Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка

Відгуків 1
Львів
Вулиця Івана Франка, 150-152
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:00Без перерви
ВтВихідний

Інформація

Виставка реліквій, пов'язаних з життям і діяльністю видатного українського письменника, поета, філософа, науковця Івана Франка. Проведення майстер-класів, театральних експозицій для дітей.

Події

Виставка малярства Галини Мазур "Диво казки"
Хоча надворі не то зима, не то осінь, то зимно, аж дрижаки беруть, то холодна мжичка з неба, але це нам настрою не зіпсує - незабаром свята. Всюди пахне мандаринками, вітрини виблискують вогниками – Миколая близько!   А щоб було ще святковіше на душі – завітайте у #ДімФранка. Там 7 грудня, о 16.00, відкриватимуть виставку малярства наукової працівниці Дому Франка Галини Мазур «Диво казки». Отож буде казково, яскраво, дивовижно!   Крім виставки картин, буде й презентація книги Галини Мазур «Дім, де звірі говорили. Путівничок для діточок»   Галина Мазур (Halyna Mazur) зізналася: «Дуже важлива для мене подія - відкриття моєї виставки картин "Диво казки".  Дуже знаково!!! Рік тому, ще не знаючи, що доля скерує мене так правильно, я мала велику охоту проілюструвати Франкового ,,Лиса Микиту". Зроблено!!! Тішуся, що виставка саме в Домі Франка! Крім ,,Лиса" , можна буде побачити й інші мої картини. 
Таємниці Різдвяної ночі у Домі Франка
Святий вечір – особливий, незабутній час у році. Надвечір'я Різдва Христового сповнене глибоких церковних відправ, багатих народних обрядів і звичаїв. Щоб глибше пізнати суть приготування до Різдва Христового, довідатися про обряди і традиції Свят-вечора у різних місцевостях України, почерпнути як давні, так і сучасні переписи свят-вечірніх страв, у Домі Франка поговоримо з відомими дослідницями та популяризаторками українських традицій Вірою Манько (Віра Манько) та Ольгою Вербенець (Ольга Вербенець). Бесіда буде цікавою і корисною і як для тих, хто вже має досвід у підготовці до Святого вечора, так і для тих, хто, можливо, вперше спробує самостійно приготувати 12 страв, відродити деякі призабуті звичаї у своїй родині, наповнивши переддень Христового Різдва радісною, світлою, чарівною атмосферою.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Анна Гучок: (Гурман)
Сподобалось
Кожен українець повинен побувати у цьому меморіальному музеї і дізнатись історію життя  людини,  яка будувала наше майбутнє .

Відповісти:

Анна Гучок,
Анна Гучок, 
Переглянути всі відповіді ()