Ноутбук Центр - ремонт ноутбуків

Ноутбук Центр - ремонт ноутбуків
Відгуків 46
Львів
Вулиця Академіка Андрія Сахарова, 58а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Вулиця Академіка Андрія Сахарова, 58
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Вулиця Зелена, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Авторизований сервісний центр Ноутбук Центр ™ професійний ремонт ноутбуків та планшетів у Львові

Ремонт планшетів та ноутбуків по гарантії виробників: Apple, Lenovo, Acer, Asus, Dell, HP, Pavilion, Toshiba, GateWay, Packard Bell, eMachines, Fujitsu, Texet, Prestigio.

Ремонт ноутбуків та планшетів будь якої складності на платній основі.

На всі ремонти надається гарантія від 3х місяців до 2х років.

При здійсненні ремонту діагностика безкоштовна.

Ремонт виконується тільки після погодження клієнтом.

Більшість запчастин для ремонту ноутбуків в наявності, у разі відсутності, для замовлення доступні практично будь які запчастини для ремонту відомих виробників: Lenovo, Acer, Asus, Dell, HP, Pavilion, Toshiba, GateWay, Packard Bell, Sony, Samsung, LG, MSI, Fujitsu Siemens

Ноутбук Центр допоможе Вам у багатьох проблемах з вашим ноутбуком чи планшетом. Розбився екран, клавіатуру залило чаєм або кавою, ноутбук не знайшов спільної мови з дитиною, або він просто не бажає працювати - все це та багато чого іншого ми успішно ремонтуємо щодня. Практично немає такої ситуації, для якої ми не зможемо запропонувати сервісного рішення :)

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Porada: (Ревізор)
Сподобалось
Ремонтували тут планшет і ноутбук, задоволені роботою майстрів, швидко та якісно і з гарантією, дякую

Відповісти:

Natalya Porada,
Natalya Porada, 
Переглянути всі відповіді ()
Андрей Вишневецкий: (Перехожий)
Сподобалось
п. Віталій.
Виробник лазерного принтера, не передбачає самостійної перезаправки картриджа. І не може гарантувати якісного друку у випадку, якщо Ви не купили новий картридж, а перезаправляєте його.
Кожного клієнта який в нас заправляє картридж, ми попереджаємо, що після перезаправки, можуть виникнути дефекти при друці, і в разі поганої якості, бажано відразу звернутись до нас з претензією, для усунення недоліків.
Ви звернулись до Нас, віришили повернути кошти, що і було зроблено. Перезаправити Ви відмовились - Ваше право.

Відповісти:

Андрей Вишневецкий,
Андрей Вишневецкий, 
Переглянути всі відповіді ()
Віталік Бурчин: (Перехожий)
Не сподобалось
Прийшлв в цей "Ноутбук Центр" на Зелені 5, заправити картридж до принтера, мені сказали, що треба замінити чіп за 150грн. ну ладно я погодився, і заправка 120грн., все зробили, спочатку все було вроді добре а потім принтер почав друкувати погано, не добре друкував одну половину сторінки, таке враження що вони заправили його старою фарбою і вона з часом почала засихати!

Відповісти:

Віталік Бурчин,
Віталік Бурчин, 
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Вишневецький: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня, Володимир Володимирович. Ми прийняли до уваги Ваш відгук, прокоментуємо його тези. -"Цены невменяемые!!!!" - ціна була погоджена Вами особисто, тільки після чого інженер приступив до ремонту. На жаль економічна ситуація в країні зробила ціни "невменяємими" практично на всі групи продуктів, товарів та послуг, зокрема і на комплектуючі та витратні матеріали для ремонту, котрі сервісний центр також закупляє а не виготовляє на власних виробничих потужностях. -"Заклеили рамку матрицы 1200 грн" - Був проведений ремонт завіс та корпусний ремонт з підсиленням конструкції, за підклейку рамки матриці кошти не бралися взагалі - про це Вас інформували при погодженні. - "Сначала спрашивают на сколько буду брать гарантию а потом делают ремонт!!!" - існує можливість збільшити гарантію на виконаний ремонт, що було запропоновано. Вам була надана стандартна гарантія на ремонт такого типу яка дорівнює - 6 місяцям. - "Гарантийный талон не дали сказали света нет" - Дійсно така ситуація мала місце, за що перепрошуємо. В будинку виникли перебої з електропостачанням, свідком чого Ви були, саме тому не було можливості роздрукувати гарантійний талон. Проте з Вами досягнуто домовленості про відправлення копії гарантійного талону електронною поштою, що було зроблено. При бажанні оригінал з мокрою печаткою, також готові надати. Підсумок по ремонту: ремонт проведено за Вашою згодою, якісно та своєчасно. Об`єм виконаних робіт відповідає ціні. З повагою, Ноутбук Центр

