Львівський академічний обласний театр ляльок

Львів
Площа Галицького Данила, 1
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 19:0014:00 - 15:00

Інформація

Показ лялькових вистав.

Події

Виставка театральних афіш
Спільно із студентами з Національний лісотехнічний університет України запрошуємо на виставку театрального плакату до Міжнародного дня театру! Веселі, похмурі, іронічні, несопдівані інтерпретації образів знайшли себе на афішах до діючих вистав у нашому театрі.Це буде цікаво побачити як - гіпотетично - могло б виглядати обличчя репертуару Львівського театру ляльок.
Екскурсія "За лаштунками"
Початок о 13:00 та 15:00. Екскурсія "За лаштунками" від акторів Львівського театру ляльок!!! Запрошуємо вас приєднатися до Святкування Дня Лялькаря (21 березня) та Міжнародного дня театру (27 березня)! З цієї нагоди Львівський театр ляльок відкриває свої двері та запрошує побачити театр зсередини. Щовихідних - з 17 по 31 березня - у кожного нашого глядача буде нагода - відвідати майстер-клас від акторів та наших художників, які розкажуть і покажуть як працюють ляльки, - або відвідати особливу екскурсію за лаштунками театру. Для цього потрібно: 1. купити квиток на виставу на вихідних з 17 по 31 березня 2. зареєструватися на касі або онлайн на вільну датуКількість місць обмежена - формуються групи не більше 15 осіб.
Вистава "Таємниця Лісовичка"
Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця.п’єса — Сергій Ковальоврежисер — Володимир Підцерковнийхудожниця — Каріна Чепурна Квитки можна придбати в касі театру та онлайн:
Казка "По щучому велінню"
Жили-були два брати. Хома був розумний, кмітливий і добрий. А от старший Гаврило був ледачий і хитрий, та ще й весь час дражнив молодшого брата і наговорював на нього всякі нісенітниці. Хому це ображало страшенно, але вдіяти він нічого не міг. Аж поки одного дня Хома не спіймав чарівну Щуку. Ця диво-рибка буквально перевернула все з ніг на голову! Для дітей віком від 5 років.М. Кропивницький, казка на 2 діїАвтор — Марко КропивницькийРежисер — Олександр КуцикХудожниця — Тетяна Улинець Квитки можна придбати в касі театру та онлайн:
Вистава "Витівки Лиса Микити"
Лис Микита постійно в русі, бо рух — це життя. Він ніяк не вгамується і знову вигадує собі пригод на голову. Цього разу до пари він знайшов Вовка Неситого. Хитрун Микита всяко хоче поживитися чужими смаколиками і вийти сухим із води. І саме для цього йому потрібен бідолаха Вовк, який отримує по чубі за всі витівки Лиса Микити. Вистава безумовно буде цікава і дітям, і дорослим, бо наповнена веселими пригодами і тонким гумором.Інсценізація — Ярослав ЯрошРежисер — Володимир ПідцерковнийХудожниця — Оксана РоссолКомпозитор — Микола Сало Квитки можна придбати в касі театру та онлайн:
Концерт гурту "The Oscar Wild"
Концерт в рамках туру на підтримаку синглу "Маяк" за участі гурту Piano.
Майстер-класи з ляльками
Початок о 13:00 та 15:00. Майстер-класи з ляльками від акторів та художників Львівського театру ляльок!!! Запрошуємо вас приєднатися до Святкування Дня Лялькаря (21 березня) та Міжнародного дня театру (27 березня)! З цієї нагоди Львівський театр ляльок відкриває свої двері та запрошує побачити театр зсередини. Щовихідних - з 17 по 31 березня - у кожного нашого глядача буде нагода. - відвідати майстер-клас від акторів та наших художників, які розкажуть і покажуть як працюють ляльки, - або відвідати особливу екскурсію за лаштунками театру. Для цього потрібно: 1. купити квиток на виставу на вихідних з 17 по 31 березня 2. зареєструватися на касі або онлайн на вільну датуКількість місць обмежена - формуються групи не більше 15 осіб.
Вистава "Кіт у чоботях"
Коли у спадок тобі залишають лише кота у мішку — в буквальному розумінні — то шансів казково розбагатіти в одну мить не залишається. Але не в нашій історії! Винахідливий і на диво розумний Кіт у чоботях став найкращим подарунком для наймолодшого сина мельника і допоміг досягнути йому всього, про що можна мріяти — пригод, кохання і безтурботного життя! Автор — Шарль ПерроРежисерка — Олена Сєрова-БондарХудожниця — Інна КульчицькаКомпозитор — В’ячеслав ПолянськийХореограф — О. Плахотнюк Квитки у касі театру, або онлайн
Вистава "Підкова на щастя"
