Диспетчер курортів Закарпаття

Диспетчер курортів Закарпаття - фото
Відгуків 1
Мукачево
площа Кирила і Мефодія, 24/10
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Заснована у 2000 р. на базі санаторію Синяк, у Закарпатті авторська система логістики ДКЗ «Диспетчер курортів Закарпаття» сьогодні, у нелегкі часи на фоні пандемій та локдаунів  як для українського так і для світового туризму та санаторно-курортної індустрії взагалі,  допоможе вам в організації цікавого та захопливого активного відпочинку в горах, на курортах і не тільки...
Зокрема зверніть увагу на наш Інтернет ресурс: Курорт ШАЯН у проекті "Вікенд у Закарпаття" на якому пропонуємо унікальні за формою та змістом корпоративи для малих чи великих колективів, власники яких дбають про здоровий дух і здоров'я своїх співробітників.  

Крім того нами надається широкий спектр туристичних послуг по Закарпатті, організовуються різнопланові поїздки та екскурсії цікавими місцями, зокрема із використанням власних авторських аудіо гідів - які стануть вашими індивідуальними чи груповими віртуальними екскурсоводами по визначних місцях нашого краю.  

Наприклад:  

  • 🎧 📢  ЗАКАРПАТСЬКИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ І ПОБУТУ в Ужгороді (***
  • 🎧 📢  Найдовша у світі ХРЕСНА ДОРОГА Ісуса  Львів-Джублик (300 км) Дорога паломника  (***
  • 🎧 📢  ДЖУБЛИК - найбільша святиня християн у Закарпатті. (***
  • 🎧 📢  Курорт ШАЯН у Закарпатті  (на стадії завершення)
  • 🎧 📢  "По Тисі разом" безкоштовний аудіогід Хустівщиною вздовж ріки Тиса  (***
До речі, для будь-яких груп у місцях поселення запропонують спеціальне звукове обладнання "Бум-Бокс" у "прокат на день" за символічною ціною 20-30 грн.

Володіємо квотою номерів поселення у кращих відпочинково-оздоровчих закладах Закарпаття, зокрема курорт Шаян та Поляна.
Гарантуємо необхідну кількість номерів для проживання туристичних груп та учасників власної програми : "Вікенд у Закарпатті" навіть тоді, коли "все зайнято". 
При чому, для наглядності та зручності у виборі вільних місць пропонуємо скористатися власними сферичними панорамами пропонованих приміщень комфортного розміщення: 
(Наприклад: ► *** )

та власними електронними книгами поселення Інформаційно-реєстраційної системи логістики "ДКЗ" (диспетчер курортів Закарпаття)
спільно із Ексклюзивним сервісом  eHealth  МІС Medics - який дає можливість бронювання вашим лікарем  безпосередньо із свого віртуального кабінету на очах клієнта, в реальному часі  місця  безпосередньо у кращих санаторіях Закарпаття (України)
(Пілотний проект спільно із  "Диспетчером курортів Закарпаття"   у рамках Медичної реформи в Україні )
YouTube ***

Переваги:
   ◙ організацією вашого відпочинку займуться професіонали у даній сфері;
   ◙ ви зможете відкрити для себе нові цікаві місця й отримати позитивні враження;
   ◙ різноманітні програми поїздок та можливості проведення часу;
даний вид відпочинку чудового підійде для компаній будь-якої величини.

Наш внесок у соціальну програму  підтримки українського
РОЗІГРАШ ВІДГУКІВ від Туристичний рафтинг "По Тисі разом": 
Ініціюємо конкурс відгуків у підтримку унікальної книжки Валентини Попелюшки "УКРАДЕНІ"  
► ***

#Активний відпочинок   #Екскурсії Екскурсовод   Відпочинок в Закарпатті   Забронювати санаторій   Послуги аудіогіда Реєстрація та поселення в санаторії   Сплав міжсанаторно курортної флотилії туристичного рафтингу "по Тисі разом"   #Сплав по Тисі   #курорт Шаян  #корпоративи  #вікенди  #організація корпоративів  #Цикло Гідро Масажер 

Відгуки