Львівський органний зал

Відгуків 4
Львів
Вулиця Степана Бандери, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт13:00 - 19:15Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Проведення концертів органної та камерної музики.

Події

Олександр Ісаков. Орган (Литва)
Олександр Ісаков народився і виріс у Білорусі, вчився у Польщі, а з 1999 року живе у Литві. Він стажувався в Нідерландах, у відомого органного майстра Жака ван Ортмерсена та брав майстер-класи у швейцарського метра Гі Бове, чиї твори часто лунають в Органному.Олександр Ісаков є лауреатом конкурсів органістів у Фінляндії, Сербії, Німеччини. Дає сольні концерти органної музики і бере участь в міжнародних фестивалях країнах Європи.У грудні Олександр Ісаков дасть два незабутні концерти у Львівському органному залі. 13 грудня окрім безсмертних твори Йоганна Себастьяна Баха, Люї В'єрна він виконає також музику композиторів Балтії (Кайельс, Заріньш, Карінді, Ройбке) та твори свого вчителя, видатного органіста Олега Янченка.Олександр Ісаков – орган Й.С. Бах – Токата, адажіо та фуга До Мажор, BWV 564М. Заріньш – Симфонічні варіації на тему B-A-C-HМ. Дюпре – Прелюдія і фуга соль мінор, оp.7 N 3А. Калейс –Via DolorosaА. Карінді – Пасакалія ре мінорЮ. Ройбке – Соната до мінор на 94-й ПсаломО. Янченко – МедитаціяЛ. В'єрн - Фінал Симфонії N 1,op.14Квитки можна придбати— у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00— онлайн на Gastroli.ua //вікові обмеження: ~7+//
Концерт "Орган і флейта"
Орган і флейта – величне і тендітне. Незвичний дует у Львівському органному залі від гостей з Ужгорода: органістки Наталії Лендєл та флейтистки Ганни Гайду. Дві чарівні виконавиці подарують нам вечір витонченої музики від XVII ст. до сучасності.Минуле і сучасне, складне і просте – все стає ближчим, коли у права вступає Музика.Наталія Лендєл – органГанна Гайду – флейтаЙ.К. Керль – Токата Фа мажорЙ.С. Бах – Прелюдія і фуга ля мінорЙ.С. Бах – Скерцо зі сюїти сі мінор (флейта)Й.С. Бах – Ларго з концерту ре мінорО. Мессіан – “Вознесіння” для органаА. Гільман – Молитва і колисковаД. Ласт – Одинокий пастух (флейта)Л. Боельман – Готична сюїта, 4 частинаК.Ф.Е. Бах – Соната ля мінор для флейти з чембало   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Концерт "Навколо світу за 80 хвилин"
Вечір п’ятниці – час для відпочинку після робочого тижня. Це момент для повного розслаблення, коли думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” в Львівському залі органної та камерної музики дозволить вам здійснити свої мрії! Почути музику європейських, американських та азіатських композиторів, від 19 ст. до найсвіжіших шедеврів сучасності - молоді львівські музиканти, піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз раді презентувати вам 80 хвилин репертуару світової класики та поєднати в одному концерті твори композиторів з різних кутків світу..Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Олександра Мороз – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С. Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”
Концерт "Навколо світу за 80 хв. Скрипка та фортепіано"
Микола Гав’юк – відомий львівський скрипаль, випускник Національної музичної академії ім. Лисенка, лауреат численних міжнародних конкурсів, учасник багатьох фестивалів, перша скрипка “Phoenix String Quartet”.Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Микола Гав’юк – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С.Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80 АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”М. Равель – “Циганка”   Квитки моожна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Міхал Шостак. Орган
Початок  15.11 - о 21:00 год 16.11 - о 15:00 год   Міхал концертує у Данії, Великобританії, Франції, НІмеччині, Італії, Сполучених Штатах. Є членом Королівського коледжу органістів у Лондоні, Американської гільдії органістів у Нью-Йорку та Органного історичного товариства (США).Міхал Шостак – орган (Польща)Н. Брунс – Прелюдія та фуга мі мінорД. Букстегуде – Хорал “Komm Heiliger Geist”Д. Букстегуде – Прелюдія, Фуга та Чакона до мажорЙ.С. Бах – “Wachet auf, ruft uns die Stimme”, BWV 140Й.С. Бах – Пасакалія до мінорЙ.С. Бах – Арія на струні СольДж. Робінсон – VoluntaryС. Франк – Хорал ля мінорОрганна симфонія, імпровізація на українські теми: Прелюдія Адажіо Скерцо Кантабілє Фінал   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.
