ГеленаТек

ГеленаТек - фото
Львів
вулиця Перфецького, 21, офіс 48
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Гудзики, вішаки для одягу та вироби з композитних матеріалів - це основні напрямки виробничої діяльності фабрики гудзиків "Поліпласт" .
Крім того, з 2011р. ми є торгівельними партнерами польської фабрики ниток «Аріадна»(www.ariadna.com.pl)Історія підприємства почалася у Львові в кінці 30-х років минулого століття з ремісничих майстерень по виготовленню швейної фурнітури.Пізніше це була відома поміж швейників старшого покоління львівська "Пластмасфурнітура".Як фабрика гудзиків "Поліпласт" підприємство працює з 1995 р.
Теперішнім власникам вдалося зберегти традиції, досвід і високопрофесійні кадри, а докорінна модернізація виробництва дозволила вийти на сучасний рівень асортименту та якості.
Серед наших клієнтів такі відомі швейні підприємства,як "Вест-мода", "Грегорі Арбер", "Майя", "Маяк", "Луга", "Селена", "Швея" та інші, гуртівні та магазини швейної галантереї.
Наші гудзики та вішаки застосовуються як для внутрішнього ринку, так і для одягу, який шиється на експорт.

Ще один напрям нашої діяльності, який динамічно розвивається - це виготовлення виробів з композитних матеріалів.Ми займаємось автотюнінгом, виробляємо спойлери,стадіонні крісла, човни, сидіння та бугелі для гірськолижних підйомників та інше.

 Основні напрямки діяльності:
 
       ВИРОБНИЦТВО

  • ґудзики і пряжки
  • вішаки для одягу 
  • вироби з композитних матеріалів

       ГУРТОВА ТОРГІВЛЯ

  • нитки
  • стрічки для одягу

 

Відгуки