Відповісти:

Андрій Вишневецький,
Андрій Вишневецький, 
Переглянути всі відповіді ()
Вітьок Братина: (Перехожий)
Не сподобалось
Може и материнка робоча просто щось вiдстало траба занести в другий сц нехай подивляться!

Відповісти:

Вітьок Братина,
Вітьок Братина, 
Переглянути всі відповіді ()
Вітьок Братина: (Перехожий)
Не сподобалось
прийшов я до них з самого ранку в 9.00 був я самий першийз своим поломаним ноутом i кажу що ноут пiсля падiння не включаеться , (iндикатори горять-блимають а невключаеься ) , на що менi вiдповiли залишайте ноут на Дiагностикц наш фахiвець подиветься i напротязi мiсяця ми вам дамо знати результат на що я був згiдний , залишив я iiм ноут i поiiхав, проходить близько пiв години як вмене задзвонив телефон , дзвонили з СЦ та говорять подивилися ми до вшого ноута маэ ноут великi проблеми вньому вiдстали 2 чiпи на материнськiй платi , а такого ремонуми ненадаемо також не робочий жорсткий диск , якщо буду ремонтувати то замiна материнки буде коштувати 1800 грн а жорсткий 500грн разом 2300 грн або можемо його ввас вiдкупити за 400 грн ,коли я за нього дав 4000 грн i користувався лише рiк , стан ноута як з магазину , тому я вирiшив не ремонтувати за 2300 грн так як бу. Можна купити за тi грошi , забрав я ноут дав 100грн за дiагностику i поiiхав до дому . Стояв в мене ноут нашафi десь пiв року поки не склв я стацiонарного компа , вирiшив я пiдключити до компа жорсткий з ноута i шо ви думаете - жорсткий робить . Не розумiю як в СЦ дали таку дiагностику , як професiнали так некомпетентно выставлять дiагностику i щось тут не те ,говорили тре близъко мiсяця чекати а тут i пiв години не пройшло як вони встигли подивитись ! Я думаю що вони взагалi недивились !

Відповісти:

Вітьок Братина,
Вітьок Братина, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Сало: (Ревізор)
Сподобалось
Ремонтував в них ноутбук знайомий, мені вдалось спасти віокарту. Відносно помірні ціни, хороші спеціалісти.

Відповісти:

Роман Сало,
Роман Сало, 
Переглянути всі відповіді ()
Igor Tsap: (Користувач)
Сподобалось
Доброго дня, Юрій. Дякую,що знайшли час і неполінувалися написати цей критичний відгук. Прокоментую його, щоб внести ясність в ситуацію. Будучи працівником сервісного центру факт Вашого звернення підтверджую. Мушу визнати, що не в перше зустрічаю таку думку, що якщо звернення по гарантії, то сервісний центр не зацікавлений так в пошуку несправності і успішному проведенні ремонту, як у випадках з ремонтами на платній основі. Проте це не так.
Під час діагностики Вашого ноутбука, зокрема Wi-Fi, не було виявлено жодних збоїв та свідчень нестабільної роботи інтернет. Інші компоненти та функції також були перевірені згідно затверджених вимог виробника. Лише після цього було прийнято рішення про видачу лептопа. Нестабільна робота Wi-Fi може бути спричинена як несправністю обладнання ноутбука так і самого передавача сигналу (роутера). Саме тому раджу протестувати роботу функції на інших передаючих пристроях.
На завершення прокоментую інформацію про контакт і школяра. Сказати, що це повідомленя для нас стало несподіваним - це нічого не сказати. З гарантійними ремонтами працюють виключно сертифіковані інженери з величезним доствідом ремонту, через руки котрих пройшли тисячі ноутбуків. Доступ в іженерне приміщення сторонніх осіб суворо заборонений. А роздвоєння особистості нівкого з інженерного складу тим більше не спостерігається:)
Якщо буде виникати необхідність, завжди будемо раді прийняти Ваш ноутбук і допомогти у вирішені будь-якої несправності.

