Котедж "За рікою"

За рікою - фото
Відгуків 1
Яремче
вулиця Українки Лесі, 11

Інформація

Котедж «За рікою» запрошує насолодитись релаксом у неймовірно мальовничому куточку Карпат поблизу гомінкої річки Прут.

Гостинні ґазди потурбувались про затишок і комфорт мандрівників, тож зробили два ідеальних котеджі, де ви зможете відчути себе, немов вдома. Будиночки оснащені необхідним обладнанням і умовами для гарного проживання 6-8 осіб незалежно від пори року.  Особливу насолоду ви зможете отримати від чудових краєвидів, які відкриваються з просторого балкона, тож можемо легко гарантувати неймовірну досконалість ранкової кави, яку ви за бажанням зможете тут випити. До того ж ми створили зручні кухні, де гості можуть побавити своїх рідних улюбленими стравами власного приготування.

Якщо ви подорожуєте не з великою компанією та не хочете знімати цілий котедж, готові запропонувати вам можливість відпочинку у номерах класу «покращений стандарт».

Також для вас:

  • зручна зона паркінгу;
  • альтанки з мангалами для смачного барбекю;
  • дивовижна сауна, яку ми підготуємо для вашого тотального релаксу;
  • ми організуємо справді цікаву екскурсію горами та містом;
  • на прохання здійснюємо пасажирські перевезення на мікроавтобусі.

Котедж «За рікою» — це завжди яскравий відпочинок, адже крім відмінних умов для проживання готові запропонувати відчути користь і насолоду від чана просто неба! Поєднуючи чан і холодний басейн, ви маєте можливість розслабитись та оздоровитись водночас. Пропозиція доступна як гостям будиночків, так й іншим охочим.

Відгуки