Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Відгуків 51
Львів
Проспект Свободи, 28
Львів
Проспект Свободи, 37
+38 (032) 260-13-60 (Центральна театральна каса)
Львів
Вулиця Пантелеймона Куліша, 6а
(Художня виробнича майстерня Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької)
+38 (032) 242-11-51 (Керівник)
+38 (032) 242-11-62 (Заступник)
+38 (032) 242-17-96 (Бухгалтерія)
+38 (032) 242-11-54 (Відділ кадрів)
+38 (032) 242-17-91 (Прохідна)
+38 (032) 242-17-94 (Кравецька майстерня)
+38 (032) 242-11-50 (Головний художник)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Демонстрація оперних вистав. Продаж та резервування квитків.

Події

Пульчинелла. Весна священна
Постановники: Василь Вовкун - художній керівник проекту Теодор Кучар - диригент-постановник Марчелло Алджері - балетмейстер-постановник Сабріна Рінальді, Ігор Храмов - асистенти балетмейстера Юрій Бервецький, Вінсент Козловський - диригент Тадей Риндзак - художник-постановник Жанна Малецька - втілення костюмів   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Опера "Попелюшка"
В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Концерт "Музичні діалоги"
У програмі – твори Й. Гайдна, Ф. Кулау та Ц. ФранкаУчасть беруть:Андрій Чайковський – скрипкаДенис Гриньов – гобойЮрій Гуран – флейтаОльга Бойчук – віолончельМарта Андрущак – фортепіано   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Повернення Манру
«Повернення Манру» це авторська пропозиція Польсько-українського фонду імені Іґнація Яна Падеревського, в рамках якої буде представлять єдину у своєму роді польсько-українську копродукцію опери Іґнація Яна Падеревського «Манру». В рамках проекту у 2018 році — у століття відновлення незалежності Польщі представлено авторську версію «Манру» за участі видатних митців з Польщі та України (м.ін. Єжи Манксимюка, Наталії Пономарчук чи Василя Вовкуна).«Манру» є єдиною оперою Падеревського та першою музичною драмою у польській оперній творчості. Вона заснована на ромсько-гуральських мотивах і оповідає історію нещасливого кохання про суспільну нерівність та ігнорування, а завдяки своїй універсальності може сприйматись у будь-яких контекстах.   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Опера "Мадам Баттерфляй"
  Опера на 3 дії. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за драмою Давіда Беласко "Гейша".   Диригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки ТатарстанДиригент Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Анатолій ЛимарєвХудожник-постановник Тадей Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль    Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Балет "Лебедине озеро"
"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Украдене щастя
Опера на 3 дії. Лібрето Максима Рильського за мотивами однойменної драми Івана Франка. Виконується українською мовою.   ПостановникиДиригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки ТатарстанДиригент Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.ШевченкаБалетмейстер-постановник Герман Ісупов народний артист УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Опера "Набукко"
Опера на 3 дії. Лібрето Темістокле Солєра. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.   Диригент-постановник Мирон Юсипович заслужений артист України Режисер-постановник, художники-постановники Тадей Риндзак народний художник УкраїниМихайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Концерт "Струнна казка"
Програма концерту:Є. Подгайц – «Дивна струнна казка»П. Чайковський – «Дитячий альбом»Участь беруть:Барокова капела ЛНМА ім. М. ЛисенкаДиригент – Олександр Брусіловський (Франція)   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Rock MOZART / Моцарт Le Concert
Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Опера "Летюча миша"
Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою.   «Летюча миша» – одна з найбільш неперевершених творів не тільки автора, Йоганна Штрауса-молодшого, але одна з найдивовижніших оперет.Оперета названа на честь головної героїні Розалінди, яку чоловік не впізнав на балу в костюмі летючої миші і закохався в неї без пам’яті. На цьому маскараді була ще одна маска, яка зуміла проявити талант і здійснити заповітну мрію …   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Балет "Лускунчик"
Балет на 2 дії. Лібрето Маріуса Петіпа за одноименною казкою Ернста Теодора Амадея Гофмана.   Балет Петра Ілліча Чайковського «Лускунчик» вважається символом чарівних змін і постійного оновлення життя. Історія про те, як дерев’яна лялька виявилася зачарованим принцом, який за допомогою доброї і самовідданої дівчинки Марі переміг злого Мишачого короля, – не просто красива казка. Це схвильована розповідь про той швидкоплинний час, коли на зміну безтурботному дитинству приходять світлий смуток юності, мрії про кохання і гармонію.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.  