Відповісти:

Igor Tsap,
Igor Tsap, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Кузик: (Перехожий)
Сподобалось
задоволений роботою сервісного центру - користуюся їхніми послугами не вперше. швидко зробили, адекватні ціни. рекомендую

Відповісти:

Роман Кузик,
Роман Кузик, 
Переглянути всі відповіді ()
Yurii Miron: (Перехожий)
Не сподобалось
Здавав на ремонт гарантійний ноутбук. Проблема в тому, що він періодично "губив" з'єднання Wi-Fi. І я чомусь не здивувався, коли через 5 днів мені передзвонили і сказали, що проблеми не виявлено. Більш ніж впевнений, що якби ремонт був не гарантійний, то проблема була б виявлена і за ремонт прийшлось би гарно "відкашляти".. Через півгодини після увімкнення проблема повторилася. Крім того, в інтернет-браузері виявив, що якийсь школяр заходив у ВК та ще й пароль свій зберіг! Діагностував, мабуть)))

Відповісти:

Yurii Miron,
Yurii Miron, 

Viktor Stavkin: (Перехожий)
Yurii Miron, Проблема також може бути з сторони роутера.
1 рік тому

Відповісти:

Viktor Stavkin,
Viktor Stavkin, 
Переглянути всі відповіді ()
Vladimir Kolesnik: (Перехожий)
Не сподобалось
Обслуговування жахливе !!! Ціни несамовиті !!!! Заклеїли рамку матриці 1200 грн. Спочатку запитують на скільки буду брати гарантію а потім роблять ремонт !!! Гарантійний талон не дали сказали світла немає ....... Робіть висновки!

Відповісти:

Vladimir Kolesnik,
Vladimir Kolesnik, 
Переглянути всі відповіді ()
Орест Солоненко: (Перехожий)
Сподобалось
Задоволення після покупки з ібею ноутбука Apple Macbook тривало не довго. Я його залив і як наслідок ноутбук перестав включатися. Враховуючи, що до звернення в майстерню там навіть батарею не можливо було витягнути через особливість конструкції я вже подумки попрощався з ноутбуком. Почав в спішці шукати сервіси і відазу в інтернеті натрапив на ноутбук центр. Несправнисть спричинена залиттям виявилася складною - погоріло і постраждало від корозії чимало елементів. Тому ремонтували більше тижня часу. Саме головне, що ноутбук поремонтували успішно і не дозволили йому перетворитися на хлам, вартістю 750$, які я заплатив за нього при купівлі. Дякую інженеру, котрий проводив ремонт. Буду рекомендувати даний сервіс !

Відповісти:

Орест Солоненко,
Орест Солоненко, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Duda: (Перехожий)
Сподобалось
Велике ДЯКУЮ працівникам Ноутбук Центру за надзвичайно оперативне вирішення питання гарантійної заміни зарядного пристрою!!! Звернувся із непрацюючою зарядкою від macbook pro retina 15, який купляв в Польщі в медіамаркеті.

Відповісти:

Roman Duda,
Roman Duda, 
Переглянути всі відповіді ()
Veronica Asmolova: (Перехожий)
Сподобалось
Чудова компанія! Згоріла термо трубка(ноутбук toshiba satellite l300). У двох сервісах не змогли її знайти. У Ноутбук Центрі замінили все за 2дні! Ще й безкоштовно заклеїли гніздо живлення, яке хиталось після давнього падіння.Дякую Вам за чудову роботу та привітну атмосферу! Буду рекомендувати всім знайомим!

