Львівський органний зал

Відгуків 1
Львів
Вулиця Степана Бандери, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт13:00 - 19:15Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Проведення концертів органної та камерної музики.

Події

Концерт "Сад любові: Бах, Скарлатті"
У справжній “сад любові” заведуть слухачів Органного залу сопрано Ірини Маковецької, флейта Божени Корчинської та клавесин Анни Іванюшенко. Il giardino di amore, що перекладається як “Сад любові”, – одна з назв серенати Алессандро Скарлатті “Венера та Адоніс” (це жанр середній між кантатою та оперою, не слід плутати зі серенадою). Вона звучатиме поруч з іншими аріями неперевершеного неаполітанця у першій половині концерту. Друга частина виступу трьох чарівних виконавець буде присвячена аріям із кантат Йогана Себастьяна Баха.Любов земна і небесна у цей березневий вечір зацвіте чарівним садом звуків в Органному залі!Ірина Маковецька – сопраноБожена Корчинська – флейтаАнна Іванюшенко – клавесинА. Скарлатті – арія Ardo è ver per te d'amore з одноіменної кантатиА. Скарлатті – серената Il giardino di amore (“Венера та Адоніс”)А. Скарлатті – Le Violette з опери-пастіччо "Примхи любові або Розаура”Й.С. Бах – Арія зі “Страстей по Матею”Й.С. Бах – Арія зі “Страстей по Іоану”Й.С. Бах – Арія "Сльози і стогін"Й.С. Бах – Арія з “Кавової кантатиТривалість: понад годинуВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
ІІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики
З 15 по 29 березня 2018 року відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики у Львові. Участь у фестивалі візьмуть відомі майстри органу: Йоганн Труммер (Австрія), Бернар Струбер (Франція), Ґедимін Ґрубба (Польща), Станіслав Калінін (Україна, Харків), а також органіст і диригент Юрій Бервецький (Україна, Львів), сопрано Ірина Ключковська (Україна, Івано-Франківськ) та інші.Ініціатором Фестивалю є Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка, за підтримки Львівської міської ради та Управління культури департаменту розвитку та Львівського будинку органної і камерної музики.Події Фестивалю в Органному залі:15 березня - Відкриття, Йоганн Труммер. Орган, Австрія16 березня - Органний майстер-клас Йоганна Труммера22 березня - Бернар Струбер. Орган, Франція28 березня - Ґедимін Ґрубба. Орган, Польща29 березня - “Ніч з органом”. Станіслав КалінінВікові обмеження 7+Пропонуємо придбати абонемент на всі події Фестивалю.Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Бернар Струбер. Орган, Франція"
З 15 по 29 березня 2018 року відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики у Львові. Участь у фестивалі візьмуть відомі майстри органу: Йоганн Труммер (Австрія), Бернар Струбер (Франція), Ґедимін Ґрубба (Польща), Станіслав Калінін (Україна, Харків), а також органіст і диригент Юрій Бервецький (Україна, Львів), сопрано Ірина Ключковська (Україна, Івано-Франківськ) та інші.Ініціатором Фестивалю є Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка. Фестиваль відбудеться за підтримки Львівської міської ради, Управління культури департаменту розвитку та Львівського органного залу.Бернар Струбер – органіст і джазмен. Ці, здавалося б, непоєднувані ролі чудово вдаються чарівному французові. І так було завжди. Струбер ще в юнацтві почав виступати як рок-гітарист та джазовий піаніст. При цьому кожної неділі грав на органі в церкві. Закінчив консерваторію по класу органу, але викладати почав у ним же створеному Департаменті імпровізації та джазової музики. Бернар заснував джазовий оркестр, який під назвою “Джазтет” Бернара Струбера вже 20 років концертує по світу.Як органіст Струбер вражає віртуозним репертуаром і майстерними імпровізаціями. На його львівському концерті 22 березня прозвучать хорали Баха, Бергамська сюїта Фрескобальді та Фантазія фа мінор Моцарта. А імпровізуватиме маестро на теми з “Кармен” Бізе.Бернар Струбер – органЙ.С. Бах – Nun komm der Heiden Heiland, BWV 659 (З циклу Ляйпціґських хоралів)Дж. Фрескобальді – Бергамська сюїтаЙ.С. Бах – Wenn wir in höchsten Nöten sein, BWV 641 (З циклу “Органна книжечка”)Й.С. Бах – Ich ruf zu Dir Herr jesu-Christ, BWV 639 (З циклу “Органна книжечка”)В.А. Моцарт – Фантазія фа мінор №2Й.С. Бах – Річеркар на 6 голосів (з циклу “Музична пожертва”)Дж. Бізе – Імпровізації на теми з “Кармен” Вікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Фортепіанний речиталь Етелли Чуприк"
