Львівський органний зал

Відгуків 7
Львів
Вулиця Степана Бандери, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт13:00 - 19:15Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Проведення концертів органної та камерної музики.

Події

Аврора Баль. Орган (Швейцарія)
Органістка Аврора Баль походить із Франції. Навчалася в консерваторії Ліонa по класу органа, фортепіано та теорії музики. Під час перебування за програмою Еразмус у Гамбурзі вона здобула маґістерський диплом музикознавчині.  Цього разу ми почуємо у виконанні француженки цілу палітру вишуканої органної музики - від ранніх творів Аноніма з Органної книги Монреаля 1700 року до шедеврів Олів’є Мессіана та маловідомих творінь Гектора Корнільо.Аврора Бааль – орган (Швейцарія/Франція)Емануель Плейнтель – сценічна декламаціяАнонім – Органна книга Монреаля, Магніфікат першого тонуФ. Ліст – Траурная одаК. Балбатр – РомансЕ. Саті – "Ogive 1"А. Хонеггер – “Танець суламітів”Г. Бове – “Саламанка”Д. Де Северак – Сюїта для органа Мі мажорО. Мессіан – Різдво ХристовеЖ.-К. Генрі – Флейта сильфиГ. Корнільо – Токката “Сюїта в мінорному тумані”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Трембіта. Страсті за Лукою
Його називають “світилом сучасної хорової музики”. Латвійський композитор Ерікс Ешенвальдс пише з розмахом, його твори, не залежно від жанру, дихають сакральністю. “Страсті за Св. Лукою” займають особливе місце в його творчості. Розкішна, багата, потужна музика, в якій знайшлося місце і героїці, й красі, й пристрасті, й ефіру.24 квітня цей твір виконає в Органному залі Заслужена Академічна Капела України "Трембіта".Е. Ешенвальдс – “Страсті за Св. Лукою” у 8 частинахВиконавці: солісти, хор та оркестр Заслуженої Академічної Капели України "Трембіта"Концертмейстер оркестру - Марта Бура Дириґент – Сергій Якобчук   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Філіп Ґласс. Возвишене і земне
Композитор-мінімаліст, натхненний індійською музикою, автор саундтреків до оскароносних фільмів – усе це про Філіпа Ґласса, одну з найпомітніших постатей кінця ХХ століття. Солістка Органного залу Олена Мацелюх зіграє твори великого експериментатора, а компанію “складуть” його сучасники Олів’є Мессіан та Ганс-Андре Штамм.Олена Мацелюх – органФ. Ґласс – Етюд N1 з Першої збіркиФ. Ґласс – Перша п’єса з GlassworksФ. Ґласс – "Вальс сучасного кохання"О. Мессіан – "Небесна трапеза"Ф. Ґласс – Соната-трилогія (Танец з Ахнатена, сцена III)Г-А. Штамм – МандалаФ. Ґласс – МетаморфозиО. Мессіан – "Ісус приймає муки", "Бог серед нас" з циклу "Різдво"Ф. Ґласс – Божевільний порив   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Музика Баха"
Початок 21.04 о 14:00, 26.04 о 19:00.   "Ім’я йому не струмок, а океан". Так сказав про Йоганна Себастьяна Баха інший геній, Людвіг ван Бетовен, обігруючи прізвище композитора: "Bach" німецькою - "струмок". Випити цілющої води із джерела запрошує органістка Олена Мацелюх, яка 26 квітня зіграє сольний концерт із творів Й.С. Баха.Олена Мацелюх – органЙ.С. Бах:Фантазія і фуга ля мінорКонцерт Соль мажор Хорал "Овечки можуть спокійно пастися"Прелюдія і фуга Ре мажорХорал "З глибини душі до тебе взиваю, Господи!"Фантазія і фуга соль мінорТоката і фуга ре мінор"Аве Марія"   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Урочисте бароко
Урочиста музика епохи бароко у виконанні органіста з Києва Богдана Дем’яненка радуватиме нас у ці святкові вихідні.   “У центрі цієї музики - образ людини: її радість, страждання і філософське розмірковування про структуру світу, у якому вона живе”, – каже органіст.Фанфари та юбіляції у Баха, урочисте піднесення у Dic nobis Maria Шайдеманна, величний роздум у Букстегуде. Це справжнє conceto maestroso!   Богдан Дем’яненко – орган (Київ)Й.С. Бах – Прелюдія і фуга ре мажорЙ.С. Бах – Прелюдія і фуг сі мінорД. Букстегуде – Прелюдія, фуга та чакона до мажорГ. Шайдеманн – Інтабуляція мотету Дж. Бассано Dic nobis Maria   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Французька органна музика
  Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне бароко з витонченими та виразними творіннями королівського органіста Кліко і технічна революція XIX століття, коли Кавайє-Коль побудував перший симфонічний орган. Французькі композитори змагалися у масштабності та красі творів, написаних для “короля музичних інструментів”.Олена Мацелюх – органС. Франк ‒ Grand ChoeurЛ. Боельманн ‒ Готична сюїтаК. Сен-Санс ‒ “Акваріум” із “Карнавалу тварин”Ж. Ален ‒ “Літанія”О. Мессіан ‒ “Радість і ясність прославлених тіл”А. Ґільман ‒ Соната №1, 3 частина – ТокатаБ. Котюк ‒ “Tet-a-tet”П. Кушеро ‒ “Симфонічне Скерцо”Ж. Лянґле ‒ “Епілог памяті Дж.Фрескобальді”:“Фантазія”, “Прелюдія в стилі Kyrie”, “Епілог”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Jazz in classics
Вони поєднували традиції класичної та джазової музики: Ґершвін та Боллінґ. Jazz in classiсs - джаз у класичному стилі. Музика вільних людей - це політ думки, який відбувається тут і зараз.Рецепт вашого лайтового вечора -"Songbook" Джорджа Гершвіна та Джазова сюїта для флейти і фортепіано Клода Боллінга.Дмитро Микитин - фортепіаноРоман Ієвський - флейтаТривалість: 1 годинаGeorge Gershwin's Songbook:Clap Yo' HandsDo-Do-DoDo it Again!Fascinating RhythmI Got RhythmI'll Build a Stairway to ParadiseLiza (All the Clouds'll Roll Away)The Man I LoveMy One and OnlyNobody But YouOh, Lady Be GoodSomebody Loves MeStrike Up the BandSwaneeSweet and Low Down'S WonderfulThat Certain FeelingWho Cares? (So Long As You Care for Me)Claude Bolling Suite for Flute and Jazz Piano Trio:- "Baroque and Blue"- "Sentimentale"- "Javanaise"- "Fugace"- "Irlandaise"- "Versatile"- "Véloce"   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Венера у хутрі / Ukrainian Live
У рамках проекту української класичної музики Ukrainian Live Уявіть, що ви вдома, одягаєте навушники та поринаєте з головою в улюблений музику. Органний разом спільно з проектом Ukrainian Live склав такий плейлист, який ви точно захочете мати в своєму гаджеті.Тільки найсучасніша, драйвова та емоційна українська музика без жодних стереотипів. Валентин Сильвестров, Богдана Фроляк, Максим Шалигін, Святослав Луньов, Олег Безбородько… З більшістю композиторів можна сьогодні привітатися за руку. Онови свій плейлист сучасними українськими іменами.Ukrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентС. Луньов – Libera meМ. Шалигін – КолисковаВ. Сильвестров – Кітч-музика №1 (Фортепіано соло)О. Безбородько – LANTERN для струнного квартетуГ. Ляшенко – Контрапункти (арфа соло)Л. Сидоренко – "Етюди старого міста" (Віолончель та електроніка)Б. Фроляк – Orbis Terrarum (2 частина, орган та струнні)Б. Фроляк – "Венера у хутрі" (скрипка та фортепіано)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Пори року Вівальді. Орган"
Чи чули ви “Пори року” Вівальді на органі? “Пори року” є одним з найвідоміших творів Антоніо Вівальді та й всієї епохи бароко. У ньому є вся гама почуттів – від життєрадісної весни до меланхолійної осені, від літньої грози до зимових вечорів біля теплого каміна.За органом – Олена Мацелюх, соло на скрипці – Оксана Гарґай, супроводжуватиме музику “живий” живопис Ольги Куц.Проживіть весь рік за 73 хвилини!Олена Мацелюх – органОксана Гарґай – скрипкаОльга Куц – живописКр. Пардіні – Надзвичайна благодатьЙ.С. Бах – Хорал фа мінорА. Вівальді – Концерт для органа та скрипки фа мажорЙ.С. Бах – Токата і фуга ре мінорА. Вівальді – “Чотири пори року”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Фантастичний Шопен
Музика Фредерика Шопена у незвичному виконанні ‒ фортепіано та арфа. Арфістка Оксана Кулик та піаністка Мартина Хмєль зіграють мазурки, ноктюрни та балади безсметроного романтика.   Оксана Кулик ‒ арфаМартина Хмєль ‒ фортепіаноФ. Шопен ‒ 4 Мазурка оп. 17Мазурка №1 Сі-бемоль мажор „Vivo e risoluto”Мазурка №2 мі мінор „Lento, ma non troppo”Мазурка №3 в ля-бемоль мажор „Lento assai”Мазурка № 4 ля мінор „Lento, ma non troppo”Ф. Шопен ‒ Ноктюрни оп. 27Ноктюрн № 1 до дієз "Larghetto"Ноктюрн № 2 ре-бемоль мажор „Lento sostenuto”Ф. Шопен ‒ Баллада № 3 в ля-бемоль мажор, oп. 47Ф. Шопен ‒ Andante Spianato e Grande Polonaise Brillante oп. 22   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Литовський хор