Перша скрипка Чеської філармонії
Концертмейстер Чеської філармонії, скрипаль Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та українсько-американський дириґент Теодор Кухар разом з Ukrainian Festival Orchestra презентуватимуть яскраву та неочікувану програму! Концерт розпочне Одинадцятий дивертисмент Вольфґанґа Амадея Моцарта, написаний для гобоя, валторн та струнних. Легка та невимушена мажорна музика, створена для задоволення, прозвучить у виконанні оркестру та Уляни Макєєвої. У концерті для скрипки Ігоря Стравінського солюватиме Йозеф Шпачек. Цей неокласичний твір написаний “з думками про Баха”, але почути у ньому можна стільки народної живої енергії! Після антракту звучатиме Третя симфонія Антона Брукнера, яка насправді є п’ятою за рахунком, але дві перші композитор виключив зі списку своїх творів. Симфонія, яка отримала назву “друга героїчна”, присвячена “недосяжному, всесвітньо відомому шляхетному майстру поезії та музики” Ріхарду Ваґнеру. Переможними брукнерівськими мотивами ми завершимо цей насичений вечір. Йозеф Шпачек – наймолодший скрипаль-концертмейстр в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука 2015 року визнали "Записом місяця та року”. Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України. Починала навчання у спеціалізованій музичній школі в рідному Харкові. Окрім інструментального, дівчина навчалася ще й на теоретичному відділі. З кінця 10-го класу грала в Харківському молодіжному оркестрі “Слобожанський”. З відзнакою закінчила Університет мистецтв ім. І. Котляревського, а після цього грала в Академічному симфонічному оркестрі Чернігова та оркестрі Одеського оперного театру. На даний момент є головною гобоїсткою Одеського філармонічного оркестру. Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку – понад 100 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений 1994 року. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 CD-дисків. Минулого року вони завершили 44-концертний тур Північною Америкою. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та США.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.
Французька органна музика
Французька органна музика - це щось неймовірне! Пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Неповторний стиль творів придворних органістів Мішеля Коррета та Жана-Франсуа Дандріє, Александр Боелі. А як же оминути увагу майстрів ХІХ століття Ежена Жигу чи Теодора Дюбуа? Ну і завершимо наш ланч у компанії майстра ХХ столітті Олів’є Мессіана, який створив власну музичну мову.Надія Величко – органФ. Куперен – Фуга, ДіалогН. де Гріньї – Dialogue de flutesЛ. Маршан – Basse de TrompetteЖ. Гілєн – DialogueГ. Коретт – Prelude et FugueГ. Коретт – NoelЖ.Ф. Дандріє – NoelА.П.Ф. Боелі – Adoro teГ. Ласко – Noel LorrainЧ. Піро – La BeatitudeТ. Дюбуа – АлілуйаЕ. Жигу – Менует, ТокатаС. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінорО. Мессіан – Явлення предвічної Церкви   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Класика при свічках. Соломія Івахів. Теодор Кухар
