Львівський органний зал

Відгуків 4
Львів
Вулиця Степана Бандери, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт13:00 - 19:15Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Проведення концертів органної та камерної музики.

Події

Концерт "Схід/Захід"
Органний зал приймає гостей з далекого Китаю. У першому відділі концерту вокаліст Вей Цзюнь (Wei Jun) у супроводі піаніста зі Львова Дмитра Микитина виконає традиційні китайські пісні та твори раніше нечуваних у нас композиторів. У другому відділі Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом диригента Вей Джона (Wei Zhong) зіграють легендарний цикл Антоніо Вівальді “Пори року”.Вей Цзюнь – вокал (Китай)Дмитро Микитин – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraВей Джон – дириґент (Китай)Сяо Юмей, Йі Вейцхай - "Запитай"Ся Чжицю, Дай Тіандао - “Пісня туги за домом”Вей Вейцзян - "Сумуючи за рідним домом"Ши Ванчунь, Лі Сянь - "Мрія"Ши Джуанган, Рен Жипінг - "Пристрасна земля"Лю Конг, Ду Чжикс - "Сумуючи за рідним домом"Гу Цзяньфен, Сяогуань - "Це я"Жуліан Товн, Шиджінь - "Повернення зоряного світла"Народна пісня, аранжування Ксі Джончень - "В очікуванні світанку"Нова територія народної мелодії, Ксі Тонг - "Qu Mandi" Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Романтичне тріо
Скрипка, віолончель та фортепіано. Це тріо здатне полонити будь-чиє серце. А коли в його складі відомі львівські музиканти, то у вас просто немає шансів!   Лауреат міжнародних премій, перший концертмейстер австрійсько-українського оркестру K&K Symphoniker, скрипаль та диригент Ігор Муравйов, лауреатка всеукраїнських конкурсів, віолончелістка Оксана Литвиненко та дипломант конкурсу ім. Рахманінова піаніст Максим Сасько гратимуть віртуозну програму в Органному залі.   Ігор Муравйов – скрипкаОксана Литвиненко – віолончельМаксим Сасько – фортепіаноЛ.В. Бетовен – Соната для скрипки №7 Allegro con brio (in C minor) Adagio cantabile (in A-flat major) Scherzo: Allegro (in C major) Finale: Allegro; Presto (in C minor)Л.В. Бетовен – Соната для віолончелі №2Adagio sostenuto e espressivo – Allegro molto più tosto presto (ends in major).Rondo. Allegro (in G major)П. Чайковський – Фортепіанне тріо (“Пам’яті великого художника”)   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Бетовен Багателі
Мабуть, усі ми чули сонати та симфонії Бетовена. Але "творчою лабораторією" та водночас місцем для духовного усамітнення для генія класицизму були маленькі п'єси - багателі. Всього композитор написав близько 30 багателей, які розкривають його внутрішній світ переживань та почуттів. Запрошуємо в Органний зал почути повне зібрання багателей Бетовена у виконанні Дмитра Микитина.Дмитро Микитин – фортепіано   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Sax & Piano
Танго П'яццолли, французький шарм Пуленка і "бахівські" фуги. Дивовижну палітру музики подарують слухачам саксофоніст Артем Голоднюк та піаністка Юлія Компанієць.   У цьому концерті знайдуть щось для себе любителі класики і джазу, необароко і постмодерну. А вишенькою на торті стане прем'єрне виконання Сюїти з балету "Ромео і Джульєтта" Прокоф'єва на сакосфоні та фортепіано.   U-ART sax&piano DUO:Артем Голоднюк – саксофонЮлія Компанієць – фортепіаноА. Шнітке – Сюїта в старовинному стилі (перекл. для саксофону)С. Прокоф’єв – Сюїта з балету "Ромео та Джульєтта" (транскрипція Lidia Baich/Matthias Fletsberger) – прем’єра в УкраїніАнтрактГ. Форе – СициліанаВ. ван Клаверен – Соната в манері Пуленка Ж-Д. Міша – Back to BACHБ. Кокрофт – "Ку-ку"А. Пьяцолла – OblivionА. Пьяцолла – Fuga y misterio   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Голос Ангела