Комічна опера "Служниця-пані"
Джованні Баттіста Перголезі. Солісти та оркестр Львівської національної опери.  Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Опера "Богема"
"Богема" Джакомо Пуччіні – один з найбільш ліричних творів знаменитого італійця. Проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечать музичним гурманам вишукане задоволення. В основу лібрето покладено сюжет з життя Латинського кварталу, де з давніх-давен і донині мешкає паризька богема, яка незважаючи на бідність і знедоленість, раз і назавжди зробили свій вибір в користь мистецтва, творчості, кохання… Опера на 4 дії.Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за романом Анрі Мюрже "Життя богеми".Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Опера "Аїда"
"Аїду", один зі своїх шедеврів, Верді написав на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу.У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами. Опера на 4 дії. Лібрето Антоніо Гісланцоні.Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Концерт "Фантазії"
Вокальна музика А.Кос-Анатольського та О.Козаренка  Виконує лауреат міжнародних конкурсів Ірина КлючковськаПрограма концерту(у програмі концерту можливі зміни)Концерт в двох коротких відділахПерший відділТвори А.Кос-Анатольського1. Ой візьму відерце / сл. і муз.2. Найдорожча / сл. В. Данилейка3. Ой на горі сніг біленький / обр. укр. нар. Пісні4. І снилося з ночі дівчині / сл. і муз. Левка Лепкого5. На бережку ніжки мила / обр. укр. нар. Пісні6. Ой піду я межи гори / сл. і муз.7. Чом, чом не прийшов / обр. укр. нар. Пісні8. Чотири воли пасу я / обр. укр. нар. Пісні9. Коли заснули сині гори / сл. і муз.10. Маєва нічка / сл. і муз. Левка ЛепкогоДругий відділТвори А.Кос-АнатольськогоП’ять солоспівів на слова Софії Майданської:11. Веснянка12. Спинилась посеред толоки…13. Корабель14. На тарелі когутики…15. СонетТри солоспіви на вірші Марти Томенко:16. Срібна птиця17. Підвечір’я18. ЗустрічВокальний цикл «Сім струн» на слова Лесі Українки:19. Do (Гімн. Grave)20. Re (Пісня. Brioso)21. Mi (Колискова. Arpeggio)22. Fa (Сонет)23. Sol (Rondeau)24. La (Nocturno)25. Si (Settina)Загальна тривалість концерту приблизно 1.20 хв.
Курбаси. Christmas Edition
Програма, що об'єднає колядки і щедрівки цілої України. Кожна композиція — маленьке театральне дійство, маленьке життя з його радостями і печалями. І все це доповнено особливою мультімедією художника Володимира Стецьковича. Ця програма — талісман на добрий початок року! Подяка Богу і Всесвіту. Прохання, щоби цей рік був родючим і благословенним!За участі: Наталія Рибка-Пархоменко — вокал; Мирослава Рачинська — вокал; Марія Онещак — вокал; Микола Береза — вокал, гуцульські приповідки; Олег Онещак — вокал, гуцульські приповідки; Всеволод Садовий — цимбали, бубни, сопілки; Артем Каменков — контрабас; Маркіян Турканик — скрипка; Юрій Турканик — віолончель. Це гурт, який поєднує музику і театр, українські пісні та народні інструменти, завдяки яким відроджують давні сезонні музичні ритми, додаючи їм шарму сучасності.
Опера "Бал-маскарад"
Опера на 3 дії. Лібрето Ежена Скріба та Антоніо Сомми. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники:Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Василь Вовкун народний артист УкраїниБалетмейстер-постановник Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниХудожники-постановники Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина КовальКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Концерт "VIVAT оперета!"
Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Різдвяне дійство "З нами - Бог! Розумійте, народи..."
Різдвяне дійство за участю хору та симфонічного оркестру Львівської Національної Опери.Постановники: Режисер-постановник Василь Вовкун народний артист України Диригент-постановник Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Новорічна вистава "Холодне Серце"
Початок об 11:00 та 13:30.   У шоу візьмуть понад 30 артистів, також на гостей чекають виступи акробатів, вогняне шоу та шоу мильних бульбашок. Окрім цього вірна сестра Анна піде на пошуки своєї сестри Ельзи. А допомагатиме їй у дорозі добрий хлопчина Кристоф зі своїм вірним оленем та чарівний сніговик Олаф.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Балет "Білосніжка та семеро гномів"
Балет польського композитора Богдана Павловського "Білосніжка та семеро гномів" – подарунок нашого театру найменшим глядачам. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов. Жива, завзята, динамічна музика в симбіозі з яскравим і легким хореографічним текстом  перетворюють балет в справжню захоплюючу казку. Цей спектакль наповнений прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів, які допомагали Принцу розбити чари злої королеви і з’єднати свої серця з прекрасною Білосніжкою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Різдво в Опері: концерт Піккардійської Терції