Дві великі зірки класичної музики,які живуть з Україною в серці – скрипалька Соломія Івахів та дириґент Теодор Кухар – гратимуть з Ukrainian Festival Orchestra в Органному залі.   У програмі – скрипковий концерт у ре мінорі, який Фелікс Мендельсон написав у 13 років, а також його вишукана Синфонія №9. Другий відділ відкриється граційною та стрімко п’єсою “Хаванез” Каміля Сен-Санса, а гвіздком програми стане останній твір Макса Бруха – Концерт для струнного оркестру, написаний у 1920 році. Цей твір прозвучить в Україні вперше!   Соломія Івахів – скрипка (США)Теодор Кухар – дириґент (США)Ukrainian Festival Orchestra (Львів)Ф. Мендельссон – Синфонія № 9Ф. Мендельссон – Концерт для скрипки з оркестром ре мінорС. Сен-Санс – ХаванезМ. Брух – Концерт для струнного оркестру (1920)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт "Навколо світу за 80 хвилин"
Після важкого робочого тижня вечір неділі - це момент для повного розслаблення, коли думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” в Львівському залі органної та камерної музики дозволить вам здійснити свої мрії! Почути музику європейських, американських та азіатських композиторів, від 19 ст. до найсвіжіших шедеврів сучасності - молоді львівські музиканти, піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз раді презентувати вам 80 хвилин репертуару світової класики та поєднати в одному концерті твори композиторів з різних кутків світу..Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Олександра Мороз – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С. Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”Квитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн на Gastroli.ua 
Сольний органний концерт Олени Мацелюх
Органістка Олена Мацелюх запрошує вас на ланч в Органний зал. На музичний обід також "запрошені": Йоганн Себастьян Бах, Леон Боельман, Ференц Ліст, Жан Ален, Богдан Котюк, П'єр Кошро та Крістофер Пардіні. Тепла компанія, чудова музика, неймовірна атмосфера Органного залу – що ще потрібно для того, аби вдало провести вихідний? Олена Мацелюх – орган К. Пардіні – "Неймовірна Благодать" Й.С. Бах – Фантазія і фуга а-moll Л. Боельман – "Готична сюїта" Ф. Ліст – "Аве Марія" Ж. Ален – "Літанія" Б. Котюк – "Благословен" А. Гільман – Соната №1: 2 ч. – Пастораль, 3 ч. – Фінал Ф. Ліст – Прелюдія і фуга на тему "B-A-C-H" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо"Квитки можна придбати у касах органного залу, або за вказаним посиланням.
BEDZVIN
BEZVIN (Володимир Бедзвін) - віолончель, вокалВолодимир народився в родині класичних музикантів та почав вивчати музику з п'яти років. Згодом він вступив у музичну школу по класу віолончелі в Луганську й також потім в Харкові. Після успішного завершення, продовжив навчання у Львівській консерваторії. Зі зростанням інтересу до сучасної музики, почав виконувати фольк, джаз та indie.Володимир представив свій сольний проект BEDZVIN у 2012 році з дебютним синглом "Dance inside". Проект являє собою комбінацію вокалу, звуковими ефектами та оздоблену багатим віолончельним звуком.   BEDZVIN - це унікальне та захоплююче поєднання класичної, неофолк та інді-музики.   Квитки можна придбати у касі Органного залу.
Органне відеошоу
Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кольорів та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і безсмертною класикою у виконанні органістки Надії Величко.Поспішайте придбати квитки!Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоартУ програмі ефектні та вражаючі твори із безсмертної класики. Придбати квитки можна за нижчевказаними посиланнями.