Його ім’я Ангел. Ангел Георгієв – рідкісний драматичний тенор, зірка талант-шоу та двократний чемпіон України з тайського боксу.Хлопець з Полтавщини, який навчаючись на юриста зрозумів, що мусить співати, не знаючи нот вступив у музичне училище, а потім підкорив своїм голосом суддів “Х-фактора” та комісію Музичної академії. В Органному Ангел Георгієв співатиме арії з відомих опер та інші перлини світової класики у супроводі органа та фортепіано.Ангел Георгієв – тенорВлад Солодовников – фортепіано, органА. Страделла – Pieta signoreГ.Ф. Гендель – Арія Самсона з опери “Самсон і Даліла”Ф. Шуберт – “Аве Марія”Р. Джадзотто – Адажіо АльбіноніДж. Пуччіні – Перша арія Каварадоссі з опери “Тоска”П. Соросабаль – Романс Леандро з сарсуели “Господиня портової таверни”Е. ді Капуа – “O sole mio”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями
I’ll Be Bach
Він повертається. І повертатиметься знов і знову. Бо це Бах.Йоганн Себастьян Бах написав понад тисячу творів. Його наслідували як 200 років тому, так і сьогодні - музичні цитати з Баха нерідко можна почути у сучасних рок-груп чи поп-виконавців.Але всю красу музики Баха може передати лише орган. Надія Величко ‒ органЙ.С. Бах / А. Вівальді ‒ Концерт До мажор у 3 частинахФантазія і фуга до мінор, BWV 537Фантазія Соль мажорАдажіо з циклу “Токата, адажіо і фуга До мажор”Хоральна партита “Sei gegrüßet, Jesu gütig”Токата і фуга ре мінор   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Музика з книг. Фортепіанна презентація роману "До музики"
Що поєднує Шопена, Бетховена, Брамса, Ґріґа та Дебюссі, крім того що вони геніальні композитори? Їхні музичні композиції фігурують на сторінках творів відомого норвезького письменника, композитора і піаніста Кетіля Бйорнстада. Музика з книг – неочікуваний формат представлення прози, який допоможе розкрити глядачам особливу атмосферу роману «До музики».   Роман «До музики» занурює читача у складний і емоційний світ молодих піаністів, які товаришують, конкурують, знемагають під постійним тиском батьків, учителів, критиків і власних амбіцій. Понад усе вони люблять музику, яка стала для них життям, мірилом успіху, спортом, єдиним сенсом.   Деталі за вказаним посиланням.
Органне відеошоу. Музика до фільмів
Орган і відео – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і кіномузикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.    
Філіп Ґласс. Возвишене і земне
Композитор-мінімаліст, натхненний індійською музикою, автор саундтреків до оскароносних фільмів – усе це про Філіпа Ґласса, одну з найпомітніших постатей кінця ХХ століття. Солістка Органного залу Олена Мацелюх зіграє твори великого експериментатора, а компанію “складуть” його сучасники Олів’є Мессіан та Ганс-Андре Штамм.Олена Мацелюх – органФ. Ґласс – Етюд N1 з Першої збіркиФ. Ґласс – Перша п’єса з GlassworksФ. Ґласс – “Вальс сучасного кохання”О. Мессіан – “Небесна трапеза”Ф. Ґласс – Соната-трилогія (Танец з Ахнатена, сцена III)Г-А. Штамм – МандалаФ. Ґласс – МетаморфозиО. Мессіан – “Ісус приймає муки”, “Бог серед нас” з циклу “Різдво”Ф. Ґласс – Божевільний порив   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.
Концерт "Пори року Вівальді та Бах"
На відкритті Leopolis Baroque Festival в Органному залі гратимуть концертмейстер чеської філармонії та українсько-американський дириґент.   Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими. Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар – дириґент Йозеф Шпачек – скрипка Уляна Макєєва – гобой К.Ф.Е. Бах – Симфонія №2, Сі бемоль мажор, Wq 182 Й.С. Бах – Концерт для скрипки, гобоя та оркестру, до мінор, BWV 1060 А. Вівальді – "Пори року"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.
