IT STEP Academy Lviv

IT STEP Academy Lviv
Відгуків 2
Львів
Вулиця Замарстинівська, 83а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

IT STEP Academy Lviv — провідний міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на комп'ютерній освіті. Працює з 1999 року і сьогодні це 48 філій в 16 країнах світу.

Основна відмінність IT STEP Academy Lviv від інших навчальних закладів IT-профілю полягає у чіткій орієнтації на сучасні технології, це потужна технічна та методична база, сучасне комп'ютерне обладнання та фахові викладачі–практики. IT STEP — крупний авторизований навчальний центр Microsoft, Cisco, Autodesk. Студенти Академії в процесі навчання безкоштовно отримують міжнародні сертифікати.

Професійна комп’ютерна освіта

Програма навчання тривалістю 2,5 роки відрізняється від звичайних комп'ютерних курсів об'ємом та наповненістю знань. Вона розроблена практикуючими спеціалістами згідно міжнародних стандартів освіти. Курс навчання базується на принципі «Максимум практики, мінімум теорії». Він буде цікавий тим, хто вирішив опанувати актуальні та високооплачувані на сьогоднішній день професії. Студенти, котрі отримали якісну комп’ютерну освіту, є повноцінними фахівцями своєї галузі: отримані знання та навички гарантують успішний старт в ІТ-сфері.

Академія готує фахівців за напрямами:

 • «Комп'ютерна графіка та дизайн»,
 • «Розробка програмного забезпечення»,
 • «Мережі та кібербезпека».

Навчання відбувається за зручним графіком:

 • 4 рази на тиждень — з понеділка по четвер (стаціонар)
 • 1 раз на тиждень — у суботу (напівстаціонар).

Професійні курси

Спеціалізовані комп'ютерні курси, терміном навчання від 8-ми місяців. Мета курсів — дати основні знання та вміння з вузькопрофільної IT-спеціальності. Заняття проводяться в групах від 7 осіб, у кожного слухача є своє робоче місце та комп'ютер. Всі викладачі — практикуючі фахівці з досвідом роботи.

 • Розробка комп’ютерних ігор
 • Основи інформаційної безпеки
 • Інтернет-маркетинг. Спецкурс із SEO та SMM
 • Розробка та просування web-проектів
 • Професійна комп’ютерна 3D-анімація в Autodesk Maya
 • CCNA Routing & Switching
 • Front-end Developer — проектування та розробка інтерфейсів для web-додатків та сайтів
 • Розробка мобільних додатків під iOS
 • Професійна візуалізація та моделювання в Autodesk 3ds Max

Мала Комп’ютерна Академія

Базова комп'ютерна освіта для дітей 8-14 років, в рамках якої школярі отримують практичні навички та теоретичні знання в широкому спектрі комп'ютерних технологій. На заняттях в Малій Академії діти навчаться розбиратися в комп'ютерах, створювати інтернет-сайти, графіку, ігри, презентації, працювати з пошуковими системами, електронними бібліотеками, знімати фото і відео. Комп'ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.

IT STEP University

Один із перших ІТ-університетів в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми — це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі — практики з найбільших ІТ-компаній України. ВНЗ готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку. 

По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а також можуть отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії, компаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Alexandr Zapolskyi: (Критик)
Сподобалось
Проводили тут конференцію, тут доволі комфортно, єдиний мінус, що не зовсім в центрі.

Відповісти:

Alexandr Zapolskyi,
Alexandr Zapolskyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Quentin Tarantino: (Перехожий)
Сподобалось
Гарний викладацький склад, дають основу для подальшого розвитку в ІТ. Особисто я вже на третьому місяці навчання писав власний проект на влаштувався інтерном.

Відповісти:

Quentin Tarantino,
Quentin Tarantino, 
Переглянути всі відповіді ()
Айті степ академі львів   Айті степ академія львів   Комп'ютерна академія шаг   Комп'ютерні курси   Комп'ютерне навчання   3d studio   3d studio max   3d studio max 2010   3d studio max 2011   3d studio max free download   Autodesk 3d studio   Autodesk 3d studio max   Autodesk 3dmax   Autodeskmaya   Microsoft сертификация   Вивчення 3d max   Вивчення комп’ютера   Вивчити photoshop   Вступ до вищих навчальних закладів   Збірка комп'ютера   Комп'ютерні курси   Комп'ютерна грамотність   Комп'ютерна освіта   Комп'ютерне навчання   Комп'ютерний дизайн   Компьютерные курсы   Компютер   Компютери   Компютерні курси   Компютерна графика   Комп’ютер для дітей   Комп’ютерні курси для дітей   Комп’ютерні спеціальності   Комп’ютерна недільна школа   Комп’ютерна школа   Курс программирования   Курси   Курси adobe illustrator   Курси it   Курси photoshop   Курси веб-дизайну   Курси графіки   Курси дизайнерів   Курси дизайну   Курси програмування   Курси роботи з пк   Курси фотошоп   Курсы it   Курсы windowsserver 2008   Курсы вебдизайна   Курсы дизайна   Курсы программирования   Навчальні курси   Навчання векторної графіки   Навчання дизайну   Навчання растрової графіки   Підготовка web-дизайнерів   Підготовка дизайнерів   Підготовка професійних програмістів   Підготовка спеціалістів в галузі мережевих технологій   Программистобучение   Професійна комп'ютерна освіта   Растрова і векторна графіка   Растрова графика   Сертифікація microsoft   Сертификации microsoft   Сертификация майкрософт   Теорія дизайну вивчення   Школа дизайна   Школа дизайну  
Показати більше