VIP Duo. Кіномузика
У передноворічний час дует альта і фортепіано підготував для вас вибрані мелодії з відомих кінокартин. Сергій Гаврилюк та Дмитро Микитин, які обидва є виконавцями і композиторами, презентують “зоряну” музику Джона Вільямса, живописні картини Середзем’я, “намальовані” Говардом Шором, вишукану скрипкову музику Джона Корильяно та енергійні моменти з музики “Гри Престолів” Раміна Джаварді. Музичні цікавинки зі світу кіно чекатиму на вас!У програмі музика до фільмів: "Список Шиндлера", "Гаррі Поттер", "Зоряні Війни", "Червона скрипка", "Володар Перснів", "Гра Престолів", "Sherlock BBC”.Дмитро Микитин – фортепіаноСергій Гаврилюк – альт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
“Пори року” Вівальді. Орган
Чи чули ви “Пори року” Вівальді на органі? Скоро у вас буде така можливість. “Пори року” є одним з найвідоміших творів Антоніо Вівальді та й всієї епохи бароко. У ньому є вся гама почуттів – від життєрадісної весни до меланхолійної осені, від літньої грози до зимових вечорів біля теплого каміна.За органом – Олена Мацелюх, соло на скрипці – Анжела Приходько, супроводжуватиме музику “живий” живопис Ольги Куц.Проживіть весь рік за 73 хвилини!Олена Мацелюх – органАнжела Приходько – скрипкаОльга Куц – живописКр. Пардіні – Надзвичайна благодатьЙ.С. Бах – Хорал фа мінорА. Вівальді – Концерт для органа та скрипки фа мажорЙ.С. Бах – Токата і фуга ре мінорА. Вівальді – “Чотири пори року”Квитки можна придбати:- у касі Органного залу (Щодня 13.00-19.00)- онлайн Gastroli.ua 
Cello Duo
Її звук найбільше з усіх струнних подібний до людського голосу. Коли потрібно передати ліризм чи трагічність у музиці, віолончелі немає рівних. Але характеру і напору їй також не занімати. Коли ж на сцені зустрічаються дві віолончелі, будьте певні: на вас чекає свято звуку!Таке свято подарує гостям Органного віолончельний дует Ярослава Мигаля і Ольги Бойчук.Ярослав Мигаль – легендарний львівський віолончеліст, засновник камерно-симфонічного оркестру “Leopolis” та однойменного тріо. Активно концертує як соліст та учасник камерних ансамблів. Ярослав Мигаль також докладає чимало зусиль, щоб твори українських композиторів відкривали для себе слухачі по всьому світу. Зокрема, запис опери Бортнянського “Алкід”, здійснений його ансамблем, був відзначений у США та Європі.Молода віолончелістка Ольга Бойчук здобула Гран-прі Фестивалю “Фарботони” (Канів) та стала лауреаткою І премії Всеукраїнського конкурсу альтистів і віолончелістів (Львів).Ольга Бойчук – віолончельЯрослав Мигаль – віолончельВ програмі твори Й.С. Баха, Г. Генделя, Л. Боккеріні, Г. Форе, В. Барвінського, К. Дебюссі, С. Рахманінова, В. Моцарта, Б. Бріттена, В. Сільвестрова.