Львівській публіці представляти Етеллу Чуприк не потрібно. Але просто неможливо встояти й не висловити зайвий раз захоплення здобутками феноменальної піаністки. За фортепіано сіла у 2,5 роки, а в п’ять вже мала перший концерт із творів Шуберта і Шопена. Вчилася грати напам’ять, без нот. Опанувавши нотну грамоту у шість років, одразу вступила у четвертий клас музичної школи. Лауреатка конкурсів Лисенка у Києві (1988), Рахманінова у Москві (1990), Ліста у Будапешті (1991), Горовіца в Києві (1994), стипендіатка Асоціації Ріхарда Вагнера у Байройті. З 1994 року викладає у Львівській музичній академії. Солістка Волинської та Ужгородської філармоній. Етелла Чуприк об’їздила з гастролями півсвіту. У її репертуарі музика від бароко до XXI століття, зокрема усі етюди Ліста, усі 48 прелюдій і фуг Баха з “Добре темперованого клавіру”, усі фортепіанні сонати Бетовена і Моцарта. В одному з інтерв’ю пані Етелла сказала: “Коли дівчина молода, вона закохується, вона любить романтику. Звідси – Рахманінов, Ліст, Шопен, Шуман. Пізніше поступово приходить розуміння сенсу життя, і вона починає розвертатись до Бога. Тоді з’являються Бах, Моцарт і Бетовен”. Саме вони і прозвучать 23 березня у першій половині концерту Етелли Чуприк, а закінчиться речиталь творами Дебюссі та Равеля.Етелла Чуприк – фортепіаноЙ.С. Бах – П'ять прелюдій і фуг із “Добре темперованого клавіру”В.А. Моцарт – Соната К.310Л.В. Бетовен – Соната ор.57 "Аппассіоната"К. Дебюссі – “Естампи”: "Пагоди", "Ніч в Гренаді", "Сади під дощем"М. Равель – "Павана на смерть інфанти"Вікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Австрійська органна музика XVII ст."
Концерт Надії Величко познайомить нас із музикою композиторів, які були пов’язані з Віднем – одним із найбільших музичних центрів у XVII столітті.Йоганн Каспар Керль був дуже відомим композитором свого часу, вплинув на Генделя і Баха. Трактат про поліфонію Йоганна Фукса використовували аж до XX століття! А Ґеорґ Муффат, який вчився у Парижі та Римі, сплавив воєдино французьку інструментальну сюїту та італійський концерт. Йоганн Якоб Фроберґер – німецький композитор, який надзвичайно багато подорожував Європою, сприяючи музичному обміну між країнами. Кажуть, Фроберґер виконував ще й функції дипломата та шпигуна! Окрім “шпигунської” звучатиме на концерті й “августійша” музика – твір імператора Священної Римської імперії Кайзера Леопольда І. Приходьте на австрійський бароковий вечір в Органний!Надія Величко – орган Й. Фроберґер – Токата прімаЙ. Фроберґер – КанцонаЙ. Фроберґер – Фантазія До мажорҐеорґ Муффат – Токата прімаКайзер Леопольд – Сюїта Мі мажорЙ. Фукс – Соната “Пастораль”Ґеорґ Муффат – Пасакалія соль мінорЙ. Керль – КапріччіоЙ. Керль – БатальяТривалість: понад годинуВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Органний ланч-концерт. Наталія Лендєл
Органістка з Ужгорода Наталія Лендєл запрошує на ланч у Львівський органний зал 25 березня. В обідньому концерті Наталії прозвучать справжні органні перлини: “Чакона” Букстегуде, “Готична сюїта” Боельмана, “Фінал” Франка та інші.Наталія Лендєл – органЙ.С. Бах – прелюдія і фуга ля мінор Д. Букстегуде – ЧаконаЛ. Боельман – Готична сюїтаГ. Невін – Токати ре мінорІ. Альбеніс – прелюдія соль мінор. (Астурія для соло педалі)С. Франк – Фінал ор.21Вікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Шедеври органної музики"