Концерт "Жінки-композиторки"
Більшість відомих композиторів були чоловіками. На жаль, так склалося історично. Та чи означає це, що жінки не писали музики? Авжеж, ні! У Львівському органному залі піаніст Дмитро Микитин виконає шедеври двох французьких геніїв романтизму ‒ Лілі Буланже та Сесіль Шамінад.   Лілі Буланже вивчила ноти раніше, ніж літери, була першою лауреаткою Великої Римської премії (найбільшої музичної нагороди Франції). Авторка інструментальних, вокальних і хорових творів померла у 25 років від туберкульозу.Сесіль Шамінад ‒ французька композиторка та піаністка, яка підкорила Англію та Америку. Вчилася музиці проти волі батька, але зуміла пробитися у “чоловічий світ”, стала найпопулярнішою піаністкою та органісткою свого часу і символом фемінізму.Дмитро Микитин ‒ фортепіано.   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Концерт "Картинки з виставки"
Замість фарб – звуки, а замість пензля – ноти. Легендарний цикл Модеста Мусоргського “Картинки з виставки” був створений у пам’ять про друга, художника та архітектора Віктора Гартмана. Десять невеличких творів, кожен з яких присвячений роботі художника, зібрані разом створюють відчуття прогулянки виставковим залом. Сюїта не була опублікована за життя композитора, а після смерті переписувалася і переоркестровувалася кілька разів. Євгенія Бельмас – орган (Київ)К. Вільямс – "Сутінки"Д. Шостакович – Прелюдія та фуга фа мажорМ. Дюпре – Прелюдія та фуга соль мiнорК. Вільямс – "Венера"М. Мусоргський – “Картинки з виставки”Promenade№ 1. Gnomus№ 2. Il vecchio castello№ 3. Tuileries. Dispute d'enfants après jeux№ 4. Bydło№ 5. Балет невилуплених пташенят№ 6. «Samuel» Goldenberg und «Schmuÿle»№ 7. Limoges. Le marché. (La grande nouvelle)№ 8. Catacombae. Sepulcrum romanum.№ 9. Хатинка на курячих ніжках (Баба-Яга)№ 10. Богатирські ворота. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Данте-симфонія. Органно-світлове шоу
Органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне на основі картин та поезії Вільяма Блейка (переклад Тараса Демка). Надія Величко та Єва Куликовська виконають двочасну “Данте-симфонію” Ференца Ліста в транскрипції для органа. У ній вмістилися дантівське Пекло, Чистилище та Рай, а центрі – історія коханців Франчески та Паоло, приречених на вічні муки.Надія Величко – органЄва Куликовська – органАльберт Врубель – віджейФ.Ліст – Данте-симфонія (транскрипція для органа)1 I. Inferno2 II. Purgatorio III. Magnificat   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Музика Естонії. Улла Кріґул, орган
Органістка з Естонії Улла Крігул – одна з найвидатніших у своєму поколінні.Вона приділяє багато уваги сучасним творам: “Мені подобається грати нову естонську музику, вільну від так званих правил. У ній є простір для пошуку й експериментів і відсутнє сліпе копіювання”. Улла першою виконала кілька творів молодшого покоління естонських композиторів та привезе цю музику до Львова.   Виконавиця вчилася грі на фортепіано та органі в Естонії та Австрії. Виступала в усіх основних естонських церквах, брала участь у міжнародних органних фестивалях, змаганнях, а також давала концерти в Фінляндії, Австрії та Швеції.Улла Крігул – орган   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Концерт "Сутінки Богів"
Музичний світ Ваґнера, створений у тетралогії “Перстень Нібелунга”, за масштабністю, розмахом та силою почуттів навряд чи можна порівняти ще з чимось. Найдовша та найтрагічніша опера з циклу - “Сутінки богів”. Норни, донки Рейну, вогняна Вальгалла та грандіозні пристрасті. Велична музика на величному інструменті.Вибрані фрагменти з опери “Сутінки богів” у версії для органа виконає Надія Величко.Надія Величко – органР. Ваґнер – “Сутінки богів” (вибрані фрагменти)   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Орган та електроніка
Виконавиця з Естонії Улла Крігул презентує свій новий проект у Львівському органному залі – орган та електроніка. Улла приділяє багато уваги сучасним творам: “Мені подобається грати нову естонську музику, вільну від так званих правил. У ній є простір для пошуку й експериментів і відсутнє сліпе копіювання”. Всі твори з програми були написані протягом двох останніх років. Перше виконання за кордоном. Будь першим – відкривай нове з Органним.Улла Крігул – органЮло Крігул – електронікаСандер Молдер – Reset, 2017Маллє Малтіс – Waterstairs, 2017Марія Фауст – Stroma, 2018Сандер Молдер – Новий твір (без назви), 2018Рауль Оямаа – Новий твір (без назви), 2018   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Шопен / Фільд. Ноктюрни