Відповісти:

Veronica Asmolova,
Veronica Asmolova, 
Переглянути всі відповіді ()
Nadia Nadinka: (Перехожий)
Сподобалось
А мені сервіс сподобався, незважаючи на затримку, вони все відремонтували. Молодці!

Відповісти:

Nadia Nadinka,
Nadia Nadinka, 
Переглянути всі відповіді ()
Olena Halahan: (Перехожий)
Не сподобалось
Акт замовлення
№100L24414 В ноуті Dell Vostro перестала працювати
кнопка ввімнкення по причині попадання води, знайомий досвідчений  інженер розібрав ноутбук та сказав що
саме в цьому ноуті потрібно замінювати всю клавіатуру та інших проблем немає, при встановленні іншої клавиатури
ноут працює ...рекомендував замовити через Ноутбук центр.

Коли я
принесла ноут в ноутбук центр,
мені сказали що ПРИБЛИЗНО клавіатура буде коштувати 750 грн, але діагностика потрібна в буь якому виподку. Тобто, без диіагностики мені ВІДМОВИЛИСЬ назвати більш точну ціну....а ще дівчинка  віднесла на пару хвилин мій ноут, щоб показати інженеру, і
повернувшись, сказала що
90% справа не в клавіатурі!!! те, що я стверджую що саме в
ній  - нікого не турбує. Мій знайомий інженер спеціально
замінив мою клавіатуру на іншу, де працює кнопка ввімнкення але не працюють декілька інших кнопок (нажаль,
абсолютно робочої клавіатури не було). Це все для того, щоб все-таки ДОВЕСТИ ноутбук-центру що ноут працює нормально и справа в клавіатурі и щоб все-таки в Ноутбук-центрі мені замінили клавіатуру за приблизно 750 грн (що
були озвучені одразу). Після
"діагностики" мені сказали що так, справа тільки в клавіатурі і це буде коштувати 1900 грн і 2800 вся
панель з алюминієм і тачпадом! Ринкова
ціна такої клавиатури 1200 грн (нова з роком гарантіі) а мені  кажуть 1900, і це начебто, обумовлено тим що туди гарантія
на півроку входить, і нікого не турбує що та гарантія мені
взагалі не потрібна.

Висновок: виходить, я заплатила 200 грн (за
"діагностику" ) просто щоб
дізнатися вартість клавіатури - разводняк чистої води!! Що це за диагностика якщо мені кажуть те, що я і так на 100% знаю? не кажучи вже  про те, що перший раз за хвилину
часу "продіагностували"
що справа не в клавіатурі на
90%  (я уявляю що б там придумали, якби я не
змінила клавіатуру). І ще,
якщо не знаєте точної ціни  - не кажіть
взагалі…

Відповісти:

Olena Halahan,
Olena Halahan, 

Olena Halahan, Шановна пані Олено, ми підтверджуємо факт Вашого звернення в наш сервісний центр 02.03.2017 зі скаргою: “Частково не працює клавіатура: верхній ряд” (пристрій: ноутбук Dell Vostro 5470, серійний номер: 1QKCJ42). Відповідаємо на Ваш коментар задля того, щоб прояснити ситуацію.Наш сервісний центр має авторизацію від більшості світових брендів. Це є причиною того, що наша робота має певний регламент. Так, після прийняття пристрою, інженер обов’язково здійснює діагностику на основі скарги клієнта. Далі ми одразу повідомляємо результат діагностики, можливі варіанти усунення несправності, їх вартість та терміни виконання. Тому ми ніяк не могли спиратися на Ваші словащодо висновку Вашого знайомого інженера.Менеджер, який приймав Ваш пристрій, повідомив Вас про те, що причина несправності може полягати не в клавіатурі, або не лише в ній, адже практика свідчить, що в ноутбуках, всередину яких потрапила рідина, можуть відмовляти будь-які складові компоненти. Встановити причину несправності одразу в момент звернення клієнта також неможливо, адже діагностику має проводити інженер, в умовах, що відповідають усім нормам, дотримання яких вимагає виробник техніки.Ви погодили термінову діагностику. Це означає, що в разі відмови від ремонту Ви мали б оплатити 200 грн., а в разі його погодження - додатково 20% від вартості ремонту. На Ваше прохання Вам повідомили середню, актуальну для абсолютної більшості ноутбуків, вартість заміни клавіатури та наголосили на тому, що це лище орієнтовна вартість.  Після діагностики, коли стало достеменно відомо, що причина несправності полягає в зіпсованій рідиною клавіатурі, ми в той же день, 02.03.2017, запропонували Вам два варіанти усунення несправності: заміна клавіатури або заміна палмресту. Другий варіант ремонту було запропоновано з огляду на те, що після заміни лише клавіатури на алюмінієвому палмресті могли лишитися сліди розбірки. Вартість ремонту включала в себе ціну оригінальних (на Ваше прохання) запчастин, тому була досить високою. Враховуючи це, ми прийняли рішення не додавати до цієї суми додаткові 20% за термінове виконання. Ви відмовились від ремонту та погодились оплатили послуги термінової діагностики.Ми ще раз наголошуємо на тому, що, як авторизований сервісний центр, ми дбаємо, перш за все, про вирішення проблеми клієнта та суворо дотримуємось регламенту своєї роботи. Тому ми ніяк не могли спиратися на Ваші слова щодо висновку Вашого знайомого інженера, кваліфікація якого нам невідома. Ми здійснюємо величезну кількість ремонтів і часто переробляємо досить багато роботи після інших сервісів. Тому заради дотримання результату і якості не можемо собі дозволити робити висновки на основі думок невідомих намспеціалістів, про що попередили Вас, і з чим Ви погодились, залишаючи ноутбук на діагностику.Сподіваємося, що змогли донести до Вас всі незрозумілі моменти.З повагою, сервісний центр “Ноутбук Центр”!
майже 8 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Nikolai Vedenin: (Ревізор)
Сподобалось
Як не дивно ремонтують нормально, декілька років користуюсь їх послугами. Раніше дуже швидко ремонтували, коли не було такого напливу людей

Відповісти:

Nikolai Vedenin,
Nikolai Vedenin, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Sova: (Ревізор)
Сподобалось
у звязку з тим що якісно і толково ремонтують техніку мають велику чергу з бажаючих. я особисто тіки туди свій ноут на ремонт ношу.
Доповнено майже 23 годин тому
носив на ремонт планшет, несподобалась якість виконаня , треба булу дешо перепаяти , сама пайка неякісна дві ножки закорочені соплею припою, так виконати роботу міг і сам , хоча понадіївся на рекомендацію. Взагалі нерокомендую туди відавати якусь техніку наремонт.

Відповісти:

Ivan Sova,
Ivan Sova, 
Переглянути всі відповіді ()
Влад Голячук: (Перехожий)
Сподобалось
Ремонтував планшет, зробили швидко та мабуть якісно (працює дотепер) дали декілька порад щодо продовження його роботи.

Відповісти:

Влад Голячук,
Влад Голячук, 
Переглянути всі відповіді ()
Таня Ціпик: (Визнаний експерт)
Сподобалось

Не сподобалось:
Неоднократно чистили ноутбук.Роботою задоволена Коли є акція на чистку,приходить СМС.Так що пропустити  чергову чистку важко.Дякую комианді центру.Загальне враження:

Відповісти:

Таня Ціпик,
Таня Ціпик, 
Переглянути всі відповіді ()
Іван Лендєл: (Користувач)
Не сподобалось
Якщо вам треба ремонтувати ноут, смартфон і щось інше, то понесіть в інше місце. Чому? Ну може вам теж впарять барахло у якості комплектуючих. Я так отримав HDD, що відразу почав стукати. Не надто голосно, але... І сам ноут підвисав попри те, що був пустий. Що ж я почув у відповідь на логічні претензії? Що якщо диск працює, то все ок і нічого перевіряти вони не будуть. При цьому, мені навіть не дали нагоди увімкнути ноут і продемонструвати проблему. Тепер я маю стукаючий диск, а ноут все більше висне з кожним днем. Схоже, що проживе він не довго. Навіть не протягне 11 місяців, як це було з попереднім диском від Ноутбук Центр у минулому році. Гарантії в Україні не мають ніякої цінності й тим папером можна собі дупу підтирати. Тож не ведіться на гарні офіси чи сайти - головне відбувається за дверима. А там тупоголові неандертальці, які називають себе майстрами, але скоріш за все зламають вашу техніку ще більше, ніж було.

