Львівський палац мистецтв

Відгуків 6
Львів
Вулиця Коперника, 17
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Проведення художніх виставок та мистецьких подій.

Події

Персональна виставка Юрія Бандери "Сонячні ритми"
Відкриття виставки 17 квітня о 16:00 год.   «Перебуваючи в постійному творчому пошуку, прагнеш вихопити мить із безперервного калейдоскопу життя, і ,разом з тим, одночасно показати його стрімкий невпинний рух», - художник Юрій Бандера.Роботи цього художника сповнені любові до України, адже його надихає природа рідної землі.   Подорож Карпатами… Гори, ліси, прохолодне повітря. Відчуваєте? Авжеж Юрій Бандера вважає, що саме під впливом подорожей народжуються нові творчі задуми, створюються реалістичні пейзажі, в яких кожен може знайти щось особисте для душі.   Важливе місце в творчості художника займає колір, який тісно пов’язаний з людиною: кожне враження має свій відтінок. Тож в своїх роботах Юрій Бандера прагне передати емоційні почуття.   А от створювати свої роботи художнику найбільше до вподоби саме на планерах, адже за короткий відрізок часу потрібно намалювати готовий твір. Це такий свого роду екстрим, бо немає часу на відпочинок.
Виставка художників Івано-Франківщини "Обрії"
40 картин на 4-х художників) Живописці Івано-Франківської обласної організації Національної Спілки художників України представлять свої роботи у спільній виставці «Обрії»! Всі картини є результатом пленерів, проведених на Закарпатті та серед природи Івано-Франківщини. Володимир Сандюк Доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і реставрації Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Автор 23 персональних виставок!Микола Качур З 2017 року – член НСХУ. Працює у техніці олійного малярства. Головні теми – пейзаж, портрет та натюрморт. Автор багатьох персональних виставок.  Богдан Бринський Живописець, член НСХУ з 1995р. Учасник міжнародних виставок та автор персональних, які представив у Івано-Франківську та Києві.    Богдан Кузів Живописець, графік. Член НСХУ з 2012 року. Від 2004 – учасник обласних, всеукраукраїнських і міжнародних мистецьких виставок. Представив персональні виставки в Афінах (Греція, 2012) та Івано-Франківську (2013).
Виставка "Весняний салон"
Відкриття виставки 19 квітня о 16:00 год.   Щорічна масштабна виставка у Львівському палаці мистецтв від Львівської обласної організації Національної спілки художників України! Виставка-конкурс, учасниками якої є лише члени Спілки. Переможців визначають самі художники: під час події кожному учаснику роздають анкету із 14-ма номінаціями, пропонуючи вказати своїх фаворитів. Таким чином організатори виставки відзначилися найобширнішим, а отже - найдемократичнішим журі в Україні серед інших мистецьких заходів.   Художник, який отримав найбільшу кількість голосів, здобуває почесну нагороду – скульптурне зображення святого Луки – покровителя мистецтва. Автор роботи – скульптор Любомир Яремчук. Цьогоріч виставка «Весняний салон» заповнить роботами художників дві великі зали 3-го поверху Палацу мистецтв.
Виставка Андрія Сагана "ВзаємнаДІЯ"
Відкриття виставки 23 квітня о 17:00 год.   «Кожна дія має протидію» (Ісаак Ньютон). Взаємодія - одна з основних складових розвитку і руху вперед. До прикладу: тeлeфон - це те, що супроводжує нас кожного дня і є нeвід'ємною складовою нашого життя. Цей пристрій, в актуальному вигляді, був створений такою кількістю людей, що більшість з них навіть не знає існування про одне-одного. Тепер робота усіх цих людей зконцентрована в єдиному пристрої. «Чим більшe ми досліджуємо всeсвіт, тим очевидніше що він зовсім нe бeзсистeмний, а керується чітко встановлeним законам, що діють у різних сфeрах.» (Стівен Хокінг). Комбінування - цe шлях до створeння такого продукту який щe 100 років тому людина нe могла й уявити. Екзо-протези, логістика вeликих підприємств, навіть звичайний білий листок паперу - все будується на комбінаціях, взаємодії різних ідeй та винаходів.   Саме ідея взаємодії елементів лягла в концепцію написання серії полотен представлених на виставці "ВзаємнаДІЯ"
Кінопоказ "Соціальна мережа"