Мішаний хор “Alumni Vilnenses” був організований у 2011 році випускниками Вільнюського університету ― колишніми учасниками ансамблю пісні та танцю цієї Альма-матер.   Найважливішою ідеєю, що поєднує хор, є любов до музики та співу. Колишні співаки ансамблю Вільнюського університету ― люди дуже різних професій ― зібралися разом і утворили клуб любителів пісні, стали друзями і співають разом майже десять років. На даний час “Alumni Vilnenses” ― це 40 учасників, які мають понад 70 публічних виступів у Литві та за кордоном (Латвія, Фінляндія, Білорусь, Польща та Росія).   Мішаний хор “Alumni Vilnenses” (Вільнюс, Литва)Дириґент і художній керівник м Альгімантас КрюнасХормайстер ― Сімона ВіткаускінеКонцертмейстер ― Юстінас Брюзга   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Німе кіно під живу музику. Вечір ретро
Вечір у стилі ретро в Органному залі! Німе кіно, безсмертний Чарлі Чаплін та музика, яка здатна сказати більше за слова. Найвідоміші пісні з німих фільмів виконає піаніст Дмитро Микитин. А на велетенському проекторі у цей час ітимуть кадри шедеврів Епохи німого кіно.Запрошуємо, пані та панове!Дмитро Микитин – фортепіаноЧарлі Чаплін:“Чарівні очі” (з к/ф “Вогні великого міста”)“Ось і кінець” (з к/ф “Король у Нью-Йорку”)“Вічно” (“Вогні рампи”)“Зірка, що впала” (“Великий диктатор”)Серенада Мендолін (“Король у Нью-Йорку)“Заспівай пісню” (“Золота лихоманка”)“Усмішка” (“Сучасні часи”)Тема Террі (фортепіано соло, “Вогні рампи”)“Ти - пісня” (“Джентельмен Трамп”)Пісня весни (“Король у Нью-Йорку”)“Плакучі верби” (“Король у Нью-Йорку”)Без тебе (“Король у Нью-Йорку”)Це моя пісня (“Графиня з Гонконгу”)   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Музика Баха. Органний концерт
Йоганн Себастьян Бах був надзвичайно скромною людиною. Він запевняв, що для того, аби досягти його рівня музичної майстерності, потрібно просто наполегливо робити свою справу. "Всім, що я можу, знаю і творю, я завдячую лише Господові, тому і життя своє я присвятив возвеличенню його імені своєю музикою", – казав Бах.   Олена Мацелюх – органЙ.С. Бах:Фантазія і фуга a-mollПрелюдія і фуга a-mollХорал “Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ”Прелюдія і фуга D-durКонцерт G-dur в 3-х частинахФантазія і фуга g-mollТоката і фуга d-moll“Аве Марія”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.
Капела ДУМКА
“ДУМКА” – це абревіатура назви Державної української мандрівної капели, створеної на основі хору “Дніпросоюзу” 1919 року. За сто років колектив став легендою хорової музики.   Лауреат національної премії ім. Т. Шевченка, номінант премії Греммі за найкраще хорове виконання. Національна заслужена академічна капела “ДУМКА” презентує всьому світу неповторність українського співу.    На цьому концерті буде місце і глибоким роздумам, і молитовному захвату, і щирій радості.Д. Бортнянський – “Христос Воскрес”А. Ведель – “Ангел вопіяше”Д. Бортнянський – Концерт для хору “Приідіте воспоїм, людіє…”К. Стеценко – “Благослови, душе моя, Господа”М. Леонтович – “У Царстві Твоїм” (соліст – Микола Кушніренко)О. Кошиць – “Іже херувими”К. Стеценко – “Милість спокою”В. Сильвестров – “Отче наш”Є. Станкович – “Достойно є”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Вівальді на органі
Антоніо Вівальді якось сказав: “Там, де потрібна одна скрипка, не використовують дві”. А іноді можна обійтися й одним оргáном. Цьому інструментові-оркестру підвладні будь-які жанри, стилі та епохи. Тож у січні слухаємо відомі твори Антоніо Вівальді в перекладі для органа.Надія Величко – органА. Вівальді:Концерт "L'estro Armonico" n.5Транскрипція для органа соло Концерту “Зима” з циклу “Пори року”Концерт Concerto Per Liuto. Транскрипція для органа концерту RV 93   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Пер Ґінт: Музика Скандинавії
Звучатимуть твори "скандинавських велетнів" у виконанні піаніста Дмитра Микитина. Молодий музикант вже встиг полонити серця львів’ян неординарними та атмосферними проектами ("Музика для релаксу", "Французький карнавал"). Цього разу в Органному залі він гратиме Сюїту №1 “Пер Ґінт” і Сонату для фортепіано Едварда Ґріґа, а також фортепіанну сонату опус 12 Яна Сібеліуса. Обидва композитори є національними героями своїх рідних країн. Вони дістали скарб своєї холодної землі – народну музику – та огранили його у справжні діаманти світової класики.   Дмитро Микитин – фортепіаноЕ. Ґріґ – "Пер Ґінт", Сюїта № 1, op. 46 ("Ранок", "Смерть Озе", "Танець Анітри", "У печері гірського короля").Я. Сібеліус – Соната для фортепіано, oр.12 (І Allegro molto, ІІ Andantino, ІІІ Vivacissimo).   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Органне відеошоу
Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей!   Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кольорів та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і безсмертною класикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.
Популярна органна класика
Пориньте у світ фантастичної класики разом з Органним!У виконанні органістки Надії Величко звучатимуть Токата і фуга ре мінор Йоганна Себастьяна Баха, Героїчна п’єса Сезара Франка. Стіни органного залу здригнуться від потужних “Вестмінстерських дзвонів” Луї В’єрна, відлунням повторять “ку-ку” за “Зозулею” Луї-Клода Дакена, закружляють слідом за “Рондо alla celtica” Ганса-Андре Штамма. По-новому зазвучить “Лібертанго” Астора П’яццоли у перекладенні для органа. Надія Величко – органЛ. В'єрн – Дзвони ВестмінстераЙ.С. Бах – Токата і фуга ре мінорЙ.С. Бах / А. Вівальді – Концерт ре мінор - 3,4 частини Й.С. Бах – Адажіо ля мінор Л.К. Дакен – “Зозуля”, “Ноель”Й.С. Керль – Баталья С. Франк – Героїчна п'єса А. П'яцола – “Лібертанго” Г.А. Штамм – Рондо alla celtica   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Стрибки в часі з тубою
Нумо стрибати! У часі. З тубою! Цей інструмент здається не надто поворотким. Але ви не повірите своїм вухам, коли почуєте гру тубіста Олександра Ющука. Під акомпанемент піаніста Аркадіуша Годжінськєго він виконає оригінальні твори для туби та власні обробки. Стрибатимемо від Бенедетто Марчелло, який жив у 18 столітті до нашого сучасника Кшиштофа Пендерецького. Олександр Ющук – молодий український музикант, який у 10 років почав шлях у музиці з баяна, тубу взяв у руки в 15 років.    Аркадіуш Годжінські – польський піаніст, навчався в Музичній академії ім. С. Монюшко в Гданську та у Вищій школі музики та театру в Росток (Німеччина). Олександр Ющук – тубаАркадіуш Годжінські – фортепіаноБ. Марчелло – Соната Фа мажорР. Шентпалі – Концерт для туби з оркестромАнтрактК. Пендерецкі – Капріччіо для туби солоЕ. Бозза – Арія для кларнету з фортепіано, переклад для туби – О. ЮщукЯ. Кшивіцкі – БаладаЛ. Колодуб – Епічне Концертіно для туби з оркестром   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Органні імпровізації. Сальваторе Пронесті (Італія)
Величний інструмент. Безмежні можливості. Повна свобода! Запрошуємо на концерт органних імпровізацій від відомого італійського музиканта Сальваторе Пронесті (Salvatore Pronesti).Органіст з Італії вже кілька років поспіль із задоволенням відвідує Україну. Він фанатіє від нашого борщу та любить імпровізувати на теми українських пісень. Імпровізація від італійця ㅡ це жива ідея, яка виникає тут і зараз. Її зерном може стати національний гімн країни, чи популярний кінофільм. Сальваторе Пронесті гастролює у Німеччині, Польщі, Канаді, Португалії, Франції, Бразилії, Швейцарії, та ін.   Крім виконання сеньйор Пронесті також відомий органобудівничий. У 1993 році він заснував майстерню в Кремоні, де реставрує та виготовляє органи. Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
ХІV Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва ЖайвірФест
Мета проведення фестивалю-конкурсу «Жайвір скликає друзів» (далі ЖайвірФест) - відродження та популяризація жанру хорової музики, формування громадської думки щодо всебічного сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і молоді до вивчення, розуміння та шанування спадщини хорового мистецтва, зокрема хорової спадщини українських (Микола Колесса, Микола Леонтович, А. Кос-Анатольський, С. Людкевич тощо) та зарубіжних композиторів, хорових диригентів, громадських діячів хорової культури.   Деталі за вказаним посиланням.
Органні хорали