Різдвяна магія у Львівській опері від гурту «Піккардійська терція». Цього вечора Львів почує кращі народні та авторські пісні, які присвячені новорічно-різдвяним святам.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Різдво в Опері: концерт Оксани Мухи
Різдвяний настрій у Львові — концерт талановитої співачки Оксани Мухи. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Опера "Наталка Полтавка"
Початок 16.09 о 12:00, 20.09, 11.10 та 09.11 о 18:00. "Наталка-Полтавка" опера М. Лисенка за п’єсою І. Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя. Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Різдвяна історія з Тіною Кароль
Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. За допомогою пісень, що прославляють Різдво, де оспівується боротьба між темрявою і світлом, і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Вечір одноактних балетів
Вечір одноактних балетів включає в себе три балетні мініатюри: Гран па з балету «Пахіта» Л.Мінкуса «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна «Ніч вальпургії» – балетна сцена з опери «Фауст» Ш.Гуно Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Опера "Травіата"
Про прекрасну і сумну історію кохання Маргарити і Армана спочатку розповів Олександр Дюма-син, а потім його п’єса "Дама з камеліями" лягла в основу опери "Травіата" Джузеппе Верді. За бажанням маестро герої стали зватися Віолеттою і Альфредом, але це не послабило цікавості до повної тонкого психологізму і чудових мелодій опери. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Опера "Дон Паскуале"
Герої опери "Дон Паскуале" – старий самотній багатий чоловік дон Паскуале, його племінник Ернесто, дотепний лікар Малатеста, молода красива вдова Норіна – опиняються в пікантній ситуації, гостроту якої може зняти лише розіграш, жарт. Саме вони розрубують гордіїв вузол, і кожен із персонажів полегшено зітхає, не тримаючи ні на кого зла. А глядачі отримують величезний заряд позитивної енергії. Опера на 3 діїДон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього (1810) лібрето Анджело Анеллі "Сер Марк Антоніо". Прем’єра вібулася 3 січня 1843 року в Парижі в Італійській опері. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Кращі пісні Notre Dame de Paris
Початок о 16:00 та 19:00.   Фантастичний подарунок до Дня всіх закоханих для всіх поціновувачів прекрасного та шанувальників яскравих шоу! Cім солістів, чиї голоси вже підкорили Україну. Великий симфонічний оркестр. Хор. Рок бенд. В артистах глядач зможе впізнати героїв роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», трагічної і водночас прекрасної історії красуні-циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків.Всі легендарні пісні виконуються французькою мовою.Тексти — Люк ПламондонМузика — Ріккардо Коччіанте
Симфонія танцю : світова класика і модерн
Симфонія танцю: світова класика і модерн - від романтизму до сучасностіІсторія танцювального мистецтва досить довга, щоб її переказати за одну виставу. Але ця постановка продемонструє основні стежки розвитку хореографії та театрального мистецтва від 18 ст. і до сьогодні. Весь шлях буде показаний у вигляді одноактних хореографічних замальовок, і це видовище настільки захоплює дух, що пропустити його неможливо. Свято танців розгорнеться 5 грудня 2018 у Львівському національному академічному театрі опери та балету. Купити квитки на виставу Симфонія танцю можна на нашому сайті, також працює доставка квитків.З чого складається спектакль?Перша замальовка називається «Па-де катр». Якщо розглядати її в історичному контексті, то вперше вона була поставлена ​​хореографом Жюлем Перро в 1845 році спеціально для королеви Вікторії. Ілюстрація небезпідставно вважається зародженням романтизму як жанру в танцювальному мистецтві. Для уявлення Перро задіяв одразу чотири прими того часу, витративши чимало часу на установку довірчих відносин між артистками. Від цього «Па-де катр» стає ще цінніше в очах залицяльників балету.Друга частина постановки отримала назву «Бачення троянди», написана композитором К. М. Вебером. Цікавим є той факт, що музичний супровід і загальний дух все ще відповідають епосі романтизму, однак стилістикою спектакль відноситься до класицизму. Подібний симбіоз і робить цю замальовку не тільки самостійним твором, а й перехідним етапом між цілим пластом епох. Романтична течія в класичній обгортці викличе неймовірні емоції у глядачів.Третя, і фінальна одноактна п'єса називається «Ближче, ніж любов». На відміну від перших двох, успішно повторюючих класичні твори, тут ми маємо справу з авторським баченням. Київський соліст балету Артем Шошин ще досить молодий, але в роботі неважко помітити чіткі риси роботи майбутнього майстра. У завершальній частині кілька пар артистів передадуть всі етапи існування почуття любові - поява, розвиток і повільне вмирання.Крім цієї постановки в репертуарі Львівського національного академічного театру опери та балету можна зустріти такі твори:Білосніжка і сім гномів;Божевільний день або весілля Фігаро;Марна обережність;Дон Кіхот.