Зустріньте весну зі справжніми шедеврами органної музики! У перший день березня солістка Львівського органного залу Надія Величко зіграє сольний концерт із найпопулярніших творів, написаних для “короля музичних інструментів”. Ми почнемо з Баха і його безсмертної Токати і фуги ре мінор, почуємо Сонату Соль Мажор священика-музиканта Падре Давіде, перенесемося у надзвичайно насичене для органістів XIX століття з “Весільним маршем” Мендельсона, Прелюдією, фугою і варіацією “неземного” Сезара Франка та іншими творами. А завершиться вечір найвідомішою токатою Шарля-Марі Відора, яка звучала на весіллі принца Вільяма та Кейт Мідлтон.Приходьте почути справжню королівську музику!Надія Величко – органЙ. Бах – Токата і фуга ре мінорБах/Вівальді – Концерт ля мінор, I частинаПадре Давіде – Соната Соль мажорФ.Мендельсон – “Інтермецо” і “Весільний марш”С. Франк – Прелюдія, фуга і варіаціяЕ. Жигу – ТокатаЛ. Боельман – ТокатаГ. Форе – ПаванаШ.-М. Відор – Токата Фа мажорВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Вечір творчості Богдана Котюка
Чи давно ви чули музику львівських композиторів? А як щодо наших сучасників? 27 березня у вас буде така можливість – в Органному залі відбудеться авторський концерт музики сучасного львівського композитора Богдана Котюка. Богдан Котюк почав компонувати ще в школі для своєї рок-групи. Наразі є автором багатьох творів духовної, симфонічної та камерної музики. Закінчив історико-теоретичний та композиторський факультети Львівської консерваторії. З 1975 року – диригент та керівник камерних ансамблів та оркестрів. Займався музикознавством, досліджував фольклор, працював музичним коментатором на ТБ та журналістом, викладачем. Концерт присвячений світлій пам’яті друга композитора – народного артиста України, професора Тараса Барана, одного з найвидатніших цимбалістів сучасності, з яким Котюк багато концертував. Спеціально для Тараса Барана були написані Рапсодія № 1 та "Настрої", які прозвучать на концерті серед багатьох інших вторів.Богдан Котюк:BenedictusRhapsody №1Дует Mood and spirits“Небо і Земля”“З далекого походу”Reflection“Ангелів Цариця”Tet-a-tet“Грай, Йордан”SanctusОлена Мацелюх – органОлег Пазюк – цимбалиНазарій Стефанко – сопілкаБогдан Кравченко – цимбалиРуслан Скоролітній – баритонРостислав Котюк – фортепіаноЛіліана Стадник – флейтаІгор Мацелюх – флейта ПанаІрина Маковецька – сопраноВхід вільний
Концерт "Ґедимін Ґрубба. Орган, Польща"
З 15 по 29 березня 2018 року відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики у Львові. Участь у фестивалі візьмуть відомі майстри органу: Йоганн Труммер (Австрія), Бернар Струбер (Франція), Ґедимін Ґрубба (Польща), Станіслав Калінін (Україна, Харків), а також органіст і диригент Юрій Бервецький (Україна, Львів), сопрано Ірина Ключковська (Україна, Івано-Франківськ) та інші.Ініціатором Фестивалю є Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка. Фестиваль відбудеться за підтримки Львівської міської ради, Управління культури департаменту розвитку та Львівського органного залу.Ґедимін Ґрубба має найбільшу кількість концертів серед органістів Польщі – по 100 виступів на рік! За 20 років своєї творчої діяльності виконав 1500 речиталів, виступав на всіх континентах, п’ять разів обігнув земну кулю. У 17 років він виграв Міжнародний фестиваль органної музики у місті Пельпіна, а потім став його директором. Окрім того, Ґрубба веде активне суспільне життя: він був членом міськради Пельпіна, а з 2012 року очолює конкурсний комітет в області культури.28 березня у рамках Органного фестивалю відомий поляк гратиме речиталь із творів Йоганна Себастьяна Баха.Й. С. БахПасакалія до мінор, BWV 582Liebster Jesu, wir sind hier, BWV 731Прелюдія і фуга ля мінор, BWV 543Концерт ля мінор (за мотивами Вівальді), BWV 593 (Allegro, Adagio, Allegro)Прелюдія і фуга ре мінор, BWV 539Kommst du nun, Jesu, vom Himmel herunter, BWV 650Прелюдія і фуга Мі-бемоль мажор, BWV 552Вікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Ніч з органом. Станіслав Калінін"