Хорал ㅡ це святковий віншувальний твір, що виконувався хором в унісон. З часом композитори почали створювати віртуозні багатоголосні обробки церковних пісень ㅡ з одного стебла ніби виростає ціле дерево мелодій. Здебільшого твори ці були імпровізованими й записаними вже після виконання.Цей жанр органної музики дуже цікавий, адже під час звучання здається, що орган неначе співає!Надія Величко ㅡ орган.З. Карг Елерт - Нині славимо БогаЙ.С. Бах - 2 хорали на тему “Jesus Christus, unsrer Heiland” BWV 665, 666Й. Келлер - Jesus, meine ZuversichtЙ.Кребс - Jesus, meine ZuversichtЙ.С Бах - 2 хорали на тему “Wer nur lieben Gott last walten”Й. Кребс -Wer nur lieben Gott last waltenЙ. Брамс - 4 хорали op 122Й. Пахельбель - Allein zu dir, Herr Jesu ChristHerr jesu Christ, ich weiss gar wohlФ. Мендельсон - Соната №6 на тему хоралу “Отче наш”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Данте-симфонія. Органне шоу
Органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне на основі картин та поезії Вільяма Блейка (переклад Тараса Демка). Надія Величко та Єва Куликовська виконають двочастинну “Данте-симфонію” Ференца Ліста в транскрипції для органа. У ній вмістилися дантівське Пекло, Чистилище та Рай, а в центрі – історія коханців Франчески та Паоло, приречених на вічні муки.Надія Величко – органЄва Куликовська – органАльберт Врубель – віджейФ.Ліст – Данте-симфонія (транскрипція для органа)1 I. Inferno2 II. Purgatorio III. Magnificat   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Чайковський & Борткевич
Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.Павло Гінтов народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Зокрема записав диск творів Сергія Борткевича, шанованого за кордоном, але майже забутого на батьківщині композитора. “Музика Борткевича заслуговує бути виконуваною на тому ж рівні, що і твори Бетовена, Шопена, Чайковського”, – вважає Гінтов. Власне, на двох травневих концертах у Львівському органному залі піаніст гратиме Перший “Український” концерт Чайковського та Третій концерт Борткевича.Сергій Борткевич народився у Харкові, де почав музичне навчання, закінчив Санкт-Петербурзьку та Ляйпцизьку консерваторії. Повернувся в рідне місто, але після того, як радянська влада конфіскувала все його майно, емігрував до Відня. Борткевич працював як піаніст, композитор, викладач, дириґент, але великого успіху в Європі не знав, бо продовжував традиції української музичної школи. На Батьківщині його твори не звучали аж до 2000 року.У травні Органний зал та Павло Гінтов запрошують відкрити українську класику наново!Павло Гінтов – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентП. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1С. Борткевич – Концерт для фортепіано з оркестром №3Тривалість: близько двох годин, з антрактомКвитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн 
Ретроспектива. Оркестр Академія
Львівський камерний оркестр “Академія” заснований у 1959 році. У здобутку оркестру перемоги на міжнародних конкурсах, участь у фестивалях у Польщі, Німеччині, Білорусі та гастролі у Латвії, Литві, Польщі, Німеччини, Швеції, Франції. ЛКО ― першовиконавець низки камерних творів В. Камінського, О. Козаренка, М. Колесси, О. Криволап, Ю. Ланюка, Б. Фроляк, вся оркестрова камерна творчість художнього керівника оркестру М. Скорика, його транскрипції, джазові обробки та твори для солюючих інструментів з оркестром, світові прем’єри були виконані з “Академією”. Андрій Карпяк ― флейтаЛьвівський камерний оркестр “Академія”Артур Микитка ― керівник-концертмейстерІгор Пилатюк ― диригентМ. Скорик ― МолитваВ.А. Моцарт ― Дивертисмент для струнного квартету сі бемоль мажор KV137Ф.К. Моцарт ― Рондо для флейти і струннихК.В. Глюк ― Чакона з опери “Паріс і Єлена”П. Чайковський ― Серенада для струнних   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже приємний заклад, великий зал, тут проводять масу акустичних виступів тако можна послухати органну музику.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: надзвичайно щасливий, що в Львові є таке місце.
тут сповна можна насолодитися музикою.
Взимку трішки прохолодно. Квитки можна придбати через інтернет.
Цікавий факт: там лавки подвійні, тобто спинку можна відкинути і сісти в інший бік. Чому?!
Бо там крім органу - роблять 'відправи' (не в курсі якої церкви)