Оперета "Весела вдова"
"Весела вдова" – одна з кращих оперет композитора Франца Легара. Ця історія – про молоду вдову – мільйонерку Ганну Главарі і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данила, їх зустрічі,  спалахнувше взаємне кохання та обставини, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми – щоб мільйони Ганни не перепали чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан. Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Балет "Есмеральда"
Балет «Есмеральда» поставлений за мотивами роману «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго народним артистом Білорусії Семеном Дречином в 1988 році. Дана постановка і зараз є улюбленою для шанувальників театрального мистецтва. Їй притаманна пристрасна атмосфера, вдалі сценографічні рішення і грандіозні декорації народного художника України, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка Євгена Лисика, до досконалості відточений танець і захоплюючий сюжет. В основі сюжетної лінії вистави лежить історія прекрасної Есмеральди, вихованої циганами, які викрали її в дитинстві.«Есмеральда» — золотий фонд нашого театру, перлина балетного мистецтва, яка захоплює і справляє надзвичайне враження на глядача.   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Євген Хмара
Композитор. Піаніст. Віртуоз, геній імпровізації, новатор фортепіанної музики! Оркестр. Хор. Струнний квартет, Рок-Бенд. Акордеон. Ханг. Саксофон, Вокал…Приголомшливе музичне дійство, в якому братиме участь понад 100 артистів. Спеціально для нової програми Євген підготував неймовірний світовий супровід. 8 березня — Львівська Опера, Ви почуєте і побачите найемоційніший концерт року! Музика, від якої зупиняється час і завмирає серце! Унікальний подарунок до Новорічних свят!
Alessandro Safina
Алессандро Сафіна (Alessandro Safina) – ім’я, яке говорить саме за себе! 11 березня в Львівській Опері зможемо почути знаменитий на весь світ голос.Алессандро подарував світу приголомшливі дуети з Сарою Брайтман, Елтоном Джоном, Хосе Каррерасом, Родом Стюартом, Еваном Макгрегором, Барбарою Хендрікса, Сумі Йо та багатьма іншими.Оксамитовий тембр подарує Вам фантастичний вечір у Львові, потрібно лише купити квитки на концерт Алессандро Сафіна 11 березня в Оперному.Знаменитим на весь світ Сафіну зробили його унікальний голос, харизма та творча сміливість. Виконуючи арії з «Євгенія Онєгіна» П. І. Чайковського та «Богеми» Дж. Пуччіні, артист мріяв наблизити оперне мистецтво до простого слухача, «оживити оперу елементами поп-музики». Відчуйте всю магію італійця на собі, замовляйте квитки на концерт Сафіна вже зараз.Він - один з небагатьох західноєвропейських виконавців, який не побоявся приїхати до Києва в цей нелегкий для України час (березень 2014), щоб висловити свою моральну підтримку. Що ж, вже 11 березня в Оперному почуємо голос Алессандро Сафіна.Ви можете легко замовити і придбати квитки на Alessandro Safina 11 березня у Львові, сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. Замовляйте квитки на концерт Alessandro Safina в Львівській опері в один клік!
Національний балет Грузії "Сухішвілі"
Початок о 16:00 та 19:00.   Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу! Так вміють тільки вони! Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість! 100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації! Це свято ви запам`ятаєте назавжди! Встигніть придбати найкращі квитки заздалегідь!
Rock Symphony
Rock Symphony — єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній. Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки — це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.Нова програма у двох відділеннях з антрактом.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Miayka Miu: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Візитівка нашого міста, і я звісно як лбвів"янка з маечку там бувала.  Там все таке величне і розкішне, що я вже там часто бувала, але досі у мене викликає захоплення, як і у "новачків"
Дуже люблю дзеркальну залу ( не я одна), там красиво.
Звісно родзинка цього театру- стеля, я думаю кожен задивлявся і розглядав ті нескромні малюнки)
В репертуарі у них завжди є ураїнські історичні вистави( русалка дністрова, запорожець за дунаєм, наталка полтавка) часто є балетні постановки, та музичні виступи.
Також часто бувають концерти класичної музики у дзеркальній залі,я ще не була але  дуже хочу відвідати

