Львівська обласна бібліотека для юнацтва

Відгуків 2
Львів
Площа Ринок, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
СбВихідний
Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Інформаційно-просвітницький, дозвільний, науково-методичний центр, який забезпечує доступ до інформаційно-документальних джерел, наявних у її фондах, створює і розповсюджує різноманітні бібліографічні послуги.

Події

Exhibition of the 7th International Poster Biennale in Lviv
Щиро запрошуємо на виставку 7-ї Міжнародної бієнале соціально-політичного плакату «Творчо про права людини», яка буде представлена у Львові в Центрі Митрополита Андрея Шептицького та у Львівській Обласній Бібліотеці для Юнацтва ім. Романа Іваничука.   У 7-ому конкурсі взяло участь 394 митців з 38 країн світу. З 758-ми надісланих плакатів було відібрано 73. Міжнародна бієнале соціально-політичного плакату – це ініціатива Міжнародного Дому Зустрічей Молоді, яка має на меті створення в Освенцимі форуму мистецького обміну домками щодо найбільш актуальних проблем сучасного світу. Вона викликала зацікавлення та живу реакцію багатьох талановитих митців з різних куточків світу. Представлені роботи торкаються широкого кола питань: толерантності, екології, рівності, впливу політики на життя громадян, проблем расизму, насилля, порушення прав дітей, жінок та меншин.
Зоопарк під мікроскопом
Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом", яка віднедавна почала діяти в нашому приміщенні. Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів та популяризувати науку. Усі бажаючі зможуть оглянути у збільшенні гірські породи земного та неземного походження, мед, сіль, а також живий планктон та ще багато цікавого. Діти самостійно зможуть попрацювати з обладнанням та зануритись у світ мікрокосмосу!   Вартість квитків:50 грн. - для дорослих40 грн. -для школярів та студентів25 грн. - для відвідувачів групами   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Зимове малювання
Зустріч-розмова з молодою талановитою художницею Іриною Мориквас Iryna Morykvas ARTP.S Гостей чекають авторські листівки у подарунок!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Майстер-клас для дітей "Колядничок"
Запрошуємо юних відчайдухів, що мають твердий намір потішити родичів та сусідів на різвяні свята і хочуть збагатити свій колядницький репертуар. На майстер-класі кожен з учасників матиме можливість створити власний "набір колядника": задекорувати різдвяну зіроньку, вивчити оригінальну автентичну колядку та гарне віншування на додаток! А також, кожен колядничок отримає на завершення невеличкий подарунок, як і належиться - за старанність.   Вік учасників - від 6 років і далі...Вартість майстер-класу - 150 грн з особи.У вартість входять художні матеріали (заготовки зірочок та декор), ноти і тексти, а також аудіорозсилка результатів майстер-класу на електронну пошту батьків.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Колядує "Консонанс"
Коли лунає хоровий спів, світ стає добрішим і теплішим, тим більше, коли це пісня народна або духовна.Такі пісні виконує вокальний ансамбль «Консонанс» з м. Харкова, який створився березневими днями 2017 року. Незрячі юристи, музичні педагоги, та інші члени Українського товариства сліпих знаходять насолоду від спільної творчості. Ансамбль складається з чоловічої групи (три баси і два тенори) та жіночої (чотири альти і три сопрано), поєднання звучання яких виливається в потужний потік гармонійних співзвучностей.Репертуар ансамблю становлять твори патріотичної, світської та духовної спрямованості. Це твори як відомих авторів, так ї аматорські твори Харківських авторів. Ізюминкою репертуару є аранжування творів ансамблю. Авторські обробки керівника колективу Дуди Віталіни вражають незвичними акордами та мелодійними, ліричними, вокальними вставками.
Вшануваня пам'яті Юрія Садловського
Відбудеться вшанування пам'яті поета, літературознавця і перекладача - Юрія Садловського, який відійшов у вічність 19 листопада 2018 року.
Keep Calm and MUN On #2
The volunteers of the American Club, the initiative group run by the West Flex AC Sophia Yakovlieva , ГО Центр "Молода Дипломатія", and Платформа Нової Дипломатії invite you to participate in the 2nd Model United Nations - the newly born tradition at the faculty of International Relations at Ivan Franko National University of Lviv.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Гарна бібліотека з постійним доповненням переліку новими виданнями. Була присутня тут нам презентації книги Ростислава Семківа "Як читати класиків", то дуже сподобалася організація заходу та дружня атмосфера. Привітний персонал. Зручне розташування зліва від "Копальні кави"

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Shvetsova: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Оновлений напрямок роботи - тепер Бібліотека на Ринку приймає та організовує багато освітніх та культурних подій як для молоді так і для старшої аудиторії. Приємно бачити промоцію заходів та привітний персонал, який завжди готовий допомогти. А справжньою родзинкою є нова директорка установи Тетяна Пилипець - через неї ви точно захочете не раз повертатись у бібліотеку!
Хоч бібліотека ще має над чим працювати в плані реставрації приміщення, я всім рекомендую цей заклад як місце, де можна відпочити розумом чи провести свою подію.

Відповісти:

Yuliia Shvetsova,
Yuliia Shvetsova, 
Переглянути всі відповіді ()