Відповісти:

Іван Лендєл,
Іван Лендєл, 

Шановний п. Іван, незважаючи на Вашу відкриту недоброзичливість, погані манери та безпідставні образи прокоментуємо ситуацію. У нас насправді є зафіксоване Ваше звернення у Ноутбук Центр під номером 101_L4983 зі скаргою: " Не вантажиться ОС, недавно міняли HDD". В першу чергу хочемо звернути увагу, що нещодавно заміну жорсткого диску Ви здійснювали не у нашому сервісному центрі. Після проведення діагностики нашим інженером, Вам було надано її результат і тільки після Вашої згоди інженер здійснив ремонт, а саме було здійснено заміну жорсткого диску на новий із гарантією 12 місяців, про що свідчить Акт виконаних робіт.
Через декілька днів Ви звернулись до нас зі скаргою, що при користуванні ноутбуком Ви чуєте звуки при зчитуванні інформації жорстким диском, внаслідок чого вважаєте його дефектним. Звертаємо Вашу увагу на те, що жорсткий диск - це електро-механічний прилад, при роботі якого справді можна чути характерні звуки і даний нюанс не свідчить про несправність жорсткого диску.
Оскільки ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому Вам було запропоновано залишити ноутбук на повторну діагностику або ж встановити Ваш неробочий жорсткий диск замість нового і повернути Вам кошти, проте Ви відмовились від обох пропозицій. Озвучені нашим менеджером варіанти вирішення ситуації, звичайно, актуальні. Ви навіть можете робити з гарантією те що Ви написали, гарантія працюватиме навіть в такому випадку, оскільки серійний номер вінчестера в нас записаний. Звертайтесь, будемо раді допомогти.
1 місяць тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Igor Vasylkiv: (Користувач)
Сподобалось
Весь час ремонтуємо ноутбук в Центрі., якість-ціна - задовільняє, і досить оперативно... Пару тижнів назад замінили клавіатуру, по гарантії, без всяких викрутасів, так що фірма відповідальна і солідна....

Відповісти:

Igor Vasylkiv,
Igor Vasylkiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Чередниченко: (Критик)
Не сподобалось
рік тому в мене зломався екран на ноутбуці.  мені порадили цей сервіс як один з найкращих у Львові.  екран мені виправили, він знову працював.  проте в мене після цього сервісу не працював датчик вай фая.  коли я їм принесла назад ноутбук з претензією,  почула, що "у вас не ліцензійний віндоус, тому у вас не працює вай фай, це не наша провина".  запропонували ще один ремонт.  але перепрошую, все завжди працювало, а одразу після вашого сервісу припинило. дивне співпадіння.  нікому не буду радити цей сервіс. мало того, що потрапила в немаленьку суму, та й знайшла в той час нові проблеми.  до речі, ноутбук мені закрутили їхніми фірмовим гвинтами, і тепер самостійно міняти термопасту нема змоги.  це напевно, аби в усіх випадках бігати саме в цей сервіс. не раджу сюди нести свої девайси. 

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()
Возимо на обслуговування робочі ноутбуки. Поки проблем не було.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Вибрав цю фірму після того як мій планшет з битим сенсором місяць протримали в другій майстерні і тричі відтерміновували ремонт. Тепер шкодую, що не прийшов на Сахарова одразу. Допомогли з вибором сервісу відгуки в інтернеті, правда я спочатку був налаштований скептично, вже маючи досвід. Новий сенсор до мого асуса був в наявності, навіть замовляти не прийшлося. Приніс я свій планшет в обід а вже в обід наступного дня забрав готовим. Ціна сенсора разом з заміною виявилася на 100 грн більшою ніж мені обіцяли в попередньому сервісі, але якість виконаної роботи і збережені нерви того явно вартують. Однозначно рекомендую!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Забрав вчора планшет з ремонту, зарядка не працювала, хочу сказати що зремонтували швидко, але не до кінця. На б/ж є крім виходу на планшет ще USB порт для зарядки смартфона він також не працює, просив зробити-не зробили. Добре хоч планшет заряджає. Взяли 250 грн