З 15 по 29 березня 2018 року відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики у Львові. Участь у фестивалі візьмуть відомі майстри органу: Йоганн Труммер (Австрія), Бернар Струбер (Франція), Ґедимін Ґрубба (Польща), Станіслав Калінін (Україна, Харків), а також органіст і диригент Юрій Бервецький (Україна, Львів), сопрано Ірина Ключковська (Україна, Івано-Франківськ) та інші.Ініціатором Фестивалю є Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка, за підтримки Львівської міської ради та Управління культури департаменту розвитку та Львівського будинку органної і камерної музики. Головний органіст Харківської обласної філармонії Станіслав Калінін став солістом філармонії у 1999 році, і з того часу зіграв уже 1200 концертів і понад 100 різних сольних програм на органі та клавесині. Лауреат міжнародних конкурсів і як органіст, і як концертмейстер, гастролює в Європі та Америці, записує CD-диски та робить органні перекладення симфонічної, хорової та камерної музики. “Органна музика завжди була особливим, специфічним пластом культури, паралельною музичною реальністю, – каже Станіслав Калінін. – Не можна сказати, що органне мистецтво елітарне. Так, воно звертається до піднесених прагнень будь-якої людини, але робить це такими засобами, які не втрачають актуальності”. Піднестися у музичну височінь можна буде на концерті “Ніч з органом” 29 березня. Маестро проведе нас шляхом розвитку органної музики – від бароко й до сучасних авторів. Запрошуємо помандрувати у часі разом зі Станіславом Калініним!Станіслав Калінін – органЙ.С. Бах – Прелюдія і фуга до мінор, BWV 546 Й.С. Бах – Largo зі Сонати №5, BWV 529Д. Букстегуде – Прелюдія, фуга і чакона До мажор, BuxWV 137Й.Л. Кребс – Тріо до мінорЙ.Л. Кребс – Тріо Мі Бемоль мажорЙ.Л. Кребс –Fantasia a giusto ItalianoФ. Ліст – Прелюдія і фуга на тему В-А-С-Н (перша редакція)Й. Райнбергер – Cantilena з Сонати №11, ор.148Л. Лефебюр-Велі – Sortie Сі бемоль мажорЛ. Боельман – З Другої органної Сюїти, ор.27: Allegretto con moto; Фінал-МаршВ. Назаров – Токата з “Білої симфонії”Вікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Трансцендентні ЕТЮДИ ЛІСТА"
Унікальний фортепіанний цикл видатного угорського композитора Ференца Ліста прозвучить 30 березня у Львівському органному залі. Його виконає молодий львівський піаніст Андрій Макаревич.“Трансцендентні етюди” – це вершина концертного стилю Ліста. Говорять, що коли автор грав їх, то жінки непритомніли від його темпераменту та артистичності. Блиск, міць, розмах, передача найтонших нюансів почуттів за допомогою роялю. Тут стирається грань між виконавцем та музикою. Щоб зіграти всі 12 етюдів поспіль, необхідна неабияка витримка, майстерність та навіть фізична сила. Андрій Макаревич із трансцендентними етюдами на “ти”. Піаніст вже виконував увесь цикл у Львові. Та й взагалі творчість Ліста Макаревичу надзвичайно близька, у репертуарі піаніста багато довершених лістівських творів. Саме завдяки Макаревичу в Україні вперше прозвучав Третій концерт для фортепіано з оркестром Ліста.Ф. Ліст – Трансцендентні етюдиЕтюд Nº1 "Прелюдія" Етюд Nº2 Етюд Nº3 "Пейзаж"Етюд Nº4 "Мазепа"Етюд Nº5 "Блукаючі вогні" Етюд Nº6 "Видіння"Етюд Nº7 "Героїка";Етюд Nº8 "Дике полювання" Етюд Nº9 "Спогад" Етюд Nº10 без назви – фа мінор;Етюд Nº11 "Вечірні гармонії"Етюд Nº12 "Заметіль"Андрій Макаревич – фортепіаноТривалість: до півтори годиниПроведіть пізній вечір у компанії віртуозної фортепіанної музики!Вікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Концерт "Реквієм Моцарта"