Відповісти:

Miayka Miu,
Miayka Miu, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Л ьвівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької прекрасна пам'ятка історії, культури та архітектури. Будівля була збудована в 1900 році (архітектор З. Горголевський.) Зараз це перлина міста, без якої ми не можемо уявити Львів.
Площадка для багатьох заходів

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:місце для знавців  мистецтва та любителів оперет.

Загальне враження: гордість Львова яка є в центрі міста. Все прекрасно. Репертуар театру імені Соломії Крушельницької є великий. Глядачіа повні зали. Аж дух запирає зайшовши в сам театр.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Krupchak: (Ревізор)
Сподобалось
Хороша акустика в залі неважливо які в тебе місця ти завжди почуєш що говорять зі сцени

Відповісти:

Iryna Krupchak,
Iryna Krupchak, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: знаходить в центрі міста. Дуже бомбезна архітектура, великий вибір вистав. Дуже приємне оформлення всередині театру.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Anton Nos: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження:Театр опери та балету, який жителі Львова називають головним символом і перлиною міста. Львівська опера, яка прикрашає головний проспект міста, є однією з найяскравіших пам'яток. Репертуар  театру є різноманітний, тому зацікавить кожного митця.

Відповісти:

Anton Nos,
Anton Nos, 
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Kryvyi: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Одна з найвідоміших точок Львова. Красивий ззовні і неймовірний всередині. Атмосферно і завди якісний репертуар

Відповісти:

Bohdan Kryvyi,
Bohdan Kryvyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Orest Kush: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Перлина не лише Львова а й цілої України. Варто прийти сюди, навіть якщо ви не особливо цікавитеся театральним мистецтвом, просто щоб помилуватися помпезним театром
Не дарма ж Оперний зображений на національній купюрі ;)

Відповісти:

Orest Kush,
Orest Kush, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Vasylyshyn: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:Театр, який вражає своєю архітектурою, традиційне місце для туристів, щоб зробити фото на пам'ять. Всередині він вражає своєю розкішшю.  Ну і звичайно доволі великий репертуар, як для справжніх цінителів мистецтва, так для тих хто хоче прост  відчути атмосферу  цією архітектурної пам'ятки Львова.

