Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Львів
Проспект Свободи, 20
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 18:00Без перерви
Львів
Вулиця Драгоманова, 42
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

У експозиції представлено Давнє українське мистецтво ХІІ-ХV ст., Українське мистецтво ХVІ-ХVІІІ ст. та Українське мистецтво кінця ХVІІІ - початку ХХ ст.

Події

Концерт "Accordion meets Baroque"
Богдан Кожушко - акордеонНаталія Кожушко - флейтаУ супроводі струнного квартетуУ програмі:1. J.S.Bach - Fantasia and fugue for organ a minor BWV 5612. J.S.Bach - Keyboard concerto in A major BWV 10553. J.S.Bach - Keyboard concerto in f minor BWV 10564. J.S.Bach - Concerto for oboe and violin in c minor BWV 1060a
Виставка "Енергія UA"
Запрошуємо до Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького на перегляд мистецького проекту "Енергія UA" Олександра та Іванки Войтович.Проект "Енергія UA" - це відображення особливого відчуття того середовища, що дає поживу щоденному творчому спогляданню та постійному пошуку нового.Україна - територія, повна парадоксів та символів, які створюють дивну енергетичну зону, що інспірує на своєрідні візії та дає новий поштовх до невідомого через призму нібито буденного та непримітного. Загублена в часі наша UA промовляє до світу невідомою мовою власної історії та досвіду, бажаючи про щось сказати та можливо щось доповнити .... часом це все проходить непомітно для світу, а часом стається "вибух" - "вибух" емоційний, інтелектуальний та творчий. Саме таке і відбувається через дивну, але потужну енергію що прихована тут - в землі, в повітрі, в людях ...Проект "Енергія UA" це своєрідне продовження теми нещодавньої виставки "Іndustrial nature", що була представлена авторами у Києві в Музей книги і друкарства України як серії творів, що занурюють глядача у дещо різні атмосфери людського буття.Відкриття 23 березня 2018 року о 17:00 год.
Інтерактивна музично-літературна казка "Людина-восьминіжка"
Що буде, якщо до музичних забав додати веселий віршик і колоритного персонажа? Вийде захоплива інтерактивна музична казка-читання "Людина-восьминіжка"! Ми створили особливе заняття, надихнувшись кумедною поезією Жака Жаб’є. І з нетерпінням чекаємо дітлахів, аби створити разом з ними справжнє шоу! СЮРПРИЗ: до нашої гри долучиться сам автор!!! Вік: 3+Попередній запис обов'язковий.
Тематична екскурсія "Михайло Бойчук і "бойчукісти"
Михайло Бойчук (1882-1937) - засновник нового стилю в царині українського сакрального та монументального мистецтва. Його творчість та неординарна біографія є, безперечно, значним явищем в українському мистецтві першої третини ХХ ст. Новизною Михайла Бойчука було заснування нового напрямку як мистецької течії європейського модернізму - “неовізантизму”.Нині ім’я художника є нероздільним з такими усталеними поняттями як “бойчукізм” та “бойчукісти”. Так звана “школа Бойчука” ніколи не існувала як реальний навчальний заклад, а представляла яскраву особистість митця, його ідейні принципи та особливості роботи в колективі однодумців. Ця школа постійно існувала у середовищі, де перебував Бойчук: у Парижі, Львові, Києві, Одесі, Харкові.Ідеї митця створити національну школу, яка опералась на давні сакральні та народні традиції і новітні мистецькі тенденції, підтримали його учні та однодумці, котрі у своїх творчих та колективних роботах найповніше втілили задуми вчителя.Творчість Михайла Бойчука і його учнів: Миколи Касперовича, Софії Налепинської-Бойчук, Івана Падалки, Василя Седляра, Оксани Павленко, Євгена Сагайдачного, Тимка Бойчука та інших, десятиліттями замовчувалась радянською владою, а їхні монументальні роботи — розписи у Києві, Одесі та Харкові були знищені.У збірці Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (постійна експозиція “Українське мистецтво ХХ ст.”) зберігається кілька ранніх робіт М. Бойчука, а також декілька творів 1920-30-х років його учнів.
Майстер-клас з писанкарства
Розписування писанок є однією з виняткових великодніх традицій українського народу. В найрізноманітніших писанкових орнаментах українці століттями закладали важливі національні символи. Численну колекцію давніх писанок з різних регіонів України зберігає у своїх фондах і наш музей.Запрошуємо всіх охочих поринути в затишну та таємничу атмосферу писанкування під керівництвом завідувачки відділу народного мистецтва НМЛ ім. Андрея Шептицького Любави Собуцької.Вартість - 60 гривень.
Музейна школа акварелі
Любите малювати аквареллю чи тільки мрієте оволодіти цією технікою? Під керівництвом художниці Тетяни Гамрищаk протягом п’яти занять ви відкриєте для себе таємниці цієї дивовижної техніки, зануритеся у загадковий світ акварельних експериментів та кольорових фантазій. Надихаючись творами українських митців ХХ століття з музейної колекції, ви створите власні неповторні композиції з різноманітними квітковими та пейзажними мотивами. Запрошуємо всіх охочихВартість заняття – 200 грнВартість абонементу (5 занять) – 800 грнЗапис за телефоном:

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук