Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса

Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса
Відгуків 15
Львів
Вулиця Леся Курбаса, 3

Інформація

Потреба людини в прекрасному спонукала до створення особливого місця. Місця, де кожен охочий міг би насолоджуватися видовищем та отримувати при цьому насолоду. Насолоду естетичну, духовну, інтелектуальну та, навіть, певною мірою, фізичну. Так, кілька тисячоліть тому, на різних континентах виникли театри. Попри різний шлях розвитку театрів Стародавньої Греції, театрів Сходу чи Африки або Європи, попри несхожість перших театрів із театром сучасним, таким, яким звикли його сприймати ми, люди 21 століття, народження театрального мистецтва є унікальним явищем в історії людства. І, тепер, всупереч розвитку технологій, наперекір появі різноманітних гаджетів, театр залишається улюбленим місцем відпочинку мільйонів людей. З виникненням театру ми отримали неоціненний дар та можливість мандрувати різними країнами, епохами, чи, навіть цілими світами.

Сьогодні, ми з радістю запрошуємо вас вирушити разом із нами у казкові мандри театральним світом Львівського академічного театру імені Леся Курбаса.

Чому вам варто відвідати Львівський академічний театр імені Леся Курбаса? Наші переваги:

  • В нас цікавий та доволі немалий репертуар, який до того ж, регулярно оновлюється. Тож кожен охочий зможе обрати для себе виставу «до смаку». Ми певні, що кожен глядач отримає незрівнянну насолоду від перегляду кожної з вистав нашого значного репертуару;
  • В нас працюють справжні чародійники театрального мистецтва, актори визнані в Україні та далеко за її межами, актори, які своєю віртуозною грою закохають вас у театр;
  • Наш театр є не тільки унікальним мистецьким явищем для глядачів, а й ексклюзивним осередком професійного зростання акторів: в Студії театру й, згодом, на базі Львівського Національного університету імені Івана Франка ми виплекали кілька покоління талановитих, майстерних акторів та режисерів.
  • Навіть, якщо ви не є поціновувачем театрального мистецтва (хоча, нам важко повірити в те, що є люди, які залишаться байдужими після перегляду вистави в нашому театрі), ви отримаєте естетичну насолоду від споглядання самої будівлі, в якій розташовано театр. Адже, це пам’ятка архітектури, збудована в 1909 році.

Отож, не зволікайте. Поспішайте придбати квитки на одну із вистав Львівського академічного театру імені Леся Курбаса!

Події

Вистава "Ножі в курях, або Спадок мірошника"
Вистава за Девідом Гарровером. Творці вистави роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником. Проект реалізовано за сприяння Британської Ради в Україні.Переклад з англійської — Ірина ТрудолюбоваРежисер — Володимир КучинськийХудожник — Володимир СтецьковичХудожник з костюмів — Юлія РибкаПластика — Ольга СємьошкінаМолода жінка — Наталія Рибка-ПархоменкоОрач Коник Вільям — Олег ЦьонаМірошник Ґілберт Горн — Андрій Козак Квитки в касі театру, або онлайн
Концерт "Під дахом театру"
З нагоди Міжнародного дня театру та 30-тиліття Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса ми підготували подарунок глядачам та колегам - концерт за участі музичних гуртів, що виникли під дахом нашого театру. KURBASY, Миклухо Маклай/ Miklouho Maclay та Lirwak // Лірвак заряджатимуть співом та якісною музикою. Василь Колісник, якого Ви можете знати не лише як актора і поета, а й засновника/автора/ведучого Радіо Скорбота, не дасть занудьгувати (якщо ненароком не нажене скорботи).Вхід вільний.
Відеоретроспектива вистав Театру ім. Леся Курбаса
Львівський академічний театр імені Леся Курбаса розпочинає цикл відео ретроспектив з нагоди свого 30-ліття.Впродовж весни ми здійснимо покази відеозаписів окремих вистав з репертуару 1988 – 2010 рр. Більшість із цих записів раніше не відтворювали публічно. Запрошуємо своїх давніх друзів, глядачів, які відвідують театр з часу його заснування та публіку, що лише нещодавно з нами познайомилася. Під час показів буде нагода поспілкуватися з акторами, які грали в цих виставах та побачити збережені елементи декорацій і костюмів. У переповненому залі і невимушеній атмосфері ми вже переглянули виставу "Маруся Чурай" за Ліною Костенко. Наступний показ відбудеться 15 березня: вашій увазі пропонуємо запис одноактівок "На полі крові" і "Йоганна, жінка Хусова" за драматичними поемами Лесі Українки.Вхід на відеопокази безкоштовний.Всі вистави будуть транслюватися в записі.Будемо раді кожному і кожній, щоб переглянути історію Театру ім. Леся Курбаса разом!
Вистава "Так казав Заратустра"
"Велич людини в тому, що вона є мостом, а не ціллю; і любові в ній гідне лише те, що вона є переходом і знищенням. Я люблю того, хто не вміє жити інакше, окрім як в ім’я власної загибелі,тому що він іде через міст" Фрідріх Ніцше.Проект "Геть від Заратустри" — спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів "Так казав Заратустра" Фрідріха Ніцше.Філософська концепція — Фрідріх НіцшеТекстова концепція — КлімРежисерська концепція — Володимир КучинськийМузична концепція — Мар’яна СадовськаПластична концепція — Ольга СемьошкінаВізуальна концепція — Олексій і Оксана ХорошкоДіють:Одинокий хор, або той хто питає "не хор" — Олег Стефан, Олег Цьона.Той, хто завжди говорить із натовпу — Микола Береза, Андрій Козак Андрій Водичев, Тамара Ґорґішелі, Павло Ільницький, Марія Копитчак, Олег Онещак, Наталія Рибка-Пархоменко, Андрій Селецький, Денис Соколов, Ярослав Федорчук.Лібрето:Геть від Заратустри!Благословення ЗаратустриПіднесення з хиби і неуцтваОтруйна мізерність (мухи)Притча про руйнівника моралі (Перший бунт)Хвала ІкаруДзеркалоДержава і народДерева крізь асфальтПлоть і душа (Другий бунт)Те, що в змозі творити Квитки в касі театру, або онлайн
Вистава "Благодарний Еродій"
Вистава за твором Григорія Сковороди "Благодарний Еродій". Головними героями п’єси є Еродій і мавпа. Еродій – особливий з хлопець з оригінальними поглядами на світ. Мавпа – образ східної дівчини, яка нібито все знає і іронізує думки та переконання молодика. Ця вистава змушує задуматись про філософію – про буття, про вічність.Задумник гри чудної - Володимир КучинськийСотворитель образів - Богдан ПоліщукНавчителі пластики та рухів - Андрій Водичев, Ольга СемьошкінаЗабави з голосом та співом - Тамара ҐорґішеліГра світла і візії - Володимир Стецькович Діють:Еродій — Олег Онещак, Денис СоколовПішек — Тамара Ґорґішелі, Мирослава РачинськаБатько — Андрій Водичев, Василь КолісникМавпенята, Пиявиці, Хор — Марко Свіжінський, Мирослава Рачинська, Андрій Петрук, Денис Соколов, Ярослав Федорчук, Тамара Ґорґішелі, Олександр Міщук, Василь Колісник, Наталія Рибка-Пархоменко, Василь СидоркоКвитки в касі театру, або онлайн

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Женя Цаценко: (Гурман)
Сподобалось
Атмосферу театру складно передати словами, настільки там казково. Неординарні, але дуже цікаві вистави. Акторська гра відмінна.

Відповісти:

Женя Цаценко,
Женя Цаценко, 
Переглянути всі відповіді ()
Яринка Литвин: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Була декілька разів в цьому театр, все сподобалось, атмосфера там дуже подобається, тому що актори максимально близько до глядачів

Відповісти:

Яринка Литвин,
Яринка Литвин, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Zahoskina: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Хороший театр ,чисто ,атмосфера чудова ,актори гарно грають свої ролі ,раджу сходити

Відповісти:

Iryna Zahoskina,
Iryna Zahoskina, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Неймовірно крутий театр. Мені подобається, що саме приміщення театру невеличке. Вистави  дуже цікаві.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Chobit: (Ревізор)
Сподобалось
Сьогодні була тут вперше, на виставі "Раптом минулого літа". В мене захват! Акторська гра неймовірна! 10/10! Формат для мене абсолютно новий, але це теж відіграло свою роль. Дивилася не дихаючи, щоб нічого не пропустити :)

Відповісти:

Anastasia Chobit,
Anastasia Chobit, 
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Izhevska: (Ревізор)
Сподобалось
Дивились виставу "Раптом минулого літа".можна сказати на одному диханні пройшов час.Гарна гра акторів.Дякую їм.