В основі вистави — історія про лінивого Ослика. Щоб не працювати — він утік від Баби й Діда. У лісі йому трапляються дедалі страшніші звірі, та розумний Ослик раз у раз уникає небезпек. Нарешті він таки повертається до Діда й Баби і докорінно змінює стиль життя – радо береться до будь-якої ослячої роботи.Вистава — цільна, динамічна, оригінальна: усі метаморфози відбуваються на очах у глядачів. Водночас має виразний національний колорит. Для дітей віком від 5 років.І.Франко, казка на 2 діїКвитки можна придбати в касі теаьру та онлайн
Вистава "Садок Вишневий"
Вистава про реальний світ, переплетений мотивами відомого поета. Образи з віршів Шевченка оживають на сцені і переносять нас на сотні років назад. Потужні символи та музичне оформлення, яке створює дуже виразну атмосферу, викликають багато асоціацій та наштовхують на роздуми про те, чи насправді ми так сильно змінились за цей час?Красива візуальна складова підкріплюється впізнаваними як дорослими, так і дітьми мотивами та віршами.за мотивами поезії Тараса Шевченкарежисер — Сергій Брижаньхудожниця — Інесса Кульчицькамузика — Остап Панчишин Квитки можна придбати в касі театру та онлайн
Проект Антона Слєпакова "Стишение обстоятельств"
"Стишение обстоятельств" - проект Антона Слєпакова, в якому тексти є провідною лінією. Як доповнення до текстів, запрошені друзі-музиканти час від часу створюють авторське озвучення. Результатом такого симбіозу стала цифрова збірка, такий собі "домашній lo-fi для внутрішнього використання". Антон Слєпаков - відомий музикант, текст і голос українських музичних проектів. Екс-лідер легендарної андеграунд групи "…и Друг Мой Грузовик", нині учасник проекту "вагоновожатые". Слєпаков не завжди ідентифікує себе як вокаліста, а свої римовані тексти як вірші:"Стихи. Много лет я открещивался от них. Что вы, что вы, я сочиняю тексты. Гораздо проще рассказывать истории, когда пульсирует барабан и звучат другие музыкальные инструменты. Голосом и словами ты просто заполняешь щели дверного проёма, чтобы не дуло. Главный принцип теплообмена... но вот стишей накопилось достаточно много".Рiк тому, за допомогою видавництва S.T. ART Foundation на свiт з’явився артбук "Стишение обстоятельств" з надрукованими вiршами Антона з iлюстрацiями та картинами Алiни Гаєвої.Камерна презентація проекту "Стишение обстоятельств" передбачає занурення у тексти Слєпакова під оригiнальний звуковий супровід від Андрія walakos Соколова! З часу виходу альбому та книжки минув деякий час, за який у автора назбиралися новi спостереження та обставини, отож запрошуємо вас на оновлену програму "Стишение-2")!
Конкурс на постановку у Львівському театрі ляльок
Львівський театр ляльок запрошує до співпраці креативних та сміливих режисерів і художників втілити разом з нами свої найцікавіші ідеї! Тому ми оголошуємо відразу 2 конкурси: Конкурс І: Тендітна казка для наймолодшихЩо нас цікавить?Шукаємо тандем режисера/-ки і художника/-ці для постановка вистави для найменших глядачів віком від 1 до 3 років. Ми пропонуємо текст “Дюймовочка”, але разом з тим залишаємось відкритими до пропозицій щодо матеріалу. Ця вистава має стати першою у нашому новому проекті - “Мікро-сцена”, де відбуватимуться вистави для зовсім маленьких глядачів. Увага!! Дедлайн конкурсу - 20 березня 2018 Конкурс ІІ: Сучасні традиції 2018Що нас цікавить?Шукаємо тандем режисера/-ки і художника/-ці, котрі запропонують сучасну та цікаву ідею для створення новорічно-різдвяної вистави в нашому театрі вкінці 2018 року. Ми відкриті до пропозицій та ідей постановників щодо матеріалу! Увага!! Дедлайн конкурсу - 1 травня 2018 В обох випадках театр пропонує:- свою затишну сцену- досвідчених акторів- цех вигадливих і вправних художників- реалізацію вашої ідеї у Львівському театрі ляльок Як подати заявку?Вам потрібно зробити дві речі обов’язково: Перше - заповнити анкету: Конкурс І (вистава для наймолодших) - заповніть заяку тут https://goo.gl/8FWnFL Конкурс ІІ (різдвяна вистава) - заповніть заявку тут https://goo.gl/TqF41u Друге - прикріпити до неї 3 файли: експлікацію до майбутньої вистави; ескізи до сценографії і ляльок; текст пропонованого матеріалу.ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Заявки подані на Конкурси в якись інший спосіб не будуть розлядатися. За додатковим деталями звертайтесь до нас:lviv.puppet@gmail.com

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук