Віза-Вторма

Віза-Вторма - фото
Відгуків 16
Івано-Франківськ
вулиця Ботанічна, 10а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Екологічна Компанія  «Віза-Вторма» — підприємство яке створила роздільний збір відходів у Івано-Франківську та деяких районах області.

Віза-Вторма — компанія, що являється офіційним представником та членом правління Виробничо-Екологічного об’єднання УКРАВТОРМА м.Київ, яке налічує у собі більше двохсот підприємств з усієї України, а також член ГО «Українаська Рециклінг Асоціація».

Єдина компанія в Івано-Франківській області, яка має ліцензію на обробку всіх видів твердих побутових відходів.

Екологічна компанія ВІЗА-ВТОРМА, пропонує найвищі (від виробника)  ціни на макулатуру, склобій, відходи поліетилену та тверді пластмаси у регіоні. Ми працюємо як з фізичними так і з юридичними особами. Надаємо якісну послугу на високому рівні. Доставка здійснюється вантажними автомобілями, з об’ємом кузова від 7 до 40 куб/м. Ми надаємо всі необхідні документи для списання, як державним так і приватним організаціям.

Встановлення контейнерів для роздільного збору відходів на ОСББ та підприємствах області.

Ми чекаємо на вас за адресою м.Івано-Франківськ вул.Ботанічна 10 а.

Відгуки

Женя Тубус (Перехожий)
Сподобалось
Працюю у фінансовій організації. Одного разу начальник сказав вивезти архівні документи і привезти офіційні документи для списання. Знайшла їх в інтернеті. На наступний день під банком вже стояла машина, а менеджер привіз необхідні документи: договір,квитанції,чек і т.д.
Одним словом працюють на тверду 5. Дякую Вам :-)

Женя Тубус, Дякуємо. Робтимо усе можливе!
майже 9 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Христина Русак (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось: Три місяці не могли приїхати забрати макулатуру 80 кг і склобій, дзвонили їм 5 раз, обіцянки-цяцянки, а потім приїхали і забрали макулатуру, а на склобій в них вже місця немає...

Христина Русак, Доброго дня! У разі виникнення непорозумінь з персоналом підприємства, Ви можете звертатись до крівника відділу за телефоном (0342)50-34-34З повагою АдміністраціяЕК "Віза-Вторма"
майже 9 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Anton Tsikhon (Перехожий)
Не сподобалось
Домовився на 12:00, о 12:20 телефоную до менеджера Романа, все добре, чекайте водія. 12:45, телефоную знов, "це вам не таксі, він от тільки на вигрузку приїхав" і кинув трубку. Я одразу ж передзвонюю, хочу домовитися на інший день, в мене ж теж є плани, трубку не підняли. О 15:00 дзвонить водій :D аж смішно, каже ми приїхали)) Поспілкуватися не вийшло, зв'язок обірвався, адміністратор на місці намагалася домовитися на інший день, водій злісно махнув рукою і поїхав. Молодці! так тримайте!

Anton Tsikhon, Доброго дня! У разі виникнення непорозумінь з персоналом
підприємства, Ви можете звертатись до крівника відділу за телефоном
(0342)50-34-34З повагою АдміністраціяЕК "Віза-Вторма"
майже 9 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Порядні у виконанні обіцянок. Дорого купують, порівняно з іншими, більш маленькими. І автовага безумовна перевага. Не треба бігати з макулатурою з ваги на вагу. Раз заїхав груженийна вагу, другий раз порожній і все.
Переглянути всі відповіді ()
Офіційна сторінка компанії vizavtorma.if.ua
Переглянути всі відповіді ()
Все влаштовуе. Нормальна фірма. Давно на ринку. Доречі база у них здоровенна. Роботою з ними в принципі задоволений
Переглянути всі відповіді ()
Ага тут так обрізали коменти що лишається писати все хороше.Дали б ще зразок-анкету.Люди ви були в європі?Все на європейському рівні.Нам до європи огого
Переглянути всі відповіді ()
Ой, щось нечемно кладуть слухавку, не дочекавшись запитання, кілька разів підряд. а може це поганий зв"язок..
Переглянути всі відповіді ()
Отличное предприятие. Даже когда цена на ринке макулатури упала в три раза, не прекращали вовремя давать транспорт для вивоза,и вовремя оплачивать. Роботаю с ними уже 4года, цена у них всегда на уровне.
Переглянути всі відповіді ()
Справді, робота у них на європейському рівні, правда платять дуже мало, порявняно з іншими....
Переглянути всі відповіді ()
Здавав макулатуру та металобрухт. Всього було досить багато і різногабаритного. Вони надали мені свій транспорт з краном, що дуже спростило навантаження. Водій досит активно допомагав. Розрахувались швидко. Було дуже приємно працювати. Молодці !
Переглянути всі відповіді ()
Отличное обслуживание!Платят вовремя,и я довольна что сдаю макулатуру именно сюда!)
Переглянути всі відповіді ()
Найкраща фірма по прийому склобою у Франківську!Ввічливий персонал та сучасне обладнання
Переглянути всі відповіді ()
Постійно здаю їм макулатуру та скло, завжди задоволена, організовують розгрузку і платять вчасно.
Переглянути всі відповіді ()
Як на мене, то найкраща фірма по прийому вторсировини у Івано-Франківській області! Без затримок, з готівковим розрахунком!
Переглянути всі відповіді ()
Фірма професійна. Автовага, розгрузка все на європейському рівні, розрахувались готівкою, ще й надали докуменет для мого магазину для екології, і всі питання з екологією відпали. Раніши ходили приписи писали.Залишився задоволений +5
Переглянути всі відповіді ()