Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса

Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса - фото
Відгуків 25
Львів
Вулиця Леся Курбаса, 3

Інформація

Потреба людини в прекрасному спонукала до створення особливого місця. Місця, де кожен охочий міг би насолоджуватися видовищем та отримувати при цьому насолоду. Насолоду естетичну, духовну, інтелектуальну та, навіть, певною мірою, фізичну. Так, кілька тисячоліть тому, на різних континентах виникли театри. Попри різний шлях розвитку театрів Стародавньої Греції, театрів Сходу чи Африки або Європи, попри несхожість перших театрів із театром сучасним, таким, яким звикли його сприймати ми, люди 21 століття, народження театрального мистецтва є унікальним явищем в історії людства. І, тепер, всупереч розвитку технологій, наперекір появі різноманітних гаджетів, театр залишається улюбленим місцем відпочинку мільйонів людей. З виникненням театру ми отримали неоціненний дар та можливість мандрувати різними країнами, епохами, чи, навіть цілими світами.

Сьогодні, ми з радістю запрошуємо вас вирушити разом із нами у казкові мандри театральним світом Львівського академічного театру імені Леся Курбаса.

Чому вам варто відвідати Львівський академічний театр імені Леся Курбаса? Наші переваги:

  • В нас цікавий та доволі немалий репертуар, який до того ж, регулярно оновлюється. Тож кожен охочий зможе обрати для себе виставу «до смаку». Ми певні, що кожен глядач отримає незрівнянну насолоду від перегляду кожної з вистав нашого значного репертуару;
  • В нас працюють справжні чародійники театрального мистецтва, актори визнані в Україні та далеко за її межами, актори, які своєю віртуозною грою закохають вас у театр;
  • Наш театр є не тільки унікальним мистецьким явищем для глядачів, а й ексклюзивним осередком професійного зростання акторів: в Студії театру й, згодом, на базі Львівського Національного університету імені Івана Франка ми виплекали кілька покоління талановитих, майстерних акторів та режисерів.
  • Навіть, якщо ви не є поціновувачем театрального мистецтва (хоча, нам важко повірити в те, що є люди, які залишаться байдужими після перегляду вистави в нашому театрі), ви отримаєте естетичну насолоду від споглядання самої будівлі, в якій розташовано театр. Адже, це пам’ятка архітектури, збудована в 1909 році.

Отож, не зволікайте. Поспішайте придбати квитки на одну із вистав Львівського академічного театру імені Леся Курбаса!

