Акваторія

Акваторія - фото
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 168
(ТЦ "Сільпо", 3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

      Спеціалізований магазин з продажу фільтрів для очистки питної води. Широкий асортимент фільтрів відомих світових виробників Aquafilter, Aqualine, Аквафор,
Барьер, Наша Вода, Новая Вода, Роса та інші. Багаторічний досвід роботи нашого закладу спроможний вирішити фактично будь-які проблеми, повязані з неякісною водою у вашій квартирі чи будинку. Нами буде враховано походження води — міська мережа, криниця чи скважина, наявність в ній солей, заліза, аміаку чи інших шкідливих сполук. Сучасні методи фільтрації дають змогу запобігти потраплянню небажаних речовин в організм людини. Магазин "Акваторія" проводить аналіз води , щодо її хімічного складу.

Відгуки

Довго вагався, чи потрібен взагалі фільтр. Менеджер мене переконав придбати осмос. І лише замінивши картриджі через півроку, можу сказати - фільтр необхідний. І тепер я спокійний за своє здоровя.
Переглянути всі відповіді ()
Пропозицій море, а толково пояснити змогли тільки тут. До того ж асортимент реально широкий і вирішили всі мої проблеми.
Переглянути всі відповіді ()
Придбав в цьому магазині фільтр "Аква Лайн", дуже задоволений. Головне трохи торгуватись з власниками, і знижка гарантована. І приємно дивує сервіс.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже здивували ціни, набагато нижчі, ніж у конкурентів. Розгледів в Інтернеті Акваторію. Написано дійсну правду, ніхто не намагається всунути якусь липу. Замовив фільтр, прийшов представник магазину, поставив і ось - збулась моя мрія. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Приємно працювати з професіоналами. Перед тим як щось продати, представники магазину ставлять професійні запитання щодо якості води, щоб хотілось змінити. І дійсно, вони коригують смак в залежності від бажання. Майстри.
Переглянути всі відповіді ()
нажаль магазин перейшов сутов інтернет. Єдиний магазин, де можна було купити любу запчастину чи замінник до фільтра. Власники дійсно щось тямлять в фільтрах.
Переглянути всі відповіді ()
Загорілась покупкою фільтра, після перегляду ТВ про нашу воду. Через інтернет обрала фільтр АКВАФОР ТРИО. Обійшла все місто. Найдешевше виявилось в АКВАТОРІЇ. Продавці з магазину одразу і поставили. Тепер за здоровя не торбуюсь
Переглянути всі відповіді ()
Придбав осмос. Сучасний фільтр. Продавці доступно все пояснили, монтажник професійно змонтував і тепер все добре працює. Жінка дуже задоволена. Смак кави чи чаю просто прекрасний.В кафе такого не скоштуєш. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()