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Karkhut: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: почути звучання такого величного інструменту, як орган - це просто щось! Гарний інтер’єр, хороша акустика, чудові виступи
Не сподобалось: взимку не було опалення і сидіти було дуже холодно навіть у верхньому одязі:(
Загальне враження: для культурного відпочинку чудовий варіант

Відповісти:

Marta Karkhut,
Marta Karkhut, 
Переглянути всі відповіді ()
Klochek Nastya: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Обожнюю органну музику! І від відвідин органного залу у мене щоразу залишаються приємні спогади.
1. Орган це такий вже і популярний інструмент,і тому дуже приємно що у нас є цілий "палац" органної музики.
2. Дуже приємно, що зараз саму будівлю реставрують і ремонтують. Що вони працюють над покращинями.
3. Сама зала дуже старовинна, але її ще не реставрували, сподіваюсь це змінять)
4. Звісно, я не могла не описатм сам органн. Оо цей величний інструмент величезний, звук від нього неймовірний, і ні з чим не схожий. Якщо ви ніколи його не чули, то просто зобов'язані хоч раз його почути.
Загальне враження: але варто вказати, що не варто дуже легко вбиратись. Перший раз я одягнула дуже легку сукню, і я дуууже змерзла, а іншого разу одяглась по тепліше, але лишилась у пальто

Відповісти:

Klochek Nastya,
Klochek Nastya, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:органний зал місце де можна віддихнути душею, послухати приємну музику і надзвичайне звучання органу.

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Shvetsova: (Перехожий)
Сподобалось
Якісний репертуар та ефективна промоція заходів. Органний зал тепер приймає як вітчизняних музикантів так і зарок світового масштабу.
А ще, дуже стильні в них тепер афіші.
І працівники, до речі, там привітні :)

Відповісти:

Yuliia Shvetsova,
Yuliia Shvetsova, 
Переглянути всі відповіді ()
Марина Баусова: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Гарний великий зал, в якому не так холодно, як думається)) Замість крісел дерев'яні лави на чотири місця, дуже приємні на дотик. Старовинна архітектура створює власну атмосферу.
Дуже привітний персонал.
Не сподобалось: На той момент був ремонт , від якого нікуди, крім зали, не сховаєшся.
Загальне враження: Всім, хоч раз у житті, потрібно почути як звучить вживу орган, навіть якщо він і не дуже великий)

Відповісти:

Марина Баусова,
Марина Баусова, 
Переглянути всі відповіді ()