Події

Лісова пісня
... Приходько поставив дуже важливий спектакль... Давши можливість і нам «прочитати» Лесю Українку не по «горизонталі» (як казочку), а по «вертикалі»... Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає... візеруночок вишиванки. Олег Вергеліс, «Дзеркало тижня»Постановка — Андрій ПриходькоМузичний режисер — Мар’яна СадовськаСценографія/Костюми — Богдан ПоліщукХореограф — Нінель ЗберяДіють: Мавка — Оксана КозакевичЛукаш — Ярослав Федорчук, Микола Береза, Андрій КозакДядько Лев — Олег СтефанЛісовик — Олег ЦьонаРусалка — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-ПархоменкоМати Лукаша — Тетяна КаспрукПерелесник — Андрій Водичев, Олег ОнещакПотерчата — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко, МирославаРачинська, Марія Копитчак   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Вистава "Раптом минулого літа"
" ... усі використовують усіх і називають це любов’ю ... "П’єса "Раптом минулого літа" чи не найбільш радикальний текст Теннессі Вільямса. Режисер вистави, американець Ніл Флекмен, зміщує акцент з психологічного автопортрету драматурга, на постать Кетрін Голлі, прототипом якої є сестра автора. Тендітна дівчина, яку одні хочуть використати, а інші просто ліквідувати, цілковито позбавлена свободи і прав та має лише один спосіб зберегти те, що їй залишили від життя — збрехати. Але тільки сказавши правду вона може утвердити себе.Психологічна драма за Теннессі ВільямсомПереклад з англійської — Катерина МіхаліцинаРежисер — Ніл ФлекменХудожник — Володимир СтецьковичХудожник з костюмів — Юлія РибкаДіють:Кетрін Голлі — Оксана КозакевичМісіс Венебл — Василь КолісникЛікар Цукрович — Андрій ВодичевМіс Фоксгіл, Сестра Фелісіті — Олег ОнещакМісіс Голлі — Ярослав ФедорчукДжордж Голлі — Марко СвіжінськийКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Так казав Заратустра"
«Велич людини в тому, що вона є мостом, а не ціллю; і любові в ній гідне лише те, що вона є переходом і знищенням. Я люблю того, хто не вміє жити інакше, окрім як в ім’я власної загибелі,тому що він іде через міст» Фрідріх Ніцше. Проект «Геть від Заратустри» — спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів «Так казав Заратустра» Фрідріха Ніцше. Філософська концепція — Фрідріх Ніцше Текстова концепція — Клім Режисерська концепція — Володимир Кучинський Музична концепція — Мар’яна Садовська Пластична концепція — Ольга Семьошкіна Візуальна концепція — Олексій і Оксана Хорошко Діють: Одинокий хор, або той хто питає «не хор» — Олег Стефан, Олег Цьона Той, хто завжди говорить із натовпу — Микола Береза, Андрій Козак Андрій Водичев, Тамара Ґорґішелі, Павло Ільницький, Марія Копитчак, Олег Онещак, Наталія Рибка-Пархоменко, Андрій Селецький, Денис Соколов, Ярослав Федорчук Лібрето: Геть від Заратустри! Благословення Заратустри Піднесення з хиби і неуцтва Отруйна мізерність (мухи) Притча про руйнівника моралі (Перший бунт) Хвала Ікару Дзеркало Держава і народ Дерева крізь асфальт Плоть і душа (Другий бунт) Те, що в змозі творити.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Перехресні стежки"
Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:чудове місце для душевного відпочинку. Театр котрий знаходиться в одній з центральних вулиць на алеї кафе. Чудернацьке місце де театр передає все своє життя з першого походу туди. Все ілюструє таку хаотичність та водночас чіткість. Інтер'єр приміщення цікавий як для театру. Можна сказати що він один такий унікальний у Львові. Вистави цікаві, тому рекомендую відвідати.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Львівський академічний театр імені Леся Курбаса — створений у 1988 році Володимиром Кучинським та групою молодих акторів, котрі, як і видатний український режисер Лесь Курбас зі своїми колегами у 1918 році, відчули потребу «…вернутися прямо до себе, …сказати щось нове, тому, і тільки тому, створити театр». Директором Театру імені Леся Курбаса є Микола Береза.
Цей театр легко знайти. Він знаходиться майже в центрі міста. Знаходиться коло Опери Пасаж. Вхід в театр напроти заднього виходу з Опери Пасаж.
Інтер'єр театру дивний. Тут є такі предмети, яких немає в інших театрах. Наприклад, люстра у вигляді дерева. Всі деталі, фарба, меблі є старі. Ну впринципі на вигляд, але театр доглянутий, чистий, все доглянуто.
Тут є два поверхи- партер і балкон. На балконі незручно сидіти, оскільки дуже мало місця для ніг. Також погано видно виставу. Раджу брати місця в партері. Тоді краще відчуваєш атмосферу.
Також на другому поверсі знаходиться балкон, який виходить на двір. Він є дуже бомбезний, широкий і приємний.
Особливість того театру, що всі вистави проходять близько до людей. Там де повинно бути сидячі місця тут сцена, а там де сцена- сидять люди. Таким чином ти поринаєш в атмосферу поставленого твору. Також ви можете навіть брати участь в постанові. Так як актори можуть звертатись до вас, говорити з вами, сісти біля вас.
Також хочеться похвалити гру акторів. Вони не діють по якомусь шаблоні. Якщо виникли якісь неочікувані трабли, то актори не розгублюються, починають імпровізувати. В персонаж вкладають часточку себе. Також на стінах транслюють деякі уривки в тему вистави.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:дуже подобається цей театр, затишна атмосфера, люблю дивитись вистави балконі, найкращий вид для мене)