Відповісти:

Ira Vasylyshyn,
Ira Vasylyshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Назар Крупчак: (Критик)
Сподобалось
Дуже подобається Львівська архітектура завжди купую картини з їхнім зображенням а зараз вирішив намалювати таку картину сам

Відповісти:

Назар Крупчак,
Назар Крупчак, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Biletsky: (Ревізор)
Сподобалось


Загальне враження:Львівський оперний театр - це те місце, де можна забути про щоденну рутину і поринути у зовсім інший світ. Після кожного виступу завжди залишається багато позитивних емоцій та вражень!!!

Відповісти:

Ivan Biletsky,
Ivan Biletsky, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Kindzer: (Ревізор)
Сподобалось
Атмосфера в Львівському оперному театрі - це щось неймовірне, він не уступає європейським театрам. Можливо деяке оновлення було б доречним, але загало театр у чудовому стані. Його потрібно відвідати хоча б раз кожному львівянину

Відповісти:

Oleh Kindzer,
Oleh Kindzer, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Крупчак: (Гурман)
Сподобалось
Дуже великий зал з неймовірним оздобленням дуже люблю нові вистави на які з захопленням ходжу

Відповісти:

Ірина Крупчак,
Ірина Крупчак, 
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi: (Гурман)
Сподобалось
Вперше відвідав тут " Лебедине озеро" ще дитиною , в програмі екскурсійного туру. Після того бував ще кілька разів, і театр вражає. Це дійсно велична споруда, атмосфера всередині неймовірна. Один з найкращих театрів України, по праву таким вважається. Хто не був - відвідини просто обов'язкові, це видатний культурний центр.
Доповнено більше 20 днів тому



Доповнено більше 20 днів тому


Відповісти:

Volodymyr Rolskyi,
Volodymyr Rolskyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Сало: (Ревізор)
Сподобалось
Візитна картка нашого міста Лева! Надзвичайний і з сеедини і ззовні. Рекомендую хоча б відвідати як екскурсію.

Відповісти:

Роман Сало,
Роман Сало, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Helysh: (Ревізор)
Сподобалось
Оперний театр - одна із перлин Львова та місце, яке варто побачити хоча б раз. Тут панує дуже приємна атмосфера, яка доповнюється вишуканим інтер’єром) Однак театр потребує ремонту в окремих місцях)Концерти, вистави на будь-який смак.

Відповісти:

Marta Helysh,
Marta Helysh, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:надзвичайне місце,приємна атмосфера, визначна пам'ятка архітектури національного значення.  Великий вибір вистав та опер)

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Myroslav Baitsar: (Ревізор)
Сподобалось
Неповторне місце для тих,хто полюбляє оперу,акустика надзвичайно хороша)))))Однозначно рекомендую піти)

Відповісти:

Myroslav Baitsar,
Myroslav Baitsar, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Цетральний театр Львова та візитна картка міста. Вистави зазвичай розпочинаються о 18 годині. Була на балеті "Дон Кіхот" - дуже сподобалося. Також, в репертуарі є опери, оперети, музичні салоти. Інколи, тут проводяться концерти, урочисті відкриття заходів та церемонії нагородження.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Мещерякова: (Ревізор)
Сподобалось
Відвідувавши оперний театр , я зрозуміла , що людям необхідно якомога частіше відвідувати мистецькі заклади та привчатися до культури . Насолоджуючись незабутнім балетом " Лебедине озеро" я відпочивала не тільки тілом а й душею , також я отримала неймовірне естетичне задоволення. Рівень майстерності балерин та підготовки сюжету змушує аплодувати стоячи , а оформлення оперного театру надає ще більш казкового враження.

Відповісти:

Оксана Мещерякова,
Оксана Мещерякова, 
Переглянути всі відповіді ()
Люба Ільницька: (Критик)
Сподобалось
Оперний театр це гордість всіх львів'ян. Старинна архітектура. Непоганий склад вокалістів

Відповісти:

Люба Ільницька,
Люба Ільницька, 
Переглянути всі відповіді ()
Yurij Purskyi: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Театр - котрий є обличчям міста Лева. Архітектура зачаровує, всередині надзвичайна атосфера.

Загальне враження:Створюйте собі свято в цьому місці.

Відповісти:

Yurij Purskyi,
Yurij Purskyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Nataliia Izhevska: (Ревізор)
Сподобалось
Чудове місце для поціновувачів оперного мистецтва.Класичний репертуар львівського оперного колективу не залишить байдужим нікого.