Відповісти:

Nataliia Izhevska,
Nataliia Izhevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Ревізор)
Сподобалось
Один з улюблених театрів, неймовірна атмосфера, чудовий акторський склад

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Magdalena Bodnarchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Чудовий театр! Були на виставі «Раптом минулого літа» і залишились дуже задоволені!

Відповісти:

Magdalena Bodnarchuk,
Magdalena Bodnarchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже гарний акторський склад) чудовий репертуар) завжди добре проводжу там час)

Відповісти:

Roman Perepichka,
Roman Perepichka, 
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Barchuk: (Критик)
Сподобалось
Цікавий театр з неординарними виставами. Зал доволі маленький і сидіння розташовані близько до сцени, що створює особливу атмосферу.

Відповісти:

Nazar Barchuk,
Nazar Barchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Мацкевіч: (Гурман)
Сподобалось
Улюблений театр у Львові. Далекий від банальності завдяки нестандартністю мислення усього творчого колективу, починаючи від Володимира Кучинського.  "Амнезія, або маленькі подружні злочини", "Лісова пісня", "Благодарний Еродій" - неперевершені постановки, що особливо врізалися в пам'ять. Театр приваблює передусім відкритих людей, яким часто властиві безпосередність, брак «правильності» (читай: зашореності).

Відповісти:

Тетяна Мацкевіч,
Тетяна Мацкевіч, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Sova: (Ревізор)
Сподобалось
чудовий театр. Приміщення невелике але саме це створює неповторну атмосферу. Вистави різноманітні і цікаві.

Відповісти:

Ivan Sova,
Ivan Sova, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Вихрущ: (Гурман)
Сподобалось
Театр, який закохує в себе з перших відвідин) " Амнезія або Маленькі подружні злочини", "Лісова пісня" - рекомендую сходити!

Відповісти:

Ірина Вихрущ,
Ірина Вихрущ, 
Переглянути всі відповіді ()
愛福: (Гурман)
Сподобалось
Дивовижний театр,який повинен відвідати кожний,хто захоплюється мистецтвом,вистави на будь-який смак =)

Відповісти:

愛福,
愛福, 
Переглянути всі відповіді ()
Alex Paliy: (Користувач)
Сподобалось
Всьо класно, рекомендую!!
Всі негайно туди за прекрасним настроєм)
незабутньо проводите час!

Відповісти:

