Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Відгуків 2
Львів
Вулиця Богомольця, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт10:00 - 18:00Без перерви
Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Проведення наукових досліджень, культурна та академічна діяльність. Вивчення історії Львова. Проведення виставок, конференцій та семінарів з дослідження історії Центрально-Східної Європи.

Події

Лекція Марії Дячук "Наївно про примітивне"
Що потрібно для того, щоб тебе називали художником? Ідеальна техніка? Освіта? Визнання? До 19 століття художник міг вразити публіку тим, як майстерно він володіє пензлем з фарбою. Але після імпресіоністів все змінилось! Світ захопили нові напрямки та стилі, які досьогодні не кожен пересічний глядач оцінить як «мистецтво». Але можливо, ви хочете в цьому розібратись? Тоді приходьте до нас!На лекції ви дізнаєтесь, як мистецтво дійшло до того, що називають «примітивізм». Побачите, де різниця між навмисним спрощенням форми та «дитячими малюнками». Познайомитесь з творчістю найвидатніших представників цього напрямку та матимете можливість задати усі свої найсміливіші провокативні питання! Для участі у лекції та дискусії запрошуються всі, незалежно від освіти чи віку. Лекція не є орієнтованою на знавців мистецтва, а на тих, хто готовий поглянути на нього свіжим поглядом.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оленка Чередниченко: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: була в захваті від цього місця через можливість спокійно попрацювати чи повчитися, а також відвідати виставки.

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()
Іра Козіброда: (Гурман)
Сподобалось
Дуже гарне місце, приємна атмосфера, цікава бібліотека, завжди можна залишатися, щоб попрацювати та дізнатися щось цікаве

Відповісти:

Іра Козіброда,
Іра Козіброда, 
Переглянути всі відповіді ()