Відповісти:

Nataliia Izhevska,
Nataliia Izhevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Ревізор)
Сподобалось
Надзвичайна атмосфера коли знаходишся в театрі)) дуже хороша акустика і цікавий оепертуар) цінова політика доступна

Відповісти:

Roman Perepichka,
Roman Perepichka, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Оперний театр-це візитна карточка Львова! Кожен турист і не тільки повинен відвідати хоча б одну оперу і отримати цілу купу позитивних емоцій.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Olga Panchuk: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Чудовий заклад для відпочинку. Гарні цікаві опери. Побувала на Балеті. Отримала море позититивних вражень. Оперний театр - це одна з ізюминок Львова!

Відповісти:

Olga Panchuk,
Olga Panchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Yarina Sushko: (Критик)
Сподобалось
Будучи у Львові неможливо не відвідати Оперний театр, краса наймовірна, для любителів мистецтва чудове місце.

Відповісти:

Yarina Sushko,
Yarina Sushko, 
Переглянути всі відповіді ()
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Особисто я оперу не особливо розумію, але оперета в театрі просто неперевершена. Надзвичайно високий рівень професіоналізму акторів.
Доповнено майже 7 місяців тому
Також це дуже відомий туристичний обєкт

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Didyk: (Гурман)
Сподобалось
Найкращий спосіб провести час - це сходити саме у цей театр на оперу чи балет! Надзвичайна архітектура, зручне розташування. Всі балети й опери неймовірні!

Відповісти:

Olya Didyk,
Olya Didyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Катя Грицевич: (Критик)
Сподобалось
Ідеальне місце для повного реласку. Тут дійсно можна відпочити тілом та душею. Однозначно рекомендую

Відповісти:

Катя Грицевич,
Катя Грицевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Назар Венцик: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Це диво архітектури і мистецтва яке муситолітові бути обов'язковим в списку - що відвідати у ЛьвовіЛьвові 

Відповісти:

Назар Венцик,
Назар Венцик, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Критик)
Сподобалось
Один з найкращих оперних театрів України, дуже красивий, опери та балети на вищому рівні постановки

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Гарна споруда,прекрасна архітектура. Всередині також дуже красиво. Діючий театр,візитівка міста

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Мацкевіч: (Гурман)
Сподобалось
Театр чудовий: чого варта сама будівля як одна з найбільш цінних пам'яток архітектури. Оперний і балетний репертуар дуже багатий. Музика, танці, акторська гра заворожують. Єдиний мінус - не завжди привітний персонал, особливо якщо не пощастить спізнитися на виставу. А загалом - круто!

Відповісти:

Тетяна Мацкевіч,
Тетяна Мацкевіч, 
Переглянути всі відповіді ()
Magdalena Bodnarchuk: (Критик)
Сподобалось
Неймовірний театр! Гордість нашого міста! Сам театр буде красиво оформлений! Ціни завжди доступні,що дуже радує!

Відповісти:

Magdalena Bodnarchuk,
Magdalena Bodnarchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Maks Divine: (Критик)
Сподобалось
Ідеально все, архітектура, театральна труппа, симфонічний оркестр, нажаль балет часом бажає кращого...Сподіваюсь це з часом виправиться)Загалом, думаю усі львів‘яни зі мною погодяться, наш оперний - це наша гордість!

Відповісти:

Maks Divine,
Maks Divine, 
Переглянути всі відповіді ()
Maria Zakharko: (Критик)
Сподобалось
Найкращий оперний театр в Україні, історична памятка у Львові! Для культурного місцепроведення це ідеальне місце

Відповісти:

Maria Zakharko,
Maria Zakharko, 
Переглянути всі відповіді ()
Христина Пероговська: (Гурман)
Сподобалось
Я мабуть не знайду слів , щоб описати цей неймовірно красивий монумент . Це просто культурна душа Львова . Була на балеті " Лебедине озеро " , я просто в захваті . Під час перегляду в мене просто подих захоплювало від цієї неперевершеної вистави .