Шопен/Фільд. Ноктюрни для фортепіано   У Львівському органному залі прозвучать шедеври світової класики – вибрані ноктюрни Джона Фільда, який був засновником жанру, та Фредерика Шопена – неперевершого лірика, музика якого торкається найпотаємніших струн у душах кожного з нас.Дмитро Микитин – фортепіаноДж.Фільд – Nocturnes (вибрані)Ф. Шопен – Nocturnes (вибрані)   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Валерія Балаховська
Солістка Національного будинку органної та камерної музики Валерія Балаховська у Львові з програмою "Від бароко до сучасності".Закінчивши Національну музичну академію України за фахом фортепіано та орган, Валерія Балаховська вдосконалювала техніку органного виконавства у відомих зарубіжних музикантів: Е. фон Камеке (Німеччина), Ф.Клінди (Словаччина), Б.Біллетера (Швейцарія), Й.Труммера (Австрія).   Валерія Балаховська – орган Й.Г. Вальтер – Концерт сі мінор на три частиниЙ.С. Бах – Пасакалія до мінорЙ. Пахельбель – Чакона фа мінорМ. Регер – Інтродукція та пасакалія ре мінорС. Франк – Прелюдія, фуга та варіація сі мінорЖ. Бонне – Три концертні варіації, ор.1М.Е. Боссі – Скерцо соль мінорЙ.Г. Райнбергер – ІмпровізаціяГ.А. Штамм – Rondo alla latina   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Код да Вінчі
Код да Вінчі. Багато хто з нас читав цю книгу та бачив її екранізацію. Захопливий сюжет, таємниці, міфи, легенди, які змушують задавати питання і відшукувати відповіді в глибині віків.Але цього разу буде інакше. Ми не будемо ховати від вас стародавні таємниці Ордену тамплієрів чи змушувати пильно вдивлятись в картини видатного майстра, шукаючи там підказки. Ми представимо вам зовсім інакший код – музичний.  Collegium Musicum EnsembleВіктор Пилипишин – дириґентГалина Юхимець – сопраноОлена Мацелюх – клавесинГ. Ціммер – Malleus Maleficarum Г. Аллегрі – Miserere mei, Deus Григоріанські хоралиЯ. Аркадельт – Ave MariaК. Монтеверді – Lamento d`Arianna Невідомий автор – Alta trinita beata Б. Донато – Chi la gagliarda П. Пассеро – Il est bel et bon П’єр Сертон – Je ne l'ose direК. Монтеверді – Cor mio, non moriК. Монтеверді – Volgea L'Anima Mia SoavementeР. Харвей – Kyrie for the Magdalene   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Французькі арабески
Євгенія Бельмас з шести років хотіла грати на органі. Щоб втілити мрію дитинства, спершу почала навчатися гри на фортепіано у музичній школі. Закінчила Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди по класу фортепіано і наразі навчається у Київській музичній академії. Попри юний вік, органістка багато концертує по Україні та вже стала улюбленицею глядачів Львівського органного залу.Євгенія Бельмас – орган (Київ).   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Концерт "Шехеразада"
У цей п’ятничний вечір на вас чекає музична казка Римського-Корсакова та фантастична історія Ріхарда Ваґнера. Органіст з Києва Богдан Дем’яненко виконає симфонічні твори на унікальному львівському органі. У першій половині концерту насолоджуємося східними мотивами “Шехеразади”, а наприкінці пронесемося хвилями разом із увертюрою до опери “Летючий Голандець.Богдан Дем’яненко активно концертує як органіст з 2009 року (Київ, Харків, Рівне, Львів, Фастів, Уберлінген). Він також відновлює орган Оперної студії Національної музичної академії в Києві, пише власні твори та досліджує українську барокову музику. У творчому доробку митця – понад десяток наукових статей, оркестрові, ансамблеві, органні, хорові, вокальні, фортепіанні твори.   Богдан Дем’яненко – органМ. Римський-Корсаков – Симфонічна Сюїта “Шехеразада” у версії для органаР. Ваґнер – Увертюра до опери “Летючий Голандець”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Концерт "Тихі пісні"
“Те, що я роблю, можна назвати поезією в музиці”Валентин Сильвестров.Вокальний цикл Валентина Сильвестрова “Тихі пісні” написаний для фортепіано та голосу на вірші класичних поетів. Цикл складають 24 пісні, у яких розкривається глибока любов композитора до української та російської поезії, до краси втілених у ній почуттів і оспіваної природи.Сам автор сказав, що головним героєм циклу є “поезія серця”. У “Тихих піснях” втілені найглибші, найзаповітніші роздуми. В усіх творах циклу присутня гармонічна єдність поезії та музики. Це музика для самоспоглядання, самозанурення і перебування наодинці з собою.Наталія Половинка – мецо-сопраноЙожеф Ермінь – фортепіаноВ. Сильвестров – “Тихі пісні”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