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
сервіс так собі...принесла свій Ноут Dell, там полетіла система охолодження...діагностували в той же день і зробили за 2 дні, заплатила 300 грн...За місяць та сама проблема...принесла до них (по їх же гарантії) роблять вже 2 тижні...виявляється гарантійний ремонт потребує набага-ааа-то більше часу, ніж платний!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Ремонтували в ноутбук центрі материнку (щось з чіпсетом). Поки працює добре. Повеселив відгук Володимира про матрицю з радіобазару. Нічого не маю проти нього, але особисто в мене спілкування з "майстрами" радіобазару явно не склалося. Можливо пульти до телевізорів вони добре ремонтують, а от мій старий ноутбук колись тільки ще більше попсували. Вибір завжди залишається. З однієї сторони авторизований сервіс (нові запчастини + гарантія), а з іншої - радіобазар (ймовірно бу-шні запчастини, невідомо яка гарантія якщо взагалі є і раптом щось, то куди звертатися?). Моя ж проблема була вирішена і підкріплена тривалою гарантією, тому однозначно буду цю фірму рекомендувати своїм знайомим.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
потрібна була заміна матриці сказали на пару днів на діагностику і ціна заміни матриці 1000гр на радіобазарі любомир поміняв за 500гр за 10хв

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Зверталася вчора для заміни монітора в ноутбуці. Вибрала цю фірму через річну гарантію. Мій Асус був готовий того ж дня. Дуже ввічливі дівчата на рецепції. Обслуговуванням залишилася задоволена, ціна також виявилася прийнятною.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Повністю задоволений даним сервісом. Була проблема - згорів міст в Probook - відремонтували за 1 день, чим дуже приємно здивували, на дуже високому рівні робота з клієнтом - приємний та ввічливий персонал, зразу помітно рівень професіоналізму. Щодо мене то це справжній професіональний сервіс по ремонту ноутбуків.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Ремонт бука леново по гарантії зробили за 4 дні. Здавали з розрухунку на те, що заберемо вже після відпустки на морі, а виявилося що ноутбук ще з собою змогли взяти. Дякую за швидкий ремонт, приємне спілкуваня і за бонус у вигляді безкоштовної заміни несправної клавіші. Хай мій ноут не ламається звичайно, але тепер якщо щось, то до Вас тільки!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Вчера забрал ноут с Ноутбук Центра (квитанция №100L3876a) Сервис центр нормальный, делают хорошо, профессионально. Сдавал свой залитый пивом Сони. Так как я не со Львова и мне нужно было через 3 дня уезжать очень просил сделать побыстрее. На что менеджер Оля сообщила, что залитые ноутбуки в приоритете очередности сервиса, так как время после залития до начала ремонта уменьшает вероятность успешного завершения ремонта. Вконце того же дня согласовали по телефону замену клавиатуры и отмывку материнской платы от залития. С результатом перезвонили через 2 дня и сообщили, что ноутбук готов. Сделали классно, визуально даже не видно следов вмешательств. В момент получения ноутбука к тому же оказалось, что студентам предоставляют скидку по студенческому... Итого, ремонт + отмывка со скидкой мне обошлись в 570 гривен - чуть больше чем я расчитывал вначале, но результатом в конечном итоге доволен. Спасибо, ребята!
С уважением, Артем

