Львівський музей історії релігії

Відгуків 2
Львів
площа Музейна, 1
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:20Без перерви
Львів
Вулиця Староєврейська, 36
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:20Без перерви

Інформація

Висвітлення історії світових і національних релігій, діяльності церковних організацій. Проведення екскурсій. Спеціалізована бібліотека релігієзнавчого профілю, органний зал.

Події

Виставка "Реставраційні історії"
Із фондової збірки «Тканини» художниці-реставраторці давніх тканин Оксані Гірняк надали єпитрахиль із розірваною бахромою, яку потрібно було зшити. Реставраторка, як хірург перед операцією, провела дослідження експоната, склала «історію хвороби» і зрозуміла, що у ньому приховується якась загадка. Адже як пояснити, чому до єпитрахилі з жакардової тканини з декоративними орнаментами дали шовковий підклад, що за хрести на ньому, чому різні горловини…?   Після копіткого процесу роздублювання пам’ятки було виявлено дві єпитрахилі, причому нижня, шовкова, набагато давніша і більш знищена. «На шовковій єпитрахилі збереглися два хрести у верхній частині з лівої сторони та посередині. До шовкової єпитрахилі була підшита тонка, легка марлева тканина. У майбутньому, щоб мати можливість доступу до аркуша з нотами, нарукавник зшили тільки з трьох сторін.До експонатів на виставці додано світлини, які ілюструють процес початку і кінця реставрації.   

Відгуки

Natalya Kucher: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже цікаві експозиції релігійних атрибутів з різних епох. Вхідний квиток - за символічну плату. Друзям з Хмельницького в музеї сподобалося. Мій улюблений експонат - єврейська тора.
Переглянути всі відповіді ()
Konstantin Istorik: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Особливо рекомендую цікаві підземелля... Останніми часом його класно обладнали і вийшло навіть трохи страшно. Улюблене місце для дитячих екскурсій
Доповнено майже 11 місяців тому


Переглянути всі відповіді ()