Слухаючи Бетовена
Молода органістка з Ужгорода Ольга Чундак завітає до Львівського органного залу з новою програмою. У ній – найвідоміші твори Людвіга ван Бетовена.   Ольга Чундак народилася у музичній родині. Грі на органі навчалася у заслуженої артистки України Наталії Висіч. Закінчила Ужгородське державне музичне училище ім.Д.Є. Задора та Ужгородський філіал Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва за двома спеціальностями – фортепіано та орган. Лауреатка і дипломантка кількох міжнародних і Всеукраїнських музичних фестивалів.   Ольга Чундак – органЛ.В. Бетовен:Симфонія №5 до мінор, ор. 67, 1 частинаСимфонія №7 ля мінор, op. 92, 2 частина “Allegretto””Egmont overture”, op.84“Місячна соната”, ор.27#2, 1 частина“Сюїта для механічного органа”: Adagio, Scherzo, Allegro”До Елізи” ля мінор WoO59.   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.
ХІV Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва ЖайвірФест
Мета проведення фестивалю-конкурсу «Жайвір скликає друзів» (далі ЖайвірФест) - відродження та популяризація жанру хорової музики, формування громадської думки щодо всебічного сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і молоді до вивчення, розуміння та шанування спадщини хорового мистецтва, зокрема хорової спадщини українських (Микола Колесса, Микола Леонтович, А. Кос-Анатольський, С. Людкевич тощо) та зарубіжних композиторів, хорових диригентів, громадських діячів хорової культури.   Деталі за вказаним посиланням.
Чайковський & Борткевич
Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.Павло Гінтов народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Зокрема записав диск творів Сергія Борткевича, шанованого за кордоном, але майже забутого на батьківщині композитора. “Музика Борткевича заслуговує бути виконуваною на тому ж рівні, що і твори Бетовена, Шопена, Чайковського”, – вважає Гінтов. Власне, на двох травневих концертах у Львівському органному залі піаніст гратиме Перший “Український” концерт Чайковського та Третій концерт Борткевича.Сергій Борткевич народився у Харкові, де почав музичне навчання, закінчив Санкт-Петербурзьку та Ляйпцизьку консерваторії. Повернувся в рідне місто, але після того, як радянська влада конфіскувала все його майно, емігрував до Відня. Борткевич працював як піаніст, композитор, викладач, дириґент, але великого успіху в Європі не знав, бо продовжував традиції української музичної школи. На Батьківщині його твори не звучали аж до 2000 року.У травні Органний зал та Павло Гінтов запрошують відкрити українську класику наново!Павло Гінтов – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентП. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1С. Борткевич – Концерт для фортепіано з оркестром №3Тривалість: близько двох годин, з антрактомКвитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже приємний заклад, великий зал, тут проводять масу акустичних виступів тако можна послухати органну музику.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:органний зал місце де можна віддихнути душею, послухати приємну музику і надзвичайне звучання органу.

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Shvetsova: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Якісний репертуар та ефективна промоція заходів. Органний зал тепер приймає як вітчизняних музикантів так і зарок світового масштабу.
А ще, дуже стильні в них тепер афіші.
І працівники, до речі, там привітні :)

Відповісти:

Yuliia Shvetsova,
Yuliia Shvetsova, 
Переглянути всі відповіді ()
Марина Баусова: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Гарний великий зал, в якому не так холодно, як думається)) Замість крісел дерев'яні лави на чотири місця, дуже приємні на дотик. Старовинна архітектура створює власну атмосферу.
Дуже привітний персонал.
Не сподобалось: На той момент був ремонт , від якого нікуди, крім зали, не сховаєшся.
Загальне враження: Всім, хоч раз у житті, потрібно почути як звучить вживу орган, навіть якщо він і не дуже великий)

Відповісти:

Марина Баусова,
Марина Баусова, 
Переглянути всі відповіді ()