрів по фірмах, виконано все за домовленістю, довший час працюєм з цією фірмою всім задоволені.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня! Ця фірма завди робить нам адресну доставку полграфії по багатоповерхівкам Івано-Франківська, Калуша та Коломиї. Термінами і якістю робіт задоволені.
Переглянути всі відповіді ()
Спасибо за поклеку плакатов. Мы очень довольны!!!
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня школярки))).Нажаль не можна,бо немає вільних вакансій, а ще на роботу приймаємо тільки з 16років, у рідких випадках з 14років(тільки з письмової згоди батьків).
Переглянути всі відповіді ()
при мінус 20 не кожен буде листівки роздавати, молодці...
Переглянути всі відповіді ()
Команда молодих професіоналів, з якими приємно працювати. Швидко і якісно реагують на всі вимоги і попри короткі терміни завдання було виконано бездоганно, а звітність подано також швидко.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже пунктуальні хлопці.Замовлення вчасно виконали, звітність потрібну здали.Хочу і надалі з ними співпрацювати.
Переглянути всі відповіді ()
Широкоформатний друк   Вивіски   Рекламні агенції   Розповсюдження рекламної продукції   Btl   Друк великих форматів   Рекламні вивіски   Світлові вивіски   Об'ємні написи   Лайтбокси   Вивіска   Зовнішня реклама   Рекламна вивіска   Світлова вивіска   Обємні написи   Лайт бокси   Лайт бокс   Лайтбокс   Рекламні фірми   Реклама   Рекламна фірма   Рекламна компанія   Рекламна агенція   Рекламні агенства   Рекламні агентства   Рекламні організації   Рекламні компанії   Рекламне агентство   Рекламне агенство   Рекламна організація   Розповсюдження друкованої продукції   Розповсюдчення рекламок   Бтл   Промо-акції   Btl agency   Btl реклама   Btl акции   Mystery shopping   Sampling   Арки з шаріків   Викладка товару   Глибинне інтерв’ю   Дегустації   Дегустація ковбаси   Дегустація ковбасних виробів   Дегустація морозива   Дегустація сиру   Демонтаж плівки   Дигустація   Дизайн   Дизайн макету   Доставка бандеролей   Доставка документів   Доставка подарунків   Доставка продукції до 10кг   Доставка роздача листівок   Друк ванвіжен   Друк перфорованої плівки one way vision   Друк самоклейки типу oracal   Консультація на виставках   Консультація по акційному товару   Консультація по товару   Кур’єр   Кур’єрка   Листівка   Маркетинг   Мерчандайзинг   Моніторинг викладки товару   Моніторинг ціни   Монтаж оракалу   Монтаж плівки   Надування шарків   Наклейка плівки   Перевірка персоналу   Печать oracal   Печать ванвижен   Печать оракалу   Плотерна порізка   Плотерная порезка   Подарункова консультація   Поклейка листівок по дошках оголошень   Поклейка оголошень поклейка листівок   Послуги реклами   Проведення дегустацій   Промо   Промо акції   Промо акция   Промо консультація   Промо на виставках   Промоагенство   Промоакции   Промоутер   Распространение визиток   Распространение листовок   Распространение печатной продукции   Роздача брошурок   Роздача зразків продукції   Роздача рекламок   Роздача сем плів   Роздача сувенірної продукції   Роздача флаєрів   Розкладка товару   Розклейка рекламних афіш   Розклейка рекламних листівок   Розклейка рекламних оголошень   Розміщення товару згідно планограми   Розноска листівок із врученням під підпис   Розноска листівок із врученням у руки   Розноска листівок по дверях   Розноска листівок по поштових скриньках   Розповсюдження друкованої   Розповсюдження листівок по квартирах   Розповсюдження листівок по офісах   Розповсюдження листівок по поштових скриньках   Розповсюдження листівок у двері   Таємний покупець   Торгівельний маркетинг моніторинг товару   Флаєр   Шаріки на паличках   Шаріки на патичках  
Показати більше