Мультфільми під живу музику
Неділя – день сімейний. День, який ідеально підходить для прогулянки парком, поїздки за місто, походу в театр, музей, або… перегляду мультфільмів у Львівському органному залі! Неординарну та цікаву подію пропонує дует молодих львівських піаністів Дмитра Микитина та Андрія Макаревича – показ мультфільмів “Фантазія” на проекторі у супроводі живої музики!Андрій Макаревич – фортепіаноДмитро Микитин – фортепіаноП. Чайковський – "Лускунчик" (6 номерів)П. Дюка – "Учень чарівника"М. Мусоргський -–"Ніч на Лисій горі”Ф. Шуберт – “Аве Марія”Л. Бетовен – Симфонія №5К. Сен-Санс – "Карнавал тварин"Л. Понк’єллі – "Танець годин" з опери "Джоконда"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлйн за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Гендель. Ораторія "Месія"
Цього року перед Різдвом у Львівському органному залі величну ораторію виконає Заслужена академічна капела України "Трембіта" під диригуванням Миколи Кулика.Хорова капела "Трембіта" – один із найстаріших хорових колективів України, створений у 1939 році на основі легендарного "Львівського Бояна", історія якого бере свій відлік від 1891 року. Капела "Трембіта" носить статус заслуженої та була удостоєна Шевченківської премії.Ґ.-Ф. Гендель – Ораторія "Месія"Хор та оркестр Заслуженої академічної капели України "Трембіта"Солісти: Вікторія Ященко – сопраноМарта Якобчук – меццо Олег Лановий – тенорЗаслужений артист України Ігор Коцаба – басКонцертмейстер оркестру – Марта БураДиригент – Заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик
Концерт "Колядова церемонія"
Від краси цієї музики перехоплює дихання! Коли звучить Hallelujah з "Ceremony of Carols" Бенджаміна Бріттена, здається, що ангели спустилися на землю і вітають нас з Різдвом.Зачерпніть святкового настрою та зціліть душу цілковитою гармонією на концерті 23 грудня в Органному залі. Святкову музику Вівальді, Мендельсона та Бріттена виконуватиме Струнний оркестр Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського під керівництвом Романа Багрія. Солісти – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Божена Гамар (сопілка) та арфістка Оксана Кулик.Струнний оркестр Дрогобицького музичного коледжу ім. В. БарвінськогоКерівник та диригент – Роман БагрійСолістки:Божена Гамар – сопілкаОксана Кулик – арфаА. Вівальді – Концерт до мажорА. Вівальді – Концерт для гобоя з оркестром ля мінорФ. Мендельсон – Симфонія №1 для струнного оркестру до мажорАнтрактБ. Бріттен – "Ceremony of Carols" для мішаного хору та арфи   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Органний різдвяний концерт
Різдво вже на порозі! У повітрі пахне мандаринками, на вулицях миготять святкові гірлянди, вдома чекають гарячий чай та вбрана ялинка. І ви, напевно, знову у приємних святкових клопотах увімкнете якусь різдвяну кінокласику.А як щодо МУЗИЧНОЇ класики? Та ще й на органі! Запрошуємо на різдвяний органний речиталь Надії Величко 25 грудня!Надія Величко – органВ програмі твори Й.С.Баха, Д.Букстегуде, А.Гільмана. Ф.Нововєйського та інших.   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Концерт "Картинки з виставки"
Замість фарб – звуки, а замість пензля – ноти. Легендарний цикл Модеста Мусоргського “Картинки з виставки” був створений у пам’ять про друга, художника та архітектора Віктора Гартмана. Десять невеличких творів, кожен з яких присвячений роботі художника, зібрані разом створюють відчуття прогулянки виставковим залом. Сюїта не була опублікована за життя композитора, а після смерті переписувалася і переоркестровувалася кілька разів. Але скількох музикантів вона надихнула! Точність образів, театральність та сміливий підхід захоплюють нас і сьогодні.Органну версію “Картинок з виставки” 27 грудня виконає Євгенія Бельмас.