Львівська обласна бібліотека для юнацтва

Відгуків 2
Львів
Площа Ринок, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
СбВихідний
Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Інформаційно-просвітницький, дозвільний, науково-методичний центр, який забезпечує доступ до інформаційно-документальних джерел, наявних у її фондах, створює і розповсюджує різноманітні бібліографічні послуги.

Події

Виставка "Трансформація глянцю"
11 лютого о 18:00 запрошуємо на відкриття виставки "Трансформація глянцю/ Rebirth of the Glossy Magazine'' Олександри Гаврилюк.   Інформаційна революція зробила засоби масової інформації доступними для широкого загалу. Окрім інтернету, телебачення та радіо, друковані медіа також користуються популярністю. Журнали є джерелом новин та знань в сферах моди, бізнесу, домогосподарства тощо, слугують розвагою при очікуванні в салоні краси, або ж в літаку. Багато хто з нас передплачує періодичні видання, купує їх в магазинах або ж знаходить у себе в поштових скриньках. Зазвичай в журналах більше яскравих картинок, ніж тексту, і вони швидко читаються. В результаті утворюються цілі підбірки, які шкода викидати попри те, що інформація вже втратила свою актуальність.
Майстер-клас "Рецепт власних стосунків"
Стосунки - одна з найважливіших сфер буття.Нас щомиті пов'язують різні стосунки з сім'єю, батьками, друзями, колегами або просто з випадковими людьми. Цей список можна довго продовжувати.Але є стосунки, які найбільше впливають на нас (на наш настрій, самопочуття, впевненість) - це стосунки з коханою людиною (партнером).   Тому даний майстер-клас буде актуальним:- для тих, хто зараз в стосунках;- для тих, хто в пошуку серйозних стосунків;- для тих, хто "має зранення" в стосунках;- для усіх бажаючих.Ви зможите дослідити такі питання:- Які стосунки мені потрібні?- Що заважає мені побудувати близькі стосунки і як це змінити?- Як зберегти і розвинути існуючі стосунки?- Як зцілити себе у стосунках?У майстер-класі буде використано такі інструменти як метафоричні асоціативні карти та арт-терапевтичні техніки, візуалізації.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
WOA Lviv Poetry Club
Щотижня ми будемо читати і обговорювати пару віршів великих англомовних поетів. Очікуйте, щоб дізнатися про деяких нових поетів і про англійську літературну історію, і експериментувати з новим словником.   Але що більш важливо, ви будете частиною відкритої, веселої дискусії про деякі цікаві вірші та те, що вони можуть означати. Деталі за вказаним посиланням.
Воркшоп "Інтернет-продажі: не мрій, а дій!"
Агов, дівчата, а хто бажає навчитись ефективно просувати товари та послуги через інтернет? Гайда до нас! Запрошуємо взяти участь у воркшопі "Інтернет-продажі: не мрій, а дій!" В останній зимовий день, практикуюча інтернет-маркетолог Наталя Місюк поділиться з вами секретами просування в Google, Facebook, Instagram, LinkedIn та інших інтернет-каналах.   Ви дізнаєтесь:- яку рекламу доцільно обрати для просування ваших товарів/послуг в інтернеті;- якою є поведінка споживачів в інтернеті;- як ознайомити цільову аудиторію з вашими пропозиціями;- який бюджет необхідний для просування;- на який результат від реклами можна сподіватися.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Зустріч з письменницею Оленою Рижко
Олена Рижко - письменниця і викладач. Зокрема, авторка трьох книжок для підлітків "Дівчина з міста", "Знає тільки Мару" і "Король Даркнету". Під час зустрічі ближче ознайомимось з творчістю київської письменниці, яка проведе майстер-клас зі створення текстів для підлітків.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Дискусія "Конфлікт поколінь: Правда чи Ілюзія?"
Чергова дискусія в рамках Масштабного проекту знань "Інтелектуальні дискусії".Тема: "Конфлікт поколінь: Правда чи Ілюзія?"Експерти:- Оксана Медвідь, практикуючий психолог, психоаналітик. Член Української спілки психотерапевтів.- Тетяна Пилипець, директорка у Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука;- Олена Кіс Федорук, мистецтвознавець, поетеса;- Наталя Гурницька, львівська письменниця", автор бестселерів " Мелодія кави в тональності кардамону" і "Мелодія кави в тональності сподівання";- та інші на стадії погодження.Вхід Вільний!
Кишенькові історії: пишемо малу прозу
Бажаєте повправлятися у словесній майстерності й навчитися писати яскраві тексти? Запрошуємо на 5-годинний практикум із творчого письма під назвою “Кишенькові історії: магія малої прози”.Разом зі Славою Світовою (Tanya Mul'), письменницею, коучем зі словесної майстерності та творчості, головною редакторкою Книжкова серія "Теплі історії", ви потрапите у справжнісіньку словесну пригоду, де на кожному кроці на вас чекатимуть цікаві творчі завдання та сміливі випробування! Ви будете писати так багато, що вам і не снилось! Отже, занотовуйте дату і реєструйтеся за нижчевказаним посиланням.Вартість участі: 450 грн до 29.03 включно, 500 грн на місці в день події.
Стати спікеркою? Запросто!
Завжди мріяла спробувати себе в ролі спікерки, та не було можливості?Є тема, в якій розбираєшся краще за інших, та хочеш поділитись знаннями з іншими?   Реєстрація за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Гарна бібліотека з постійним доповненням переліку новими виданнями. Була присутня тут нам презентації книги Ростислава Семківа "Як читати класиків", то дуже сподобалася організація заходу та дружня атмосфера. Привітний персонал. Зручне розташування зліва від "Копальні кави"

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Shvetsova: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Оновлений напрямок роботи - тепер Бібліотека на Ринку приймає та організовує багато освітніх та культурних подій як для молоді так і для старшої аудиторії. Приємно бачити промоцію заходів та привітний персонал, який завжди готовий допомогти. А справжньою родзинкою є нова директорка установи Тетяна Пилипець - через неї ви точно захочете не раз повертатись у бібліотеку!
Хоч бібліотека ще має над чим працювати в плані реставрації приміщення, я всім рекомендую цей заклад як місце, де можна відпочити розумом чи провести свою подію.

Відповісти:

Yuliia Shvetsova,
Yuliia Shvetsova, 
Переглянути всі відповіді ()