Відповісти:

Olya Shidlovska,
Olya Shidlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Vasylyshyn: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Театр з надзвичайною атмосферою. Під час вистави глядачі і актори настільки взаємодіють,що можна повністю пережити емоції героїв. Талановиті актори та надзвичайно цікаві постановки. Думаю кожен хто відвідає цей театр, буде повертатися сюди знову і знову)

Відповісти:

Ira Vasylyshyn,
Ira Vasylyshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Karen Arustamov: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:нереальний театр ) завжди класні перформанси ) раджу всім відвідати цей театр

Відповісти:

Karen Arustamov,
Karen Arustamov, 
Переглянути всі відповіді ()
Яринка Литвин: (Критик)
Сподобалось
Була декілька разів в цьому театр, все сподобалось, атмосфера там дуже подобається, тому що актори максимально близько до глядачів

Відповісти:

Яринка Литвин,
Яринка Литвин, 
Переглянути всі відповіді ()
Лєна Груник: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження: Один з театрів Львова де можна побачити гру акторів-студентів. Цікавий підхід режисера до піднесення вистави глядачам.

Відповісти:

Лєна Груник,
Лєна Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Izhevska: (Ревізор)
Сподобалось
Дивились виставу "Раптом минулого літа".можна сказати на одному диханні пройшов час.Гарна гра акторів.Дякую їм.
Доповнено майже 8 місяців тому


Відповісти:

Nataliia Izhevska,
Nataliia Izhevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Найбільш ексклюзивний та нестандартний театр Львова. Тут глядач взаємодіє з грою акторів, які незрівннянні.

Загальне враження: Відвідував багато раз і всім рекомендую.

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Критик)
Сподобалось
Неймовірно крутий театр. Мені подобається, що саме приміщення театру невеличке. Вистави дуже цікаві.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Невелике приміщення театру ,проте сам він дуже класний. Багато хороших постановок і класний репертуар. Варто сходити,якщо є можливість

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Театр з неординарним і дуже цікавим підходом до постановок і репертуару, з невеликою сценою, чудовими акторами.

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Мацкевіч: (Гурман)
Сподобалось
Улюблений театр у Львові. Далекий від банальності завдяки нестандартністю мислення усього творчого колективу, починаючи від Володимира Кучинського. "Амнезія, або маленькі подружні злочини", "Лісова пісня", "Благодарний Еродій" - неперевершені постановки, що особливо врізалися в пам'ять. Театр приваблює передусім відкритих людей, яким часто властиві безпосередність, брак «правильності» (читай: зашореності).

Відповісти:

Тетяна Мацкевіч,
Тетяна Мацкевіч, 
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Chobit: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сьогодні була тут вперше, на виставі "Раптом минулого літа". В мене захват! Акторська гра неймовірна! 10/10! Формат для мене абсолютно новий, але це теж відіграло свою роль. Дивилася не дихаючи, щоб нічого не пропустити :)

Відповісти:

Anastasia Chobit,
Anastasia Chobit, 
Переглянути всі відповіді ()
Magdalena Bodnarchuk: (Критик)
Сподобалось
Чудовий театр! Були на виставі «Раптом минулого літа» і залишились дуже задоволені!

Відповісти:

Magdalena Bodnarchuk,
Magdalena Bodnarchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Sova: (Критик)
Сподобалось
чудовий театр. Приміщення невелике але саме це створює неповторну атмосферу. Вистави різноманітні і цікаві.