Євгенія з шести років хотіла грати на органі. Щоб втілити мрію дитинства, спершу почала навчатися гри на фортепіано у музичній школі. Закінчила Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди по класу фортепіано і наразі навчається у Київській музичній академії. Попри юний вік, органістка багато концертує по Україні та вже стала улюбленицею глядачів Львівського органного залу.Євгенія Бельмас – орган (Київ)К. Вільямс – "Сутінки"Д. Шостакович – Прелюдія та фуга фа мажорМ. Дюпре – Прелюдія та фуга соль мiнорК. Вільямс – "Венера"М. Мусоргський – “Картинки з виставки”Promenade№ 1. Gnomus№ 2. Il vecchio castello№ 3. Tuileries. Dispute d'enfants après jeux№ 4. Bydło№ 5. Балет невилуплених пташенят№ 6. «Samuel» Goldenberg und «Schmuÿle»№ 7. Limoges. Le marché. (La grande nouvelle)№ 8. Catacombae. Sepulcrum romanum.№ 9. Хатинка на курячих ніжках (Баба-Яга)№ 10. Богатирські ворота (В стольному місті Києві)Тривалість: понад годину
Carmina Burana. Kings & Beggars
Колесо Фортуни не знає милосердя. Ніхто не зна, виграє він, чи програє. Усі рівні перед Долею. Той, хто зараз на вершині, завтра впаде вниз, той, хто порсається в бруді, завтра дістане до зірок.Колесо Фортуни вже багато століть міцно асоціюється з середньовічним трактатом “Карміна Бурана” також відомим як “Codex Buranus”. Цей ілюстрований рукопис XIII століття з віршами - найбільша відома колекція поезії вагантів.Ансамбль ранньої музики "Kings & Beggars" з гордістю представляє програму “Колесо Фортуни” на основі текстів Carmina Burana.   Ансамбль Kings & Beggars багато концертує, виступає на фестивалях середньовічної культури Україні та країнах Європи. Колектив співпрацює з іншими музикантами, колективами історичного танцю, реконструкторськими клубами, постійний гость концертів, турнірів та балів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Українські та польські колядки
Нова радість стала, яка не бувала! В Органному концерт колядок! Але цього разу замість вокалістів їх виконають учасники духового оркестру “Веселі музиканти” (с. Звенигород, Львівська обл.). Окрім улюбених українських колядок, пролунають традиційні польські kolędy, а також легендарна “Jingle bells”.Духовий оркестр “Веселі музиканти”Українські колядки:“Бог предвічний”“Нова радість стала””Небо і земля”“Вселеная, веселися”“Стань Давиде”“Во Вифлиємі”“На небі зірка”Польські колядки:“Що то за предиво”“Серед нічної тишини” “Люляй же, люляй”“Спас нам народився”Американська колядка:“Jingle bells”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Christmas songs
Ніщо не створює атмосферу свята краще за музику! А Різдво й Новий рік просто неможливо уявити без улюблених мелодій і пісень! 30 грудня приходьте у Львівський органний зал співати “Щедрий вечір”, Carol of the Bells та “Аббівський” Happy New Year разом із вокалістами Collegium Musicum Ensemble.Collegium Musicum Ensemble був створений на базі однойменної музичної аґенції у вересні 2017. В репертуарі ансамблю є твори різних епох: від Ренесансу до сьогодення. Родзинкою колективу є кожен його учасник, а ще – готовність подарувати слухачам яскраву та неповторну програму.Collegium Musicum EnsembleВіктор Пилипишин – дириґентА. Гайденко – Щедрий вечірТ. Власенко – КолядкаЮ. Антків – КолядкаБ. Ірвінг – White ChristmasА. Еденроз – WordsА. Еденроз – Gee! Mine or Mozarts?А. Еденроз – Chili con carneThe Beatles – BecauseС. Бамікл – SiahambaAn Irish Blessing (Традиційна ірландська пісня)К. Волс – Have Yourself A Merry Little ChristmasABBA – Happy New YearPentatonix – Carol of the BellsКвитки в #оргзал можна придбати:- у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)- онлайн за нижчевказаним посиланням
Новорічний ланч. Органні токати