Хочеш дізнатися більше про одну з найпопулярніших соціальних мереж Facebook та її засновника Марка Цукерберга? Тоді запрошуємо переглянути фільм "Соціальна мережа"   Реєстрація за вказаним посиланням.
Виставка "Простір і зміст"
Відкриття виставки 24 квітня о 16:00 год.   Вже скоро в Палаці мистецтв відбудеться виставка студентів коледжу ім. Івана Труша. На ній молоді художники представлять свої творчі експременти на тему «Простір і зміст».   Що таке «Простір і зміст»?Простір – форма буття, своєрідне вмістилище, в якому розташовані предмети і події. Простір, який не може бути пустим, інакше втрачається зміст .Зміст - це наповнення простору, а от який він - залежить від вас.Цінності – це те, що ти можеш, це те, що ти відчуваєш. Любов, розуміння, повага, дисципліна, віра, подяка... Найбільша цінність - насолоджуватись моментами, які є зараз. Бачити позитив навіть у негативі, радіти тому, що в тебе є: ось він - простір, який нас оточує, та зміст, який ми створюємо, що нагадує великий космос який не можна засмічувати.Художники виразили власне бачення і передали його на полотні, склі, папері та фотографії. Це унікальна можливість спостерігати за тим, як формується молоде покоління митців у Львові!
Фестиваль дизайну вишиванки 2019
Цього року наш фестиваль офіційно внесено до переліку заходів, присвячених святкуванню дня міста Львова. Розуміючи таку відповідальність, готуємо насичену та, головне, якісну програму для львів'ян та гостей з інших міст. Адже - вишиванка - це не лише про красивий одяг, це й про те, ким ми є і до чого ми прагнемо.Із швидкоплинним розвитком технологій та інновацій сталою залишається приналежність до національного простору та національне коріння.  На Фестивалі дизайну вишиванки відбудеться грандіозна подія – організатори планують за три дні встановити рекорд – вишити триметрову сорочку, до творення якої може долучитися кожен відвідувач Фестивалю! Станьте одним із авторів гігантської вишиванки!  Також, на Фестивалі згадаємо призабуті елементи старовинної вишиванки, стібки та орнаменти національного одягу. Придбавши вишиванку, відвідувачі отримають професійне фото на згадку.ProArtGallery спеціально для Фестивалю розробляє тематичну фотозону з елементами старовинної дерев'яної рамки.
Міжнародна акварельна виставка "Акварельні монологи"
Запрошуємо до участі у Міжнародній акварельній виставці «Акварельні монологи», яка проходитиме у місті Львові в залах Львівського Палацу мистецтв. В рамках ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week» відбудеться відкриття Міжнародної виставки - конкурсу «Акварельні монологи». Фестиваль присвячений 100-річчю з дня народження відомого українського поета, перекладача, лінгвіста Миколи Лукаша, який виконав переклад на українську мову надзвичайно великий обсяг класичної та дитячої літератури.
Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання "Книгоманія" 2019
Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія” – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.Це 3 дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки від українських видавців.Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «Супергерої рятують планету» Основна місія – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету “Книгоманія” від екологічної катастрофи!   Деталі за вказаним посиланням.
Lviv Project & Product Management Day 2019
Lviv Project & Product Management Day - це подія для менеджерів проектів та розробки продукту в ІТ-компаніях. Тут ми збираємо найкращих спікерів з усіх конференцій серії Project Management Day, які вже понад 10 років проходять по всій Україні.5 годин нетворкінгу, які відкриють нові можливості 16 доповідей, які змінять ваш погляд на продукти й проекти.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
XХІІІ Спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок "ЕлітЕКСПО. Літо — 2019"
Ювелірні вироби. Коштовні та напівкоштовні камені. Технології, обладнання та інструменти для ювелірного виробництва. Банківські метали. Годинники. Біжутерія та аксесуари. Антикваріат. Мистецькі авторські роботи. Елітні сувеніри та подарунки.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