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Сервіс ніякий , багато гонору і тільки. Люди не компетентні , ремонт затягують як мін в 2 рази
Я віддав гроші але на останок чомусь вирішив включити свій ноутбук і перевірити як все працює і скажу я вам працював він зовсім ніяк, тормозив жахливо, відео запускалось довго і йшло ривками, відеоігри - повний тормоз. Начальний почав мені розповідати що мені потрібно ще робити ремонт відеочіпу і ще можливо північний міст. Вартість додаткового ремонту 1500 гривень і гарантія ремонту 50 на 50%. Комп через деякий час вирубився і більше не включався.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Звернувся в цей сервіс на Сахарова, ознайомившись з відгуками в інтернеті. Носив ноутбук для заміни матриці, погодили ціну 890 грн за матрицю 15.6 дюймів. Повідомили, що передзвонять коли буде готово. Я не встиг додому в Рясне доїхати як мені вже перетелефонували, що все готово - якби я знав, що то буде так швидко то краще попив би кави в кафе, що поруч. Прийшов в сервіс, поставили таку ж саму матову матрицю, окрім того, мені ще й встановили 2 клавіші, які виламала моя дочка і не взяли за це ні копійки зверху. Не даремно такі відгуки позитивні. Дякую, хлопці, успіху в роботі і вдячних клієнтів!
Петро Миколайович.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Здав ноут в ремонт , відремунтували, попав в круглу суму, пропрацював 2 тиждні і вмер, хоч і якусь гарантію дали знову місяць чекати...

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Приніс на ремонт нетбук Asus Eee 1025/R052,пошкоджений LCD,сказали через 30 хв,прийти,прийшов нетбук зроблений,розплатився,сервіс СУПЕР !!! Раджу всім.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Ремонтувала більше року тому - перепаювали якусь мікросхему, що згоріла від перегріву (я й не знала, що таке буває). Тьху-тьху - паше.
Зараз інтернет порт відходить десь, знову понесу. Якщо буде дорого ремонтувати, здам на запчастини.

Серісом задоволена: персонал ввічливий, розкажуть про всі можливі варіанти - ремонт, здача на запчастини... після діагностики відразу передзвонили і пояснили, в чому справа, чи хочу я за таку-то ціну ремонтувати. На свою роботу дали гарантію.
Як зараз буде - побачимо. Обов'язково напишу.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Запчастин в наявності не має. Сервісом назвати важко.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
от просто поміняти клавіатуру тут майстерності не потібно а ось заміна відео чіпа проходила місяць....

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Не можу нічого доброго сказати за них. Так, ноут відремонтували, але коли здавав, казали максимум до 2-х тижнів зроблять, а затягнулося майже на 2 місяці!!! При тому, що казали будуть дзвонити, та насправді тільки я і дзвонив. Вони ж подзвонили тільки 1 раз приїхати і забрати ноут.
Обслуговування на мінімумі. Коли вже забирав готовий ноут, то забув забрати зарядку, мені ж нічого за неї не нагадали. Прийшлося вертатись за нею.
Звертався туди перший раз, можливо я помиляюся на рахунок них, але рекомендувати цей сервісник нікому не буду.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Звертався в цей сервісний центр по гарантійному ремонту блока живлення до ноутбука Dell. Обслуговуванням приємно здивований. Здав непрацюючий БЖ - а вже через 6 днів подзвонили і сказали забирати новий. І все це 31 грудня перед самим новим роком! Всім рекомендую.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Подзвонив 9 грудня, повідомили що клавіатура вже прибула, що всі роботи по установці й очистці системи вентиляції будуть готові на завтра, приходьте! Я на наступний день не зміг прийти, тому прийшов в суботу(11:00-14:00), дуже зручно. Все зробили супер, все акуратно, + гарантію дали на клавіатуру 1 місяць. Загалом дуже задоволений, найкращий сервіс у м.Львові

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Залишив ноутбук на ремонт, заміна клавіатури. Здав 10, домовився про замовлення нової по телефону 17 листопада, досі чекаю, надіюсь фахівці найближчим часом мені перетелефонують, й повідомлять що вже все готово!!! Ах, ще одне, додатково замовив очистку системи вентиляції, ціни приємно дивують!!! По ходу ситуації буду писати далі...

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дякую за швидкий ремонт і знижку по студентському + за допомогу в програмних настройках.
На прийомці люди з хорошим настроєм і почуттям гумору:)
Бажаю багато клієнтів!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Я писала, що гарантійний ремонт роблять набагато довше ніж платний, та все таки зробили вчасно, як обіцяли, а головне що зробили добре :-)

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()