Відповісти:

Христина Пероговська,
Христина Пероговська, 
Переглянути всі відповіді ()
Уляна Вус: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:просто гордість міста , неймовірна архітектура,приємна атмосфера,будівля з гарною історією 

Відповісти:

Уляна Вус,
Уляна Вус, 
Переглянути всі відповіді ()
Solomia Biletska: (Гурман)
Сподобалось


Загальне враження: Оперний театр - це гордість міста Лева! Після кожного походу в театр завжди отримую море емоцій.

Відповісти:

Solomia Biletska,
Solomia Biletska, 
Переглянути всі відповіді ()
Halyna Halyna: (Критик)
Сподобалось


Загальне враження:
Неймовірної краси Оперний театр, обов'язково треба побувати, зовні і всередині є на що подивитись, м'які крісла бордового кольору, золота ліпнина, сходи, історики розповідають про театр, можна зробити красиві фото. Сходіть на балет чи оперу, на романтичне побачення, тільки не ходіть в джинсах і шортах!

Відповісти:

Halyna Halyna,
Halyna Halyna, 
Переглянути всі відповіді ()
Khrystyna Belinska: (Гурман)
Сподобалось


Загальне враження:Саме те місце де душа відпочиває! Особливо люблю відвідувати балет! Це візитна картка мого рідного міста Львова! Всім обов`язково відвідати!

Відповісти:

Khrystyna Belinska,
Khrystyna Belinska, 
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Чередниченко: (Критик)
Сподобалось
Чудове місце, яке я раджу відвідати.  Завжди дуже гарні події, привітливий персонал, а інтер'єр зачаровує.

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Цікало: (Критик)
Сподобалось
Вишукана,прекрасна архітектура,візитівка Львова,дуже гарна,дуже цікаві опери є

Відповісти:

Тетяна Цікало,
Тетяна Цікало, 
Переглянути всі відповіді ()
Галина Кльоб: (Гурман)
Сподобалось
Місце,де має побувати кожен.Архітектура вражаюча,не сподобатись не може.Всі події,які тут відбуваються-завжди западають в душу.

Відповісти:

Галина Кльоб,
Галина Кльоб, 
Переглянути всі відповіді ()
Olena Kutna: (Гурман)
Сподобалось


Загальне враження:неймовірна перлина яка знаходиться в не менш чарівному місті) місце де можна поринути в минуле і відчути себе іншою людиною. Неймовірна архітектура вражає розкішшю. Оперний-це місце куди потрібно прийти і відпочити і набратися мудрість і елегантності

Відповісти:

Olena Kutna,
Olena Kutna, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Шведа: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: розташування у центрі
Не сподобалось: плюси переважають над незначними недоліками
Загальне враження: якщо давно не були в театрі подивіться програму цього)

Відповісти:

Богдан Шведа,
Богдан Шведа, 
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Пасічник: (Гурман)
Сподобалось
Місце , яке потрібно відвідати кожному.  Атмосфера нереальна. Позитивні враження гарантовано.

Відповісти:

Анастасія Пасічник,
Анастасія Пасічник, 
Переглянути всі відповіді ()
Mariana Semenyshyna: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:оперний театр у Львові як Ейфелева вежа в Парижі. Ну як біля нього не сфоткатись? красива пам"ятка архітектури! Освіжаючий фонтан біля нього , який приваблює мешканців і гостей міста.
-
Загальне враження:чудова гра акторів

Відповісти:

Mariana Semenyshyna,
Mariana Semenyshyna, 
Переглянути всі відповіді ()
Ilona Kost: (Гурман)
Сподобалось
Візитна картка Львова, наша гордість - Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. 
Дуже магічна атмосфера, завжди гарні вистави та концерти.

Відповісти:

Ilona Kost,
Ilona Kost, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Тхір-Городній: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Я думаю, що дуже багато хорошого  сказано про театр, можу тільки приєднатись до цих слів. Ходили з дітьми на балет "Білосніжка" і оперу "Попелюшка"  діти в захваті. Нам також дуже сподобалось. Всім хто причетний до роботи цього театру "Дякую"

Відповісти:

Наталя Тхір-Городній,
Наталя Тхір-Городній, 
Переглянути всі відповіді ()