Alex Paliy,
Alex Paliy, 
Переглянути всі відповіді ()
Львівський академічний молодіжний театр ім. л. курбаса   Культурні заклади   Театри   Культурний заклад   Культура   Дім культури   Театр   Вистави   Театральна діяльність   Відпочинок   Відпочиноккурбаса   Відпочинокмолодіжний театр   Відпочиноктеатр курбаса   Відпочиноктеатр леся курбаса   Визначні місця   Визначні місцякурбаса   Визначні місцямолодіжний театр   Визначні місцятеатр курбаса   Визначні місцятеатр леся курбаса   Вистави   Виставикурбаса   Виставимолодіжний театр   Виставитеатр курбаса   Виставитеатр леся курбаса   Драмтеатр   Драмтеатркурбаса   Драмтеатрмолодіжний театр   Драмтеатртеатр курбаса   Драмтеатртеатр леся курбаса   Захоплюючі вистави   Захоплюючі виставикурбаса   Захоплюючі виставимолодіжний театр   Захоплюючі виставитеатр курбаса   Захоплюючі виставитеатр леся курбаса   Квитки онлайн молодіжний театр   Квитки онлайн театр   Квитки онлайн театр курбаса   Квитки онлайн театр леся курбаса   Квитки онлайн театркурбаса   Куди піти   Куди піти з дівчиною   Куди піти з дівчиноюкурбаса   Куди піти з дівчиноюмолодіжний театр   Куди піти з дівчиноютеатр курбаса   Куди піти з дівчиноютеатр леся курбаса   Куди піти з дітьми   Куди піти з дітьмикурбаса   Куди піти з дітьмимолодіжний театр   Куди піти з дітьмитеатр курбаса   Куди піти з дітьмитеатр леся курбаса   Куди піти на побачення   Куди піти на побаченнякурбаса   Куди піти на побаченнямолодіжний театр   Куди піти на побаченнятеатр курбаса   Куди піти на побаченнятеатр леся курбаса   Куди піти якщо ти турист   Куди піти якщо ти туристкурбаса   Куди піти якщо ти туристмолодіжний театр   Куди піти якщо ти туристтеатр курбаса   Куди піти якщо ти туристтеатр леся курбаса   Куди пітикурбаса   Куди пітимолодіжний театр   Куди пітитеатр курбаса   Куди пітитеатр леся курбаса   Купити квитки в молодіжний театр   Купити квитки в театр   Купити квитки в театр курбаса   Купити квитки в театр леся курбаса   Купити квитки в театркурбаса   Маленькі вистави   Маленькі виставикурбаса   Маленькі виставимолодіжний театр   Маленькі виставитеатр курбаса   Маленькі виставитеатр леся курбаса   Онлайн бронювання молодіжний театр   Онлайн бронювання театр   Онлайн бронювання театр курбаса   Онлайн бронювання театр леся курбаса   Онлайн бронювання театркурбаса   Оригінальні вистави   Оригінальні вистави курбаса   Оригінальні вистави молодіжний театр   Оригінальні вистави театр курбаса   Оригінальні вистави театр леся курбаса   Піти на побачення   Піти на побаченнякурбаса   Піти на побаченнямолодіжний театр   Піти на побаченнятеатр курбаса   Піти на побаченнятеатр леся курбаса   Прем'єри в театрі   Прем'єри в театрікурбаса   Прем'єри в театрімолодіжний театр   Прем'єри в театрітеатр курбаса   Прем'єри в театрітеатр леся курбаса   Премєри вистав   Премєри виставкурбаса   Премєри виставмолодіжний театр   Премєри виставтеатр курбаса   Премєри виставтеатр леся курбаса   Премєри театру   Премєри театрукурбаса   Премєри театрумолодіжний театр   Премєри театрутеатр курбаса   Премєри театрутеатр леся курбаса   Проведення вистав   Проведення виставкурбаса   Проведення виставмолодіжний театр   Проведення виставтеатр курбаса   Проведення виставтеатр леся курбаса   Проведення фестивалів   Проведення фестивалівкурбаса   Проведення фестивалівмолодіжний театр   Проведення фестивалівтеатр курбаса   Проведення фестивалівтеатр леся курбаса   Сучасні вистави   Сучасні виставикурбаса   Сучасні виставимолодіжний театр   Сучасні виставитеатр курбаса   Сучасні виставитеатр леся курбаса   Театр   Театральні вистави   Театральні виставикурбаса   Театральні виставимолодіжний театр   Театральні виставитеатр курбаса   Театральні виставитеатр леся курбаса   Театркурбаса   Фестивалі   Фестивалікурбаса   Фестивалімолодіжний театр   Фестивалітеатр курбаса   Фестивалітеатр леся курбаса   Хороші вистави   Хороші виставикурбаса   Хороші виставимолодіжний театр   Хороші виставитеатр курбаса   Хороші виставитеатр леся курбаса   Цікаві вистави   Цікаві виставикурбаса   Цікаві виставимолодіжний театр   Цікаві виставитеатр курбаса   Цікаві виставитеатр леся курбаса   Цікаві місця   Цікаві місцякурбаса   Цікаві місцямолодіжний театр   Цікаві місцятеатр курбаса   Цікаві місцятеатр леся курбаса   Цікавий театр   Цікавий театркурбаса   Цікавий театрмолодіжний театр   Цікавий театртеатр курбаса   Цікавий театртеатр леся курбаса   Цікаво провести час   Цікаво провести часкурбаса   Цікаво провести часмолодіжний театр   Цікаво провести частеатр курбаса   Цікаво провести частеатр леся курбаса  
Показати більше