Opera Underground

Opera Underground - фото
Відгуків 40
Львів
проспект Свободи, 28
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт16:00 - 24:00Без перерви
Пт,Сб,Нд14:00 - 02:00Без перерви

Інформація

Під фундаментом Львівської Опери протікає річка Полтва. Проте це не завадило в підвалі театру розмістити ресторацію-музей «Лівий берег». Така назва, бо знаходиться на лівому березі річки, котра тече через підземелля театру. Хоч і річку «поховали» під львівською перлиною, проте гості можуть спостерігати пряму трансляцію з-під землі, з колекторів, де тече Полтва.

Ми відчинили двері першого мережевого коктейль-бару, де ми продумали нову концепцію закладу до найменших дрібниць — ви не просто отримуєте смачний коктейль, а ще зможете насолодитись цікавою та неординарною подачею, коли кожен стіл перетворюються в маленьку сцену з виставою.

Оберіть цікавий коктейль з 20 різноманітних, серед яких і авторські, де кожна назва має своє значення: «Личаків», «Легалайз», «Кусто», «Ва-банк» тощо. Класичні коктейлі теж можна замовити — достатньо побалакати з барменом. А якщо ви хочете смачно та швидко поїсти, то ми вам запропонуємо смачнезні перекуси на приготування яких не потрібно довго очікувати.

Опісля вистави можеш скуштувати вишукані страви з цікавою подачею, яку довершує інтер’єр ресторану, що розповідає історію Львівської Опери. В авторському інтер’єрі на стінах закріплені елементи декорацій, музичні інструменти та маски, які дизайнери віднайшли в майстернях опери.

Ми продемонструємо своїм гостям історію нашого театру: від створення проекту Зигмунта Горголевського до вагітної богині Слави, хустинки Соломії Крушельницької, сценографій Лисенка чи особистих речей видатних діячів.

Ми не дозволимо вам сумувати в очікуванні страв, які ми для вас готуємо, та запропонуємо переглянути перегляд трансляцій вистав та репетицій Оперного.

Відгуки