ТеплоТехно

ТеплоТехно - фото
Івано-Франківськ
вулиця Короля Данила, 21, офіс 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Для того щоб в люту зиму відчувати себе в своєму будинку комфортно і затишно, потрібно заздалегідь продумати систему опалення. Безумовно, купити котел труднощів не складе, проте, як зрозуміти, який з них потрібен саме вам?

Перша і головна характеристика — вид палива. Залежно від нього опалювальне обладнання і ділиться на газове, електричне, твердопаливне, рідкопаливне і комбіноване, конденсаційне. Якщо визначити рейтинг котлів опалення по дешевизні палива, то на вершині списку будуть саме газові моделі. Слідом за ними підуть твердопаливні — ті, що використовують дрова і вугілля. На третьому місці опиняться рідкопаливні, що працюють на солярці і відпрацьованому маслі. І найдорожчий метод обігріву — використовувати електричний аналог. Ціна, втім, не єдина їхня відмінність. Ось основні переваги кожної конструкції:

Газовий котел. Відмінний варіант для приміщень з центральною системою газопостачання. Обігріваючи приміщення, такий котел додатково може і нагрівати воду. Абсолютна безпека, безшумність, простота в експлуатації, максимальна економічність і автономність — роблять ці водогрійні котли універсальними.

Твердопаливний котел. Не залежачи ні від електрики, ні від газопроводу, він вимагає чималих зусиль в обслуговуванні. Приміром, в першу чергу, для такого котла потрібно заготовити паливо — вугілля, дрова, торф'яні брикети. До того ж і процес безпосереднього опалення не можна пустити на самоплив: з періодичністю не менше ніж кілька годин доведеться підкидати дрова. Відрізняються такі котли матеріалом теплообмінника. Так, чавунні моделі більш довговічні, але не захищені від постійних перепадів температур, в результаті яких можуть потріскатися. Сталеві — не такі тендітні, але корозії піддаються швидше.

Електричний котел. Такий агрегат — не кращий варіант для обігріву великих приміщень, так як це задоволення не з дешевих. Втім, в якості додаткового водогрійного джерела, даний котел підійде доречніше. А його скромні габарити дозволять знайти місце в будь-якій квартирі.

Жидкотопливний котел. Потужності даного котла вистачить, щоб обігріти велике приміщення, однак для функціонування цього пристрою потрібен димар і окреме приміщення.

Комбіновані котли. Варіант для тих, хто ніяк не може визначитися з паливом. Ця модель працює як на рідких видах палива, так і на твердих — чи то солярка, чи звичайні дрова.

Конденсаційний котел. Котел отримує тепло з пари, утвореного при згорянні палива. Витрата палива при цьому процесі мінімізується, зате ефективність обігріву, навпаки, збільшується.
 
Продажем різних видів котлів займається наш магазин. Ознайомившись асортиментом опалювального обладнання, ви зможете швидко і легко визначитися, яке з них потрібно саме вам і придбати його.
 

Відгуки

Класне ставлення до клієнтів!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороша фірма! Якісні матеріали хороших фірм!
Переглянути всі відповіді ()
Тепло-техно   Продаж і монтаж систем опалення   Твердопаливні котли   Опалювальна техніка   Котли   Продаж систем опалення   Продаж опалювальної техніки   Монтаж опалювальної техніки   Монтаж систем опалення   Системи опалення   Опалення   Система опалення   Продаж системи опалення   Монтаж системи опалення   Котли   Котел твердого палива   Danfoss   Herz   Viessemann   Viessmann   Wilo   Авторизований сервісний центр viessmann   Віесман   Віессманн   Віло   Газові котли   Герз   Данфос   Данфосс   Консультації опалювальна техніка   Купити котел   Монтаж водопостачання   Монтаж сантехнічних приладів   Монтаж систем водопостачання   Монтаж сонячних колекторів   Монтаж теплових насосів   Обслуговування котлів   Продаж котлів   Продаж систем водопостачання   Проектування систем водопостачання   Проектування систем опалення   Радіатори vogel&noot   Рекомендації щодо користування котлами   Рекомендації щодо користування опалювальною технікою   Сервісне обслуговування herz   Сервісне обслуговування viessemann   Сервісне обслуговування віесман   Сервісне обслуговування віессманн   Сервісне обслуговування герз   Сервісне обслуговування систем водопостачання   Сервісне обслуговування систем опалення   Сервісне обслуговування херз   Сервісний центр   Сонячні колектори   Сонячні колектори viessmann   Теплові насоси   Херз  
Показати більше