Як співає українська душа? Можна собі уявити, почувши Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки. Цей без перебільшення легендарний колектив, який підкорив сотні сцен по всьому світу, 4 квітня завітає у Львівський органний зал.Хор Верьовки - візитівка української народної пісні. Але в репертуарі ансамблю є багато різнопланової музики. Цей виступ стане концертом духовної музики “Поклоняємося страстям Твоїм…”. У першому відділі прозвучать духовні піснеспіви, старовинний лірницький кант, псалми і молитви, покладені на музику українськими композиторами. А у другому відділі стіни Органного задрижать від 150-голосого виконання “Реквієму” Моцарта.Програма:О. Львов – “Вечері Твоєї тайної…”Д. Бортнянський – “Прийдіть, ублажим Йосифа…”“Через поле широкоє”. Старовинний лірницький кант, обр. Д. КоткаГ. Гаврилець – “Боже мій, нащо мене Ти покинув”О. Архангельський – “Богородице, до Тебе нині прибігаєм”А. Ведель – “Покаяння”В.-А. Моцарт – РеквіємНаціональний заслужений академічний український народний хор ім. Г.Г. ВерьовкиГенеральний директор-художній керівник народний артист України Зеновій КорінецьUkrainian Festival OrchestraІван Остапович - дириґентТривалість: 2 годиниВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:Телефон для довідок:
Концерт "Музика Йоганна Себастьяна Баха"
Чи знали ви, що саме завдяки Йоганну Себастьяну Баху хорали почали виконувати не тільки чоловіки, а й жінки? До речі, першою хористкою була дружина композитора. Почути хорали Баха “Восхвалімо Всевишнього” (Nun danket alle Gott) та “До тебе взиваю, Господи!” ( Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ) можна буде почути 31 березня в Органному залі. Солістка Олена Мацелюх виконає їх та інші шедеври одного з найплодовитіших композиторів в історії.Олена Мацелюх – органЙ.С. БахФантазія і фуга ля мінорХорал "Nun danket alle Gott"Прелюдія і фуга Ре мажорКонцерт Соль мажор у 3-х частинахХорал "Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ"Фантазія і фуга соль мінорТоката і фуга ре мінорВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:Телефон для довідок: 
Концерт Джейкоба Шоу
Джейкоб Шоу, надзвичайний віолончеліст з Копенгагена, 21 квітня дасть єдиний концерт у Львові!Наймолодший випускник паризької консерваторії École Normale de Musique по класу віолончелі, в 2014 закінчив Королівську Данську академію музики у Копенгагені. Надзвичайно успішний дебют у 2015-му у Карнеґі Холлі приніс йому багато контрактів на концерти та записи CD в Америці. Лауреат 16 конкурсів за 10 років. Джейкоб концертує на п’яти континентах, грає по 80 концертів на сезон, викладає у власній безкоштовній школі Scandinavian Cello School. Разом з батьком-альтистом та сестрою-скрипалькою організовув Festival International de Musique de Chambre у Франції. Джейкоб фонтанує оригінальними ідеями. Наприклад, започаткував альтернативний рух для нового покоління любителів класичної музики Radical Classic. А його проект Fortissimo – це перформанс із гарної музику і гарної їжі.В Органному залі у його виконанні ми почуємо витончений класичний репертуар: Сен-Санс, Бах, Форе, Поппер і Чайковський. Елітарна музика у віртуозному виконанні!Джейкоб Шоу – віолончель (UK)Ukrainian Festival Orchestraдириґент Іван ОстаповичК. Сент-Санс – Allegro appassionato, op.70Й.-С. Бах - AirГ. Форе – Елегія для віолончелі та оркестру, op. 24Д. Поппер – Угорська рапсодія, op.68П. Чайковський – Nocturne op 19 №4Тривалість: 1.5 години, у двох відділахВікові обмеження 7+Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:Телефон для довідок: 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Yuliia Shvetsova: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Якісний репертуар та ефективна промоція заходів. Органний зал тепер приймає як вітчизняних музикантів так і зарок світового масштабу.
А ще, дуже стильні в них тепер афіші.
І працівники, до речі, там привітні :)

Відповісти:

Yuliia Shvetsova,
Yuliia Shvetsova, 
Переглянути всі відповіді ()