Відповісти:

Ivan Sova,
Ivan Sova, 
Переглянути всі відповіді ()
Maria Orynchak: (Гурман)
Сподобалось
Чудове місце - Фенікс сучасного театру, який показує незаангажованість історії в надзвичайній інтерпретації. Таких акторів ще варто пошукати. Репертуар не перегукується з іншими театрами, а дійство, що не на сцені, а в центрі зали робить кожен рух чи фразу акторів такою емоційною, рідною та просто людською. Чудове місце!

Відповісти:

Maria Orynchak,
Maria Orynchak, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Критик)
Сподобалось
Дуже гарний акторський склад) чудовий репертуар) завжди добре проводжу там час)

Відповісти:

Roman Perepichka,
Roman Perepichka, 
Переглянути всі відповіді ()
Женя Цаценко: (Гурман)
Сподобалось
Атмосферу театру складно передати словами, настільки там казково. Неординарні, але дуже цікаві вистави. Акторська гра відмінна.

Відповісти:

Женя Цаценко,
Женя Цаценко, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Один з улюблених театрів, неймовірна атмосфера, чудовий акторський склад

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Вихрущ: (Перехожий)
Сподобалось
Театр, який закохує в себе з перших відвідин) " Амнезія або Маленькі подружні злочини", "Лісова пісня" - рекомендую сходити!

Відповісти:

Ірина Вихрущ,
Ірина Вихрущ, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Zahoskina: (Гурман)
Сподобалось
Хороший театр ,чисто ,атмосфера чудова ,актори гарно грають свої ролі ,раджу сходити

Відповісти:

Iryna Zahoskina,
Iryna Zahoskina, 
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Barchuk: (Перехожий)
Сподобалось
Цікавий театр з неординарними виставами. Зал доволі маленький і сидіння розташовані близько до сцени, що створює особливу атмосферу.

Відповісти:

Nazar Barchuk,
Nazar Barchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
愛福: (Експерт)
Сподобалось
Дивовижний театр,який повинен відвідати кожний,хто захоплюється мистецтвом,вистави на будь-який смак =)

Відповісти:

愛福,
愛福, 
Переглянути всі відповіді ()
Alex Paliy: (Користувач)
Сподобалось
Всьо класно, рекомендую!!
Всі негайно туди за прекрасним настроєм)
незабутньо проводите час!

Відповісти:

Alex Paliy,
Alex Paliy, 
Переглянути всі відповіді ()
Львівський академічний молодіжний театр ім. л. курбаса   Культурні заклади   Театри   Культурний заклад   Культура   Дім культури   Театр   Вистави   Театральна діяльність   Відпочинок   Відпочиноккурбаса   Відпочинокмолодіжний театр   Відпочиноктеатр курбаса   Відпочиноктеатр леся курбаса   Визначні місця   Визначні місцякурбаса   Визначні місцямолодіжний театр   Визначні місцятеатр курбаса   Визначні місцятеатр леся курбаса   Виставикурбаса   Виставимолодіжний театр   Виставитеатр курбаса   Виставитеатр леся курбаса   Драмтеатр   Драмтеатркурбаса   Драмтеатрмолодіжний театр   Драмтеатртеатр курбаса   Драмтеатртеатр леся курбаса   Захоплюючі вистави   Захоплюючі виставикурбаса   Захоплюючі виставимолодіжний театр   Захоплюючі виставитеатр курбаса   Захоплюючі виставитеатр леся курбаса   Квитки онлайн молодіжний театр   Квитки онлайн театр   Квитки онлайн театр курбаса   Квитки онлайн театр леся курбаса   Квитки онлайн театркурбаса   Куди піти   Куди піти з дівчиною   Куди піти з дівчиноюкурбаса   Куди піти з дівчиноюмолодіжний театр   Куди піти з дівчиноютеатр курбаса   Куди піти з дівчиноютеатр леся курбаса   Куди піти з дітьми   Куди піти з дітьмикурбаса   Куди піти з дітьмимолодіжний театр   Куди піти з дітьмитеатр курбаса   Куди піти з дітьмитеатр леся курбаса   Куди піти на побачення   Куди піти на побаченнякурбаса   Куди піти на побаченнямолодіжний театр   Куди піти на побаченнятеатр курбаса   Куди піти на побаченнятеатр леся курбаса   Куди піти якщо ти турист   Куди піти якщо ти туристкурбаса   Куди піти якщо ти туристмолодіжний театр   Куди піти якщо ти туристтеатр курбаса   Куди піти якщо ти туристтеатр леся курбаса   Куди пітикурбаса   Куди пітимолодіжний театр   Куди пітитеатр курбаса   Куди пітитеатр леся курбаса   Купити квитки в молодіжний театр   Купити квитки в театр   Купити квитки в театр курбаса   Купити квитки в театр леся курбаса   Купити квитки в театркурбаса   Маленькі вистави   Маленькі виставикурбаса   Маленькі виставимолодіжний театр   Маленькі виставитеатр курбаса   Маленькі виставитеатр леся курбаса   Онлайн бронювання молодіжний театр   Онлайн бронювання театр   Онлайн бронювання театр курбаса   Онлайн бронювання театр леся курбаса   Онлайн бронювання театркурбаса   Оригінальні вистави   Оригінальні вистави курбаса   Оригінальні вистави молодіжний театр   Оригінальні вистави театр курбаса   Оригінальні вистави театр леся курбаса   Піти на побачення   Піти на побаченнякурбаса   Піти на побаченнямолодіжний театр   Піти на побаченнятеатр курбаса   Піти на побаченнятеатр леся курбаса   Прем'єри в театрі   Прем'єри в театрікурбаса   Прем'єри в театрімолодіжний театр   Прем'єри в театрітеатр курбаса   Прем'єри в театрітеатр леся курбаса   Премєри вистав   Премєри виставкурбаса   Премєри виставмолодіжний театр   Премєри виставтеатр курбаса   Премєри виставтеатр леся курбаса   Премєри театру   Премєри театрукурбаса   Премєри театрумолодіжний театр   Премєри театрутеатр курбаса   Премєри театрутеатр леся курбаса   Проведення вистав   Проведення виставкурбаса   Проведення виставмолодіжний театр   Проведення виставтеатр курбаса   Проведення виставтеатр леся курбаса   Проведення фестивалів   Проведення фестивалівкурбаса   Проведення фестивалівмолодіжний театр   Проведення фестивалівтеатр курбаса   Проведення фестивалівтеатр леся курбаса   Сучасні вистави   Сучасні виставикурбаса   Сучасні виставимолодіжний театр   Сучасні виставитеатр курбаса   Сучасні виставитеатр леся курбаса   Театральні вистави   Театральні виставикурбаса   Театральні виставимолодіжний театр   Театральні виставитеатр курбаса   Театральні виставитеатр леся курбаса   Театркурбаса   Фестивалі   Фестивалікурбаса   Фестивалімолодіжний театр   Фестивалітеатр курбаса   Фестивалітеатр леся курбаса   Хороші вистави   Хороші виставикурбаса   Хороші виставимолодіжний театр   Хороші виставитеатр курбаса   Хороші виставитеатр леся курбаса   Цікаві вистави   Цікаві виставикурбаса   Цікаві виставимолодіжний театр   Цікаві виставитеатр курбаса   Цікаві виставитеатр леся курбаса   Цікаві місця   Цікаві місцякурбаса   Цікаві місцямолодіжний театр   Цікаві місцятеатр курбаса   Цікаві місцятеатр леся курбаса   Цікавий театр   Цікавий театркурбаса   Цікавий театрмолодіжний театр   Цікавий театртеатр курбаса   Цікавий театртеатр леся курбаса   Цікаво провести час   Цікаво провести часкурбаса   Цікаво провести часмолодіжний театр   Цікаво провести частеатр курбаса   Цікаво провести частеатр леся курбаса  
Показати більше