“Токата” у перекладі з латини означає “доторкнутися”. Кожен дотик органіста до клавіш народжує музику, здатну глибоко торкатися людських душ. Легкість, швидкість, імпровізація, спритність пальців, чергування мелодій у лівій та правій руці, мовби перегукування двох птахів – характерні риси цього жанру.   Запрошуємо почути всю історію токати в концерті Олени Мацелюх!Олена Мацелюх – органК. Пардіні – “Неймовірна благодать”Я. Подбєльський – “Тоccata Preambulum”У. Бьорд – Токата “Дзвони”О. Мессіан – Токата “Бог серед нас”Ф. Ліст – “Молитва”А. Майї – Токата “Різдвяний передзвін”Б. Котюк – “Тет-а-тет”Л. Боельманн – Токата з “Готичної сюїти”Гр. Маккіа – Токата “Дзвони Вифлеєму”Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Новий рік в Органному
Кидайте кришити Олів’є та приходьте проводжати старий рік в Органний! Ще кілька годин – і пролунає дзвін келихів з шампанським, привітання з Новим роком і гуркіт святкових феєрверків. А перед цим зарядіться святковим настроєм, почувши найкрасивіші мелодії для органа у виконанні Надії Величко та Олени Мацелюх.Свято наближається!Надія Величко – органГ. Ф. Гендель – “Joy to the world”Й. С. Бах – Хорал "Ісус – надія людства"П. Чайковський – Три п'єси з балету “Лускунчик”: Танець пастушків Арабський танець Танець феї ДражеП. Чайковський – Вальс з балету "Спляча красуня"П. Йон – Прелюдія-пасторальЙ. Штраус – Марш РадецькогоЙ.С. Бах - А. Гільман – Сінфонія до кантати #29Олена Мацелюх – органК. Пардіні – Неймовірна благодать (християнський гімн)А. Гільман – Колискова на тему колядки "Свята Ніч"А.Майї – Різдвяні дзвониС.Франк – Великий хор з Різдвяної месиГр. Маккіа – Варіації на тему колядки "Що це за дитя?"   Придбати квитки можна в касі Органного залу та за нижчевказаним посиланням.
Вівальді, П’яццола - Пори року
Далібор Карвай – скрипка (Словаччина)Ukrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентА. Вівальді – Чотири пори рокуА. П’яццола – Пори року в Буенос-Айресі   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Вечір “Фантазій” Павла Гінтова
Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані. На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію. Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність. Тільки два концерти у Львові – не пропустіть! Гратиме і розповідатиме про музику  Павло Гінтов – фортепіано (США) Й.С. Бах – Фантазія ля мінор, BWV 922 К.Ф.Е. Бах – Фантазія До мажор В.А. Моцарт – Фантазія фа мінор, К 908 (транскрипція П. Гінтова) Л.В. Бетовен – Фантазія. op. 77 Й. Гайдн – Фантазія До мажор антракт Дж. Корільяно – Фантазія на остінато Ф. Якименко – Соната-Фантазія Ф. Шопен – Фантазія фа мінор, op. 49 Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Вечір “Фантазій” Павла Гінтова. День ІІ
Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України.Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику.Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію.Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність.Тільки два концерти у Львові – не пропустіть!
Опера "Людський голос"
Забронюйте вечір для цього концерту: до Львова їде одна з найкращих співачок світу – Ольга Харченко! І це не просто слова, адже Ольга стала фіналісткою конкурсу BBC "Співак світу" 2012 року. Талановита одеситка прийшла до оперного співу не одразу. Спочатку були скрипка, кулінарія та англійська мова! У 2000-му Ольга вступила до Одеської музичної академії, а вже за два роки емігрувала до Швейцарії, де продовжила своє навчання у Цюріхському університеті мистецтв. Наразі навчається у Музичній капелі королеви Єлизавети в Бельгії. Ольга переймала майстерність у багатьох відомих оперних співачок, зокрема і в Монсеррат Кабальє. Отримала кілька престижних нагород, серед яких – Другий приз міжнародного конкурсу в Монреалі (2012). Українка пише музику і любить співати поп та джаз.В Органному залі і вперше у Львові Ольга Харченко виконає "Людський голос" Франсіса Пуленка! Це опера однієї актриси – остання телефонна розмова дівчини зі своїм коханим, який одружується з іншою. Пронизливий монолог у виконанні емоційного сопрано Ольги Харченко супроводжуватиме Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом одного з найталановитіших дириґентів свого покоління – Сергія Сімакова. Сергій теж має право на свій титул, адже 2015 року переміг у міжнародному конкурсі дириґентів Jeunesses Musicales у Бухаресті. Сімаков – випускник Казанської консерваторії, який керував оркестрами в Німеччині, Швейцарії, Нідерландах, Румунії, Ісландії. Останні роки мешкає у Цюріху, де заснував Giraud Ensemble Zürich. А 23 березня він стане за дириґентський пульт у Львівському органному залі, щоб виконати з Ukrainian Festival Orchestra симфонію "Юпітер" Вольфганга Амадея Моцарта. Монументальна і складна симфонія №41 із фантастичним фіналом недаремно отримала назву “Юпітер”, адже таку музику присвячують лише богам. Приходьте на концерт світових зірок класичної сцени! Ольга Харченко – сопрано (Швейцарія) Сергій Сімаков (Німеччина) – дириґент Ukrainian Festival Orchestra В.-А. Моцарт – Симфонія №41, "Юпітер" Ф. Пуленк – "Людський голос" ("La Voix humaine")Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Опера "Людський голос" Пуленка
Прем’єра у Львові! Сопрано Ольга Харченко (Швейцарія) виконає оперу Франсіса Пуленка “Людський голос” разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом відомого дириґента Сергія Сімакова (Німеччина).    Ольга Харченко – сопрано (Швейцарія)Сергій Сімаков (Німеччина) – дириґентUkrainian Festival OrchestraВ.-А. Моцарт – Симфонія №41, "Юпітер"Ф. Пуленк – "Людський голос" ("La Voix humaine")  
Чайковський & Борткевич
Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.Павло Гінтов народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Зокрема записав диск творів Сергія Борткевича, шанованого за кордоном, але майже забутого на батьківщині композитора. “Музика Борткевича заслуговує бути виконуваною на тому ж рівні, що і твори Бетовена, Шопена, Чайковського”, – вважає Гінтов. Власне, на двох травневих концертах у Львівському органному залі піаніст гратиме Перший “Український” концерт Чайковського та Третій концерт Борткевича.Сергій Борткевич народився у Харкові, де почав музичне навчання, закінчив Санкт-Петербурзьку та Ляйпцизьку консерваторії. Повернувся в рідне місто, але після того, як радянська влада конфіскувала все його майно, емігрував до Відня. Борткевич працював як піаніст, композитор, викладач, дириґент, але великого успіху в Європі не знав, бо продовжував традиції української музичної школи. На Батьківщині його твори не звучали аж до 2000 року.У травні Органний зал та Павло Гінтов запрошують відкрити українську класику наново!Павло Гінтов – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентП. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1С. Борткевич – Концерт для фортепіано з оркестром №3Тривалість: близько двох годин, з антрактомКвитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже приємний заклад, великий зал, тут проводять масу акустичних виступів тако можна послухати органну музику.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:органний зал місце де можна віддихнути душею, послухати приємну музику і надзвичайне звучання органу. 

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Shvetsova: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Якісний репертуар та ефективна промоція заходів. Органний зал тепер приймає як вітчизняних музикантів так і зарок світового масштабу.
А ще, дуже стильні в них тепер афіші.
І працівники, до речі, там привітні :)

Відповісти:

Yuliia Shvetsova,
Yuliia Shvetsova, 
Переглянути всі відповіді ()
Марина Баусова: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Гарний великий зал, в якому не так холодно, як думається)) Замість крісел дерев'яні лави на чотири місця, дуже приємні на дотик. Старовинна архітектура створює власну атмосферу.
Дуже привітний персонал.
Не сподобалось: На той момент був ремонт , від якого нікуди, крім зали, не сховаєшся.
Загальне враження: Всім, хоч раз у житті, потрібно почути як звучить вживу орган, навіть якщо він і не дуже великий)

Відповісти:

Марина Баусова,
Марина Баусова, 
Переглянути всі відповіді ()