26 BookForum
Відбудеться 26 Book Forum – головний культурний фестиваль країни. Упродовж 5 днів можна буде відвідати культурні та освітні заходи, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Book Forum, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 40 локаціях міста. Фокусна тема фестивалю – Відшукування причетного.
XX Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО — 2019"
Туристичні продукти та інфраструктура Львівщини. Маловідомі туристичні об’єкти України та світу. SPA та оздоровчий туризм. Активний, пригодницький та екологічний туризм. Заклади розміщення, відпочинку та оздоровлення. Транспортні та авіа послуги. Освіта за кордоном. Страхування в туризмі. Інформаційні технології в туризмі. Туристичні офіси світу.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
XІІІ Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес — 2019"
Оснащення та меблі для готельних комплексів, санаторіїв, кафе, барів, ресторанів. Обладнання для професійного прибирання. Програмне забезпечення та засоби автоматизації. Санітарно-гігієнічне обладнання і матеріали. Професійний посуд та аксесуари. Спецодяг та уніформа для персоналу. Текстиль, білизна, інтер’єрні рішення. Продукти харчування та напої для ресторанів, кафе, барів. Вендінг. Конференц-обладнання. Продукція для Wellness & SPA салонів.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
XVІІ Міжнародний стоматологічний форум та виставка "Дентал-УКРАЇНА — 2019"
Новітні технології в стоматології. Сучасні методики лікування. Сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій. Засоби гігієни та дезінфекції. Рентгенівське обладнання та матеріали.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
X Спеціалізована виставка-ярмарок "Дитячий Світ — 2019"
Ігри та іграшки. Канцелярія та товари для творчості. Одяг для новонароджених. Одяг для дітей та підлітків. Товари ручної роботи. Дитячі меблі, текстиль. Коляски та автокрісла. Товари для догляду за дітьми. Аксесуари для дитячого свята. Засоби гігієни, дитяча косметика та парфумерія. Дитяче харчування. Медичні послуги. Дитяче дозвілля та відпочинок. Навчання та розвиток дітей. Фото- та відео-зйомка.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
24-та Спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок "ЕлітЕКСПО. Зима — 2019"
Ювелірні вироби. Коштовні та напівкоштовні камені. Технології, обладнання та інструменти для ювелірного виробництва. Банківські метали. Годинники. Біжутерія та аксесуари. Антикваріат. Мистецькі авторські роботи. Елітні сувеніри та подарунки.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже приємне місце, велика територія, приміщення стара, треба було б зробити ремонт.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось


Загальне враження: Мистецький простір у центрі Львова поряд із Палацом потоцьких, де проводять мистецькі виставки, Форум Видавців та Дитячий Форум, конференції, презентації та багато інших спеціалізованих заходів.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Izhevska: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:часто проходять різні виставки художників, народних умільців,музичний фольклор.

Загальне враження:хороше місце,тільки зимою холодно.

Відповісти:

Nataliia Izhevska,
Nataliia Izhevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Часто відвідую цей культурно-мистецький центр, адже тут постійно відбуваються різні виставки, ярмарки, фестивалі, книжковий форум.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Нейтрально

Не сподобалось: потребує оновлення.,проблеми з парковкою.
Загальне враження: стара будівля у центрі міста,великі зали. Досить часто проходять виставки .

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Гучок: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Люблю заходити подивитись на різні художні виставки , інколи можна побачити справжні витвори мистецтва. Трохи холодно там , але це не головне . Раджу всім заходити туди частіше .

Відповісти:

Анна Гучок,
Анна Гучок, 
Переглянути всі відповіді ()